Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 22 lutego 2019, 13:19

@Stanley90 ze 2-4 lata :D


Fajowo, sprzedane na 2600+ i odkupione wszystko :D Ładnie się uśrednia :D Average for dear life :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » piątek, 22 lutego 2019, 17:35

@anagamidev Gratki. Na bittrex i poloniex łatwiej się gra na game niż na bitbay. Tylko chyba trzeba weryfikować konto co ? Nigdy się nie zabrałem za to a może warto.
Jak wchodzi pompa to lepiej zrzucać i odkupywać trochę taniej. Dobre i 5% (tylko nie zawsze można dobrze zrzucić :D)
UPbit nakręcił największy vol (235k) i mam przeczucie ,że jeszcze raz pójdzie pompa ostra.
Dobrze ,że się dzieją takie pompki . Jestem przekonany ,że kilka rybek zanim kupiło game obczaiło co się dzieje w projekcie. Przynajmniej ja tak robię (może inni też)
A jak wiemy na horyzoncie troszkę się będzie działo wiec mała reklama i zainteresowanie projektem może zostać na dłużej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 22 lutego 2019, 17:58

@KryptoWujek dzięki :D Tak, trzeba się zweryfikować :D Swoją droga dziwne, że poloniex tak odstaje z kursem, bittrex bardziej technicznie się porusza :D
Spoiler:
Tylko nie mówcie nikomu :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » sobota, 23 lutego 2019, 12:12

Na bittrex ścianka na 250 k game :D żeby spaść do 2300sat trzeba zrzucić 11btc. Dawno tak nie było. Obecne ceny zostały już zaakceptowane i utrzymywane.
pewnie na dniach wejdzie płatność CryptoWoo
https://github.com/WeProgramIT/cryptowo ... dits-addon
Jeszcze jakby im z tym FunDuel wyszło to będzie ciekawie. Rok temu mieli małą współprace ,ale te game wracały na giełdy i nie miały swojej funkcji. A gdyby tak można było coś obstawiać coinem to cena też by zrobiła windę.
@Lith Nie tylko na tym sklepie ma się opierać waluta. Jeśli będzie kilka źródełek to adopcja będzie większa . A za tym popyt a jak popyt większy to i cena też :D
Jak obczajałem top 100 to wielomilionowe konta z game są nieaktywne od kilku lat. Może jest ich 70 mln a będzie max 84(Tyle samo co litecoin) ,ale w obiegu nie wiem czy jest chociaż połowa. Są też minusy -zrzuty też mogą być wielkie jak ktoś ma duże ilości. Pozdro iiii GAME ON :P

Dodano po 1 godzinie 51 minutach 58 sekundach:
*FanDuel

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 23 lutego 2019, 23:57

Może double bottom :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 marca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: WOTrue » poniedziałek, 4 marca 2019, 22:49

Cisza jak w kosciele...Kupowac, kupowac, kupowac :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 5 marca 2019, 01:59

@WOTrue no nic innego nie pozostało. All engines running ; ) :D
Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » sobota, 9 marca 2019, 17:45

Sam jestem ciekawy co szykuje GCF. Na discord cisza, twitter prawie cisza . Bramka jeszcze oficjalnie nie gotowa. A do otwarcia sklepu 6 dni.
https://github.com/WeProgramIT/cryptowo ... dits-addon
Niby pracują nic nie piszą . Enjin największa konkurencja zostawiła Nas w tyle kolosalnie. Aż tak się nie spodziewałem.

Brakuje jednej dużej giełdy która będzie inicjatorem wzrostów . Dla Enjin taką jest binance. Nie jestem przekonany ,że te giełdy na których game jest będą chciały pompować wysoko. Plus ,że chociaż upbit i bittrex jest ,bo tam też potrafi dobry vol nakręcić .
Jestem i tak dobrej myśli. I życzę cierpliwości (sobie też) :D
Ostatnio zmieniony sobota, 9 marca 2019, 18:16 przez KryptoWujek, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » sobota, 9 marca 2019, 17:51

:) ja się wkręciłem w enji coin tuż przed wzrostami jak na razie 500$ na plusie :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 10 marca 2019, 09:58

@KryptoWujek pytanie dlaczego GAME jeszcze nie jest na binance :D Już to mocno mogłoby podbić masakrycznie cenę, a na pewno wolumen :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » niedziela, 10 marca 2019, 12:56

Jeśli powstanie sklep możliwe ,że więcej giełd się zainteresuje game. Teraz do niczego szczególnego nie służył więc ilość giełd mogła być ograniczona... Od ponad roku nie było żadnej nowej. Ostatnia chyba Bb 1,5 roku temu. Gorzej to działało w 2 strone. Delisting z bit-z ,hitbtc i zły łańcuch w coinegg i yobit.
Szanujące się giełdy wola unikać takich coinow. Wiele szamba wylało się na projekt. Teraz trzeba udowodnić ,że to nie był scam.
Przyszły tydzień będzie chyba najważniejszy w dziejach projektu. Ciężko się do tego odnieść co może się dziać .
Może być pompa o kilka dziesiątek lub wcale ale... Jedno jest pewne. Jeśli powstanie sklep to jakaś obietnica zostanie dotrzymana. Długoterminowo powinno zaprocentować .

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » niedziela, 10 marca 2019, 20:41

anagamidev pisze: niedziela, 10 marca 2019, 09:58 pytanie dlaczego GAME jeszcze nie jest na binance
Bo fundacji (GCF) na to nie stać?
(nie wiem, tak zgaduję, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze?)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 10 marca 2019, 22:59

@greg_ trochę trudno uwierzyć, że ich nie stać kiedy GAME miał swego czasu kapitalizację 400.000.000 $, prawie pół miliarda :D Przecież z 10 milionów spokojnie powinni z tego wyciągnąć. A przez wcześniejsze lata kapitalizacja oscylowała między 100.000$ a kilka milionów dolarów, jakoś wtedy potrafili sobie radzić i nie umierali z głodu chyba :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » niedziela, 10 marca 2019, 23:57

anagamidev pisze: niedziela, 10 marca 2019, 22:59trochę trudno uwierzyć, że ich nie stać kiedy GAME miał swego czasu kapitalizację 400.000.000 $

Pytanie czy obecni członkowie GCF uszczknęli coś z tego tortu.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » poniedziałek, 11 marca 2019, 21:34

ja jakiś czas temu kupiłem enjin i po ostatnim skoku patrzę coraz bardziej optymistycznie na ten projekt. z game to moim zdaniem różnie może być. jak braknie im kasy to projekt pójdzie w piach

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 11 marca 2019, 22:00

@leszko84 enjin już mocno wzrósł, lepiej uważać nawet jeśli ten projekt ma przyszłość, korekta wkrótce nadejdzie :D Tak samo już BTT też miał duży hype, a już prawie -50% korekty :D Wg. mnie lepiej kupować na korekcie niż na silnych wzrostach, bo nigdy nie wiesz kiedy się skończą, a kończą się zwykle kiedy jest pełen optymizm i przekonanie o cudowności i wyjątkowości projektu. Na GAME od dłuższego czasu nie było nic, więc nawet taka pompka czysto spekulacyjna na 200-300% jest bardziej prawdopodobna niż, że z enjin teraz wyciągniesz takie procenty :D AION też ma taki wypłaszony wykres, to też mogłoby wybić, ale z shitami nigdy nic nie wiadomo :D
Spoiler:
On chyba wbił ATH, może jakaś hossa się zaczęła :D Teoretycznie powinna być jeszcze jedna fala wzrostowa chyba :D RSI trochę przegrzane :D
Spoiler:
### edited: 2019-03-11 22:17 ###
AION i GAME :D Tutaj widzę duży potencjał na wzrosty, wg. mnie wrzucić w takiego coin'a tysiaka czy 0.1 BTC chociażby to dość ładny zysk do ryzyka :D
Spoiler:
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 12 marca 2019, 19:11

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » środa, 13 marca 2019, 22:27

anagamidev pisze: poniedziałek, 11 marca 2019, 22:00 @leszko84 enjin już mocno wzrósł, lepiej uważać nawet jeśli ten projekt ma przyszłość, korekta wkrótce nadejdzie :D Tak samo już BTT też miał duży hype, a już prawie -50% korekty :D Wg. mnie lepiej kupować na korekcie niż na silnych wzrostach, bo nigdy nie wiesz kiedy się skończą, a kończą się zwykle kiedy jest pełen optymizm i przekonanie o cudowności i wyjątkowości projektu. Na GAME od dłuższego czasu nie było nic, więc nawet taka pompka czysto spekulacyjna na 200-300% jest bardziej prawdopodobna niż, że z enjin teraz wyciągniesz takie procenty :D AION też ma taki wypłaszony wykres, to też mogłoby wybić, ale z shitami nigdy nic nie wiadomo :D

tyle ze ja nie kupiłem enjin teraz tylko sporo temu jako alternatywna inwestycję do game. moim zdaniem game umrze śmiercią naturalną nie uda im się nic już z tego wyciągnąć. nie mają kasy i to widać a enjin się rozwija przynajmniej

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » środa, 13 marca 2019, 23:07

@leszko84 no pełno jest takich coin'ów, ale spekulacyjnie można te 10-30% zawsze ugrać :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » czwartek, 14 marca 2019, 07:42

Otwarcie opóźnione o 2 tygodnie. Takich praktyk to ja nie lubie . No nic trzeba czekać. Ponownie życzę cierpliwości 😎 iiii Game on 🎮

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości