LISK - swobodna dyskusja

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Carvi » piątek, 23 listopada 2018, 13:01

blink pisze:
Harmony pisze: Skąd ta pewność ?
bo on sprzedał za 5,5 to musi spaść na 4 :D
Pewność to mam że Kopernik była kobietą. Ale tak szczerze patrzę obserwuje i zwyczajnie widzę co się dzieje i tak to będzie 4 max 4,5zl

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: KryptoWujek » piątek, 23 listopada 2018, 13:10

@Lester Nie lubię ,ale jestem na to przygotowany. Jeśli masz szklaną kulę to napisz ile będzie kosztować za miesiac. Z chęcią ocenie za jakiś czas. Nikłe szansę żeby wbić się idealnie w dołek. Trzeba czasami mieć plan b.

Widzę ,że coraz więcej niezadowolonych ludzi kręci się w tym temacie. Nie wiem czy szukają potwierdzenia swojej decyzji sprzedaży czy tylko uprzykrzać innym życie .

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Lester » piątek, 23 listopada 2018, 13:22

@KryptoWujek,
Luz, bez spiny, po prostu zdziwiłem się, że zainwestowałeś w liska i piszesz, że będziesz zadowolony jeśli spadnie. Nie rozumiem tego, bo zwykle ludzie inwestują z nadzieją na wzrosty (o ile nie szortują, ale to inna bajka). Mam nadzieję, że nie stracicie.
Ja wolę inwestować w topowe projekty (które zresztą też spadają podobnie) oraz w niszowe, gdzie ryzyko jest podobne moim zdaniem, ale szanse na zarobek większe, np. taki PSC albo PHX (przymierzam się). Obstawiam skrajności, że się tak wyrażę. Ale to tylko moja opinia, nikogo nie namawiam oczywiście, ani nie odradzam kupować teraz Liska, bo może rzeczywiście w końcu odbije. Nikt nie wie co będzie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: KryptoWujek » piątek, 23 listopada 2018, 13:43

Wrzucam kasę partiami. Nie są to duże pieniądze. Na koniec wyjdzie mi jedna średnia. Gdybym wrzucił wszystko na raz to już byłbym bankrutem. Pozdro :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ishias » poniedziałek, 26 listopada 2018, 15:18

Pojawiło sie zadanie Aplication Architecture
https://github.com/LiskHQ/lisk/milestones

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » wtorek, 27 listopada 2018, 03:22

Lisk Machine Learning właśnie pojawił się na Cryptopii

https://www.cryptopia.co.nz/Exchange/?market=LML_BTC

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ishias » wtorek, 27 listopada 2018, 08:29

Nie wiem czemu dali to na cryptopie ale ta giełda to dno

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » wtorek, 27 listopada 2018, 12:50

@Ishias, ale z Ciebie maruder :) Na binance też wejdzie.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: 1235674 » wtorek, 27 listopada 2018, 16:38

Panowie, oświadczam że tak jak do tej pory planowałem dno w okolicy 20 grudnia, tak teraz sądzę, że ono nastąpiło.
Rsi na 1w doszło do poziomu sprzed poprzedniej hossy. Możliwe, że btc zrobi jakiś ruch w dół, tak by świeca 1w miała długi knot, chociaż odbiliśmy się od ważnej lt więc nie wiem jaki interes byłby ją ruszać. Tak czy inaczej - ostatni zgasi światło, wyleszczanie mamy na wysokim poziomie. Market cap jest zbyt niski ( fundusze zespołu to prawie 1/3 market capu), podaż się wyczerpała. Na binance wczoraj była rekordowo niska ilość <300k lsk, na BB dzisiaj <150k, więc zostało jedynie to co widać w orderbooku. Radzę poobserwować crashe na btc z ostatniego roku na interwale 2/4h.
Stocki wyglądają nie najgorzej.
Uważam, że na lsk/usd możemy teraz robić drugą część głowy mało zgrabnego ishs.
Obrazek

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » środa, 28 listopada 2018, 16:20

https://github.com/LiskHQ/lisk/milestone/36

Mamy nowe zadanie :)

Dodano po 3 godzinach 53 minutach 17 sekundach:
Na elements też się dużo dzieje :)

Obrazek

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Carvi » czwartek, 29 listopada 2018, 12:24

pewnie nie pamietacie jak mowilem w piatek poprzedni ze lsk 4.5 i bylo w niedziele. teraz plan jest na 7 zl sobota

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » czwartek, 29 listopada 2018, 12:39

@Carvi, a game po ile? :D

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Carvi » czwartek, 29 listopada 2018, 12:47

Harmony pisze:@Carvi, a game po ile? :D
Game jeszcze nie jego czas. Po świętach 2-3zl

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » wtorek, 4 grudnia 2018, 02:52

Chcecie dostać bez żadnego wysiłku kilkadziesiąt albo nawet kilkaset dolarów? Możecie wziąć udział w pierwszym ICO opartym na Lisku, o nazwie MADANA i dostać całkowicie za darmo ich tokeny (PAX).

O co chodzi?

MADANA to projekt do zarządzania newralgicznymi danymi, zgodny z nowopowstałą ustawą RODO. Jeśli ktoś będzie chciał dowiedzieć się więcej o projekcie, zapraszam na oficjalną stronę (madana.io)

Jak zdobyć PAX za darmo?

Madana oferuje ciekawy program partnerski z nagrodami. Wystarczy zarejestrować się na ich stronę i w zasadzie nie robić nic więcej, bo punkty będą nam naliczane za sam staż od zarejestrowania. Program jest nowy, więc wielu osób nie ma, raptem około 650 zarejestrowanych użytkowników, a nagrody będą rozdawane wśród pierwszych 10 000 (patrz w tabelkę). Jako ciekawostkę powiem, że w fazie ICO, token PAX jest sprzedawany w cenie 1$, czyli jak łatwo możemy policzyć, łapiąc się w pierwszych 10 000 użytkowników, dostaniemy nagrodę w wysokości 25 PAX, co nam da 25$, które będziemy mogli sprzedać w przyszłym roku, gdy tylko MADANA wejdzie na giełdy.
Oprócz tego można dostać punkty:
- za polubienie/retweety postów MADANY
- za zapraszanie nowych użytkowników do dołączenia do Community Hubu
- za zapraszanie do wzięcia udziału w aktualnie trwającym etapie sprzedaży tokenów PAX (tutaj dodatkowo otrzymuje się 10% wartości tokenów zakupionych przez poleconego)
- za rozmaite osiągnięcia w stylu okres od założenia konta, aktywność twitterowa itp.

Ja za samo polubienie i retweetowanie postów MADANY na tweeterze, jestem już w pierwszej trzydziestce w rankingu i gdy faza ICO się skończy będzie mi przysługiwać na dzień dzisiejszy 625 PAXów, czyli... jakieś ponad 2350zł ! Niedługo będzie możliwe "połączenie" z facebookiem i będzie można zdobywać dodatkowe punkty za samo "danie" lajka.



Mój link referencyjny do rejestracji:

https://communityhub.madana.io/register ... jhX3GweccC

Na zakończenie dodam, że gdy dojdzie do kolejnej "bańki" token PAX może kosztować sporo więcej niż jeden dolar :)

Dla niektórych cena tokena PAX była sroga, jeśli chodzi o ICO, ale teraz, możecie go mieć całkowicie za darmo !

Więcej info znajdziecie w wątku MADANA w dziale ICO, poniżej w spojlerze post przedstawiciela Madany na polskę @cornl, w którym co nieco się dowiecie więcej :)
Spoiler:
cornl pisze:Zachęcam do zainteresowania się programem Bounty, który oferuje MADANA. Jest to niezła okazja do zdobycia tokenów PAX małym wydatkiem sił. MADANA oferuje równowartość 500 tysięcy Euro w tokenach PAX dla uczestników programu (przeliczenie uwzględnia cenę tokena w głównej fazie sprzedaży).

Jak dołączyć?

Po pierwsze konieczna jest rejestracja na stronie Community Hub (communityhub.madana.io). W ramach Community Hubu użytkownicy zbierają Community Points. Za co można je otrzymać:
  • - za polubienie/retweety postów MADANY
    - za zapraszanie nowych użytkowników do dołączenia do Community Hubu
    - za zapraszanie do wzięcia udziału w aktualnie trwającym etapie sprzedaży tokenów PAX (tutaj dodatkowo otrzymuje się 10% wartości tokenów zakupionych przez poleconego)
    - za rozmaite osiągnięcia w stylu okres od założenia konta, aktywność twitterowa itp.
Wszystkie osiągnięcia do obejrzenia po zalogowaniu w zakładce "Achievements". Na razie z mediów społecznościowych zaliczany jest tylko Twitter, ale docelowo ma być nagradzana także aktywność na Facebooku i Telegramie.

Cały czas w ramach Hubu dostępny jest ranking użytkowników ze względu na Community Points. Na koniec programu nagrody w tokenach PAX zostaną rozdystrybuowane zgodnie z poniższą grafiką:

Obrazek

Moim skromnym (a jakże :D) zdaniem warto się zarejestrować i "lajknąć" kilka postów chociażby dlatego, żeby nabijać Community Points za staż konta. Być może nawet taki nakład pracy wystarczy, by znaleźć się w pierwszych 10.000 użytkowników i zgarnąć choćby nagrodę minimalną w postaci 25 PAXów.

Przy okazji ponownie zapraszam na polską grupę na Telegramie t.me/madanaiopolska oraz na grupę anglojęzyczną t.me/madanaofficial.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » wtorek, 4 grudnia 2018, 13:53

Czyli kolejna piramida się szykuje :(

Darmowe cokolwiek, linki referencyjne …

NIE O TO CHODZI W BLOCKCHAIN'nie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: benq » wtorek, 4 grudnia 2018, 13:59

@Harmony,
A jak wyglądała sprzedaż w ICO?
Ile tokenów sprzedano w cenie $1?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » wtorek, 4 grudnia 2018, 14:20

adam.krakus pisze: Czyli kolejna piramida się szykuje

Darmowe cokolwiek, linki referencyjne …

NIE O TO CHODZI W BLOCKCHAIN'nie.
Nie piramida, tylko program partnerski, nikt Ci nie karze wchodzić, czy tymbardziej inwestować. Ma to na celu rozreklamowanie MADANY. Nie kupujesz żadnych pakietów, w ogóle NIC NIE KUPUJESZ, wystarczy, że się zarejestrujesz i masz pewne PAXy za jakiś czas. Nie musisz nikogo zmuszać do rejestracji, czy "wyrabiać normy". A nawet, gdybyś chciał kupić, to dzięki temu programowi partnerskiemu dostaniesz jeszcze 10% dodatkowych PAXów. Cel jest jeden - zachęcić innych i pokazać MADANĘ.
benq pisze: A jak wyglądała sprzedaż w ICO?
Ile tokenów sprzedano w cenie $1?
Trzeba sprawdzić. Wiem, że wszystkie niesprzedane PAXy w pierwszej fazie ICO można właśnie zdobyć za darmo przez ten program partnerski. Do rozdania jest jakieś pół miliona Euro :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » wtorek, 4 grudnia 2018, 15:38

adam.krakus pisze: Czyli kolejna piramida się szykuje :(

Darmowe cokolwiek, linki referencyjne …

NIE O TO CHODZI W BLOCKCHAIN'nie.
pewnie z 95% ICO miały swoje programy partnerskie, nie widzę tutaj niczego dziwnego

Dodano po 56 minutach 48 sekundach:
Harmony pisze: Chcecie dostać bez żadnego wysiłku kilkadziesiąt albo nawet kilkaset dolarów? Możecie wziąć udział w pierwszym ICO opartym na Lisku, o nazwie MADANA i dostać całkowicie za darmo ich tokeny (PAX).
do kiedy to trwa?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » wtorek, 4 grudnia 2018, 16:38

blink pisze: do kiedy to trwa?
Do przyszłego roku, aż faza ICO zostanie zakończona.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: 1235674 » środa, 5 grudnia 2018, 08:43

Skromne porównanie z końcówki bessy 2017, na pocieszenie. #sdk2020(1-2)
Spoiler:
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości