WAVES - ogólna dyskusja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: Rumcajs » niedziela, 13 stycznia 2019, 13:07

@blink
To dlatego ten WCT teraz rośnie ? o tokeny Vostok ? To po tym pewnie znów spadnie bo nie kojarze żeby kiedykolwiek były do czegoś pryzdatne te WCT ?
A trzeba coś robić w stylu rejestracji się czy coś czy wystarczy mieć te WCT na adresie wavesa żeby dostać Vostoki ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: blink » niedziela, 13 stycznia 2019, 14:43

@Rumcajs dostaje się za wavesy i wct. Tyle samo dostaniesz za 1 waves co za 1 wct więc cena wct rośnie bardziej jak waves. Raczej nie trzeba nic robić ale też niedługo będzie podane info kiedy airdrop itd.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: Rumcajs » niedziela, 13 stycznia 2019, 15:18

@blink

Dzieki właśnie odnalazłem nowy temat o Wavesie na bitcointalku, stary kiedys zamkneli i doczytałem pare minut temu.
No tak bo jak dostanie się tyle samo VST za 1 WCT co za 1 Wavesa to cena wct zaczela rosnac bo była sporo niższa niż Wavesa. A powinna być wyższa bo on miał mieć kiedyś lepsze zastosowania i był jakby premium Wavesem bo to był airdrop 1WCT za 10 Wavesów, stąd jest 10 mil WCT a 100 mil Wavesa. Więc to zrównanie wct z wavesem troche na siłe i bardzo to uprościli, ale ludzie juz dawno posprzedawali swoje wct za grosze jak widzieli ze to bezużyteczny token do niczego nie służący. I kto inny ma WCT a kto inny Wavesa nie wszyscy trzymają je oba. Ale jak nic nie trzeba by było robić to zawsze darmowe tokeny. Będe patrzył co pare dni cyz niema newsa o tym airdropie szkoda by przegapić. 16centów od 1wct/waves o ile dobrze wyliczyłem że to ma być 18 milionów $ do podziału na 110 mln coinow wct+waves.

Dodano po 9 minutach 20 sekundach:
Troche szkoda że z tym WCT to taki niewypał do niczego nieprzydatny. Miałem już nadzieje jak widziałem co jakis czas ostatnio jego wzrosty że coś z nim zrobią i odzyska swoją wartość, w końcu skoro został dany 1 za 10 Waves to powinien na logike być warty 1 tyle co 10 waves czyli 25 $ a jest warty 90 centów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: blink » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 08:41

Ktoś robi grube zakupy:
Obrazek

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 08:51

Waves zachował się świetnie na tej korekcie. Idzie pod prąd, wreszcie dobre projekty zaczynają się uniezależniać od btc

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 10:09

O, kolejny shitcoin ?

Dalej czekam na jakiś projekt Blockchainowy bez PoW, który będzie miał realną wartość i użyteczność.

Obecnie wszystkie te ultra-blockchainowe projekty to spekulacyjne wydmuszki.

Krótka piłka: Żeby token/moneta (jakikolwiek) miał wartość, musi być rzadki (bez możliwości dodruku) i użyteczny na codzień. Użyteczność tworzy wartość. Ale nawet jeżeli ta użyteczność jest, to swobodny dodruk zabija wartość.

To się tyczy każdej istniejącej waluty w przeciągu ostatnich 10000 lat, nie będzie inaczej w tym przypadku.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: blink » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 12:14

@ShadowOfHarbringer Waves jest 100mln i nie ma "dodruku" samego waves. Za Waves płaci się na ich zdecentralizowanej giełdzie (fee) - więc token jest użyteczny.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: Kluka » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 12:19

ShadowOfHarbringer pisze: poniedziałek, 14 stycznia 2019, 10:09Krótka piłka: Żeby token/moneta (jakikolwiek) miał wartość, musi być rzadki (bez możliwości dodruku) i użyteczny na codzień. Użyteczność tworzy wartość. Ale nawet jeżeli ta użyteczność jest, to swobodny dodruk zabija wartość.
Skoro uzytecznosc tworzy wartosc a do tego dodruk jest zly to tu idealnym kandydatem jest nano. Wg mnie warto sie nad nim chwile zastanowic.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 12:31

@ShadowOfHarbringer Na pewno użyteczniejszy niż BCH a nie sorry BCC, BCHSV, BCHABC ... buhahaha ostateczna nazwa będzie SZAMBO

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: Kluka » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 12:58

waves moze i jest fanjy ale tak samo fajny byl miesiac temu gdy jego cena byla 2x nizsza ;) ja unikam takiej strategii jak podpinanie sie i kupowanie czegos bo uroslo - to czesto najprostrzy sposob do utraty sporej czesci kapitalu. O wiele bezpieczniej jest wchodzic w "fajne" projekty podczas nudnych wyplaszczen na dolkach. Tylko tu potrzebna jest cierpliwosc. To tak informacyja - ostrzezenie na bazie moich doswiadczen dla tych co sie teraz zainteresowali waves. Nie mowie ze napewno nie przebije ostatniego lokalnego ath ale trzeba sobie zdawac sprawe z ryzyka. @blink gratlacje za bycie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie :)

Dodano po 14 minutach 14 sekundach:
@bl4ck wg mnie bch zostal zniszczony specjalnie. Czemu przy pierwszym gdy powstal bch gieldy zgodnie uznaly ze btc bedzie btc a to co sie oddzieli bedzie forkiem a nie bitcoin cash i bitcoin core jak w przypadku pozniejszego forku na bitcoin cash - jeden abc drugi sv. z drugiej strony skoro juz go wszyscy pochowali to inwestycyjnie moze byc dobrym strzalem ;)

Dodano po 1 minucie 23 sekundach:
Ps. Przepraszam za kontynuowanie offtopu, juz mnie nie ma ;) Powodzenia chlopaki :)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 18:55

bl4ck pisze: poniedziałek, 14 stycznia 2019, 12:31@ShadowOfHarbringer Na pewno użyteczniejszy niż BCH a nie sorry BCC, BCHSV, BCHABC ... buhahaha ostateczna nazwa będzie SZAMBO

Kluka pisze: poniedziałek, 14 stycznia 2019, 12:58@bl4ck wg mnie bch zostal zniszczony specjalnie
Bitcoin BCH nie został zniszczony.

Bitcoin umierał tyle razy, że Wasze opinie o tym jakoby umarł mogą tylko zostać wrzucone do szuflady "KUPUJ TERAZ".

Jeżeli jest coś, czym się wyróżniał stary Bitcoin spośród kryptowalut, to właśnie to, że wszyscy ciągle nieustannie ogłaszają jego śmierć.

Natomiast coś się zmieniło w 2015-2017. Przestano ogłaszać śmierć BTC, a zaczęto ogłaszać śmierć BCH.

Dla mnie to mówi wszystko.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: blink » czwartek, 17 stycznia 2019, 07:06


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: blink » niedziela, 20 stycznia 2019, 19:36

Obrazek
Przy ostatnim big newsie mieliśmy wzrost o 300% :D

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: Altcoiner » niedziela, 20 stycznia 2019, 20:03

blink pisze:Obrazek
Przy ostatnim big newsie mieliśmy wzrost o 300% :D
Ale chociaż nie poleciał dziś w dół jak cała reszta altów. Klepie i klepie od wielu dni na tych 7000. Chyba szykuje się do wystrzału.

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: Altcoiner » czwartek, 24 stycznia 2019, 21:35

Ktoś coś o waves ?
Skąd taki wodospad ?

Weteran
Posty: 2794
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: miso20 » czwartek, 24 stycznia 2019, 22:05

@Altcoiner mini-bańka wg mnie. Poczytaj wcześniejsze posty jak się ludzie podniecali, że rośnie choć i tak warunki rynkowi dyktuje Bitcoin :P

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: Altcoiner » czwartek, 24 stycznia 2019, 22:24

26.01 mają ogłosić jakieś gigantyczne partnerstwo. Czyżby nici z tego i jakiś insider pozbywa się coinów ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: blink » czwartek, 24 stycznia 2019, 22:29

@Altcoiner skąd wziąłeś dokładną datę?

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: Altcoiner » czwartek, 24 stycznia 2019, 23:14

@blink:Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WAVES - ogólna dyskusja

Postautor: Rumcajs » piątek, 25 stycznia 2019, 10:57

Ja pod ten marketcal sprzedałem swoje wszystkie Wavesy we wrześniu 2018 bo wg niego miało NIC już więcej nie być do końca roku a on sobie rośnie aż do teraz, szkoda troche mogłem trzymać bo te inne co za to kupiłem to spadły, zostały mi tylko WCT i te darmowe spam tokeny.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość