Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
-6
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 15 lutego 2019, 09:32

g100 pisze: czwartek, 14 lutego 2019, 22:04Sylwestrze, a powiedz co robicie z takimi bezpańskimi pieniędzmi? Kupujecie Hubloty?
.
teamfm pisze: czwartek, 14 lutego 2019, 22:25@mudol Tu zapewne już prokuratura działa od pewnego czasu i to ona będzie miała zabezpieczyć środki nie giełda. Zapewne pójdą do budżetu państwa.
Niedawno odnosiliśmy się do tej kwestii. Takie środki zostają zabezpieczone i zgodnie z wytycznymi organów ścigania i to właśnie organy ścigania finalnie decydują co dalej się z nimi dzieje.
My możemy potwierdzić, że nie było żadnego przypadku, aby zapadła decyzja o przekazaniu środków z przestępstwa na rzecz giełdy


g100 pisze: piątek, 15 lutego 2019, 00:23@BitBay, krótka piłka: jaka jest podstawa prawna przetrzymywania przez was tych środków tyle czasu i czy to na wniosek prokuratora.
Co do przepisów AML to jako giełda jesteśmy zobligowani do przestrzegania przepisów AML określonych w przepisach dot. przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu określone w
- IV Dyrektywie Unii Europejskiej
- Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/849 z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie zapobiegania wykorzystywaniu systemu finansowego do prania pieniędzy lub finansowania terroryzmu, zmieniającą rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 648/2012 i uchylającą dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2005/60/WE oraz dyrektywę Komisji 2006/70/WE (Dz. Urz. UE L 141 z 05.06.2015, str. 73)
Określone jest to w Ustawach:
Przepisy prawa polskiego:
Ustawa z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (tekst jedn. Dz. U. itd)
Przepisy prawa maltańskiego
a) Ustawa z dnia 23 sierpnia 1994r. o Przeciwdziałaniu Praniu Pieniędzy;
b) Rozporządzenie z dnia 1 stycznia 2018r. w Sprawie Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy i Finansowania Terroryzmu;

Zapewniamy że każda giełda usytuowana na terenie Unii Europejskiej musi się do tych przepisów stosować.

Natomiast co do procedur jakie obowiązują w serwisie - wszystko jest zapisane w naszym regulaminie i innych uregulowaniach zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Według nas jest to przejrzyste i każdy użytkownik zanim zostanie naszym klientem musi ten regulamin zaakceptować. Cytując:

§ 9 Procedury bezpieczeństwa transakcji
W przypadku powzięcia przez BitBay uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa, w szczególności podejrzenia, iż środki pieniężne lub kryptowaluty będące przedmiotem transakcji pochodzą z przestępstwa, BitBay zastrzega prawo do zablokowania danej transakcji lub Konta Użytkownika, a także zawiadomienia organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości o powziętym podejrzeniu. Zawiadomienie jest dokonywane niezależnie od innych czynności podejmowanych samodzielnie przez BitBay. Do czasu wyjaśnienia wątpliwości (np. poprzez ponowną weryfikację Użytkownika) lub uzyskania stosownego postanowienia odpowiedniego organu BitBay ma prawo do zablokowania Konta danego Użytkownika.

Kiedy nasz Dział Bezpieczeństwa w czasie prowadzonych czynności nabierze uzasadnionych podejrzeń blokuje konto użytkownika i powiadamia organy ścigania.

Odnosząc się do tego konkretnego przypadku tak się właśnie stało. Zawiadomienie zostało złożone

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RuckenFetard » piątek, 15 lutego 2019, 10:08

BitBay pisze: piątek, 15 lutego 2019, 09:32My możemy potwierdzić, że nie było żadnego przypadku, aby zapadła decyzja o przekazaniu środków z przestępstwa na rzecz giełdy
A jest taka możliwość że "orzeczenie przestępstwa" może nie nastąpić i środki mogą być zatrzymane jedynie na podstawie braku weryfikacji ? (Powodów może być mnóstwo aby taka sytuacja zaszła)
Więc w takiej sytuacji co dzieję się z tymi środkami ?
Przecież nie możecie ich pewnie przekazać do organów kontrolujących, skoro nie ma jasnych przesłanek lub dowodów że to przestępstwo?
Zgadza się, czy nie?
Co w takiej sytuacji dzieje się z tymi pieniędzmi, bo wydaje mi się że takich przypadków jest więcej.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rav3n_pl » piątek, 15 lutego 2019, 10:13

@prap0n Ale, serio? Bronisz kogoś kto ewidentnie chciał wyprać pieniądze i podstawił słupa do rejestracji konta?
Przecież nawet to nie ta sama osoba była w Bitbay i pisze posty jako trojekxx7 xDDD
Panowie z oddziału cyber mają ubaw

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
@RuckenFetard Przecież napisali, że zgodnie z przepisami AML/KYC nie mogą zwolnić takich środków.
A spraw pewnie więcej, ale nikt nie robi szumu bo lewa kasa.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » piątek, 15 lutego 2019, 10:16

@BitBay, no OK, ale jakie są ramy czasowe takiej blokady środków i co się z nimi dzieje, bo nie widzę nic na ten temat w regulaminie? Zakładamy, że sami z jakichś względów nabieracie podejrzeń, że środki nie należą do użytkownika i blokujecie wypłaty, czyli nie typowy scenariusz, gdzie to prokuratura jest stroną inicjującą. Pytania:

- Jakie zgłoszenie idzie wtedy do organów ścigania? "Ktoś przelał nam środki, których pochodzenia nie umie wyjaśnić, uprzejmie prosimy wytropić skąd się wzięły"?
- Ile czasu dajecie na wyjaśnienie sprawy zanim środki zostaną odmrożone? Dobrze wiemy, że wymiar sprawiedliwości działa opieszale i spokojnie może zająć miesiące jak nie lata zanim coś się wyjaśni.
- Jaka jest rekompensata jeśli taka potencjalnie czasochłonna procedura zakończy się po myśli użytkownika?

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » piątek, 15 lutego 2019, 10:20

Ta giełda tak niby dba o bezpieczeństwo środków a bez problemu można zmieniać adres IP będąc zalogowanym i ich system nic nie wykryje że IP się zmienił.
Przykład - mam internet mobilny, loguję się, potem tylko rozłączam internet, wkładam kartę innego operatora, IP się zmienia a ja dalej jestem na koncie.
Wygląda na to, że wystarczy ukraść pliki cookie przeglądarki by wejść na konto z innego IP.

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » piątek, 15 lutego 2019, 10:24

@BitBay Mam pytanie odnośnie historii transakcji. Czy zweryfikowany użytkownik może dostać historię transakcji za zeszłe lata na której widniałyby jego dane osobowe? Pytam, bo dawno u Was nie handlowałem, a kiedyś ta historia zawierała tylko identyfikator konta, nawet dla zweryfikowanych, co może być kwestionowane przez urząd skarbowy.
Wiem też, że przez moment w 2018 roku oferowaliście wydruk historii z pieczątką, czy ta usługa jest nadal dostępna?

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RuckenFetard » piątek, 15 lutego 2019, 10:24

rav3n_pl pisze: piątek, 15 lutego 2019, 10:13@RuckenFetard Przecież napisali, że zgodnie z przepisami AML/KYC nie mogą zwolnić takich środków.
A spraw pewnie więcej, ale nikt nie robi szumu bo lewa kasa.

Nie w tym rzecz, ludzi którzy nie mają pojęcia o finansach, przepsiach, aml i kryptowalutach jest pełno, wielu z nich chciało zainwestować w bilet do wolności, czyli BTC 1 mln $ soon, wielu z nich popełniło totalne durnoty, wpisując jakieś bzdety przy rejestracji, przepisy się zaostrzyły teraz CI ludzie są w dup^% , nie mogą się zweryfikować bo powpisywali jakieś durnoty na słupa albo w ogóle zmyślone, z drugiej strony nie można udowodnić że to przestępstwo, bo nie wiadomo skąd te środki i tutaj jest właśnie impas.

Takich przypadków jest na pewno o wiele więcej, ale większość jest na mniejsze kwoty, nie wierzę że każdy z tych przypadków rozpatrywany jest przez organy AML osobno, jeden po drugim.

Pytam co dalej z tym środkami, gdzie nie ma dowodów na przestępstwo, ale nie ma też udanej weryfikacji, bo jeśli w takiej sytuacji zostają na giełdzie to mamy duży konflikt interesów, polegający na tym iż każda nieprawidłowość w weryfikacji, może potencjalnie oznaczać zastrzyk gotówki!

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rav3n_pl » piątek, 15 lutego 2019, 10:39

Nie wiem skąd założenie, że środki stają się własnością giełdy?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RuckenFetard » piątek, 15 lutego 2019, 10:45

rav3n_pl pisze: piątek, 15 lutego 2019, 10:39Nie wiem skąd założenie, że środki stają się własnością giełdy?

"Niczyje" na kontach giełdy , to masz na myśli ? Jak znajdziesz na ulicy banknot i nikt się nie zgłasza, to rozumiem że wyrzucisz, a jeśli znałbyś takie miejsce gdzie ludzie gunbią takie banknoty najczęściej z własnej głupoty, to nie odwiedzałbyś tych miejsc ? Nie widzisz konfliktu interesu?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 15 lutego 2019, 11:01

@RuckenFetard Jak znajdziesz banknot to powinieneś iść go odnieść na policję. Policja wtedy szuka właściciela jak go nie znajdzie to pieniądze przechodzą na skarb państwa, oczywiście odpowiednie procedury musza najpierw zostać spełnione. Pod koniec zeszłego roku podnieśli bodajże do 100zł wartość pieniędzy, którą możesz znaleźć i zachować. BB w tym wszystkim spełnia rolę przechowalni dla organów ścigania, prawdopodobnie jak się nie odnajdzie prawowity właściciel pieniądze przejdą na własność skarbu państwa. Tylko nie wiem czy Malty czy Polski,.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RuckenFetard » piątek, 15 lutego 2019, 11:10

liseklsk pisze: piątek, 15 lutego 2019, 11:01@RuckenFetard Jak znajdziesz banknot to powinieneś iść go odnieść na policję. Policja wtedy szuka właściciela jak go nie znajdzie to pieniądze przechodzą na skarb państwa, oczywiście odpowiednie procedury musza najpierw zostać spełnione. Pod koniec zeszłego roku podnieśli bodajże do 100zł wartość pieniędzy, którą możesz znaleźć i zachować. BB w tym wszystkim spełnia rolę przechowalni dla organów ścigania, prawdopodobnie jak się nie odnajdzie prawowity właściciel pieniądze przejdą na własność skarbu państwa. Tylko nie wiem czy Malty czy Polski,.
liseklsk pisze: piątek, 15 lutego 2019, 11:01 Jak znajdziesz banknot to powinieneś iść go odnieść na policję. Policja wtedy szuka właściciela jak go nie znajdzie to pieniądze przechodzą na skarb państwa, .

Naprawdę? A teraz proszę wróć na ziemię.

Już kiedyś pisałem że jesteś tubą PR dla @Bitbay , pokaż mi taki przepis, gdzie jest to jasne określone w przypadku giełd kryptowalut, bo pisanie "prawdopodobnie" jest czystym bajkopisarstwem. Wszyscy wiemy że jak zostanie to udowodnione to te organy mogą przejąć te pieniądze, ale mało kot tutaj wspomina że większość przypadków zawisa w "próżni"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » piątek, 15 lutego 2019, 11:19

rav3n_pl pisze: piątek, 15 lutego 2019, 10:13@prap0n Ale, serio? Bronisz kogoś kto ewidentnie chciał wyprać pieniądze i podstawił słupa do rejestracji konta?
Przecież nawet to nie ta sama osoba była w Bitbay i pisze posty jako trojekxx7 xDDD
Panowie z oddziału cyber mają ubaw


Nie wiem czemu jestes taki pewien ze chcial wyprac - bo jedyne co mamy to relacje obu stron. BB nie przedstawil nic co wskazywaloby na to ze srodki pochodzily z przestepstwa. Jesli bylby jakies poszlaki to od razu by nam udostepnili bo to oni glownie dostaja po glowie.
Dla mnie to jest nieoczywiste. Ja nie bronie osobnika tylko pokazuje patologie calej sytuacji. To co ty napisales wyzej to jest jeszcze wieksze oskarzenie, bo pranie pieniedzy musi ci udowodnic prokuratura - a nie uzytkownik czystosc swoich srodkow. BB najpierw zarzuca problemy z weryfikacja a teraz zmieniaja na kompletnie cos innego. Przeciez to co oni zrobili to jest oczywiste klamstwo ktore kazdy moze sobie zweryfikowac. MIal gosc pojechac i sie pokazac, mieli sprawdzic jego dane i wtedy wypuscic pieniadze. Pojechal, a teraz sie okazuje ze jednak to nie wystarczy i z zaskoczenia wala w niego z pytaniami. Do tego wyskakuje cameraman prawie jak z CBA i zaczyna ich nagrywac? To jest powazne? :)

Ludzie tez pisza ze nie odpowiedzial na pytanie o konto w banku, gdzie okazalo sie ze mial 2 konta na gieldzie i podal konto bankowe z tego drugiego... stad problem.

Poczytaj sobie jego komentarze, bo komentarze bitbaya sa ladnie upakowane w filmik a on tam sie produkuje nizej w komentarzach na wykopie ktore ciezko wylapac z posrod 500 innych.
Ostatnio zmieniony piątek, 15 lutego 2019, 12:32 przez prap0n, łącznie zmieniany 7 razy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 15 lutego 2019, 11:21

@RuckenFetard A twoja teoria to jaka jest? Nie jest "prawdopodobna"? Kolejny co ma niezbite dowody że BB te pieniądze zabierze dla siebie. Tak jak i ja tak i Ty nie masz żadnych dowodów na potwierdzenie swojej tezy, wszyscy możemy się tylko domyślać. Zresztą o czym my tu dyskutujemy skoro dla Ciebie to jest tak samo jak znaleźć pieniądze na ulicy, nie oddać ich a potem czekać może znajdę jeszcze więcej. Jeżeli coś znajdziesz to nie jest Twoje, nie ważne czy to pieniądze czy paczka papierosów.
Naprawdę masz ciekawe spiskowe teorie na dodatek związane z moją osobą. Widzę że wiesz wszystko najlepiej i jeszcze znasz mnie i wiesz kim jestem.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rav3n_pl » piątek, 15 lutego 2019, 11:25

@BitBay Opiszcie, proszę, jak ze strony prawnej i praktycznej wygląda kwestia kasy w przypadkach:
- user na losowe/lewe dane, podejrzenie, brak kontaktu z userem
- user na losowe/lewe dane, podejrzenie, user się kontaktuje i weryfikuje innymi danymi

Szczególnie kwestia: co się dzieje z zablokowanymi środkami?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RuckenFetard » piątek, 15 lutego 2019, 11:33

liseklsk pisze: piątek, 15 lutego 2019, 11:21@RuckenFetard A twoja teoria to jaka jest? Nie jest "prawdopodobna"? Kolejny co ma niezbite dowody że BB te pieniądze zabierze dla siebie. T
Nie mam dowodów, nie mam pewności, ale ja na razie twoja "wiara" w cukierkowy Świat mnie nie przekonuje jak i twoja wersja rzeczywistości.
Na tą chwilę moja wersja jest taka, iż przepisy AML opłacają się dla obydwu stron, bo kasa albo leży na kontach giełdy "na wiecznośc" , albo jest przekazywana do organów, ale jedynie w przypadku kiedy udowodnione jest przestępstwo, ale nie w przypadku kiedy zaistniał jedynie problem z weryfikacją.
Jak ktoś mi udowodni że jest zupełnie inaczej, to OK, podziękuje i zmienię zdanie, nie mam z tym problemu.

Jeszcze jedno pytanie i zupełnie inna sytuacja, jeśli ktoś na przykład umrze i środki będą tam leżeć powiedzmy 10 lat, to czy Bitbay będzie fatygował się aby znaleźć rodzinę właściciela , przekaże sprawę do organów? Są jakieś daty, przepisy w regulacjach?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 15 lutego 2019, 11:38

@RuckenFetard Każdy ma jakąś teorię. Ja nie wierzę w Twoją a Ty w moją i jest ok. Wszyscy mamy prawo do wyrażenia swojej opinii. Nigdy nie miałem problemów na BB a na kilku innych giełdach środków nie odzyskałem do dziś. Moja wina bo korzystałem z giełd, które miały złą opinię.
Mam takie zdanie i do póki nie zobaczę dowodów że BB kogoś oszukał, bądź zabrał komuś pieniądze będę ich bronił bo w mojej ocenie nie zrobili nic złego.

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: WitoldC » piątek, 15 lutego 2019, 11:43

@liseklsk Twoja teoria jest nudna a ludzie są głodni wrażeń ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 15 lutego 2019, 11:46

WitoldC pisze:[mention]liseklsk[/mention] Twoja teoria jest nudna a ludzie są głodni wrażeń ;)
Coś w tym jest

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » piątek, 15 lutego 2019, 12:35

Swoja droga BB uruchomil chyba centrum kryzysowe bo ich konto na wykopie pod nagraniem z filmiku puszcza komentarze 24/7. Wczoraj jeszcze pisali o 2:00 w nocy :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 2 marca 2018
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Araluen » piątek, 15 lutego 2019, 12:42

Szkoda, że poziom komentarzy BitBaya często pozostawia wiele do życzenia. @BitBay , wyślijcie tam lepiej swojego nowego "speca" od forum, bo ten od Wypoku się nie popisuje ;)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości