Cryptopia.co.nz

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: koparki » niedziela, 28 stycznia 2018, 22:03

zobacz sobie spread na usdt/btc a wszystko stanie sie jasne... ja nie przywykłem to takich rynków, gdyby przyszło natychmiast uciekać to straty byłyby dotkliwe
---

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: redlumek » niedziela, 28 stycznia 2018, 22:15

Spread czyli różnice między cena zakupu i cena sprzedaży? Czy prowizję od wymiany?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: tonyxxl » niedziela, 28 stycznia 2018, 22:26

koparki pisze: ja nie przywykłem to takich rynków, gdyby przyszło natychmiast uciekać to straty byłyby dotkliwe
Dla większości niszowych coinów nie masz za bardzo alternatywy. Mnie przekonał brak weryfikacji, przejrzystość layout'u a szczególnie możliwość kopania na adres różnych wynalazków i potem ich wymiany tam, typu pirl, dbix czy ella . Jako główną giełdę do trzymania solidnych coinów notowanych na dziesiątkach giełd też nie poleciłbym, dość długie czasy na pojawienie się w balance wpłat, wypłat, ceny transakcyjne na głównych parach też marne.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: Bitmarketer » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 14:38

Cześć ;)
24 godziny temu zleciłem przelanie z giełdy https://tradesatoshi.com na giełdę Cryptopii w walucie NKL , w Tradesatoshi operacja widnieje jako wykonana ,w blokchainie już po chwili pokazywało że NKL są na koncie, natomiast w Cryptopi nie ma jej nawet pod "Unconfirmed". Może ktoś luknąć na to konto i powiedzieć mi w czym możę być problem ? http://www.presstab.pw/phpexplorer/NKA/ ... MmTYR4bmBx Mieliście już podobne sytuacje z tą giełdą ? Mi ona przypadła do gustu ze względu na wiele altów i spore różnice pomiędzy nimi na innych giełdach.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: akira10000 » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 22:51

Jestem na tej giełdzie od miesiąca i nie było jakichś większych problemów, do dziś...
Kopałem CrowdCoin, połowa normalnie weszła na Cryptopie ale reszta już utknęła. Czekam już 11h i nawet nie pojawiło się w deposit. Z innymi krypto podobnie (Go Byte, VIVO).
Coś się tam dziwnego dzieje, oby nie zwinięcie z kasą.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: redlumek » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 23:15

Kopiesz bezpośrednio na giełdę? Przecież przy sprawdzaniu adresu na jaki chce się wysyłać kryptowaluty na cryptopia jest info aby nie wysyłać bezpośrednio z kopalni.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: akira10000 » wtorek, 30 stycznia 2018, 10:46

Tak, kopie i wysyłam prosto z kopalni. Dziś wysłałem z portfela i też nie ma na giełdzie nawet śladu... Jak widzisz nie ma to żadnego wpływu czy kasa idzie z kopalni czy portfela - krypto nie dochodzi.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: redlumek » wtorek, 30 stycznia 2018, 10:48

Moje PIRL dochodzą.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: akira10000 » wtorek, 30 stycznia 2018, 11:06

No i moje VIVO dotarło po 3h, CRC nie i chyba już nie dotrze, jakiś split był w trakcie kopania i niby kasa jest ale jej nie ma - nie znam się na tym.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: Bajtel » piątek, 9 marca 2018, 19:39

Witam czy odzyskam konto na cryptopi jak wpisałem zle 3 razy hasło i wyskakuje mi takie coś Twoje konto zostało zablokowane z następującego adresu IP

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: benq » piątek, 9 marca 2018, 20:11

@Bajtel, Tak, zablokowali ci dla bezpieczeństwa, pisz do supportu.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: akira10000 » środa, 4 lipca 2018, 20:20

Cryptopia spadła na psy... wczoraj zrobiłem wypłatę BCH na portfel, na stronie "complete" ale kasy nigdzie nie ma. Explorer nic nie wyświetla - nie ma takiego id, zero. Forum wyłączyli bo za dużo ludzie płakali. Support na szczęście działa. W odpowiedzi gościu coś najpierw pobiadolił o zdziwieniu a później że źle nadali transakcje. Od tej wiadomości cisza 20h...
Co można zrobić w takiej sytuacji oprócz modlenia się ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3093
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 15 stycznia 2019, 09:20

Cryptopia NUMEREM 1 w 2019!!! :D Niestety nie chodzi o jakieś miłe aspekty tego numeru 1 a chodzi o włamanie na giełdę i chyba im parę środków czmychnęło:


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: tonyxxl » wtorek, 15 stycznia 2019, 10:52

no żesz k... a miałem wczoraj przelać na ledgera bo leżało tam już pół roku. No to pomyślałem, że jeszcze poleży trochę...

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: koparki » wtorek, 15 stycznia 2019, 11:16

@tonyxxl też jestem w plecy.

W trakcie ostatniego forka BTC Cash zachowali się bardzo nieładnie przywłaszczając sobie BTC SV, nie udostępnili ludziom obu monet po forku . To świadczy też na niekorzyść jesli chodzi o etykę prowadzenia biznesu. Mam też podejrzenia że od dawna jechali na rezerwie cząstkowej lub od dawna było coś nie-tak bo po forku btc-cash zamrożona była wypłata btccash bez powodu aż do teraz i nie dali ludziom obu poforkowych monet.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: tonyxxl » wtorek, 15 stycznia 2019, 11:30

Tylko że jak Cryptopia padnie to jakieś 50-100 shitcoinów i kilka takich dość solidnych z przedziału 200-500 na coinmarketcap, razem z nią może się zamykać, bo tam były takie które były tylko tam handlowane.
No ale myślę, że wrócą, pytanie kiedy i czy zostanie coś na kontach użytkowników.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3093
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 15 stycznia 2019, 11:47

A mnie coś podkusiło i tydzień temu przeniosłem większe środki na inną giełdę, tutaj miałem parę malutkich xvg, hush i jakieś mniejsze bzdety, ale to prawda, sporo monet tam miało największe obroty a nawet jedyne właśnie tam. Ciekawe jak to na kursy wpłynie.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: koparki » wtorek, 15 stycznia 2019, 12:48

tonyxxl pisze: wtorek, 15 stycznia 2019, 11:30Tylko że jak Cryptopia padnie to jakieś 50-100 shitcoinów i kilka takich dość solidnych z przedziału 200-500 na coinmarketcap, razem z nią może się zamykać, bo tam były takie które były tylko tam handlowane.
No ale myślę, że wrócą, pytanie kiedy i czy zostanie coś na kontach użytkowników.


Zgadza się, istnieją projekty np. ONION , XSN które maja wartość rynkową głównie dzięki cryptopia. Wyłączenie tej giełdy będzie równoznaczne ze spadkiem kursu w/w.
Płynność na tej giełdzie była tak niska , kto sie tam logował ten wie jak trudno jest tam sprzedać np. 5 BTC CASH ! stawiam na to , że z prowizji nie byli w stanie utrzymać tej rozbudowanej platformy, w takiej sytuacji hack jest często jedynym sposobem na udane bankructwo. Nie mam zbyt wielkich nadziei na odzyskanie środków, miałem tam bardzo mały procent środków, adekwatnie do wiarygodności tej giełdy ale każdego kojna szkoda.
Uwaga na giełdę HITbtc i yobit to jest ta sama liga i mogą mieć potencjalnie te same problemy
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: tonyxxl » środa, 16 stycznia 2019, 05:17

koparki pisze: wtorek, 15 stycznia 2019, 12:48Zgadza się, istnieją projekty np. ONION , XSN które maja wartość rynkową głównie dzięki cryptopia. Wyłączenie tej giełdy będzie równoznaczne ze spadkiem kursu w/w.
Nie patrzałem innych ale mam trochę DBIX który miał ponad 80% obrotó na Cryptopii i o dziwo cena rośnie od wczoraj a żadnych fundamentów na wzrosty nie ma:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopia.co.nz

Postautor: benq » środa, 16 stycznia 2019, 07:13

@tonyxxl
Paradoks delistingu:
Jeśli są chętni na kupno, to delisting oznacza brak podaży do zaspokojenia popytu i mamy price rise :)
Hitbtc szybko przejął pałeczkę.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 3 gości