W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 4 lutego 2019, 12:15

BTT 50% up :) Ładnie rozchwytywany jest, nawet same giełdy pytają w jaki sposób dodać tą walutę do siebie.

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » poniedziałek, 4 lutego 2019, 12:49

Tylko kapitalizacja to już 65 mln$, trochę dużo jak na nowego coina w bessie. Strach wchodzić.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » poniedziałek, 4 lutego 2019, 15:08

No i znów miałem farta, bo tuż przed wystrzałem udało mi się wczoraj załadować BTT za 15 sat(ok $0.00052) :) Też jestem w szoku, że tak szybko wystrzelił. W ICO po cenie $0.00012 tokeny rozeszły się w kilkanaście minut, a gdyby nie problemy techniczne związane z przeciążeniem, to ponoć poszłyby o wiele szybciej. CZ(Ceo Binance)napisał na Twitterze: “Obie sesje zostały zakończone. Zajęło to około 18 minut, ze względu na problem systemowy, w przeciwnym razie trwałoby to 18 sekund. Popyt był astronomiczny.”

Wstępny obieg(initial circulating supply) to prawie 90 mld, ale zdaje się że co miesiąc będzie się zwiększać z całkowitej podaży(total supply 990 mld) tu są wszystkie szczegóły - https://info.binance.com/en/research/BT ... l#section3. Wkrótce coinmarketcap zaktualizuje i zobaczymy ile obecnie jest w obiegu.

Myślę, że jest jeszcze sporo miejsca na fajne wzrosty. Nie zdziwiłbym się jak za miesiąc byłby w top 20, a może i szybciej, ale i spory dump też jest możliwy. Pożyjemy zobaczymy. W każdym razie trzymam - w zależności od rozwoju sytuacji może do końca roku, może dłużej. Wiem że teraz wejście na takich nagłych wzrostach to trochę ryzykowny krok, ale mimo to jeśli ktoś chciałby się zdecydować i bliżej przyjrzeć projektowi, to podam tu kilka przydatnych linków:
https://www.bittorrent.com/btt/
https://info.binance.com/en/research/BTT-2019-1-17.html
https://bithub.pl/wiadomosci/bittorrent ... ia-plikow/
https://tokeny.pl/bittorrent/
https://kryptowaluty.info.pl/nowe-ico/bittorrent/
https://comparic.pl/tokeny-bittorrent-b ... e-binance/

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: hazi » poniedziałek, 4 lutego 2019, 18:38

Ja sprzedałem prawie wszystkie inne krypto i postawiłem wszystkie karty na BTT. Na razie jestem na +. Ten token to może być hit 2019. Tak pisałem coś jest na rzeczy że się te tokeny wszystkie tak szybko rozeszły. A ryzyko małe niski próg wejścia. Szkoda że pociąg odjechał z Bitcoiin (B2G).

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » poniedziałek, 4 lutego 2019, 19:35

hazi pisze:Ja sprzedałem prawie wszystkie inne krypto i postawiłem wszystkie karty na BTT. Na razie jestem na +. Ten token to może być hit 2019. Tak pisałem coś jest na rzeczy że się te tokeny wszystkie tak szybko rozeszły. A ryzyko małe niski próg wejścia. Szkoda że pociąg odjechał z Bitcoiin (B2G).
No to witam w klubie, poniosło mnie i zrobiłem to samo.

Bardzo dobrze to wygląda, 200mln użytkowników bittorrent działa na wyobraźnię.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: blink » poniedziałek, 4 lutego 2019, 20:27

Altcoiner pisze: poniedziałek, 4 lutego 2019, 19:35Bardzo dobrze to wygląda, 200mln użytkowników bittorrent działa na wyobraźnię.


a ilość tokenów powala na kolana (990 000 000 000 BTT) :o

Dodano po 48 minutach 38 sekundach:
@Altcoiner @ptr111 jak będzie dystrybuowana reszta tokenów BTT? Bo tak na szybko nigdzie nie znalazłem.

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » poniedziałek, 4 lutego 2019, 20:44

blink pisze:
Altcoiner pisze: poniedziałek, 4 lutego 2019, 19:35Bardzo dobrze to wygląda, 200mln użytkowników bittorrent działa na wyobraźnię.


a ilość tokenów powala na kolana (990 000 000 000 BTT) :o

Dodano po 48 minutach 38 sekundach:
[mention]Altcoiner[/mention] [mention]ptr111[/mention] jak będzie dystrybuowana reszta tokenów BTT? Bo tak na szybko nigdzie nie znalazłem.
https://trybe.one/btt-token-airdrop-ann ... /ref/5220/

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » poniedziałek, 4 lutego 2019, 20:49

Nie przywiązuje się do coinów i nie jestem long, +15-20% mnie zadowoli.
Na obecnej fali (top vol dzisiaj na binance) może to być łatwe. Widzę też możliwe przegrzanie, stop loss ustawiony.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: hazi » poniedziałek, 4 lutego 2019, 20:58

Ale jedzie ten podrabiany Bitcoiin (B2G). Tylko czasem sie w to nie pakujcie juz jest za pozno.

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » poniedziałek, 4 lutego 2019, 21:31

Misja zakończona +17%

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: hazi » wtorek, 5 lutego 2019, 05:39

Czyli kto posluchal jest teraz do przodu

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tomaroc » wtorek, 5 lutego 2019, 08:21

anty pisze: sobota, 2 lutego 2019, 16:48 Ja Siedze na BNB
na stracie, za wcześnie wszedłem :p
Chyba trend się odwraca i spoko wygląda stosunek do usdt jak i do btc,
...
Krótkoterminowo jak na załączonym wykresie to BNB rośnie głównie z powodu zapowiadanego airdropu BitTorrent (czy jakoś tak) Jakoś to powiązali BNB z TRONem i wspomnianym wyżej nowym coinem... Szczegółów nie pamiętam ale łatwo je wygooglać.
Na długi termin Binance rozwija się na potęgę więc też liczę na stabilne wzrosty BNB :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 5 lutego 2019, 12:20

Altcoiner pisze: poniedziałek, 4 lutego 2019, 19:35 Bardzo dobrze to wygląda, 200mln użytkowników bittorrent działa na wyobraźnię.
Tylko, z tego co się orientowałem, jeżeli się mylę to mnie poprawcie, Ci użytkownicy będą dostawać żetony BTT za darmo, a nie je kupować. Logika jak zwykle stoi na głowie. Szykuje się epicki dump. Słyszałem ciekawą teorię kto za tą obecną pompą stoi i jak działa taki mechanizm, ale to historia na inną okazję.

Co do BNB, też nikt sobie nie zadaje trudu i nie sprawdza... ja słyszałem, że aidrop dostaną tylko i wyłącznie zweryfikowane konta Binance. Też do sprawdzenia informacja, osobiście się w to nie bawię.

Oba przykłady jasno pokazuję, że na krypto bańka jeszcze nie pękła. Dalej najważniejszy jest hype, marketing, a o wartość, ekonomię tokenów i produkt nikt nie pyta. Rządzi dzika spekulacja oderwana od fundamentów i przekręty większego kapitału wyciągającego pieniądze od szaraczków.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kondzio » wtorek, 5 lutego 2019, 13:03

"Słyszałem ciekawą teorię kto za tą obecną pompą stoi i jak działa taki mechanizm, ale to historia na inną okazję."

Moze jednak napiszesz cos wiecej ? . Dla mnie ten caly wzrost jest chory. Ciekawi mnie kto zaplacil za umieszczenie go na binance i kto na tym zarobi ;)

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » wtorek, 5 lutego 2019, 14:53

paprykarz18 pisze:
Altcoiner pisze: poniedziałek, 4 lutego 2019, 19:35 Bardzo dobrze to wygląda, 200mln użytkowników bittorrent działa na wyobraźnię.
Tylko, z tego co się orientowałem, jeżeli się mylę to mnie poprawcie, Ci użytkownicy będą dostawać żetony BTT za darmo, a nie je kupować. Logika jak zwykle stoi na głowie. Szykuje się epicki dump. Słyszałem ciekawą teorię kto za tą obecną pompą stoi i jak działa taki mechanizm, ale to historia na inną okazję.

Co do BNB, też nikt sobie nie zadaje trudu i nie sprawdza... ja słyszałem, że aidrop dostaną tylko i wyłącznie zweryfikowane konta Binance. Też do sprawdzenia informacja, osobiście się w to nie bawię.

Oba przykłady jasno pokazuję, że na krypto bańka jeszcze nie pękła. Dalej najważniejszy jest hype, marketing, a o wartość, ekonomię tokenów i produkt nikt nie pyta. Rządzi dzika spekulacja oderwana od fundamentów i przekręty większego kapitału wyciągającego pieniądze od szaraczków.
O ile dobrze rozkminiłem (nie jestem biegły w j. Angielskim) tak właśnie będzie z btt. Sam liczę na dump i stoję ustawiony z koszyczkiem. Tylko, że to może jeszcze potrwać. Jak widać wczorajszy zajebisty wolumen, dzisiaj się podwoił. Wczoraj zdążyłem jeszcze zrobić kółeczko na +8%. Bałem się zasypiać z btt w portfolio. Jak to mówią : " lepiej stracić okazję, niż pieniądze".

Dodano po 1 godzinie 21 minutach 20 sekundach:
Nano jest fajnie przecenione ...

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » wtorek, 5 lutego 2019, 14:53

Nano jest fajnie przecenione ...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CRXEE8 » wtorek, 5 lutego 2019, 15:34

Altcoiner pisze: wtorek, 5 lutego 2019, 14:53Nano jest fajnie przecenione ...

teraz fajnie przecenionych projektów to jest masa, pytanie tylko czy za miesiąc nie będą jeszcze bardziej przecenione ;)
ale nie ulega wątpliwości, że cena całkiem ok (krótkoterminowo, później się zobaczy) i trochę dokupiłem po 2220 satoshi

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » wtorek, 5 lutego 2019, 17:49

CRXEE8 pisze:
Altcoiner pisze: wtorek, 5 lutego 2019, 14:53Nano jest fajnie przecenione ...

teraz fajnie przecenionych projektów to jest masa, pytanie tylko czy za miesiąc nie będą jeszcze bardziej przecenione ;)
ale nie ulega wątpliwości, że cena całkiem ok (krótkoterminowo, później się zobaczy) i trochę dokupiłem po 2220 satoshi
Kupiłem dokładnie w tej samej cenie ale już sprzedałem +2%. Odkupiłem btt po 28 sato - boję się! Bitek może namieszać delikatnym dumpem.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wojteks102 » wtorek, 5 lutego 2019, 22:01

hazi pisze: poniedziałek, 4 lutego 2019, 05:38 https://tronscan.org/#/token/1002000 .Warto sie w to zapakowac.
Ale jakie jest obecne supply tokenu BTT, a jakie maksymalne?
Skoro ma być comiesięczny airdrop BTT dla osób z TRX to jakim cudem obecne jest takie samo jak całkowite?
Kolejna sprawa jaki sens jest pakować się w coś na hype'ie gdzie airdrop comiesięczny będzie trwał do 2025r.?

Przy 990,000,000,000 BTT mamy kapitalizację na poziomie prawie połowy kapitalizacji TRON'u/a
Rozumiem jak bardzo ważny jest to token, ale czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć ekonomię tokenu BTT?

Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: czupryn » wtorek, 5 lutego 2019, 22:55

stellar fajnie przeceniony, tak nisko był w listopadzie 2017 :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 30 gości