Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: 20 lipca 2018
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: dvdx95 » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 23:41

@liseklsk Nie za bardzo rozumiem jak Twoja odpowiedź ma się do pytań które zadałem.
To o czym piszesz jest mi wiadome i nie o tym są moje pytania.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » wtorek, 15 stycznia 2019, 01:07

dvdx95 pisze:[mention]liseklsk[/mention] Nie za bardzo rozumiem jak Twoja odpowiedź ma się do pytań które zadałem.
To o czym piszesz jest mi wiadome i nie o tym są moje pytania.
To widocznie nie rozumiesz swoich pytań bo wyjaśniłem tobie że wpłaty są księgowane ręcznie i robi je wley support który jest dostępny na czacie. Jeżeli nie widzisz transakcji w zakładce wpłat to musi to sprawdzić dział IT, takie sytuacje nie dzieją się co trzy transakcje tak jak to opisałeś. Z uzyskanych informacji od suportu wiem że depozyty bezpiecznie robić do godziny 1:00 inaczej nikt tego nie zaksieguje. Z tego co wiem żadne depozyty nie są księgowane automatycznie. W zasadzie to zadałeś praktycznie dwa takie same pytanie. Widzisz w zakładce depozytów osoby z helpdesku mają możliwość księgowania ręczni, nie widzisz nie mają bo sami widzą to samo co Ty i nie mogą dodawać ręcznie środków do konta, jedynie zatwierdzać depozyty, które mają wymagana ilość potwierdzeń.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » środa, 16 stycznia 2019, 16:10

CoinDeal otrzymał wysoką ocenę w nowym raporcie Exchange Security Report stworzonym przez ICORating :!:

W rankingu zajmujemy 33. miejsce, a nasze bezpieczeństwo zostało ocenione jako wyższe niż na ponad 100 innych popularnych giełdach.

➡️ Cały raport znajdziesz tutaj: https://icorating.com/report/exchange-s ... GKFJPcVsoE

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » piątek, 18 stycznia 2019, 15:37

Dla kogo "13" okaże się szczęśliwa? To okaże się niebawem!

:arrow: Ruszyło 13. głosowanie na nową kryptowalutę. Każdy zarejestrowany i zweryfikowany użytkownik może oddać 5 głosów dziennie na 5 różnych kryptowalut.

Zagłosuj tutaj: https://coindeal.com/vote

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » wtorek, 22 stycznia 2019, 17:14

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Kajetanem Maćkowiakiem - współzałożycielem naszej giełdy kryptowalut CoinDeal.

:arrow: http://www.sportmarketing.pl/publicysty ... ly-miejsce

Dodano po 3 godzinach 30 minutach 18 sekundach:
Jak wiecie, wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Przekazaliśmy oficjalną koszulkę Wolverhampton Wanderers FC wraz 5 autografami piłkarzy na licytację. Koszulka została wylicytowana za 2137 zł! Cała kwota zostanie przekazana na rzecz WOŚP, a szczęśliwy zwycięzca już niebawem otrzyma koszulkę oprawioną w elegancką ramę.

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » środa, 23 stycznia 2019, 16:09

@CoinDeal powiedz mi jedno czy wy jesteście poważną giełdą czy taką trochę niepoważną. 5 godzin czekałem na wypłatę BTC bo musicie doładować portfel (na poważnych giełdach takie rzeczy się nie dzieją) gdy już wypłata doszła do skutku, daliście tak małe fee że jeszcze sobie poczekam aż złapie jakiekolwiek potwierdzenie. Nie dość że macie najwyższe prowizje jakie znam to jeszcze wam mało i musicie brać większe opłaty do wysyłki niż w rzeczywistości dajecie. Przykład BTC podawałem już niejednokrotnie na innych coinach jest to samo. Chociażby LSK. Pobieracie 0.9 LSK a płacicie 0.1. Dodatkowo unikacie odpowiedzi na zadawane pytania tutaj na forum.
Jednak nie jesteście poważną giełdą od godziny 14:52 ani jednego potwierdzenia.
Do czasu aż nie zaczniesz odpowiadać konkretnie na pytania tylko wklejać reklamy, będę konsekwentnie minusował Twoje posty. Kolega wyżej pytał jakie coiny są księgowane ręcznie a jakie utomatycznie. Z tym też nie potraficie sobie poradzić od ponad pół roku, oczywiście nie informujecie o tym użytkowników i jak ktoś zrobi depozyt nocą to może sobie poczekać aż panie od obsługi czatu przyjdą rano do pracy i zaksięgują co trzeba.
Na portfelu LSK posiadacie 0.28LSK. Zgłaszałem to wczoraj do tej pory nie został doładowany

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » czwartek, 24 stycznia 2019, 11:19

Przepraszamy za opóźnienie w wysyłce BTC. Jako że ponad 90% środków trzymamy na cold walletach, nie zawsze zdążymy doładować konto.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo środków, chcemy uniknąć wpadki podobnej do tej, jaką niedawno miała Cryptopia.
Oczywiście jako giełda moglibyśmy doładowywać portfel częściej i na większe kwoty, jednak w razie włamania byłaby to strata np. 100 BTC (tak naprawdę, to i większych kwot — bo mamy 31 kryptowalut, jak każdą doładujemy na równowartość 10 BTC, to ryzykujemy 310 BTC). Skutki tak dużego ryzyka trzymania dużej ilości BTC odczuje znacząco giełda i jej użytkownicy.
Jak widać na przykładzie Cryptopii czy MtGox oznacza to, że mimo że giełda nadal posiada jakieś środki, użytkownicy mogą ich nie zobaczyć latami. Więc jakkolwiek by to nie brzmiało, jest to w interesie użytkowników, a inne giełdy po prostu dużo ryzykują.
Dopóki im się udaje, ich użytkownicy są zadowoleni.

Co do depozytów — oczywiście moglibyśmy zrezygnować z ręcznej akceptacji. Dla nas to spora oszczędność. Natomiast:
a) ułatwia to realizację ustawowych obowiązków w regulowanym świecie, czyli np. przestrzegania dyrektyw związanych z AMLem;
b) służy to bezpieczeństwu — pomaga w sytuacjach, gdy któryś z systemów zawiedzie, pojawi się nieujawniona luka w danej kryptowalucie czy nastąpi atak 51% na daną kryptowalutę, jak to miało miejsce niedawno na ETHEREUM CLASSIC a wcześniej na BITCOIN GOLD. Takich ataków było więcej, niektórych nie możemy ujawnić, bo twórcy kryptowalut prosili nas o poufność,
ale ma to miejsce cały czas (może jedynie poza Bitcoinem).
Pytanie, co lepsze, przelew akceptowany z opóźnieniem kilku godzin (jedynie w godzinach nocnych), czy brak implementacji waluty po forku (rzekomo ze względu na zagrożenie atakami 51%, jak tłumaczył nasz konkurent) i przetrzymywanie środków miesiącami.

Co do fee na BTC i innych krypto. Nie ukrywamy, że na fee zarabiamy. Natomiast nie mamy możliwości ich obniżenia, gdyż jest to jedno z najważniejszych źródeł finansowania przyszłego rozwoju i promocji giełdy.
Fee za wypłaty są istotną częścią przychodów i nie możemy z nich zrezygnować. Mimo to są kryptowaluty, na których wypłatach tracimy.

Czemu fee wydają się za niskie? Fee ustawiamy na podstawie strony: bitcoinfees.earn.com i naszym celem i priorytetem jest to, aby przelew dotarł w przeciągu 1-2 bloków, starając się aby koszt był minimalny z naszej strony. Ma to na celu oszczędności, ale też to, aby nie podbijać kosztów realizacji przelewów w ramach sieci blockchain.
W tym celu jako jedyni korzystamy z adresów native segwit, dzięki czemu sieć blockchain traktuje nasze wypłaty jako wysyłane z dwukrotnie wyższym fee.
Można to łatwo sprawdzić, porównując fee / kb, jakie pokazuje blockchain.info (niepoprawne) i btc.com (poprawne).
Owszem, czasem tak jak dziś rzeczywiście fee okazuje się za małe, obciążenie sieci rośnie i przelew nie wychodzi w ciągu 2 bloków.

W takim przypadku kolejne przelewy wysyłamy z większym fee, które “popychają” stary przelew (tzw. child pays for parent). Nie zawsze jest to nasza wina - często zdarzają się sytuacje, że np. przez godzinę nie wpada żaden blok i kolejka przelewów na blockchainie która wynosiła 2000, rośnie do 10000 - nie da się tego przewidzieć.
Przypominamy jednak, że giełda przede wszystkim służy do zakupu kryptowalut w celach użytkowych (np. inwestycja w ICO, czyli zakup ETH lub EOS) lub spekulacyjnych (zakup w nadziei wzrostu i chęci zarobienia na zmianach cen).
Jeśli ktoś kupuje tylko w celach arbitrażowych, czyli kupuje, aby sprzedać od razu na innej giełdzie, powinien posiadać środki na jednej i drugiej giełdzie, gdyż nigdy nie ma gwarancji, że przelew uda się zrealizować w 15 minut. Żadna giełda takiej gwarancji nie daje.
Giełdy nie nadają się też do używania w postaci walletów. Środki, które chce się wykorzystać np. na zakup w sklepie e-commerce lub aby rozliczyć się w restauracji, trzeba trzymać na wallecie, nie na giełdzie. Nie ukrywamy tego, że przelewy zlecane na platformie mogą zająć do 24h, a faktycznie zdarzają się sytuacje, że trwa to dłużej, choć nigdy na BTC, a raczej na mniej popularnych kryptowalutach.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom powiększyliśmy znacząco pule przelewów, które są akceptowane automatycznie!
Ostatnio zmieniony piątek, 25 stycznia 2019, 08:46 przez CoinDeal, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » czwartek, 24 stycznia 2019, 19:22

@CoinDeal Na taką odpowiedź czekaliśmy tutaj od dłuższego czasu. Dziękuje za wyczerpującą i rzeczową odpowiedź. Jeżeli byłaby możliwość w przyszłości dodania aktualnej ceny na pasku otwartej karty, jest to bardzo fajna opcja gdy mamy otwarte kilka kart. Wtedy bez przeglądania każdej z nich widzimy aktualną cenę.

Początkujący
Posty: 233
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 141
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: tomaroc » czwartek, 24 stycznia 2019, 20:45

hej,

Potwierdzi ktoś koszt wpłacenia (depozyt) PLN na tą giełdę.
W cenniku jest:
40 PLN < 4500 PLN >= BEZPŁATNY
Jak to rozumieć?
40 zł prowizji dla wpłat poniżej 4,5 tyś zł
Wpłaty powyżej 4,5 tyś zł za free?

pozdrawiam

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: keeper » piątek, 25 stycznia 2019, 12:34

@tomaroc tak to jest,

@CoinDeal a jak tam temat możliwości wypłat przez API, jakoś od sierpnia się o to dopytuje i już prawie porzuciłem nadzieje, że będzie,
albo chociaż możliwość anulacji wypłat? bo czasem jak się czeka parę godzin to sytuacja się diametralnie potrafi zmienić i pewnie wiele osób wolało by zrezygnować wtedy,
a może chociaż jakaś książka adresów cryptowalut? bo za każdym razem szukanie, przeklejanie adresów przy wypłatach jest męczące...

pzdr

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » czwartek, 31 stycznia 2019, 15:26

@keeper pracujemy nad api do wypłat. Mamy nadzieję, że pojawi się już wkrótce. Tak samo jak i książka adresów.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » czwartek, 31 stycznia 2019, 15:28

Airdrop - zgarnij DFS za darmo!

Całkowita pula zrzutu to aż 200 000 DFS.

Digital Fantasy Sports (DFS) niedawno dołączył do naszej giełdy. Na dobry początek przygotowaliśmy airdrop dla społeczności CoinDeal.

:arrow: Akcja trwa do 11 lutego 2019 roku. Środki zostaną wypłacone w ciągu 14 dni od zakończenia akcji - po zweryfikowaniu wszystkich uczestników.

Regulamin: https://coindeal.com/pl-pl/news/dfs-airdrop.

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: keeper » piątek, 8 lutego 2019, 09:11

@CoinDeal od tygodnia mam zablokowane ~0.24 BTC poprzez błąd w silniku handlowym giełdy,
zgłaszałem od razu ticketa - oczywiście brak odpowiedzi do dzisiaj,
pisałem na chat'cie - oczywiście nic to nie zmieniło....

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » wtorek, 12 lutego 2019, 12:34

Dołącz do gry i poczuj się jak piłkarz Wolves!

Nasz świat świetnie współgra ze światem piłki nożnej. Zarówno tu, jak i tu, liczy się solidna współpraca i zasady fair play. Ta korespondująca dynamika i pasja do piłki założycieli CoinDeal spowodowały, że jako pierwsza na świecie giełda kryptowalut zdecydowaliśmy się na zostanie oficjalnym sponsorem drużyny angielskiej Premier League - Wolverhampton Wanderers FC. Z tego kroku jesteśmy niezwykle dumni!

Zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej reklamy :arrow:
https://youtu.be/LSA1_4JU7OE
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » środa, 13 lutego 2019, 17:31

@keeper Support wie o Twoim zgłoszeniu i już działa w tej sprawie. W ciągu ostatnich dwóch tygodni zarejestrowało się u nas ponad 100 tysięcy nowych użytkowników. Z tego powodu Team Supportu może odpowiadać z opóźnieniem. Prosimy o cierpliwość.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » środa, 13 lutego 2019, 17:32

13 edycja głosowania na nową kryptowalutę na CoinDeal dobiegło końca!

Tym razem szczęśliwym zwycięzcą został EXPERIENCE CHAIN [XPC].
Gratulujemy zdobycia niemal 5 tysięcy głosów!

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » środa, 20 lutego 2019, 14:30

Z przyjemnością informujemy, że na CoinDeal możecie teraz dokonywać wpłat nie tylko złotówek, ale również dolara amerykańskiego, euro i funta brytyjskiego przez Skrill. Dzięki nowej opcji wpłat możecie wybrać tę najbardziej optymalną i wygodną dla siebie. ✅

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » środa, 27 lutego 2019, 17:22

Mamy dla Was niespodziankę! Od teraz możecie stać się użytkownikami CoinDeal Premium.

W ramach tej usługi czekają Was takie udogodnienia, jak:
  • Niższe opłaty transakcyjne.
  • Prywatny czat i dostęp do dedykowanej kolejki zgłoszeń.
  • Publiczny i prywatny kanał na Telegramie.
  • Szybki proces weryfikacji.
A już wkrótce:
  • Dwa głosy na Twojego ulubionego coina dziennie.
  • Priorytetowe traktowanie zgłaszanych przez Ciebie zmian.
Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 lutego 2019, 15:49 przez CoinDeal, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: keeper » czwartek, 28 lutego 2019, 09:55

@CoinDeal czy to znaczy, że bez konta premium nie dostanie się już wsparcia?
od 2 tygodni czekam na zaksięgowanie wpłaty EOS,
na czacie nie da się z nikim porozmawiać, bo albo kolejki na 200 minut i jest się 97 oczekującym,
albo czat działa a nikt nie odpisuje, albo jak przed chwilą, na czacie wybiera się temat rozmowy a następnie czat się zamyka zanim nawet zdąży się przeczytać co się stało...

próbowałem zrobić zgłoszenie do supportu przez WWW, niby info, że zostało wysłane, ale na maila nic mi nie przyszło, żaden numer ani odpowiedź,

nawet spróbowałem na grupie telegrama poszukać odpowiedzi ale oczywiście nikogo nie obchodził mój problem...

może zamiast przyjmować na gwałt setki tysięcy nowych użytkowników, ktokolwiek przejął by się problemami obecnych....

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » czwartek, 28 lutego 2019, 14:27

@keeper Jak zobaczyłem tą wersję premium nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Fee obniżone o 0,05% gdzie nadal zostają jedne z najwyższych tak samo jak opłaty za wysyłkę. Formularz do ticketów się zmienił. Teraz można wybrać albo weryfikacja albo inne, więc widocznie najważniejsi są nowi użytkownicy. Pisałem ticket odnośnie dwóch wypłat do dziś nie dostałem odpowiedzi a minęło już kilka dni. Na szczęście wypłaty zostały zrealizowane. Widzę że dziś zmienił się wygląd okna czato i o dziwo udało mi się bez kolejki złapać kontakt, niestety szanowny Pan z czatu nie potrafił mi udzielić informacji na proste pytanie i przez 15 minut milczał. Widocznie kawa była jeszcze ciepła.

13zł za wypłatę LTC xD przecież to są jakieś jaja. To teraz dla przykładu mogę z 1000 PLN zarobić 4% na arbitrażu jakiegoś coina na waszej giełdzie. Wysyłam ten 1000zł w krypto, sprzedaje i oddaję wam 0.4% czyli 4zł. Kolejne 4zł oddaję przy zakupie co daję nam 8zł. Robię wypłatę LTC, która kosztuje mnie 13zł a w rzeczywistości zapłaciliście 0.00004176 czyli jakieś kilka groszy. Więc dodawać każdy umie. Z moich 4% zysku zabieracie 21zł czyli 2.1% gdzie cała suma idzie do waszej kieszeni ponieważ praktycznie cała kasa za wysyłkę idzie do was. Rozumiem że chcecie zarabiać ale serio nie dość że macie takie fee to jeszcze pobieracie 130xwięcej za wysyłkę niż w rzeczywistości płacicie. Teraz jeszcze do tego dochodzi funkcja premium. Jesteście bardziej łasy na pieniądze niż sroka na gnat/ @CoinDeal
Każdy chce zarobić ale dla przykładu @BitBay pobiera zaledwie 0.005LTC a wy 0.08 czyli BB 0,86PLN wy 13,7PLN.
Na ETH też pobieracie więcej niż płacicie za wysyłkę a macie ponad 25 transakcji oczekujących z czego najstarsza ma 15h. Więc jak ktoś planuje wysyłkę ETH od was to lepiej żeby się wstrzymał.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości