Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 192
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 166
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Yogi77 » piątek, 28 grudnia 2018, 18:56

Przejrzałem i przeczytałem, że twierdzisz, że nie sprzedajesz magicznej strategii tylko narzędzie
do automatyzacji które ma działać w konretny sposób.

No i właśnie w tym tkwi sęk, jak trader ma zautomatyzować swoją strategie przy pomocy tego narzędzia
skoro nawet nie wie co dokładnie robi zaznaczenie opcji "wykrywanie zmiany trendu" ?

Na jakiej zasadzie to ocenianie trendu działa ?
Jest to jakaś metoda znana analizie technicznej czy Twój autorski pomysł ?

Jak na razie to "wykrywanie zmiany trendu" pozostaje dla użytkownika właśnie taką szklaną kulą.

Użytkownik nie może wziac odpowiedzialności za działanie tej opcji bo sam nie wie jak ona w rzeczywistości działa.
Pobierz z linku w pierwszym poście instrukcję do tego programu, przeczytaj i będziesz znał odpowiedzi na 99% pytań
Instrukcja nie zawiera informacji na jakiej podstawie oceniany jest chwilowy trend na rynku. Jest tylko informacja że włączenie opcji zmiany trendu spowoduje że bot będzie starał się wykryć zmiane trendu. Nic więcej instrukcja nie zawiera, więc moje pytanie pozostaje aktualne.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 28 grudnia 2018, 19:16

Yogi77 pisze: piątek, 28 grudnia 2018, 18:56Na jakiej zasadzie to ocenianie trendu działa ?
Jest to jakaś metoda znana analizie technicznej czy Twój autorski pomysł ?
Spróbuję to opisać tak:
Jeśli ruch ceny powoduje, że "kilka" zleceń z rzędu (minimum 3) jest realizowanych w tym samym kierunku (góra lub dół) program decyduje, że jest trend wzrostowy lub spadkowy. To "kilka" jest zależne od ilości zleceń oczekujących (im więcej zleceń oczekuje tym "kilka" jest większe). Jeśli zamykane są zlecenia raz "z góry" raz "z dołu" program uznaje, że jest trend boczny.


Edit:
Trochę przekombinowałem z tym opisem. Trochę prościej:
Jeśli nastąpi "kilka" transakcji zakupu z rzędu program uzna, że jest trend spadkowy. Przy "kilku" transakcjach sprzedaży z rzędu ustawi trend wzrostowy. W innym przypadku trend boczny. Definicja "kilku" jest taka jak wyżej...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 192
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 166
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Yogi77 » piątek, 28 grudnia 2018, 20:23

Jaka jest częstotliowość próbkowania ?

Chodzi mi o okres co który następuje kontrola rynku lub decyzja co do wystawienia bądź przyjęcia zlecenia.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 28 grudnia 2018, 20:36

Yogi77 pisze: piątek, 28 grudnia 2018, 20:23Jaka jest częstotliwość próbkowania ?
Ustawiana w konfiguracji jako "odświeżanie danych co:", minimum 1 sekunda, górnej granicy nie ma. Wszelkie sprawdzanie stanu rynku, decyzje itd. są wykonywane z tą częstotliwością.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 192
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 166
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Yogi77 » piątek, 28 grudnia 2018, 21:47

Próba uruchomienia wersji z pierwszego posta kończy się błędem:
./BinanceApi: error while loading shared libraries: libQt5PrintSupport.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 28 grudnia 2018, 22:09

Już wiem czemu nie masz kupionego Windowsa :)
Czyli brakuje Ci w systemie biblioteki libQt5PrintSupport.
Możesz ją doinstalować:

Kod: Zaznacz cały

sudo apt-get install libqt5printsupport5
Lecz programu który był do pobrania w pierwszym poście i tak nie uruchomisz ponieważ to była wersja trial działająca do 30 czerwca 2018.
Jeśli jesteś zainteresowany to mogę jutro pod wieczór podesłać Ci linka do pobrania wersji próbnej na 2 tygodnie.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 maja 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: pavlov » piątek, 28 grudnia 2018, 22:12

Uwielbiam ludzi jak ten miś Yogi którzy czepiają się i zgrywają mega znawcę, chcą robić reverse engineering i wykładają się na prostym błędzie którego rozwiązanie zajmuje 30 sek w Google.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 192
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 166
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Yogi77 » piątek, 28 grudnia 2018, 22:28

Te bibiloteki są niby dostarczone w tym samym katalogu w którym jest binarka więc to sugerowało że będzie brać z tego katalogu a nie z systemu.
Jeśli jesteś zainteresowany to mogę jutro pod wieczór podesłać Ci linka do pobrania wersji próbnej na 2 tygodnie.
Tak, jestem zainteresowany, podeślij

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 28 grudnia 2018, 22:36

Yogi77 pisze: piątek, 28 grudnia 2018, 22:28Te bibiloteki są niby dostarczone w tym samym katalogu w którym jest binarka więc to sugerowało że będzie brać z tego katalogu a nie z systemu.
Dorzucam je w podkatalogu "libs" ale nie są automatycznie linkowane. Wybór zostawiam użytkownikowi systemu czy chce korzystać z tych bibliotek czy zainstalować z repozytorium. Osobiście w podobnych przypadkach wolę zainstalować z repo ale można też skopiować te dołączone do /usr/local/lib lub /usr/lib też będzie działać...

Jutro wieczorem podeślę Ci linka na priv.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 192
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 166
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Yogi77 » niedziela, 30 grudnia 2018, 00:58

Sokon pisze: piątek, 28 grudnia 2018, 22:36 Jutro wieczorem podeślę Ci linka na priv.
Niestety, nie doczekałem się działającej próbki trial, wiec nie mogę opublikować recenzji.

Sokon pisze:Już wiem czemu nie masz kupionego Windowsa
Nie chodzi o kupowanie, bo jeśli wejdziesz na stronę Microsoftu z przeglądarki, która
przedstawia się jako uruchomiona z Linuxa to zobaczysz, że Windows jest wciskany
za darmo.

Chodzi głównie o możliwość zweryfikowania kodu przez społeczność w celu kontroli czy działa tak
jak powinien i nie zawiera backdoorów lub trojanów.

Pół biedy jeśli autor tak jak Ty nie zabrania jeszcze reversingu, ale zazwyczaj nawet to jest
zabronione.

Dlatego u mnie wszelkie oprogramowanie o zamkniętym kodzie jest traktowane jako potencjalnie szkodliwe
i nie znajdzie miejsca poza maszyną wirtualną.

Ten argument jest do kitu:
Sokon pisze:A teraz skoro zadałeś wcześniej takie pytanie to znaczy, że albo sam coś tworzysz albo nosisz się z takim zamiarem. Czy po poświęceniu setek (jeśli nie tysięcy) godzin pracy nad kodem udostępnisz za darmo kod źródłowy??
Gdyby to była prawda, że na tworzeniu opensource nie da się zarabiać, to Red Hat by nie istniał
bo by zbankrutował.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » niedziela, 30 grudnia 2018, 12:18

Yogi77 pisze: niedziela, 30 grudnia 2018, 00:58Niestety, nie doczekałem się działającej próbki trial, wiec nie mogę opublikować recenzji.
No fakt - nie dostałeś 29.12.2018 wieczorem tylko 30.12.2018 rano....
Skoro chciałeś już teraz (po około 12h) publikować "recenzję" to już widzę Twoje dążenie do rzetelności tejże "recenzji"...
Yogi77 pisze: niedziela, 30 grudnia 2018, 00:58Chodzi głównie o możliwość zweryfikowania kodu przez społeczność w celu kontroli czy działa tak
jak powinien i nie zawiera backdoorów lub trojanów.
Powiem Ci - szacun dla Ciebie :shock: :shock::shock:
Jak każdy program poddajesz "reverse engineering'owi" w celu sprawdzenia czy nie zawiera szkodliwego kodu to jesteś mistrzem świata... masz czas na spanie, jedzenie i takie tam inne zwykłe czynności??
Bo ja w przypadku takiego programu (np. mojego BinanceApi) zamiast śledzić dziesiątki tysięcy linii kodu wolę ustawić regułę w zaporze, że program poza Binance oraz CoinMarketCap nie ma prawa gadać z niczym innym, oraz (jak pisałem na początku tematu) korzystam z kluczy Binance które nie pozwalają na wypłaty walut.
Zajmuje mi to 5 minut a nie 2 lata....
Yogi77 pisze: niedziela, 30 grudnia 2018, 00:58Ten argument jest do kitu:

Sokon pisze:
A teraz skoro zadałeś wcześniej takie pytanie to znaczy, że albo sam coś tworzysz albo nosisz się z takim zamiarem. Czy po poświęceniu setek (jeśli nie tysięcy) godzin pracy nad kodem udostępnisz za darmo kod źródłowy??

Gdyby to była prawda, że na tworzeniu opensource nie da się zarabiać, to Red Hat by nie istniał
bo by zbankrutował.
Nie uważasz, że Twój argument jest bez sensu?? Nie porównuj ligi okręgowej (ja - pojedynczy szary człowieczek) do ekstraklasy (jaką jest grupa tworząca przytoczony przez Ciebie RedHat).

Powiedz mi - skoro potrafisz za pomocą "reverse engineering'u" prześwietlić i zrozumieć kod programu - to napisanie takiego programu powinno być dla Ciebie "pestką" do zrobienia między śniadaniem a obiadem - dlaczego nie napiszesz sobie takiego programu zamiast interesować się moim z zamkniętym kodem który jest wg Ciebie potencjalnie niebezpieczny??

A tak całkiem na marginesie jako, że jestem nerwusem i zawsze mówię co myślę (przez co przyznaję - często robię sobie wrogów :cry: ) muszę dodać, że biorą pod uwagę Twój tekst:
Yogi77 pisze: piątek, 28 grudnia 2018, 21:47Próba uruchomienia wersji z pierwszego posta kończy się błędem:

./BinanceApi: error while loading shared libraries: libQt5PrintSupport.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory
obawiam się, że Twoja recenzja będzie dość krótka - w stylu "nie umiem uruchomić programu pod Linux'em..."

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: moratar » środa, 2 stycznia 2019, 23:51

Czy ktos kto używa lub uzywal tego bota mógłby cos o nim napisac np czy warto, czy zarabia na siebie, czy sie wywala, czy dziala poprawnie.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » czwartek, 3 stycznia 2019, 10:48

Widzę, że ostatnio zainteresowanie programem się zwiększyło. Więc wstawiam jeszcze raz wersje trial.
Są to triale działające do 14.01.2018r bez innych ograniczeń.

Windows: http://sokon.pl/binance/download/Binanc ... 50_Win.zip
Linux: http://sokon.pl/binance/download/Binanc ... x_demo.zip

Jako, że doszło parę opcji i możliwości w ostatnich dniach a nie zdążyłem ich dodać do instrukcji w PDFie w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę zadawać pytania na forum lub GG 65438839

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 3 stycznia 2019, 11:18

@Sokon planujesz ekspansję na inne giełdy? :)

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » czwartek, 3 stycznia 2019, 11:40

@mudol Na chwilę obecną nie planuję.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: loozak » piątek, 4 stycznia 2019, 14:39

moratar pisze: środa, 2 stycznia 2019, 23:51Czy ktos kto używa lub uzywal tego bota mógłby cos o nim napisac np czy warto, czy zarabia na siebie, czy sie wywala, czy dziala poprawnie.
Automat działa bardzo sprawnie, nie wiesza się na WIN10
Oczywiście trzeba testować różne pary walutowe i czasami jak cena ucieknie za bardzo w dół a my nie mamy środków na zakup to trzeba zmieniać ustawienia. Dlatego najlepiej mieć funduszy na kilkanaście transakcji.

Ja aktualnie bota używam od paru dni i na niektórych parach walutowych całkiem nieźle to wygląda :)

W niecałe 48 godzin ponad 2,5% na czysto z używania bota.
Zrzut ekranu

Polecam :)

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: emceef » piątek, 4 stycznia 2019, 15:50

Sokon pisze:@mudol Na chwilę obecną nie planuję.
Z ciekawości, w czym pisałeś bota i ile czasu mniej więcej zajęło? I jaką wiedzą programistyczną dysponujesz

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 4 stycznia 2019, 15:59

emceef pisze: piątek, 4 stycznia 2019, 15:50Z ciekawości, w czym pisałeś bota i ile czasu mniej więcej zajęło? I jaką wiedzą programistyczną dysponujesz
Aplikacja jest pisana C++. Ciężko określić ile czasu mi zajęło jego napisanie. W sumie poświęciłem mu jakieś 1000 roboczogodzin w tym także rozmyślanie nad funkcjami i problemami. Samego "klepania" kodu jakieś 25% czasu.
Jaką mam widzę programistyczną? Jak czegoś potrzebuję to sobie potrafię napisać, więc nie jest najgorzej z moją wiedzą ;-) ale nie jestem w stanie obiektywnie tego ocenić...

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: jupp82 » piątek, 18 stycznia 2019, 18:23

Bot jest nadal w sprzedaży? Można dostać tego triala jeszcze?

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » piątek, 18 stycznia 2019, 19:20

jupp82 pisze: piątek, 18 stycznia 2019, 18:23Bot jest nadal w sprzedaży? Można dostać tego triala jeszcze?
Tak, jest nadal rozwijany i jest w sprzedaży :)
W dniu jutrzejszym podeślę Ci linka do pobrania trial'a na 14 dni.

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości