[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:26

Ja mam bekę jak Ciebie widzę, i poziom rozbawienia mnie się podnosi. Wręcz przeciwnie dostajesz +
Wieszczyłeś swoje.. a mamy 123$ na BCH :mrgreen: Co do reszty nie chcę mi się pisać, na USD gram właśnie.
Spoiler:
Jak zwykle wpadł socjolog i wpadło też bezsensowne pierdolenie bez absolutnie żadnego poparcia w faktach i historii.

Wpadają więc też minusy.

Przepraszam za przekleństwa, ale do niektórych ludzi dawno straciłem już cierpliwość.

To co najbardziej mnie denerwuje to bezczelność. Od razu się gotuję gdy widzę bezczelnego kłamliwego hipokrytę.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:26

ok, na razie zmieniłem tytuł wątku. A autor dostanie ode mnie -20 za promowanie tego shitu i oszusta Craiga

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:31

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:26Ja mam bekę jak Ciebie widzę, i poziom rozbawienia mnie się podnosi. Wręcz przeciwnie dostajesz +
Wieszczyłeś swoje.. a mamy 123$ na BCH :mrgreen: Co do reszty nie chcę mi się pisać, na USD gram właśnie.
Wiesz czego najbardziej w życiu nie znoszę ? Bezczelnego cwaniactwa i nieskończonego moralnego relatywizmu, takiego jak ty (celowo z małej litery) prezentujesz.

Twój nick "socjolog" wywodzi się zapewne z tego że uważasz iż jesteś w stanie z pomocą swoich technik psychomanipulacyjnych nagiąć głupie tłumy do swojej retoryki i zmanipulować ciemny lud, tak żeby osiągnąć swoje mroczne cele.

Jestem ekstremalnie wyczulony na tego typu aberracje, więc rozpoznawanie takich ciemnych oślizgłych moralnie typów jak ty zajmuje mi zwykle poniżej 0,37 sekundy. Wystarczy jeden post delikwenta i już wiem.

Ale uważaj, bo jak klimat polityczny się zmieni za parę lat i przyjdzie jakaś polityczna wiosna ludów w europie, to może być różnie. Cwaniaczków i społecznych cynicznych ultra-manipulatorów takich jak ty nie jeden raz w historii wieszano na latarniach.

Na pewno nie jesteś politykiem ? Nadawałbyś się. Masz podobny poziom bezczelności i cynizmu.

Mam bardzo ładne określenie na takie bezwartościowe jednostki jak ty, ale go nie napiszę publicznie bo znowu wyłapię bana.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:37

ikswodnal pisze: poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:24Mnie to przekonuje. Jednak w dalszym ciągu nalegam na konieczność wypracowania, pokazania(?) sposobu prostej konwersji, podziału BCH na BCH i BSV. Giełda Bit Bay pozwala już na sprzedaż BSV. Warto pozbyć się tej ostatniej kryptowaluty - w interesie pozostałych, nie budzących takich zastrzeżeń.
Poprawka - Jeszcze BB nie uruchomił takiej możliwości :-(.
No zgadzam się całkowicie, tylko dlaczego odpowiadasz na mojego posta ?

Ja Ci się nie sprzeciwiam w ogóle.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:37

@ShadowOfHarbringer zapewne Tobie podobni u mnie w Gdańsku mieli okazje się popisać swoim brakiem opanowania, kontroli i wyrażaniu własnych opinii. inwektywy, przekleństwa, wieszanie na latarniach..Takie masz życzenia dla mnie. Ja Tobie życzę odpowiedniej opieki lekarskiej, może i nawet małego pobytu w odosobnieniu (ale z plakatami Bitcoin Cash na ścianach :mrgreen: )Nick to wykonywany zawód, nic więcej, nic mniej. Styczność mam z jeszcze gorszymi niż politycy zawodowo. To nie miejsce i czas. Trzymaj się, weź lekarstwa i kontroluj agresję, STOP agresji stary, nie słyszałeś w TV ? Ty reprezentujesz środowisko kryptowalut w Polsce..jako niebieski. Opanuj się. Ludzie to czytają.
Spoiler:
Wiesz czego najbardziej w życiu nie znoszę ? Bezczelnego cwaniactwa i nieskończonego moralnego relatywizmu, takiego jak ty (celowo z małej litery) prezentujesz.

Twój nick "socjolog" wywodzi się zapewne z tego że uważasz iż jesteś w stanie z pomocą swoich technik psychomanipulacyjnych nagiąć głupie tłumy do swojej retoryki i zmanipulować ciemny lud, tak żeby osiągnąć swoje mroczne cele.

Jestem ekstremalnie wyczulony na tego typu aberracje, więc rozpoznawanie takich ciemnych oślizgłych moralnie typów jak ty zajmuje mi zwykle poniże 0,37 sekundy. Wystarczy jeden post delikwenta i już wiem.

Ale uważaj, bo jak klimat polityczny się zmieni za parę lat i przyjdzie jakaś polityczna wiosna ludów w europie, to może być różnie. Cwaniaczków i społecznych cynicznych ultra-manipulatorów takich jak ty nie jeden raz w historii wieszano na latarniach.

Na pewno nie jesteś politykiem ? Nadawałbyś się. Masz podobny poziom bezczelności i cynizmu.

Mam bardzo ładne określenie na takie bezwartościowe jednostki jak ty, ale go nie napiszę publicznie bo znowu wyłapię bana.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:45

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:37@ShadowOfHarbringer zapewne Tobie podobni u mnie w Gdańsku mieli okazje się popisać swoim brakiem opanowania, kontroli i wyrażaniu własnych opinii.
Gówno o mnie wiesz za przeproszeniem, ja nie stosuję agresji w sytuacji gdy chcę coś udowodnić.
socjolog2008 pisze:Takie masz życzenia dla mnie
Nie podobnego.

Uświadamiam ci tylko konsekwencje twoich porytych poglądów i podaję ci kontekst historyczny analizując który możesz wyciągnąć wnioski na temat jednego ze swoich możliwych przyszłych scenariuszy - niekoniecznie muszącego się spełnić.

A jeżeli ktoś będzie cię wieszał na latarni, to nie będę to ja, tylko ten "ciemny lud" którym gardzisz i którym próbujesz na tym forum codziennie manipulować. Mnie do nie dotyczy, bo twoje debilne manipulacje mają dla mnie poziom 6-cio latka bawiącego się grabkami w piaskownicy. Jestem poza twoim żałosnym zasięgiem.

Kończę tą dyskusję bo do niczego nie prowadzi.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: ergorg » poniedziałek, 11 lutego 2019, 16:32

ShadowOfHarbringer pisze: poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:45A jeżeli ktoś będzie cię wieszał na latarni, to nie będę to ja, tylko ten "ciemny lud" którym gardzisz i którym próbujesz na tym forum codziennie manipulować.
Wtrącę swoje 3 satoshi. @socjolog2008 z reguły daje dobre porady inwestycyjne na tym forum, a co do BCH to wystarczy popatrzeć na wykres... Więc nie wiem kto tu bardziej manipulował, pisał o jakiś dragon slayer'ach. :>
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: redbog » poniedziałek, 11 lutego 2019, 16:55

Bit-els pisze: poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:26ok, na razie zmieniłem tytuł wątku. A autor dostanie ode mnie -20 za promowanie tego shitu i oszusta Craiga
To nie jest fork bitcoina tylko bch.
Bit-els pisze: poniedziałek, 11 lutego 2019, 00:02Za promowanie oszusta i mąciciela społeczności bitcoinowej i jego scam forka, Bo nowi i niedoświadczeni będą się nabierać. I skończą jak ci co kupowali bitcoin golda po 400 $
To jest mocno kontrowersyjny temat. Do scamów jest rożne podejście np. niektorzy uważają że wszystko oprócz bitcoina to scam (i pewnie maja sporo racji). Inni wyznają zasadę że 99% altów to scam czyli dopuszczają te top krypto jako nie scamy. Jeszcze inni prawie wszystkie alty uważają za nie scamy oprócz tych piramid mlm itp.

Jeśli zamierzasz zmieniać tak tematy trzeba wprowadzić jakieś zasady jaskie kryteria muszą być spełnione żeby uznać daną krypto za scam inaczej może to wyjść zwykła cenzura oparta na twoich wlanych niechęciach.
Bit-els pisze: poniedziałek, 11 lutego 2019, 00:02 I skończą jak ci co kupowali bitcoin golda po 400 $
Jeśli tym kryterium ma być tylko pompa i dump to byli np. tacy co kupowali bch po 0,45 bitcoina.

Albo dawniej pamiętam szal na auroracoin(kto pamięta?) tam tez niektórzy zarobili inni wtopili ale przy wątku nikt nie zmieniał że to scam https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... auroracoin



https://coinmarketcap.com/currencies/auroracoin/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » poniedziałek, 11 lutego 2019, 17:58

Dziękuję bardzo za:
  • zmianę tematu tego wątku, na negatywny
  • -20 repa za "Nachalne promowanie scamu bsv i jego twórcy, skompromitowanego fake satoshiego Craiga" oraz
  • -5 repa za "Nie ma żadnych dowodów na to że Craig to Satoshi, przestań mącić i siać propagandę."
w wątku dotyczącym BSV.

To jest wątek o BSV, o jego twórcy, o tym jak się projekt rozwija itp. Rozumiecie, że będą się tutaj pojawiały takie, a nie inne opinie (CSW to Satoshi, scaling on-chain, Bitcoin jako fundament Internetu i biznesów przyszłości?)

Większość moich postów dotyczących BSV znajduje się w tym temacie, a mimo to przychodzicie tu i minusujecie mnie? To jest "moderacja"?
Czytał ktoś te artykuły, informacje które tu publikuję? Czy to jest scam? Czy namawiam do kupowania BSV? Ogarnijcie się.

Idąc za ciosem, proponuję WSZYSTKIE wątki nazwać scamem, bo ŻADEN inny nie ma nic wspólnego z Bitcoinem z 2009r. Moze BCH byłby jako tako najbliższy, ale no coż, oni też poszli w złą stronę. Mamy na forum wątki o monetach jak CybCSec, Armor , Universa, Waves, SunContract, GRIN, Gamecredits, Presearch, Ripple (XRP), Stellar, Augur, Cardano, Enjin, EOS, Wabi, VIB, DBix... co to w ogóle jest? Ale ŻADEN z nich nie jest scamem? Ale BSV jest? Dlaczego ich nie oznaczycie jak należy? Niektóre nawet nie są kryptowalutami.

Niezła hipokryzja.

Z góry wszystkich przepraszam, ale będę kontynuować wklejanie treści jak wcześniej, aż do bana. Bo każdy ma prawo do własnej opinii.

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: The Real McCoin » poniedziałek, 11 lutego 2019, 19:57

zdch pisze: niedziela, 10 lutego 2019, 22:59jakby się ktoś jeszcze zastanawiał czy CSW to Satoshi, to tutaj myślę że kończymy dyskusję:
Nie żartuj, takie dwie strony dokumentu może napisać sobie każdy w 10 minut w edytorze tekstowym.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 11 lutego 2019, 22:55

The Real McCoin pisze: poniedziałek, 11 lutego 2019, 19:57 zdch pisze: ↑ niedziela, 10 lutego 2019, 22:59
jakby się ktoś jeszcze zastanawiał czy CSW to Satoshi, to tutaj myślę że kończymy dyskusję:

Nie żartuj, takie dwie strony dokumentu może napisać sobie każdy w 10 minut w edytorze tekstowym.
Fałszerz zostanie fałszerzem.

Ten typ fałszował nawet swój dyplom uniwersytecki (w rzeczywistości miał gorszy dyplom z niezwiązanej dziedziny).

Żadna uczelnia ani poważna instytucja nie potwierdzi tych bzdur, wszelka dokumentacja udostępniana przez CSW to są totalne falsyfikaty i nigdzie nie ma oryginału w żadnym weryfikowalnym źródle.

PS.
Znasz taki fenomen, że jak się odpowiednio długo rozpowiada kłamstwo to się samemu zaczyna w nie wierzyć ? Ludzie, którzy popierają CSW po pewnym czasie mogą dostać takiego skrzywienia że naprawdę uwierzą w te wszystkie bzdury. To samo co płaskoziemcy.

Myślę że możemy obserwować tutaj taki przypadek. No albo to jakiś dzieciak jest.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: Daro » wtorek, 12 lutego 2019, 19:01


Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: The Real McCoin » wtorek, 12 lutego 2019, 20:04

ShadowOfHarbringer pisze: poniedziałek, 11 lutego 2019, 22:55fenomen

Jakiś gościu: "Powiadam wam, jestem Satoshi Nakamoto. Patrzcie, piszę coś o kryptowalutach."
Ludzie: "No wreszcie się ujawnił. My wierzymy w Ciebie. Ale nie wszyscy może uwierzą."
Ten sam gościu: "Napisałem dokument tekstowy i wrzucam jego screen."
Ludzie: "No to pozamiatane. Satoshi jak nic. Wrzucił screen tekstu pisanego. Szach-mat ateiści. Oto dowód, oto Satoshi Nakamoto."

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » wtorek, 12 lutego 2019, 20:47

@Daro@The Real McCoin czy to dowodzi, że nie jest SN? A może przed publikacją whitepaperu puścił w obieg starszą wersję. Może żeby ludzie myśleli, że pomysł jest nowy? Jedyny niepodważalny dowód na to co CSW mówi musi być (lub nie) w ATO.

Patenty pewnie też sfałszował? :) Dziwne że ci wszyscy inni genialni eksperci Bitcoina nie mają żadnych patentów. A przecież niektórzy są akademikami. Pewnie uważają, że patenty to zło? :)

parę dokumentów, wartych przeglądnięcia


i tetris na BSV jakby się ktoś chciał zrelaksować :P
można zapisać swoje wyniki za pomocą moneybuttona.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: 91az » wtorek, 12 lutego 2019, 21:41

zdch pisze: wtorek, 12 lutego 2019, 20:47Dziwne że ci wszyscy inni genialni eksperci Bitcoina nie mają żadnych patentów. A przecież niektórzy są akademikami. Pewnie uważają, że patenty to zło?
Czytasz siebie? Chyba nie.

Twierdzisz, że autor pomysłu mającego na celu uwolnienie reprezentacji wartości od oligopolu (państwa powiązane zależnościami gospodarczymi, politycznymi, generalnie *ymi) stanowiącego de facto formę realizacji i utrzymania patentu (żeby nie użyć słowa: monopolu) na emisję pieniądza fiduacyjnego, patentuje rozwiązania związane z pomysłem na zniesienie tegoż monopolu.

To się kupy nie trzyma, nawet koło niej nie leżało.

W tym momencie dla mnie wątek może wylądować spokojnie w H-P lub /dev/null .

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: Daro » wtorek, 12 lutego 2019, 21:46

zdch pisze: wtorek, 12 lutego 2019, 20:47@Daro@The Real McCoin czy to dowodzi, że nie jest SN? A może przed publikacją whitepaperu puścił w obieg starszą wersję. Może żeby ludzie myśleli, że pomysł jest nowy? Jedyny niepodważalny dowód na to co CSW mówi musi być (lub nie) w ATO.
Wrzuciłem raczej jako ciekawostkę informacje jedną z wielu jakie pojawiają się w sieci świata domysłów i braku pewników, w którym nie można być nikogo ani niczego pewnym, do własnej interpretacji i przesiania przez sito, nie odnosząc się do niej choć swoje zdanie na temat CW mam wyrobione, jest dla mnie pomijalnym puzzlem w i tak już skomplikowanej układance. Informacji jest wiele choćby ta https://www.cryptoglobe.com/latest/2019 ... n-is-when/
ważna ? nie istotna? naciągana? rewolucyjna? kolejna z wielu, machina manipulacji działa prężnie... brakuje mi emocji giełdy tej pracy tam wykonywanej, a to co tu mamy jest zdecydowanie "polityką" a ona radykalizuje poglądy, zamyka umysły. :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: mecenas » wtorek, 12 lutego 2019, 21:48

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina)

Myślę, że o wiele bardziej trafnie by było:

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (spamowy fork bitcoina)

No bo jak inaczej nazwać te wszystkie śmieci na blockchainie BSV?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: Bit-els » wtorek, 12 lutego 2019, 21:50

manipulacje i wypociny autora wątku zasługują co najwyżej na Hyde Park. I tu też temat ląduje

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 12 lutego 2019, 22:49

The Real McCoin pisze: wtorek, 12 lutego 2019, 20:04Jakiś gościu: "Powiadam wam, jestem Satoshi Nakamoto. Patrzcie, piszę coś o kryptowalutach."
Ludzie: "No wreszcie się ujawnił. My wierzymy w Ciebie. Ale nie wszyscy może uwierzą."
Ten sam gościu: "Napisałem dokument tekstowy i wrzucam jego screen."
Ludzie: "No to pozamiatane. Satoshi jak nic. Wrzucił screen tekstu pisanego. Szach-mat ateiści. Oto dowód, oto Satoshi Nakamoto."
Weź nie rzucaj tutaj takich bomb o tej porze nocy.

Prawie się posikałem ze śmiechu przed snem.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Satoshi Vision - BSV (scamowy fork bitcoina) - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » wtorek, 12 lutego 2019, 23:23

@91az
Powiedz mi jak patenty szkodzą Bitcoinowi? Czy uważasz, że Bitcoin znosi prawo?
Wszystkie rozwiązania, które ktokolwiek stworzy na BSV będą mogły bezpłatnie korzystać z opatentowanych technologii. Nie dość, że to "dobra" oferta, to patentując pewne rozwiązania pokazuje, że są one możliwe. Przy okazji umożliwia to koncentrację rynku wokół jednej monety, a przecież taki powinien być cel globalnej waluty.

Państwa i tak będą sobie tworzyć fiaty, chociażby pod postacią tokenów na Bitcoinie. Bo kto im zabroni? Pytanie kto wolałby korzystać z ich fiatów, zamiast z Bitcoina?
Trochę naiwne wyobrażenie świata.

@mecenas
Jeśli ktoś uważa, że warto wydać pieniądze na przechowywanie danych na blockchainie, to niech to robi. Może lepiej ograniczać możliwości? Są tu jacyś libertarianie? Jakie jest ich zdanie na ten temat?

@Bit-els
Gdzie niby manipuluję? Przedstawiam moją opinię w oparciu o ogólnodostępne materiały.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości