Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 20 grudnia 2018, 18:17

@byylu, ja prognozuje rozpoczęcie hossy tak najszybciej czerwiec-lipiec :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » czwartek, 20 grudnia 2018, 19:16

Harmony pisze: @adam.krakus, nie widzisz fraktala?
A gdzie tam jest fraktal?

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 20 grudnia 2018, 19:56

Czyli zostalismy podzieleni na dwie grupy altów.
Alty ,które rosną i spadają wraz z kursem bitcoina i alty ,które utrzymują stałą cene ATL/BTC = stały fiat.
Pytanie co dalej :roll:

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » czwartek, 20 grudnia 2018, 20:00

A mój wykres ,który namalowałem na szybko w pracy i to na kolanie mówi to:
BTC urośnie gdzieś do 4800-5000$ i jedziemy w dół na 3k$ i wtedy jedziemy up ,czemu tak myśle?
no bo to 4 fala spadków i żeby zakonczyć 5 falę to BTC musiałby zejść trochę niżej jak 3200$
No chyba ,że już nie zejdziemy niżej ale 95% z mojego wykresu wyczytać można jeszcze jeden dołek a mamy grudzień mieśiąc wzrostów i nie wiadomo czy zjazd nie będzie jak zawsze w styczniu :)
To tylko takie moje przemyslenia ale zobaczymy coś za kolorowe byłoby to ,żeby już było koniec bessy jakiś haczyk musi być w każdym razie ja nie płotka tylko halibud więc biorę to na dystans :) oczywiscie lisk hold ale chodzi mi o inne krypto ,którymi bawie się na wzrosty i spadki ,chociażby BCH jak był po 330zl to sobie nakupiłem go tak by zagrac no i po 2 dniach ładny profit dał ponad 100% :mrgreen:
A co Wy myślicie zejdziemy niżej czy już można zapomnieć o trójce z przodu?

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: niebieski82 » czwartek, 20 grudnia 2018, 21:26

co do ceny BTC to ciężko powiedzieć... według mnie jak przebije 4.2-4.4k to idziemy może nawet pod 6, bo jest mało oporów, a dopiero przy podejściu do tego mega oporu może być gong.Choć z drugiej strony jeżeli by uruchomił się efekt kuli śnieżnej i FOMO.... :) Najlepsi analitycy nie znaja odpowiedzi i mają róźne zdania.
Co do ceny Liska to pamiętam, że LISK wybijał przy stabilizacji ceny BTC... ale czy będzie podobnie to czas pokaże

Dodano po 4 minutach 24 sekundach:
3 z przodu juz masz :)

Dodano po 5 minutach 59 sekundach:
nie wiem, ale czuje jakby deja Vu jak z poprzedniej bańki, gdzie każdy dump był zjedzony przez popyt - takie miałbym życzenie noworoczne :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » czwartek, 20 grudnia 2018, 22:05

niebieski82 pisze: Co do ceny Liska to pamiętam, że LISK wybijał przy stabilizacji ceny BTC... ale czy będzie podobnie to czas pokaże
Dokładnie też tak to pamiętam:
- BTC rósł - LSK spadał w parze BTC/LSK (cena w Fiatach +/- na 0),
- BTC się stabilizował - LSK wówczas się odpalał i umacniał się do BTC (co dawało przełożenie na + w Fiatach oczywiście).

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
-18
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: realista2019 » piątek, 21 grudnia 2018, 00:17

Witam uzytkownikow forum.

Wiosna ostrzegalem gdy lisk byl ponad 50 zl zeby sprzedac wszystko,bo lisk spadnie ponizej 10 zl, produktu w tym roku nie bedzie i ze lisk ktory byl trzy razy mocniejszy niz stratis zrowna sie z tym drugim.

Minusowali prawie wszyscy ,najbardziej uzytkownik Harmony,ktory wysmiewal obrazal atakowal i gotow byl zakladac sie ,ze do konca roku bedzie gotowy produkt i lisk nie spadnie ponizej 10 USD i ze to wszystko tylko fud .Ciekawe co teraz czujesz kolego i czy juz otrzezwiales czy dalej wierzysz w gotowy produkt do konca roku i zlote gory? Moje prognozy sprawdzily sie w stu procentach.Lisk coraz nizej w rankingach cmc .Lisk ponizej 10 zl .produktu nie ma i nie bedzie w tym roku ,moze 2021 moze 2025 a moze w ogole.(kolejne wiele tysiecy lisk i tysiace btc sprzedane przez team)Nie pomoglo bezmyslne naganianie. Spelnilo sie nawet to ze lisk zrownaal sie ze stratisem od ktorego by trzy razy drozszy,

Czekam tym razem na merytoryczna odpowiedz m a nie stek wyzwisk i minusow bo to juz na nikogo nie dziala a straty ludzi ktorzy sugerowali sie naganiaczami z tego forum sa realne w odroznieniu do obietnic teamu. Pozdraawiam.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Konrado7896 » piątek, 21 grudnia 2018, 00:42

Pisalem jakis czas temu ze plan do konca roku to 400lisk a uzbieralo sie 500 ;) ze sredniej ceny 13.50 zrobila sie ladna srednia 8zl ;) wiec mozna powiedziec ze trafiem w najlepszy moment na przygode z krypto :) Ja jestem cierpliwy, jeszcze nie dawno wiekszość narzekała na lisk przed pompą a teraz znowu....ja trzymam, nawet jesli 99% ludzi by pisało że nic z tego.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: realista2019 » piątek, 21 grudnia 2018, 00:49

Juz minusuje harmony.Nie pisalem o core tylk oo gotowym produkcie ktory ty widziales na horyzoncie po koniec 2018 .Nie zagluszysz prawdy.Zakladales sie ze pokazesz gola dupe jak lisk spadnie ponizej 20 zl.To sa fakty ale rozumiem twoje nerwy. Nieudana inwestycja zniszczyles sobie zdrowie,zrujnowales psychike i finanse stad te krzyki i minusy. Pozdrawiam panie inwestorze i zycze wesolych swiat. Chyba trzezwiejesz bo juz nie naganiasz jak dawniej,faza zwatpienia 8 msc za pozno? Powodzenia.

PS. Stratis wypuszcza smart kontrakty, sidechainy i kilka innych zabawek a lisk obiecuje obiecywac.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 21 grudnia 2018, 01:03

realista2019 pisze: gotow byl zakladac sie ,ze do konca roku bedzie gotowy produkt i lisk nie spadnie ponizej 10 USD
Nigdzie i nigdy nie pisałem, że lisk nie może spaść poniżej 10 USD :lol: Jeśli próbujesz prowokować, to chociaż nie mijaj się z faktami. Założyć się chciałem, że nie spadnie poniżej 20zł. Trzeba było się zakładać, ale sam nie byłeś do końca pewny swoich słów, gdyż nawet nie podjąłeś zakładu :) Także kolego - daruj sobie swoje wróżbiarskie ambicje :mrgreen:

Jeśli chodzi o gotowy produkt, tak samo nie mówiłem nigdzie, że jestem chociażby w ułamku pewien, ze wyjdzie do konca roku, mowa w tamtym czasie była o Core, który mamy przypominam - od sierpnia. Alpha SDK zawita w pierwszym kwartale 2019 :)

Jeszcze jakieś mądrości i wróżby masz do przekazania trolu? :)

Dodano po 7 minutach 15 sekundach:
realista2019 pisze: Chyba trzezwiejesz bo juz nie naganiasz jak dawniej,faza zwatpienia 8 msc za pozno?
Hahahahahahaha

A kiedyś naganiałem? :lol:

Znajdź mój jakikolwiek post nakłaniający do kupna, zanim zaczniesz bezczelnie kogokolwiek oskarżać :)

Akurat moja wiara w projekt ani trochę nie osłabła, bo zwyczajnie cena nie jest tutaj naistotniejsza.

Dziękuję za uwagę, możesz sobie darować dalsze prowokacje w moim kierunku, bo z trollami nie mam zamiaru prowadzić dyskusji ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 21 grudnia 2018, 01:07

HODL strong :D
Konrado7896 pisze: Pisalem jakis czas temu ze plan do konca roku to 400lisk a uzbieralo sie 500 ze sredniej ceny 13.50 zrobila sie ladna srednia 8zl
Bardzo ładnie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: realista2019 » piątek, 21 grudnia 2018, 01:11

Harmony pisze:
realista2019 pisze: gotow byl zakladac sie ,ze do konca roku bedzie gotowy produkt i lisk nie spadnie ponizej 10 USD
Nigdzie i nigdy nie pisałem, że lisk nie może spaść poniżej 10 USD :lol: Jeśli próbujesz prowokować, to chociaż nie mijaj się z faktami. Założyć się chciałem, że nie spadnie poniżej 20zł. Trzeba było się zakładać, ale sam nie byłeś do końca pewny swoich słów, gdyż nawet nie podjąłeś zakładu :) Także kolego - daruj sobie swoje wróżbiarskie ambicje :mrgreen:

Jeśli chodzi o gotowy produkt, tak samo nie mówiłem nigdzie, że jestem chociażby w ułamku pewien, ze wyjdzie do konca roku, mowa w tamtym czasie była o Core, który mamy przypominam - od sierpnia. Alpha SDK zawita w pierwszym kwartale 2019 :)









Przestan klamco bo juz cie wyjasnilem wczesniej ,nie masz pojecia o tradingu ani inwestowaniu longterm, zyjesz w jakims urojonym wlasnym swiecie, Prawda jest taka, ze zostaless dawca kapitalu a team lisk lubi takich holderow naganiaczy.Po rebrandingu ktory zmienionon na relaunch jeden gosc z teamu lisk mowil ,kupujcie poki jest tanio bo to okazja,a sami sprzedali w tym czassie liski ( a wtedy kosztowal 80 zl)Jedyne o czym marzysz to zeby lisk kiedys podrozl do 30 zl zeby wyjsc na zero i sie pozbyc tego coina i nerwow.

A co do twoich klamtw znajde twoje stare posty na forum i pokaze wszystkim co wtedy pisales.Czesc

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 21 grudnia 2018, 01:31

realista2019 pisze: Po rebrandingu ktory zmienionon na relaunch jeden gosc z teamu lisk mowil ,kupujcie poki jest tanio bo to okazja,a sami sprzedali w tym czassie liski ( a wtedy kosztowal 80 zl)Jedyne o czym marzysz to zeby lisk kiedys podrozl do 30 zl zeby wyjsc na zero i sie pozbyc tego coina i nerwow.
Pokaż mi tego gościa z Teamu, który to mówił. Daj twardy dowód. Nie łgaj, tylko udowodnij swoją tezę.

Rebranding był w lutym, dokładnie dwudziestego. Sprzedaż Lisków przez Team odbyła się siódmego stycznia 110k sztuk, po około 100zł, zgodnie z planem finansowym. Trochę rozbieżność między tym co mówisz, a niezaprzeczalnymi faktami.
realista2019 pisze: Przestan klamco bo juz cie wyjasnilem wczesniej
Daj dowód, że kłamię oraz, że kiedykolwiek naganiałem i mówiłem z przekonaniem, że jest dobry moment, żeby wejść w Liska czy cokolwiek :) Proszę o cytaty, bo gadać można wszystko, a udowodnić coś czego nie było już nie da rady :)
realista2019 pisze: nie masz pojecia o tradingu ani inwestowaniu longterm,
Nie interesuje mnie trading, ani tymbardziej nie uważam się za jakikolwiek autorytet w tym temacie. Jestem zwykłą szarą myszką, czy też płotką, małym spekulantem, który chce kawałek tortu i go dostanie cierpliwie w swoim czasie :)
realista2019 pisze: zyjesz w jakims urojonym wlasnym swiecie
To już nie Tobie oceniać.
realista2019 pisze: Prawda jest taka, ze zostaless dawca kapitalu a team lisk lubi takich holderow naganiaczy
No i super :mrgreen:
realista2019 pisze: Jedyne o czym marzysz to zeby lisk kiedys podrozl do 30 zl
O stary, 30zł to zarobas będę :) Dzięki, że mi tego życzysz :)
realista2019 pisze: zeby wyjsc na zero i sie pozbyc tego coina i nerwow.
Z tego co widzę, to u Ciebie przejawiają się nerwy. Nie rozumiem tylko dlaczego - skoro tak świetnie oszacowałeś z czapy cenę Liska na następne 7 miesięcy, powinieneś być z siebie dumny i ze swoich inwestycji. Ja jestem zadowolony z pozycji, jaką posiadam. Zero nerwów - zero stresu. Po co się stresować i denerwować ? Życie jest takie piękne, że nie ma co się przejmować pieniędzmi :)

Dodano po 42 sekundach:
realista2019 pisze: A co do twoich klamtw znajde twoje stare posty na forum i pokaze wszystkim co wtedy pisales.Czesc
Znajdź, nie mogę się doczekać, pomóc Ci, gdzie szukać ? 8-)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: realista2019 » piątek, 21 grudnia 2018, 01:38

Harmony pisze:
realista2019 pisze: Po rebrandingu ktory zmienionon na relaunch jeden gosc z teamu lisk mowil ,kupujcie poki jest tanio bo to okazja,a sami sprzedali w tym czassie liski ( a wtedy kosztowal 80 zl)Jedyne o czym marzysz to zeby lisk kiedys podrozl do 30 zl zeby wyjsc na zero i sie pozbyc tego coina i nerwow.
Pokaż mi tego gościa z Teamu, który to mówił. Daj twardy dowód.

Rebranding był w lutym, dokładnie dwudziestego. Sprzedaż Lisków przez Team odbyła się siódmego stycznia 110k sztuk, po około 100zł, zgodnie z planem finansowym. Trochę rozbieżność między tym co mówisz, a niezaprzeczalnymi faktami.
realista2019 pisze: Przestan klamco bo juz cie wyjasnilem wczesniej
Daj dowód, że kłamię oraz, że kiedykolwiek naganiałem i mówiłem z przekonaniem, że jest dobry moment, żeby wejść w Liska czy cokolwiek :) Proszę o cytaty, bo gadać można wszystko, a udowodnić coś czego nie było już nie da rady :)
realista2019 pisze: nie masz pojecia o tradingu ani inwestowaniu longterm,
Nie interesuje mnie trading, ani tymbardziej nie uważam się za jakikolwiek autorytet w tym temacie. Jestem zwykłą szarą myszką, czy też płotką, małym spekulantem, który chce kawałek tortu i go dostanie cierpliwie w swoim czasie :)
realista2019 pisze: zyjesz w jakims urojonym wlasnym swiecie
To już nie Tobie oceniać.
realista2019 pisze: Prawda jest taka, ze zostaless dawca kapitalu a team lisk lubi takich holderow naganiaczy
No i super :mrgreen:
realista2019 pisze: Jedyne o czym marzysz to zeby lisk kiedys podrozl do 30 zl
O stary, 30zł to zarobas będę :) Dzięki, że mi tego życzysz :)
realista2019 pisze: zeby wyjsc na zero i sie pozbyc tego coina i nerwow.
Z tego co widzę, to u Ciebie przejawiają się nerwy. Nie rozumiem tylko dlaczego - skoro tak świetnie oszacowałeś z czapy cenę Liska na następne 7 miesięcy, powinieneś być z siebie dumny i ze swoich inwestycji. Ja jestem zadowolony z pozycji, jaką posiadam. Zero nerwów - zero stresu. Po co się stresować i denerwować ? Życie jest takie piękne, że nie ma co się przejmować pieniędzmi :)

7.40


Ja zycze tobie i wszystkim wielkiej pompy na lisku zebyscie mieli okazje zarobic lub wyjsc na zero mimo tego. ze team zawalil robote jak tylko mogl. Pozdrawiaam forumowiczow.
Ostatnio zmieniony piątek, 21 grudnia 2018, 01:39 przez realista2019, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » piątek, 21 grudnia 2018, 01:39

BITCOIN MUSI BYC DROGI BO JEST GO CORAZ MNIEJ A LUDZI PRZYBYWA.

JAK PLATFORMA LISK RUSZY A PROJEKTY ZACZNĄ ZBIERAĆ TOKENY NA ICO TO ŁADNIE ZNIKNIE SZTUK Z GIEŁD I OSIĄDĄ W PORTFELIKACH JAK ICONOMI (2MLN LSK)

O AIRDROPACH DLA HODLEROW LSK NIE WSPOMINAJĄC

TO SĄ PODSTAWY INWESTYCJI W TEN PROJEKT NA TYM ETAPIE

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 21 grudnia 2018, 01:44

realista2019 pisze: 7.40
Nie znałem tego wywiadu. Także zwracam szacunek. Chociaż jest tam powiedziane "kupować tokeny jak są jeszcze tanie", a tanio wtedy nie było (ja się nie pchałem w tym czasie do kupna, w ogóle okres luty-marzec miałem przerwę od krypto) :D
realista2019 pisze: Ja zycze tobie i wszystkim wielkiej pompy na lisku zebyscie mieli okazje zrobic lub wyjssc na zero
Dzięki wzajemnie, pozdrawiam również :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 21 grudnia 2018, 04:56

Niezły wolumen wczoraj i przedwczoraj :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 21 grudnia 2018, 12:39

Jaka macie taktyke sprzedazy na szczycie? Bo szczyt chyba gorzej zlapac niz dolek?

Zalozmy ze moj tatget to np. 1000 zl.. oczywiscie target nie musi byc szczytem.. ale w momencie kiedy bedzie 1050...1100...1200 to chciwosc sie wlacza i nastepuje brak konsekwencji.. ustawiacie wtedy ruchomego SL? Np wybija 1000.. sprzedajemy z mysla ze juz nie urosnie... i spada do 800 po czym odbija na 1200...

Czy moze lepiej dac sobie margines no wybija 1000... czkekamy co zrobi kurs i jesli od 800 zl nie odbije to za 800 puszczacie wtedy?

Jak to u was jest panowie?

Ps. Chcialbym uniknac w przyszlosci sytuacji gdzie jakis % utknalem na wyzszej kwocie.. sprzedawalem liski po 138... a odkupilem potem spadajacy noz za 118 z mysla ze odbije i guzik odbilo :D a potem im nizej tym coraz wiekszy strach byl ze nagle moze odbic... no z perspektywy czasu mozna bylo nawet i za 40-50zl puscic hahaha.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 21 grudnia 2018, 13:13

Dovakhiin pisze: sprzedawalem liski po 138... a odkupilem potem spadajacy noz za 118 z mysla ze odbije i guzik odbilo
Też tak miałem. Po czym sprzedawałem dalej i odkupywałem taniej, aż mi w końcu pociąg odjechał i... sprzedałem za szybko :D

Ja tam trzymam się planu, że przy cenie wynoszącej mniej więcej moją średnią, wychodzę połową, albo ćwiercią. Jak spadnie to coś tam dokupię, ale max z 10% tego co wyjdę. Wtedy wyłączam giełdę, czekam na tą prawdziwą hossę i sprzedaję większość z tego co mi zostanie jak będziemy mieli ATH :)
Ostatnio zmieniony piątek, 21 grudnia 2018, 13:21 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 21 grudnia 2018, 13:19

@Dovakhiin

Ja staram się sprzedawać parę groszy przed dużym askiem. Tak by w razie dalszych wzrostów ,odkupić się z tej większej oferty z 'minimalną' stratą lisków. Mimo ,że ktoś wcześniej krytykował mój 'plan gry' to jednak jestem ciągle na plus czy to ilością lsk czy $$ ,dzięki odkupowaniu kilkadziesiąt gr taniej.

Ja sie ciesze ze rok przerwy sobie zrobilem. Bo na tej bessie to pewnie z tego co zarobilem na hossie to 80% bym przewalił szukając odbicia.
A tak wlazłem przy 10-12zł i przy obecnej cenie jakoś to wygląda :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości