Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Zeyt » czwartek, 29 listopada 2018, 12:42

@BitJanusz, SL Ci nie wybiło? Przecież zniosło całą świece w której robiłeś zakupy, a podobno miałeś go ustawionego na zyskownej pozycji, czyli powinno Ci go wybić jeszcze wcześniej
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » czwartek, 29 listopada 2018, 12:45

Zeyt pisze: @BitJanusz, SL Ci nie wybiło? Przecież zniosło całą świece w której robiłeś zakupy, a podobno miałeś go ustawionego na zyskownej pozycji, czyli powinno Ci go wybić jeszcze wcześniej
nie, kupiłem na Krakenie za 4260$, nie spadło tak nisko (chyba 4280$ minimum, SL miałem 4271$).
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 205
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 126
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ambroży » czwartek, 29 listopada 2018, 12:56

new06 pisze: Engulfing nadal w grze :) . Teraz tylko utrzymać do końca dnia.

Obrazek
Wytłumacz mi proszę jedno. Ten pattern jest powszechnie znany dla osoby znającej się na analizie technicznej. Więc gdyby wyszedł czy nie oznaczałoby powszechny UP? Niestety wszelkie zmyłki na tym rynku kształtują we mnie poczucie, że ta świeca też jest celowo napędzana. Nie rozumiem tylko jak coś takiego się realizuje i czy jest możliwe? Jeżeli MM chcą zasymulować wyjście w górę - wsadzają w to X pieniędzy, żeby wynieść kurs na te poziomy. Jak stwierdzić, że to ich zagrywka, albo że to jest naturalne odreagowanie rynku?

Czy jesteśmy w stanie jakoś zidentyfikować takich ruch?
Z jednej strony nie chcę zostać z ręką w nocniku po takich spadkach, z drugiej jakoś czai się przeczucie, że to jeszcze nie jest dołek. Jak działają MM? Czy mają tak zaawansowane oprogramowanie, że są w stanie dokładnie obliczyć ile muszą wpakować $/BTC w dany ruch i jak długo muszą trzymać kurs na odpowiednim poziomie aby osiągać zysk Y? Grając na wielu giełdach/kontraktach/dźwigniach?

Nie ogarniam tego, ale chciałbym chociaż rozumieć jak to działa, aby móc lepiej reagować na takie ruchy, a bądźmy szczerzy, aby wygenerować te nagłe ruchy, to boty w momencie skupują w wielu miejsach naraz kilka tysięcy BTC plus do tego ruchy na altach. Liczmy że taki MM musi za 20mln $ zrobić zakup aby powstała taka świeca, pomulić i kolejny ruch na podobną kwotę, przecież taki trend wznoszący kilku dniowy z cyklicznymi pompkami musi kosztować kilkadziesiąt/kilkaset baniek. Jakoś nie umiem tego sobie wyobrazić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » czwartek, 29 listopada 2018, 13:02

@ambroży, wrzucałem wczoraj przykłady, że bullish engulfing nie oznacza końca zjazdu :) po prostu to pozytywny sygnał, powinieneś zwracać uwagę na niego jako jeden z wielu.

Często po samym engulfingu następna świeczka jest czerwona (dobre miejsce na wejście), albo też wzrosty trwają tylko jakiś czas i następuje potem kontynuacja downtrendu.

Ale nie mogę sobie przypomnieć scenariusza, że po engulfingu na 1d od razu przechodzimy do zjazdu, chociaż pewnie takie były (to raczej rzadkość, jak mniemam), zwykle finalnie po kilku dniach jest jakaś forma ruchu w górę.

Z tym, że engulfingu na 1d nie było (nie udało się wczoraj na żadnej z giełd).

Natomiast właśnie zamknęliśmy 4h nad oporem na Stampie - więc moim zdaniem target 4500 pozostaje jak najbardziej w grze a docelowo test fib 0.618 naszego zjazdu czyli ok. 5400$ na stampie.

A potem zobaczymy.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » czwartek, 29 listopada 2018, 13:06

@BitJanusz, ale powiedz nam wszystkim , dlaczego 100 000 osób oglądających ten wątek musi ciągle czytać o szczegółach Twoich transakcji. Chwalenie się publiczne oraz gwiazdorstwo to nic złego, to takie ludzkie ;) ale jak już musisz to trzeba to robić z umiarem, sporadycznie. To nie jest trollbox ale statyczne forum z historią dostępną na wieki-wieków. Dla Ciebie to jest przyjemne ale dla innych to jest szlam informacyjny. Zdecydowanie brylujesz w wątku jeśli chodzi o detale swoich prywatnych transakcji.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » czwartek, 29 listopada 2018, 13:08

@ambroży, grubasy akumulują w pewnej sferze, kiedy mają już zakumulowaną odpowiednią ilość na panice, zaczynają rysować bycze formacje/pattern'y :D Żaden dobry trader z dużym kapitałem nie wejdzie na long'a bez dobrego powodu. Więc grubasy seryjnie rysują różne figury, traderzy wchodzą powoli, część oddaje kasę na SL, a grubasy w tym czasie sobie dystrybuują powoli :D Kiedy już jest wysoko i stwierdzają, że już nie ma paliwa i dystrybucja dobiega końca zrzucają resztę. Traderzy widzą, że już nikt nie chce kupować też sprzedają i włącza się panika :D Kurs leci na łeb :D Oczywiście to tylko z grubsza opisana mechanika rynku :D

Chociaż wg. mnie doszukiwanie się jakichś manipulacji czy traktowanie manipulacji jak coś złego/wyjątkowego to błędna droga. Formacje, patterny to raczej skutek niż przyczyna. Ktoś kiedyś zanalizował rynek, zobaczył, że pewne kształty na wykresie dają prawdopodobieństwo większe, że rynek pójdzie w taką, a taką stronę i po prostu dużo osób pod to gra :D Jeśli bullish engulfing przykładowo w 8/10 kiedy pojawia się na dołku zwiastuje zmianę trendu, to za każdym razem grając na wzrosty zwiększasz swoją szansę wygranej :D

Tymczasem 1h :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 listopada 2018, 13:18 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 listopada 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: maciej_kow_kowalski » czwartek, 29 listopada 2018, 13:09

koparki pisze:@BitJanusz, ale powiedz nam wszystkim , dlaczego 100 000 osób oglądających ten wątek musi ciągle czytać o szczegółach Twoich transakcji. Chwalenie się publiczne oraz gwiazdorstwo to nic złego, to takie ludzkie ;) ale jak już musisz to trzeba to robić z umiarem, sporadycznie. To nie jest trollbox ale statyczne forum z historią dostępną na wieki-wieków. Dla Ciebie to jest przyjemne ale dla innych to jest szlam informacyjny. Zdecydowanie brylujesz w wątku jeśli chodzi o detale swoich prywatnych transakcji.
A mi na przykład to nie przeszkadza, obserwując ruchy bardziej doświadczonych można je analizować i w efekcie coś z nich wynieść.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » czwartek, 29 listopada 2018, 13:12

@koparki,

od dawna się nie chwaliłem, bo nie mam czym :) dziś to raczej było publiczne przyznanie się do porażki - liczyłem na zjazd do 3850. Zamiast tego pospiesznie odkupywałem zgrzytając zębami.

Dla mnie gdy ktoś pisze o swojej pozycji to jest to forma uwiarygodnienia (np. że sprzedał przy danej cenie), skrajni teoretycy też są potrzebni, ale w moim mniemaniu ich "wartość dodana" jest mniejsza niż kogoś, kto oprócz rysowania kresek również gra.

Staram się pisać o swoich pozycjach, by czytający to mogli zweryfikować moje ruchy, w tym błędne ruchy. W końcu wątek jest - ponoć - dla początkujących :)

Może się mylę, ale chyba lepsze to, niż pisanie "haha, wiedziałem, że 3500 to (lokalny) dołek" post factum i z zerowym kontem?
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: szlagaag » czwartek, 29 listopada 2018, 13:19

Od dnia wczorajszego 14 razy przebijaliśmy 4320-4340 (bitmex) i za każdym razem wracaliśmy pod ten poziom. Ciekawe ile jeszcze prób jest potrzebnych ,żeby poszybować dalej. :geek:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 115
Rejestracja: 29 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Phlox » czwartek, 29 listopada 2018, 13:21

koparki pisze:@BitJanusz, ale powiedz nam wszystkim , dlaczego 100 000 osób oglądających ten wątek musi ciągle czytać o szczegółach Twoich transakcji. Chwalenie się publiczne oraz gwiazdorstwo to nic złego, to takie ludzkie ;) ale jak już musisz to trzeba to robić z umiarem, sporadycznie. To nie jest trollbox ale statyczne forum z historią dostępną na wieki-wieków. Dla Ciebie to jest przyjemne ale dla innych to jest szlam informacyjny. Zdecydowanie brylujesz w wątku jeśli chodzi o detale swoich prywatnych transakcji.
Obronię go ;) Zeyt go wypytywał o szczegóły. Moim zdaniem fajnie poczytać jak ktoś faktycznie wchodzi w pozycje, bo to przynajmniej jest realne potwierdzenie co myśli na temat kursu, bo gdybać, a wchodzić w pozycję to dwie różne sprawy.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: koparki » czwartek, 29 listopada 2018, 13:26

maciej_kow_kowalski pisze: A mi na przykład to nie przeszkadza, obserwując ruchy bardziej doświadczonych można je analizować i w efekcie coś z nich wynieść.
Bądź niezależny w obserwacji i miej swoja wiedzę i swoją mądrość oraz swoją szklaną kulę. Nie szukaj mentora, który za jakimś anonimowym forumowym nickiem relacjonuje swoje transakcje. W ogóle jak ktoś jest świeży to nie powinien siedzieć w "biurze maklerskim z traderami", czyli na tym wątku bo to grozi poddaniu się dominującej opinii.

Dodano po 1 minucie 28 sekundach:
@Phlox, niektórzy lubią podpatrywać co robią inni , dlatego swego czasu program big brother miał niezła ogladalność

Wątek jest fajny , taki kącik towarzyski ze śmiesznymi trójkątami od czasu do czasu ale nie jest on niczym więcej, nie mozna tego wszystkiego traktować serio ;)
---

Orator
Posty: 994
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: lekarz » czwartek, 29 listopada 2018, 13:29

Panowie od kresek mam pytanie. Kiedy przewidujecie, że kurs BTC przekroczy granicę 3000usd/btc lub 8000usd/btc?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 29 listopada 2018, 13:30

koparki pisze: W ogóle jak ktoś jest świeży to nie powinien siedzieć w "biurze maklerskim z traderami", czyli na tym wątku bo to grozi poddaniu się dominującej opinii.
"Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)"

Chyba jednak to Ty pomyliłeś tematy ;)

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 listopada 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: maciej_kow_kowalski » czwartek, 29 listopada 2018, 13:31

koparki pisze:Bądź niezależny w obserwacji i miej swoja wiedzę i swoją mądrość oraz swoją szklaną kulę.
W takim razie co robisz na forum?
koparki pisze:Nie szukaj mentora, który za jakimś anonimowym forumowym nickiem relacjonuje swoje transakcje.
Skąd założenie, że takiego szukam? Kto powiedział, że obserwuję tylko jego ruchy?
koparki pisze:W ogóle jak ktoś jest świeży to nie powinien siedzieć w "biurze maklerskim z traderami", czyli na tym wątku bo to grozi poddaniu się dominującej opinii.
W takim razie wytłumacz mi nazwę wątku :D
Poza tym, data rejestracji != data wejścia na rynek.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » czwartek, 29 listopada 2018, 14:02

ambroży pisze: Wytłumacz mi proszę jedno. Ten pattern jest powszechnie znany dla osoby znającej się na analizie technicznej. Więc gdyby wyszedł czy nie oznaczałoby powszechny UP? Niestety wszelkie zmyłki na tym rynku kształtują we mnie poczucie, że ta świeca też jest celowo napędzana. Nie rozumiem tylko jak coś takiego się realizuje i czy jest możliwe? Jeżeli MM chcą zasymulować wyjście w górę - wsadzają w to X pieniędzy, żeby wynieść kurs na te poziomy. Jak stwierdzić, że to ich zagrywka, albo że to jest naturalne odreagowanie rynku?
Fake'owe wyjście górą nie zachodzi tak daleko. Na m15 widziałem jak kurs się mulił i co jakiś czas był podciągany do góry dużymi orderami. Ludzie nie są przekonani, a mm prawdopodobnie wydają kasę (lub tethery) na podciąganie kursu do góry. Jest jedna ważna kwestia. Jeżeli mm dokonali już akumulacji na dnie to nie mają żadnego interesu w robieniu fake'owych wyjść górą. Jeżeli rzeczywiście tak jest, to oni woleliby teraz zachęcić graczy, aby dołączyli się do ruchu i popchnęli go do góry. Wyraźny sygnał, np taki engulfing może im w tym pomóc. Ofc może to wszystko rozegrać się jeszcze inaczej. Np. ostatni wzrost jest tylko AR (automatic rally), po którym szybko wrócimy na poziomy ostatniego low (ST - secondary test) i gdzieś tu rozwinie się boczniak z dłuższą akumulacją. Ofc ten wzrost może być tylko chwilowym odreagowaniem spadków wynikającym z popytu na tym poziomie i zaraz będziemy lecieli w dół. Dla mnie to wszystko wygląda dość optymistycznie (w sensie dynamiki wzrostów). Jeżeli kurs miałby się zachować tak, jak do tej pory się zachowywał (mniej więcej od okolic 2015) to powinniśmy robić fibo 0,382-0,5 całego spadku, a więc okolice 5-5,5k. Szybkie dojście w tamte rejony z kolei może zneutralizować w dużej mierze negatywne oddziaływanie ostatnich spadków na rynek.
ambroży pisze: Jak stwierdzić, że to ich zagrywka, albo że to jest naturalne odreagowanie rynku? Czy jesteśmy w stanie jakoś zidentyfikować takich ruch?
To jest podstawowe pytanie w tradingu. Oddzielenie ruchów naturalnych (jako efektu działań niezorganizowanego tłumu) i ruchów będących manipulacją (sterowanych przez małą zorganizowaną grupę posiadającą duży kapitał). Ktoś, kto umie to robić jest na dobrej drodze. Ja znam tylko parę tricków od osób, które znają temat lepiej ode mnie.
Przede wszystkim szukanie fake'owych wyjść. Kurs przebija jakieś wsparcie/opór, schodzi niżej, po czym szybko wraca ponad wcześniejszy poziom. Często rysują się z tego pinbary na wyższych interwałach, a iHS-y na niższych. Oczywiście może być to naturalne zachowanie rynku. Np. popyt na pewnym poziomie się wyczerpuje, kurs spada niżej i znajduje na niższym wsparciu tak dużą ilość nowego popytu, że szybko wraca ponad pierwotny poziom. Ja osobiście uważam, że tam gdzie są pieniądze trudniej o zbiegi okoliczności, niż w codziennych sytuacjach. Jeżeli widzę trzy fake'owe wyjścia dołem z powrotami, to ofc. nie mam 100% pewności co do tego, ale zakładam, że mm testują podaż. Akumulacja nie wyjdzie górą, jeżeli w danych rejonach nie skończyła się podaż - tj. każdy, kto chciał sprzedać sprzedał. Inną opcją jest ogólnie szukanie formacji mogących sugerować manipulację, np. łapanie płynności przez sl hunting. Takie formacje to np. Double topy z drugim szczytem wyżej i ogólnie wszystkie formacje, które zaburzają sekwencję kolejnych higher high i highe low w uptrendzie (i na odwrót w downtrendzie). Oczywiście tutaj znów może być to kwestia braku balansu między podażą, a popytem. Może rzeczywiście w jakimś miejscu pojawił się nagle popyt, mimo że niedawno został wyczerpany (kurs spadł i powrócił ponad dane wsparcie, po czym od niego odbił). Ja wolę postrzegać to przez pryzmat innego pradygmatu. A pewności co do źródeł tych zjawisk chyba nikt nigdy mieć nie będzie.
ambroży pisze: Czy mają tak zaawansowane oprogramowanie, że są w stanie dokładnie obliczyć ile muszą wpakować $/BTC w dany ruch i jak długo muszą trzymać kurs na odpowiednim poziomie aby osiągać zysk Y? Grając na wielu giełdach/kontraktach/dźwigniach?
Myślę, że takie oprogramowanie nie byłoby szczególnie skomplikowane i pewnie znajdą się członkowie tego forum, którzy daliby radę coś takiego skodzić. W każdym razie żaden program nie przewidzi jak długo ma potrwać akumulacja / dystrybucja. Od tego są testy podaży / popytu na danym poziomie.
ambroży pisze: Nie ogarniam tego, ale chciałbym chociaż rozumieć jak to działa, aby móc lepiej reagować na takie ruchy, a bądźmy szczerzy, aby wygenerować te nagłe ruchy, to boty w momencie skupują w wielu miejsach naraz kilka tysięcy BTC plus do tego ruchy na altach. Liczmy że taki MM musi za 20mln $ zrobić zakup aby powstała taka świeca, pomulić i kolejny ruch na podobną kwotę, przecież taki trend wznoszący kilku dniowy z cyklicznymi pompkami musi kosztować kilkadziesiąt/kilkaset baniek. Jakoś nie umiem tego sobie wyobrazić
Koszty manipulacji na pewno są duże i jest wliczone w ogólną kalkulację. Wyckoff opisywał to tak:
Then he forces the price down to around 30 by offering large amounts of stock and inducing floor traders and other people to sell their long holdings or go short because the stock looks weak. By putting the price down, he may sell 10,000 shares and buy 20,000; hence he has 10,000 shares long at the lower prices of his range of accumulation.
Być może pewnym gamechangerem są drukowane usdt, co daje mm większą swobodę (zakładając, że drukarze usdt to te same osoby, co pilnujący kursu). To tylko dywagacje. Myślę, że tych liczb nigdy nie poznamy, bo nie wiemy kto kupuje, a ktos przedaje. Czy duży zrzut to działanie mm, czy pękł jakiś przestraszony hodler? Być może giełdy, które dysponują danymi poszczególnych kont mają na temat jakąś większą wiedzę. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę, że wewnątrz tej dużej świecy 1D / 3D jest wiele małych ruchów, seria kampanii na interwalach m5- m30, gdzie kolejni gracze są zamykani w wolumen pułapkowy po jednej i drugiej stronie. Mamy fleeting orders, które zaburzają DOM i zachęcają inne boty do angażowania się w pozycje po niewłaściwej stronie. Nie zdziwiłbym się, gdyby te duże ruchy były darmowe i same na siebie zarabiały.

Dodano po 20 minutach 17 sekundach:
koparki pisze: Dla Ciebie to jest przyjemne ale dla innych to jest szlam informacyjny.
Dla Ciebie to jest szlam informacyjny, a dla kogoś innego może to być przydatne. Jedni analizują sytuację na podstawie kresek, jeszcze inni na bazie google trends, a trafią się też tacy, którzy lubią analizować wejścia innych graczy. Według mnie informacje nt. wejść @BitJanusz, który ma już swoje doświadczenie, ale też nietrafione wejścia mogą dać więcej nt. całego procesu tradingu, niż wymyślne analizy, które są tu publikowane.
Brave New World

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: 1235674 » czwartek, 29 listopada 2018, 14:44

Obrazek
Spoiler:
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 167
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: snajper » czwartek, 29 listopada 2018, 15:17

@new06 - Też ciekawie to u niego wygląda...

Dobrze według Ciebie przeanalizował?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7640
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12852
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » czwartek, 29 listopada 2018, 15:21

Pewno dostanę szkorbutu i zjedzą mnie wilki, ale przypomnę - dalej mamy bessę. :D

Imho, poziom 5000$ to marzenie przy tym odbiciu. Patrząc na 1W, fajnie by było znieść połowę poprzedniej, ale nie liczę na więcej. :D
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: leszek555 » czwartek, 29 listopada 2018, 15:27

snajper pisze: @new06 https://twitter.com/IamCryptoWolf/statu ... 7313174528 - Też ciekawie to u niego wygląda...
zna ktoś stronę, na której jest interaktywny wykres market capu i mogę na nim rysować, tak jak na tym twicie?

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Bitmar » czwartek, 29 listopada 2018, 15:31

Czytając ten wątek przypomniał mi się klasyk ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, pawel296 i 13 gości