Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Areck1 » środa, 13 lutego 2019, 16:56

@BitBay Stabilecoin wprowadzony na waszej giełdzie USDC to ta sama waluta USDC co na Binance i mogę ją tam przesłać?
https://zapodaj.net/6c75fdf3a6e92.png.html

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » środa, 13 lutego 2019, 17:03

@Areck1 Tak to ta sama - możesz przelać:)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 14 lutego 2019, 12:20

Areck1 pisze: środa, 13 lutego 2019, 16:56@BitBay Stabilecoin wprowadzony na waszej giełdzie USDC to ta sama waluta USDC co na Binance i mogę ją tam przesłać?
Tak, potwierdzamy, że jest to ta sama kryptowaluta :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4266
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kozaki_wiesi » czwartek, 14 lutego 2019, 16:08

sprawa blokady środków uzytkownika - ciąg
dalszy
https://www.wykop.pl/link/4798815/jak-w ... blokowane/
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 14 lutego 2019, 16:52

@trojekxx7 Fajnie mieć słupa?


Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
Pewnie nie...
Rejestracja:
niedziela, 27 stycznia 2019, 20:03
Ostatnio aktywny:
poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:39
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » czwartek, 14 lutego 2019, 17:02

@kozaki_wiesi po wykasowaniu ofert ukrytych na bitbay masowo odbywały się ogromne ilości transakcji spoza orderbooka realizowana pomiędzy ustawionymi botami (sprzedawały tylko sobie). Było to albo drukowanie wolumenu albo pranie kasy, ale jakoś bitbay w ogóle się do tego nie odniósł pomimo tego, że ja i kilka osób o tym pisało. Potem też na rynkach walutowych było to samo, ale już oferty z orderbooka, widoczne, z tym, że ten sam schemat - bot sprzedawał określonemu botowi lub kupował od niego tylko wtedy gdy on był na czele orderbooka. Najpierw sprzedawał określone ilości a potem w drugą stronę - kupował. Wyglądało to tak, że te boty/osoby mają jakiś kanał komunikacyjny i wiedzą kiedy mają wystawić czy kupić by nikt im się nie wciął w transakcję.
No ja im się trochę powcinałam i widziałam jak próbują zmieniać system po tych moich wcięciach bym się nie załapała ...

Brak reakcji na to wszystko bitbay spowodował, że ja im nie ufam

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » czwartek, 14 lutego 2019, 17:49

@Lais Najbardziej mnie dziwi że chce Ci się nadal pisać tu elaboraty zamiast po prostu przenieść się na inną giełdę. Nawet jeśli Bitbay jest tak słaby, to przecież nie jest jedyną opcją.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » czwartek, 14 lutego 2019, 17:59

@kajetan a mnie najbardziej śmieszą takie bezproduktywne wpisy pana wujka dobra rada, nie na temat, byle nabić kolejny post i to co istotne zakryć kolejnymi wpisami, no sorry ale tak to wygląda.
Jakbyś czytał te moje "elaboraty" to przy odrobinie elementarnej logiki powieneś wysnuć wniosek, że mam konta na innych giełdach - inaczej bym nie miała co porównywać.

A poza tym - to mój czas, moje decyzje co i gdzie piszę i dlaczego i to moja klawiatura :p
Od zdziwienie robią się zmarszczki, także nie przesadzaj

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 14 lutego 2019, 21:47

@rav3n_pl Od początku mi coś nie pasowało w tej sprawie, kolejna afera kręcona na wykopie. Dziwie się że nie dostałem minusów gdy poniekąd broniłem BB. Pisałem również że takimi akcjami w social mediach można łatwo zaszkodzić jakiejś firmie. Jeszcze przydałoby się wywoałć @prap0n który z wykopu przeniósł aferę tutaj i bardzo mocno bronił użytkownika od 150k.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » czwartek, 14 lutego 2019, 22:04

rav3n_pl pisze: czwartek, 14 lutego 2019, 16:52 @trojekxx7 Fajnie mieć słupa?

Sylwestrze, a powiedz co robicie z takimi bezpańskimi pieniędzmi? Kupujecie Hubloty? :D :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 14 lutego 2019, 22:21

Ja posypuję głowę popiołem i zwracam honor @BitBay w tej sprawie, fajnie by było bezczelnie te środki przekazać na jakiś cel charytatywny ;)
@Lais założyłaś wkońcu konto na bitmarket? Ile już tam zarobiłaś? Bo wszędzie jak typowa kobieta trujesz dupę i nic z tego nie wychodzi.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » czwartek, 14 lutego 2019, 22:25

@mudol Tu zapewne już prokuratura działa od pewnego czasu i to ona będzie miała zabezpieczyć środki nie giełda. Zapewne pójdą do budżetu państwa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4785
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » czwartek, 14 lutego 2019, 23:08

Nie wiem czemu zwracacie honor BB w tej sprawie, poniewaz naduzywa swoich uprawnien, oskarza uzytownika o pranie pieniedzy i zachowuje sie jak policja. Do tego ciagle zmienia wersje, raz mowi o tym ze jak przyjedzie i zweryfikuje tozsamosc to odblokuja srodki - a teraz nagle gierki i zmiana zdania. "Sorki, jednak nie chodzi o Pana tozsamosc ale teraz jest podejrzenie prania pieniedzy."

Poczytajcie komentarze jak BB ustawil sprawe. Kazali mu podpisac NDA a sami robia medialny show.
Ponizej najciekawsze:

https://www.wykop.pl/link/4798815/jak-w ... t-63032693

Obrazek

Obrazek

Obrazek









Chyba wszystko zostalo napisane pozniej w komentarzach, nie ma co dodawac. Sprawa ciagle nie jest dla mnie jasna. Co chwile BB zmienia wersje.

Raz mowia o praniu pieniedzy, potem o problemach z weryfikacja wideo... to sie kupy nie trzyma, wyglada to jedynie jak jedna wielka proba ratowania wizerunku. :)

A to ze BB wrzucil "ekstra material video" nie oznacza ze od razu sa swieci. Zapoznajcie sie z "relacja" obu stron, zamiast patrzec na swiecidelka.
:) zaczynamy od początku.
Tytuł : na co dali się nabrać? - dla mnie sprawa wciąż aktualna, spytałem gdzie są moje pieniądze na wykopie i nie otrzymałem odpowiedzi do teraz. Na co dali się nabrać?

Przebieg spotkania był interesujący. Powiedzieliście że jak przyjadę i się pokaże to będzie po sprawie. I że adwokat niepotrzebny.. Jak wielki byłby to błąd gdybym był bez mecenasa. Na dzień dobry dostaliśmy pismo o tajemnicy spotkania czy tajemnicy obiektu nie wiem nie wgłębialiśmy się w to pismo. W razie złamania musielibyśmy zapłacić 250 tys zł kary.

Zdziwił mnie również fakt, że później ktoś, nie wiadomo skąd, wybiega z kamerą i pyta nas o przebieg spotkania. Skąd on o nim wiedział? Skąd wiedział o godzinie skąd wiedział że my to my?

Poprosiliście o wylegitymowanie się dowodami osobistymi zgodnie z prośbą zrobiliśmy to. Następnie my również y o wylegitymowanie się osób obecnych, na co Pan Suszek pomachał dowodem? (nie wiem, krzaczki bo "dowód" z emiratów).
Wy przygotowaliście quiz z 18 pytań :) o których nie uprzedzaliście i powiedzieliście że oddacie kase jak odpowiem na wszystkie. Pytania typu co to jest blockchain to były tam na rozgrzewkę - nie doczytałem w regulaminie że muszę się znać na funkcjonowaniu waluty by sobie ją po prostu kupić. Nie było sensu odpowiadać na nie, a że pomyliłem banki na które zleciłem wypłatę - zweryfikowałem u Was 2 banki, sprawa ciągnie się już 2 miesiące zapomniałem że to nie był pierwszy tylko drugi bank..? to przestępstwo?
Dalej były pytania bardzo wrażliwe, typu gdzie pracuję ile zarabiam w jakich innych bankach trzymam pieniądze, skąd te pieniądze. Wg ustawy AML nie macie prawa zadawać żadnego z nich. Na wszystkie pytania zgodne z AML odpowiadaliśmy wcześniej. Powiedziałem że z chęcią odpowiem też pozostałe ale zgodnie z prawem czyli już w sądzie.

My mieliśmy 3 pytania. Na żadne nie otrzymaliśmy odpowiedzi.
1- co się dzieje z moimi pieniędzmi od momentu ich zablokowania ???
2- na jakiej podstawie je przetrzymujecie ???
3- mieliśmy zadać jak odpowiecie na którekolwiek ale tu się nie doczekaliśmy żadnej odpowiedzi.

Z rozmowy wynika że pieniądze leża sobie u Was (obracacie nimi?) a jeśli dokonaliście jakiegoś zgłoszenia to bardzo niedawno. Na co czekaliście? Że może odpuszczę, zapomnę?

Spytaliśmy również co z odpowiedzią na pismo które wysłaliśmy już chyba z miesiąc temu. Usłyszeliśmy że "Wasz dział prawny Maltański je procesuje ", Oczywiście brak terminu kiedy skończy procesować.
Mówi Pan dużo o praniu brudnych pieniędzy, mam nadzieję że jest to poparte jakimiś dowodami, bo póki co z Pańskiej gadki nie dużo wynika.

Nie nazwałem Pana złodziejem. Jedyne co chce to odzyskać moje pieniądze. Chcieliście zobaczyć mnie zweryfikować - zweryfikowaliście, wideorozmowa była tak jak chcieliście wg Was nie udana - ale co się mogło w niej nie udać nie wiem... po długim milczeniu zareogawliście dopiero w sytuacji gdy sprawa została nagłośniona na wykopie, zaproponowaliście że jeżeli przyjadę i zobaczycie że ja to ja MOJE pieniądze zostaną zwrócone ! i znowu nie zrobiliście tego pomimo wcześniejszej deklaracji. To Wy robicice ze mnie przestępce a nie ja z Was robnie wszytsko co chcecie aby odzyskać moje pieniądze. Zaczyna to być jakieś 12 prac asterixa... Jeżeli takl baliście się o źródło pochodzenia to trzeba było to zgłosić w odpowienie miejsca niezwłocznie, no bo na co czekaliście ??? Kontakt ze mną był, a z Wami nie... Mam już dość tłumaczenia że nie jestem wielbłądem .
Dla mnie BB robi teatr, jezeli jest cos rzeczywiscie na rzeczy to srodki blokuje prokurator i po sprawie - mozna sie rozejsc.
Jednak od 2-3 miesiecy srodki blokuje bitbay, a od strony prawno-karnej nic sie nie wydarzylo w stosunku do uzytkownika.

Pomijam juz oskarzenia o pranie brudnych pieniedzy, takie zarzuty formuluje prokurator i jezeli ktos by mnie oskarzyl publicznie o cos takiego to pozwalbym do sadu o znieslawienie. Dodatkowo ciezar dowodu spoczywa na prokuraturze - ktora ma wykazac ze pieniadze pochodza z przestepstwa, a nie uzytkowniku ktory ma wykazac ze sa czyste. Bitbay dodatkowo bawi sie w prokuratura jak i odwraca logike prawa.

Przypomnijmy ze bitbay w kazdym poprzednim poscie twierdzil ze jezeli uzytkownik stawi sie osobiscie i jego tozsamosc zostanie potwierdzona, to zwroci srodki. Czy tak zrobil? Nie. Co chwile szuka kolejnego powodu blokowania srodkow, teraz znalazl sobie pranie brudnych pieniedzy - wczesniej byly problemy z weryfikacja tozsamosci. Co nowego wymysli BB za tydzien? :)
Ostatnio zmieniony piątek, 15 lutego 2019, 00:18 przez prap0n, łącznie zmieniany 8 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 14 lutego 2019, 23:25

teamfm pisze: czwartek, 14 lutego 2019, 22:25 @mudol Tu zapewne już prokuratura działa od pewnego czasu i to ona będzie miała zabezpieczyć środki nie giełda. Zapewne pójdą do budżetu państwa.
No właśnie, skoro bitbay jest na malcie to na pewno do budżetu (naszego) państwa? Kiedyś pytałem gdzie właściwie oni się znajdują to admini skasowali moje pytanie.
prap0n pisze: czwartek, 14 lutego 2019, 23:08Przypomnijmy ze bitbay w kazdym poprzednim poscie twierdzil ze jezeli uzytkownik stawi sie osobiscie i jego tozsamosc zostanie potwierdzona, to zwroci srodki. Czy tak zrobil? Nie.
Ale chyba właśnie nie potwierdzili tej tożsamości? Dodatkowo jak można pomylić banki przy 150tys zł? Jak można nie odpowiedzieć skąd nagle 150tys do wypłaty?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4785
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » czwartek, 14 lutego 2019, 23:30

@mudol

Nie wiem, i w sumie nic sie nie dowiemy - ale nie podoba mi sie taka sytuacja z powodow ktore napisalem wyzej. BB bardzo mocno naduzywa uprawnien, jesli byloby cos na rzeczy to bardzo szybko zainteresowaly by sie tym odpowiednie organy. BB zapomnial ze nie jest policja, i takie przesluchania w przypadku uzasadnionego podejrzenia powinny prowadzic organy panstwowe, a nie prywatna firma. Mowa ciala prezesa na filmiku mowi wiele.

Dodatkowo uzytkownik jezdzi na spotkania, odpisuje.. jesli tam by byly naprawde mega czarne interesy, to mysle ze nie podejmowal by takiego ryzyka ;) Nie za 150k.

Ja z tego co zrozumialem to go zweryfikowali, tylko nie przeszedl testu pytan :D


Dodatkowo jak można pomylić banki przy 150tys zł?
Obrazek

Wiesz moze rozlokowywal to na 2 rozne banki. Oni zapytali o wyplate z dnia X, a on z glowy nie pamietal. To o niczym nie przesadza.
Ja rowniez moge cie zaprosic na spotkanie, zadac jakies pytanie pod wplywem stresu czy cokolwiek - a nastepnie bitbay bedzie trul przez machine propagandowa ze uzytkownik nie odpowiedzial na pytanie X.

Gosc jak twierdzi, nawet nie wiedzial ze beda go o cos pytac. Przeciez na poczatku pisali ze ma jedynie tam przyjechac i zweryfikowac tozsamosc i zwolnia srodki. To moze byc powod jego "nieprzygotownia".

Obrazek

W ogole wyobrazacie sobie? Ktos dobrze opisal to wyzej. Macie sie stawic w celu zweryfikowania tozsamosci, a nagle wyskakuje gosc z kamera i was filmuje? Jak przestepce? :lol: :lol: Czy to jest powazna firma? Mi to przypomina zatrzymania CBA, gdzie potem material natychmiastowo trafia do telewizji aby skompromitowac uzytkownika :lol:

Jeszcze bardziej nie podoba mi sie to, poniewaz mialem sprzedac wieksza ilosc krypto na BB po zmianie opodatkowania na korzystniejsze (progi podatkowe). Teraz nawet nie wiem jak to wrzucac, bo jeszcze wrzuce za duzo za jednym razem i bede przechodzil podobny cyrk. Zostaje stamp/kraken + cinkciarz. Stamp jest restrykcyjna gielda pod katem screeningu, ale oni robia to z glowa.


//Wrzucilem ciekawe komentarze z wykopu do poprzedniego posta
Ostatnio zmieniony piątek, 15 lutego 2019, 00:32 przez prap0n, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » piątek, 15 lutego 2019, 00:23

@BitBay, krótka piłka: jaka jest podstawa prawna przetrzymywania przez was tych środków tyle czasu i czy to na wniosek prokuratora.

Jeszcze dobrze by było, żeby ex-prezes się zadeklarował pod jaką jurysdykcją działa, bo niby padają słowa, że pod maltańską, ale chwilę potem, że czuje się zobowiązany ustawą zaktualizowaną rok temu, więc domyślam się, że chodzi o polską?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 15 lutego 2019, 08:29

@prap0n Bez jaj, taki ten user cwany, że jedzie z mecenasem, a na miejscu nagle kupa w gaciach i nie pamięta na jakie konto chciał przelew? POWAŻNIE? Nie, nie zganiajmy na stres, jadąc po "swoje" pieniądze, człowiek musi być przygotowany, to nie były pytania księdza na kolędzie jak się miało 10 lat, tylko rozmowa weryfikacyjna. Nie ogarniam jak można być tak słabo przygotowanym, dodatkowo jak można iść na takie spotkanie bez włączonego dyktafonu czy nagrywania w telefonie? Ja się już nauczyłem, po ostatniej stłuczce gdzie warsztat chciał mnie porobić, każdą rozmowę z nimi nagrywałem "w razie wu". A jeśli user twierdzi, że został okradziony dlaczego jeszcze nie zgłosił sprawy na policję?
prap0n pisze: czwartek, 14 lutego 2019, 23:30Mowa ciala prezesa na filmiku mowi wiele.
A to druga sprawa, sam oglądając to miałem bekę, pan S. to taki drugi Rutkowski :D Jeszcze jego magicznej fryzury brakowało. A że @bitbay ma za uszami to wiadomo, bez powodu nie zrezygnowałem z ich usług.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prezes » piątek, 15 lutego 2019, 08:56

Przy okazji tylko chciałbym zauważyć, jak ktoś korzysta z zagranicznych giełd, jaki może być problem z odzyskaniem swoich pieniędzy. Zawsze może się zdarzyć że coś się komuś nie spodoba i zablokują wam środki na giełdzie i wtedy co będziecie się sądzić z giełdą w stanach albo jechać do stanów żeby zrobić weryfikację? Polskich giełd praktycznie już nie ma, bo zostały zamknięte przez KNF.

Trzeba pamiętać że wpłacając pieniądze do banku czy na giełdę to już nie są wasze pieniądze i może się zdarzyć że, żeby je odzyskać to będziecie musieli przejść szczegółową weryfikację tłumacząc się skąd te pieniądze macie, przedstawiając odpowiednie dokumenty że nie są kradzione, że je zarobiliście, pokazując pity wyciągi z banku, zarobki itp. Bitstamp już od dawna tak prześwietla swoich użytkowników.

Prawo w tym względzie staje się coraz bardziej rygorystyczne .

Dodano po 5 minutach 4 sekundach:
Ostatnio był przypadek gościa, któremu prokuratura zablokowała całe konto bankowe na 3 miesiące, bo ktoś mu przelał środki z kradzieży. Gość nie był niczemu winny ale nie ma dostępu do konta i to nie tylko do tej sumy, która jest podejrzana tylko do całego swojego konta.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 15 lutego 2019, 09:08

@mudol z jego wersji to wynikało że on nic nie wie, nawet nie bardzo wie co to BTC i jak działa giełda oraz handel a jednak udało mu się zarobić 150k. Chyba że znalazł, leżało na ulicy czy coś. Miał pokazać z jakiego adresu wysyłał BTC czy czasem nie były to mixery. Tego też nie zrobił i zgrywał głupka że on nie wie co to jest.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 15 lutego 2019, 09:13

@liseklsk Dlatego właśnie nie ogarniam tego jego podejścia do sprawy. Ogólnie ta cała sprawa jest dziwna i nawet dobrze, że ujrzała światło dzienne, my jako czytelnicy możemy się wiele nauczyć, co wskazał już @prezes . Nic, paczka popcornu i śledzimy dalej:)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości