TRON (TRX)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 20:00

Czasem też BitTorrent nie zrezygnował z Trona z powodu problemów z siecią?

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 2 stycznia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: tomp » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 20:57

Justin Sun jest właścicielem projektu TRON jak i właścicielem Bittorrent więc raczej nie ma takiej możliwości :D
W mediach pojawił się jedynie wywiad z byłym dyrektorem/managerem z Bittorrent (nazwy stanowiska nie pamiętam), który stwierdził, że sieć TRON nie poradzi sobie z obciążeniem, jaki wygeneruje nowy token (BTT).

Biorąc jednak pod uwagę, że ów osobnik odszedł z firmy w niezbyt dobrej atmosferze , to tej wypowiedzi nie można brać jakoś bardzo poważnie pod uwagę.
I gdyby nie ostatnie problemy z siecią, tronscanem i transakcjami na DEX to nie byłoby w ogóle tematu.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 stycznia 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: uglyone » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 21:25

tomp pisze: poniedziałek, 14 stycznia 2019, 20:57I gdyby nie ostatnie problemy z siecią, tronscanem i transakcjami na DEX to nie byłoby w ogóle tematu.
Jakie ostatnie... Tron to scam od samego początku i tylko naganianie chińczyków jakimś cudem sprawiło, że stracił w ciągu roku mniej niż większość poważnych projektów. Scam jednak pozostanie scamem bo to dalej jest temat Justina. Polecam zapoznać się z historią tego ... nie wiem jak to inaczej nazwać niż scam a nie chcę używać łaciny.. Dziwi trochę fakt, że jeszcze na takich ... można tak długo jechać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: benq » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 21:53

@uglyone
Konkrety?
Fakty?
Źródła?
Czy bicie piany i „czemu to gówno rośnie?!” ? ;)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 stycznia 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: uglyone » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 22:17

@benq , Wasze pieniądze, nic mi do tego. Jedynie z uczciwości chcę przestrzec. Swego czasu też wrzuciłem trochę w Trona i zyskałem sporo ale w momencie kiedy cena drastycznie zaczęła spadać zainteresowałem się sytuacją bo wierzyłem wtedy, że jest to ciekawy projekt. Niestety atmosfera w ogół Trona wtedy przekonała mnie, że to scam... oszukiwanie, mataczenie, zaprzeczanie nawet kiedy były ewidentne dowody podpierdalania kasy przez Justina, wycofywanie się z obietnic, założeń, obiecanych ruchów pod byle pretekstem... byłem tego świadkiem. I podpisuję się pod wszystkim co napisał @spidersEverywhere w poście https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 16#p432216. Justin to oszust i mimo, że od jakiegoś czasu nie śledzę 'projektu' to jestem pewny, że z oszusta nie zmienił się w lidera.
Polecam poczytać co pisali/piszą na reddit na temat trona ludzie poza grupą zwolenników (/r/tronix), bo tam inne niż pozytywne pieprzenie najętych naganiaczy ciągle o tym samym, że tron to sukces, to the moon itp żałosne tematy jest nieakceptowane, banowane i komentowane krótko: FUD ;)
Żeby nie było, że się spóźniłem na pociąg... sprzedałem przy zysku około 300% i to też dlatego, że już sporo wtedy spadło. Ale dzięki tamtemu doświadczeniu nauczyłem się, że jak już inwestować to w coś co ma jakieś podstawy, nawet jeśli rynek krypto jest jeszcze młody i projekty takie potrafią stracić oparcie inwestorów w większym stopniu niż taki 'pic na wodę' bo nigdy nie wiesz kiedy skończy się nagle jak bitconnect.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: benq » wtorek, 15 stycznia 2019, 18:16

@uglyone
A czy to nie jest rozgoryczenie spowodowane nietrafioną inwestycją?
Powołujesz się na posta sprzed roku, który krzyczał "scam alert".
Strasznie długo ten scam się utrzymuje, jest obecny w kilkuset parach na wielu giełdach, w tym wszystkich liczących się.
Brak ruchów na githubie? Z pierwszej dziesiątki krypto tylko EOS chwilowo przewyższał trona, cała reszta daleko w tyle:
https://coincheckup.com/analysis/github
Z obietnic zeszłorocznych - mainnet aktywny, portfele działają, ponad 1200 nodów, opcja tworzenia swoich tokenów na TRX śmiga, system głosowania aktywny, aktywność społeczności, media konferencje - wszystko w sporej ilości.
Co do samego Justina - nie znam się, więc się nie wypowiem.

Disclaimer:
Nie mam na celu tu nikogo naganiać, posiadane przeze mnie TRX są warte jakieś śmieszne grosze, nie mam żadnej intencji we wprowadzaniu kogokolwiek w błąd, po prostu nie lubię FUDu opartego o plotki, pomówienia, domysły i insynuacje.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 stycznia 2019
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: uglyone » wtorek, 15 stycznia 2019, 20:12

benq pisze: wtorek, 15 stycznia 2019, 18:16Nie mam na celu tu nikogo naganiać, posiadane przeze mnie TRX są warte jakieś śmieszne grosze, nie mam żadnej intencji we wprowadzaniu kogokolwiek w błąd, po prostu nie lubię FUDu opartego o plotki, pomówienia, domysły i insynuacje.
obojętne.
ja podaje argumenty, linki do dowodów i ewentualnie próbuję wywołać wątpliwość u odbiorcy by zanim właduje większą dla niego kasę w ten projekt zrobił własny research. Ty widzisz w tej wypowiedzi tylko plotki, pomówienia, domysły, insynuacje... i szukanie innych powodów tj nietrafiona inwestycja ;). Może idź w dziennikarstwo śledcze z takim podejściem, a nóż trafisz jakąś aferę. Na tron tylko zarobiłem, najwięcej straciłem na cardano i dziwne, że dalej cenię sobie ten ostatni projekt. A może zwyczajnie irytuje mnie wszechobecna buta, beztalencie i oszustwa?

eot z mojej strony, co miałem napisać napisałem. Jak ktoś jest pewny swojej inwestycji to jego sprawa.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 4 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mati133 » niedziela, 20 stycznia 2019, 12:14

Jak zamroze wszystkie trony to co mi to daje - jaki zysk dzieki glosowaniu i w jaki sposob go zrealizowac?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: benq » niedziela, 20 stycznia 2019, 12:41

@mati133
Ledwie trzy strony wcześniej, w tym samym wątku:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 00#p531205

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 177
Rejestracja: 2 stycznia 2019
Reputacja: 100
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

TRON (TRX)

Postautor: CryptoQueen.pl » poniedziałek, 21 stycznia 2019, 17:24


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: blackraijin » wtorek, 22 stycznia 2019, 07:55

https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... 0022060492

Binance potwierdziło właśnie, że będzie wspierać początkowy airdrop BitTorrent jak i późniejsze comiesięczne. Za 1 TRX otrzymamy 0,11 BTT.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 177
Rejestracja: 2 stycznia 2019
Reputacja: 100
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

TRON (TRX)

Postautor: CryptoQueen.pl » wtorek, 22 stycznia 2019, 09:19

Huobi i OKEx też supportują airdropa

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: Carvi » wtorek, 22 stycznia 2019, 18:48

ja trochę zainwestowałem. Podobno trx ma byc nowym etherum.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: reader13 » wtorek, 22 stycznia 2019, 18:49

Jak na razie cena ciągle do góry

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: Carvi » wtorek, 22 stycznia 2019, 18:52

reader13 pisze:Jak na razie cena ciągle do góry
z tego co obserwuje to z 0.0000400 wszedl na 0.0000720 btc zobaczymy jak wysoko wejdzie.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: kirucha2 » wtorek, 22 stycznia 2019, 21:29

Carvi pisze: wtorek, 22 stycznia 2019, 18:48 ja trochę zainwestowałem. Podobno trx ma byc nowym etherum.
zgadza się!, dokładnie i precyzyjnie to nowym etherum classic
aha i oczywiscie razem z liskiem stworzą

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 stycznia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: ENERGOPUNKT » wtorek, 22 stycznia 2019, 22:35

Może banalne pytanie ale czy trzymając trx na portfelu tronscan i jeszcze je mrożąc wezmę udział w airdrop czy dostanę BTT czy jednak muszę wysłać na jedną z giełd

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » środa, 23 stycznia 2019, 06:34

Na FB profilu Tron Fundation jest zalaczony artykul w ktorym pisze: "Airdrops will be automatically distributed to the TRON (TRX) holders, regardless of whether TRX are frozen..."
Czyli wychodzi z tego ze moga byc na Tronscan zamrozone - a i tak beda uczestniczyc w airdrop.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: aprojection » środa, 23 stycznia 2019, 16:28

Pierwszy airdrop (11 luty bodaj) ma byc tym najwiekszym ze wszystkich - i tu ma byc ratio 1 do 0.11 chyba. Czyli hodlujac 100k Tronow (~2600$) dostaniemy 11k BTT o wartosci (zakladajac cene "ICO") uwaga: 1 dolara!

//

@Areck1

Binance Aidrop
For the first airdrop, corresponding to 1.1% of the total BTT token supply, we will take a snapshot of all TRX balances on Binance at block height 6,600,000 on the TRON blockchain (estimated to be 2019/02/11) and distribute BTT to TRX holders at a ratio of 1 TRX = 0.11 BTT.
Binance Token Sale
Public Token Sale Price: 1 BTT = 0.00012 USD (Prices in BNB and TRX will be set on the day of the launch)
Ostatnio zmieniony środa, 23 stycznia 2019, 16:46 przez aprojection, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: Areck1 » środa, 23 stycznia 2019, 16:39

@aprojection źródło?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości