Factom (FCT) dysuksja ogólna

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: paveel90 » wtorek, 26 września 2017, 23:09

Nie bardzo orientuję się jaka jest mechanika działania tego forum, ale zakładam, że pinezka oznacza, że temat jest podpięty żeby wyświetlał się na samej górze i tutaj moje pytanie, czy ten wątek powinien taki być skoro od kilku miesięcy mamy tutaj ciszę?
@rav3n_pl @pm7 @Bit-els (wybaczcie to przywołanie, ale nie wiem czy bez tego ktoś z was by tutaj zajrzał).

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: rav3n_pl » środa, 27 września 2017, 07:22

Zrobione, dzięki.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: blink » czwartek, 24 stycznia 2019, 22:34

Czy ktoś jest w stanie napisać czym były spowodowane ostatnie wzrosty Factom?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: Kluka » czwartek, 11 kwietnia 2019, 10:15

@blink troche wykop ale tu masz opisane powody https://www.investinblockchain.com/why- ... -the-rise/
Swoja droga to dosc ciekawy i nieco zapomniany projekt niegdys znajdujacy sie w top 10 mcap nigdy nie zostal napompompowany tak jak wiekszosc "kolegow" ciekawe plany i byc moze jego czas jeszcze nadejdzie, a patrzac na podejscie swiata (blockchain dla usprawnienia dzialania firm i bezpieczenstwa tak, btc niekoniecznie) moze byc to calkiem prawdopodobne o ile team FCT stworzy cos sprawnie dzialajacego z czego firmy zaczna korzystac. Ze strony spekulacyjnej po tej grudniowej pompce wykres sie wyplaszczyl sporo wyzej i nie wyglada to jak typowy PnD wydaje sie wiec, ze sa spore stanse ze w niedlugim czasie bedzie ponownie pompowany. Szkoda ze jest tylko na polo i bittrex, bo te gieldy nie licza sie juz tak jak przed dwoma laty gdy byly najwiekszymi gieldami altow.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: adam1226 » czwartek, 11 kwietnia 2019, 11:04

a czy ja dobrze kojarze, że jacyś ludzie z FACTOMa przeszli do WANchaina?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: Kluka » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 02:03

@adam1226 tego nie wiem, ale pokaz mi jaki projekt nie mial jakichs problemow... wie ktos jak wyglada inflacja w tym coinie? Co do innych rzeczy jak np. model biznesowy jest calkiem ciekawy. A moze nawet i genialny. Jednostami w ktorych bedzie sie placic w projekcie sa EC (entry credits) je mozna pozyskac za factoidy FCT handlowane na gieldach. Cena EC jest stala i wynosi 0.001$ tak wiec jezeli chcesz kupic na juz nie interesuje Cie tak naprawde cena FCT. Jednak pozyskiwanie EC jest rownoznaczne ze spaleniem FCT. Jezeli uzywalonsc ruszy bedzie to diametralnie zmniejszac liczbe FCT (tu wlasnie pytanie o inflacje bo nigdzie znalesc nie moge na szybko) przy zerowej/ niskiej inflacji i wzroscie uzywalnosci i paleniu FCT do uzyskania EC cena moglaby rosnac w stopniu wrecz niesamowitym. Dla firm uzywajacych nie istotne, nie bedzie drozej bo kupuja fct i od razu moga zmieniac na EC a dla holderow i spekulantow istny raj. Jak wieksze firmy naprawde beda tego uzywac to moze byc spekulacyjnie strzal w 10. A Fatcom celowal z tego co pamietam glownie w branze medyczna, a tam pieniedzy siedzi bez liku...

Dodano po 3 minutach 29 sekundach:
Moze nie w Polsce ale na zachodzie juz tak, mieszkam w Szwajcarii i wiem co mowie ;)

Dodano po 2 godzinach 23 minutach 17 sekundach:
adam1226 pisze: a czy ja dobrze kojarze, że jacyś ludzie z FACTOMa przeszli do WANchaina?
Rumcajs kiedys napisal:
Rumcajs pisze: poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 12:10 Właśnie go pompują na Poloniexie niby jakies newsy są lub mają być o kontrakcie z jakąś firmą chinską czy tam japońską. ( partnership with DataYes/Wanxiang )
Moze to to "partnerstwo" tak im wyszlo ;) nie wiem czy wanciang ma cos wspolnego z wanchain ale nazwa podobna. Ruszyl juz mining FCT?
(w pierwszym poscie jest objasniona inflacja ;) )
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Factom (FCT) dysuksja ogólna

Postautor: Kluka » poniedziałek, 13 maja 2019, 22:12

dobrze ze wyszedlem jakis czas temu na btc... ale jeblo. zna tos powod bo nie wiem czy lapac noze

Dodano po 1 godzinie 55 minutach 9 sekundach:
Eh bylo lapac ale nie starczalo odwagi...

Dodano po 24 minutach 22 sekundach:
Flash crash pewnie pod czyszczenie longow na polo, bo tam jest na dzwigni. Byc moze bedziemy mieli wieksza pompke

Dodano po 3 minutach 21 sekundach:
w 3 godziny najpeirw -40% i teraz +10%. Takie rzeczy tylko w crypto...
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości