Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 2 stycznia 2019, 01:02

@@Harmony alty powinny wbić swoje ATH na parze z BTC :D A BTC stabilnie up :D LTC 0.05BTC, Lisk 600k sat(BTC 50kPLN ==> Lisk 300PLN || BTC 50k$ ==> Lisk 300$) :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 2 stycznia 2019, 01:14

anagamidev pisze: środa, 2 stycznia 2019, 01:02alty powinny wbić swoje ATH na parze z BTC
To już jest permabyczy scenariusz i raczej nie na ten rok :D Myślę, że target w okolicach 30zł jest bardziej realny i osiągalny :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 2 stycznia 2019, 01:17

@Harmony ale to co zakładasz, że wykres Liska na parze z BTC będzie szedł cały czas tak płasko? :D Na 1D to wykres Liska wygląda tak samo jak wykres "umierającego" GAME :D

Kraken :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 2 stycznia 2019, 01:29

anagamidev pisze: środa, 2 stycznia 2019, 01:17 zakładasz, że wykres Liska na parze z BTC będzie szedł cały czas tak płasko?
@anagamidev Nie :D Zakładam, że jak dojedziemy do 9000$ za bitka, to Lisek osiągnie pi razy drzwi około 0.0009 BTC, co nam da ~ 30zł :) Taki scenariusz trochę abstrakcyjny, bo pomijający analizę fundamentalną i związane z nią możliwości wzrostu kursu. Także to jest to taka "bezpieczna" prognoza, bez hurra optymizmu, bez jakichkolwiek wydarzeń wpisanych w scenariusz, tylko sam wzrost BTC i podążający za nim Lisek :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 2 stycznia 2019, 01:37

@Harmony fundamentalnie w porównaniu do innych coin'ów Lisk spokojnie może wbić swoje nowe ATH. Najważniejsze funkcje w Lisku działają całkiem dobrze :D Tymczasem...
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 2 stycznia 2019, 02:06

anagamidev pisze: środa, 2 stycznia 2019, 01:37 fundamentalnie w porównaniu do innych coin'ów Lisk spokojnie może wbić swoje nowe ATH
Jeśli będziemy mieć choć namiastkę produktu, to jak najbardziej możliwe nowe ATH w BTC lub chociaż zbliżenie się do ATH. Dlatego przyjmuję wersję neutralną, bez SDK, dynamicznych opłat, wewnętrznej giełdy i wleczenie się za Bitcoinem :) Myślę, że lepiej mieć niższe aspiracje i potem się pozytywnie zaskoczyć, niż oczekiwać czegoś, co nie wiadomo kiedy dokładnie nadejdzie :)

Dodano po 17 minutach 19 sekundach:
@anagamidev słowa klucze - adaptacja i użyteczność :) To daje silne podwaliny spekulacyjne :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 2 stycznia 2019, 09:50

@Harmony, @anagamidev, jak ja was lubie i te wasze polemiki :D

faktycznie rzec biorac lepiej tonowac hurraoptymizm i twardo stapac po ziemi, niz bujac w oblokach, wiec osobiscie zakladam to co pisalem kilka postow wczesniej, ze dolek jeszcze moze byc do tego 1$, a pozniej mozolnie po schodach isc do gory, zeby w przyszlym roku (a moze w tym od polowy) jak kryzys 2.0 sie wlaczy, zarobic na kruszcach i krypto :idea:

wiec bombelki nie ma sie co licytowac co ile i za ile :twisted:

@anagamidev tych kresek mnie troche mniej rysuj, bo mi sie w oczach miesza, a trzezwy jestem jak niemowle w łonie matki abstynentki, albo bardziej to kolorowe mnie rob :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CzarnaOwca » środa, 2 stycznia 2019, 10:19

@Hamas, Ty z Podlasia? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 2 stycznia 2019, 10:22

@mudol, chwalic allaha nie :D za daleko mialbym do swiata ludzi jeszcze zywych :mrgreen:

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 25 lipca 2018
Reputacja: -27
Reputacja postu: 
-14
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cachaca » czwartek, 3 stycznia 2019, 01:26

dla minusującego mnie debila-polaka-fanatyka Liska, naganiaczem jest anagamidev, hodler dla którego jedyne rozwiązanie to uśrednianie i pakowanie coraz wiekszej kasy w nieudaną inwestycję. powodzenia :)

Dodano po 11 minutach 54 sekundach:
przecież lisk to ulubiona cryptowaluta polskich gimbusów, tu nie trzeba geniusza by to wiedzieć :)

Dodano po 1 minucie 59 sekundach:
ale widać że @Harmony jesteś kolejnym który tylko wtopił:) szkoda Cię, obyś wyszedł na "0" :))

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 3 stycznia 2019, 01:26

@cachaca jak to nieudaną? Przecież jestem na nim na gruby plus. Akurat na Lisku miałem 400kPLN zysku, część znowu odkupiona, trochę za szybko, bo już od 10PLN, ale średnia cena lekko powyżej 4PLN(to jest dość płynne) :D Nie naganiam, proponuję uśredniać, bo wg. mnie jest to dość dobra metoda na long term, nieoptymalna, ale z drugiej strony nie powoduje permanentnych strat :D Najśmieszniejsze jest, to, że 200PLN ugrałem na bessie, głównie kupując te dwa dipy, pokurszwilowy(45PLN) i pokonferencyjny(2XPLN) :D No i ostatnio ten na 10PLN, ale nie sprzedałem za wiele na 20PLN :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 25 lipca 2018
Reputacja: -27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cachaca » czwartek, 3 stycznia 2019, 01:31

anagamidev pisze: czwartek, 3 stycznia 2019, 01:26@cachaca jak to nieudaną? Przecież jestem na nim na gruby plus. Akurat na Lisku miałem 400kPLN zysku, część znowu odkupiona, trochę za szybko, bo już od 10PLN, ale średnia cena lekko powyżej 4PLN(to jest dość płynne) Nie naganiam, proponuję uśredniać, bo wg. mnie jest to dość dobra metoda na long term, nieoptymalna, ale z drugiej strony nie powoduje permanentnych strat
no to gratulacje;p rozliczyłeś się z US? jak projekt sie nie podniesie to będzie to jedna z "permanentnych strat"

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 3 stycznia 2019, 01:42

@cachaca , nie mam zamiaru wyjść na zero. Przynajmniej 50% zarobku. A to nie są jakieś niewyobrażalne kursy ;) Póki co też nie zanosi się by projekt miał upaść, wręcz odwrotnie. No i z tymi gimbuami to też ostro poszedłeś po bandzie. Akurat w Liska wszedłem tylko i wyłącznie dlatego, że zainteresowałem się nim sam. Nikt mnie nawet do niego nie namawiał, nie sugerowalem się niczyim zdaniem, a tylko i wyłącznie własnymi badaniami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 3 stycznia 2019, 01:45

@cachaca no wiadome, że będzie, ale ja mam inne podejście do kryptowalut, uważam, że to najlepsza inwestycja i rewolucja, dzięki takiemu podejściu sporo zarobiłem, ale jak okaże się tylko jednosezonową bańką, piramidą i stracę zyski, to nie będę miał obiekcji czy czegoś na sumieniu, bo polecałem znajomkom. Ważne, że na razie nie na minus jestem i tyle :D Dopiero za kilka lat okaże się co tak właściwie z tymi kryptowalutami będzie. Ja zawsze tutaj podkreślałem, że Lisk może spaść do 1PLN i nawet zostać zdelistowany. Ale technicznie, długoterminowo, aktywo po spadakach 80-90% i więcej daje najlepszą szansę inwestycyjną na lata, czy to Lisk, czy BTC, czy Amazon, czy Netflix :D Uśrednianie na dużych wahaniach, z nastawieniem na akumulację i HODL po takim głębokim spadku, to wg. mnie najlepsze co można teraz zrobić :D Gość ostatnio pisał, że zainwestował w Liska kupując na 60 parę PLN 33 Liski, pewnie na long term, a dopiero minął rok/dwa i koleś za tą samą kwotą boi się kupić Liska gdzie miałby go wielokortnie więcej za ten sam kapitał czyli 400 ileś tam :D To jest dla mnie mindfuck, brak logicznego myślenia i konsekwencji. Dlatego ironicznie naganiam w cudzysłowie naganiam na zakupy takie właśnie osoby, które grały pod 100$, a mając promocję zamiast się cieszyć to kwiczą i robią pod siebie, nie dostrzegając, że za parę lat ten target może faktycznie zostać wbity. Ja raczej tutaj polecałem, żeby kupować sobie 1-10 Lisków dziennie dopiero od 10PLN, to nie są jakieś wielkomajątkowe, bajońskie sumy. Dodatkowo wszystkim Liskowiczom powinno zależeć na jak najszerszej dystrybucji, żeby używało go jak najwięcej użytkowników, a nie da się inaczej tego zrobić jak po prostu kupić Lisk'a i robić transakcje/handlować/głowsować/otrzaskiwać się z technologią.
I nieważne czy projekt ma upaść czy nie, to tak czy siak inwestując w 10-20 kryptowalut po 90% obniżkach, wystarczy, że chociaż jeden wróci na ATH to już zwraca całą inwestycję, a przecież jest mała szansa, że 19 z nich kompletnie pójdzie się jebać i zniknie z giełd. Ja tutaj podchodzę do tego matematycznie i próbuję oszacować najlepsze prawdopodobieństwo wygranej na kolejnej hossie :D A na każdej hossie ATH jest co najmniej x2 startego ATH, a zwykle jest to 5-10x :D Know your risk :D Poza tym jakoś ostatnio nikt poza mną nie mówił, że warto kupić na 4PLN, a można było w ciągu kilku dni złapać max ruchu na pierdolone 50%(4 -> 6 PLN), czy to jest mało? :D A uśrednianie jest najlepsze, bo nie ma znaczenia, czy jest hossa czy bessa, zawsze jakiś % spadnie. Np. kupując Liska na cenie 10PLN na long term, widząc, że np. pojawia się szansa na odbicie kupuję za 4PLN przykładowo z kapitał na granie, sprzedaję na 6PLN wszystko co dokupiłem i średnia cena tych lisków kupionych na 10PLN mi się uśrednia, robiąc tak x razy przez wiele dni, cena uśrednia się masakrycznie i każdy spadek to uśrednianie wręcz potęguje na korzyść. Jak Lisk spadnie do 1PLN, to wystarczy, żeby 100k osób zainwestowało 1kPLN, żeby skupić wszystkie Liski i nakręcić ponownie bańkę. 100k osób w skali globalnej to jest garstka, a 1kPLN w skali globalnej to nie jest też zawrotna kwota dla kogoś kto wierzy w projekt, przeżył niejedną bańkę, wie, że nic nigdy wiecznie nie rośnie nawet jeśli jest Amazonem, Netflixem czy Nvidią :D

Dla mnie bańka na Lisku jest ideantyczna do bańki na Amazonie i pod to spekuluję. Zuważmy, że praktycznie ktoś po spadkach 50% zaczynając uśredniać, już po dwóch latach wyszedł grubo na plus :D A ktoś kto kupował na -80% i uśredniał, to sobie za dużo nie nauśredniał, bo już po kilku miesiącach miał zysk i mógł nic nie robić, albo uśredniać w górę :D


20$ ~ 75PLN :D
Oczywiście w mainstream'owym przekazie nie usłyszycie, że warto uśredniać, bo już po niedługim czasie po takich spadkach jest się zarobionym, tylko będą debilnie powtarzać, że nowe ATH było dopiero po iluś tam latach :D Ale przecież nie chodzi o to, żeby sprzedawać na ATH, tylko, żeby być zarobionym :D Granie w takim momencia na spadki, to dla mnie wyciskanie wyciśniętej cytryny wraz z pestkami, co może zakończyć się bardzo gorzkim posmakiem :D
Spoiler:

4PLN * 36000% = 1440PLN
1PLN * 36000% = 360PLN
0.10PLN * 36000% = 36PLN
0.01PLN * 36000% = 3.6PLN
0.43PLN * 36000% = 154.8PLN (najniższa cena w 2017 roku na bitbay przed bańką)
Pytanie gdzie na lisku jest dołek :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszy » czwartek, 3 stycznia 2019, 11:48

cachaca pisze:dla minusującego mnie debila-polaka-fanatyka Liska, naganiaczem jest anagamidev, hodler dla którego jedyne rozwiązanie to uśrednianie i pakowanie coraz wiekszej kasy w nieudaną inwestycję. powodzenia

Dodano po 11 minutach 54 sekundach:
przecież lisk to ulubiona cryptowaluta polskich gimbusów, tu nie trzeba geniusza by to wiedzieć
Czytając Twoją wypowiedź sam pokazujesz, że mentalnie jesteś jeszcze w podstawówce i dałeś się naciągnąć jakiemuś naganiaczowi. Skoro wg Ciebie projekt to dno, bezsens to po co w ogóle zaglądasz na to forum? Po co zaglądasz komuś do portfela i interesujesz się kto w co zainwestował? Być może jesteś jedną z tych osób które umoczyły kupując na górce i teraz na siłę próbujesz pokazać jaki ten świat jest podły i okropny. Nie inwestujesz, to się nie udzielaj, proste :)

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 25 lipca 2018
Reputacja: -27
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cachaca » czwartek, 3 stycznia 2019, 11:54

lukaszy pisze: czwartek, 3 stycznia 2019, 11:48Czytając Twoją wypowiedź sam pokazujesz, że mentalnie jesteś jeszcze w podstawówce i dałeś się naciągnąć jakiemuś naganiaczowi. Skoro wg Ciebie projekt to dno, bezsens to po co w ogóle zaglądasz na to forum? Po co zaglądasz komuś do portfela i interesujesz się kto w co zainwestował? Być może jesteś jedną z tych osób które umoczyły kupując na górce i teraz na siłę próbujesz pokazać jaki ten świat jest podły i okropny. Nie inwestujesz, to się nie udzielaj, proste
1. nikomu nie dałem się naciągnąć,
2. zaglądam na forum bo mogę.
3. wyraziłem tylko swoją opinię.
4. znowu nie trafiłeś.

Po szkole strzelaj dalej.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszy » czwartek, 3 stycznia 2019, 12:14

cachaca pisze: czwartek, 3 stycznia 2019, 11:54Po szkole strzelaj dalej.
Syndrom osoby "dorosłej"?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: it_boos » czwartek, 3 stycznia 2019, 12:31

Drodzy koledzy !

Tak jak pisałem już kiedyś sam wsiadlem w świat krypto walut w 2017 roku...zainwestowałem a teraz jestem dużo do tylu nie tylko na lisku, ale tez na innych krypto. Dzięki wypowiedzią niektórych poczciwych użytkowników tego forum uśredniałem cenę, nigdy nie zwątpiłem w żaden projekt ! Naprawdę niektórych z was aż chce się czytac , ale tej drugiej polowy sfrustrowanych JANUSZY którzy nie odrobili lekcji przed wejściem w świat krypto walut nie umiem zrozumiec, pamiętajcie inwestuje się tylko te pieniądze które można stracić, trzeba pogłębiać wiedze o tych projektach w które się inwestuje, a nie słuchac Janka czy Władka z YouTube który mówi ze jeszcze tego roku urośnie 20x. Proszę takich użytkowników jeżeli chcecie to odwiedzajcie to forum korzystajcie z wiedzy bardziej doświadczonych (ja też tak robie) nie bluzgajcie na innych jest to niekulturalne ! Zaśmiecacie to forum naprawdę tego aż nie chce się czytać !!

wyrażajcie opinie nie urażając innych przy okazji

Ps, Syndrom JANUSZA :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » czwartek, 3 stycznia 2019, 16:27

anagamidev pisze: środa, 2 stycznia 2019, 01:02alty powinny wbić swoje ATH na parze z BTC A BTC stabilnie up LTC 0.05BTC, Lisk 600k sat(BTC 50kPLN ==> Lisk 300PLN || BTC 50k$ ==> Lisk 300$)


Anagamidev bez urazy lecz w nowym roku odniosę się do Twojej wypowiedzi, gdyż generalnie w każdym poście piszesz życzeniowo w stylu "będziemy zarobieni" ano będziemy jak sprzedamy z zyskiem, a jak na tą chwilę to jesteśmy tylko "załadowani" haha a nie zarobieni.
Po drugie Twoje obliczenia kursu LSK są po prostu z dupy, że tak brzydko określę bo inaczej się nie da... i mają za zadanie naganianie kolejnych jeszcze nie zdecydowanych pod załadunek. Prosty przykład BTC jak wszyscy pamiętamy był już powyżej 50kPLN a nawet po 65kPLN ale jakoś w tym czasie nikt nie widział LSK po 300PLN czyż nie prawda ?

Tak więc bez obrazy ale trzeba trochę trzeźwo myśleć, a jak lobbować to z umiarem.
I tak przy okazji pierwszego publikowanego posta w tym roku, dla wszystkich forumowiczów z nowym rokiem życzę dużo szczęścia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 3 stycznia 2019, 17:11

@Jazda ok, masz prawo się ze mną nie zgadzać, nie chce mi się pisać po raz enty kolejnego eseju. Zauważ, że ja tutaj nie krytykuję niczyjej metody czy zapatrywań na cenę Liska bezpośrednio, chyba, że ktoś mnie wywoła. Pokazuję jak gram, ryzykuję swoim kapitałem, aktualnie bardziej tracę niż zarabiam, ale jeśli w końcu odwróci się felerny los, ci co mają się wyprzedać wyprzedadzą się i zacznie się hossa, to będę wygrany i cała reszta, która akumuluje i widzi w tym projekcie wartość i przyszłość. Poza tym to nawet nie chodzi o to, że będą jakieś kosmiczne ceny, ale nawet jak Lisk wróci na 20-100PLN to już będzie pięknie :D Argumentuję spokojnie i rzeczowo, że warto kupić dobrego coin'a jakim jest Lisk po 97% spadku czy skupować po 1-10 Lisk'a dziennie, uśredniać w ten czy inny sposób, pokazuję przykłady z innych rynków, że wyceny bywają często nieracjonalne, a nazywanie tego naganianiem jest niesprawiedliwe, nielogiczne i tak po ludzku głupie. A i właśnie mylisz się, bo dużo osób grało pod 100$, chyba to Kruszwil propagował, że niby Lisk może polecieć na 300 ileś PLN :D Ja uważam, że po resecie bańki liskowej te 300PLN to raczej minimum jeśli chodzi o nowe ATH :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości