W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: leszek555 » niedziela, 25 listopada 2018, 15:17

Flangler pisze: Nic, ostatnio zacząłem grać pod eventy takie jak airdropy czy forki
gdzie wyszukujesz takich informacji, aby mieć je z wyprzedzeniem?

Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Flangler » niedziela, 25 listopada 2018, 16:06

leszek555 pisze:
Flangler pisze: Nic, ostatnio zacząłem grać pod eventy takie jak airdropy czy forki
gdzie wyszukujesz takich informacji, aby mieć je z wyprzedzeniem?
https://coinmarketcal.com/en/ lub inne tego typu strony są też kanały na telegramie, które informują o takich wydarzeniach. Tylko oczywiście jak się zaczniesz w to bawić to nie czekaj na fork/bądz airdrop tylko sprzedawaj tuż przed albo kiedy uznasz, że już wystarczy.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: krismaksiu » poniedziałek, 26 listopada 2018, 12:38

Ktoś się orientuje skąd takie ostatnie wzrosty na starym i myślałem, że juz zapomnianym Factomie (FCT)? Przez 2 tygodnie zrobił blisko 400% i to na takich spadkach całego rynku...

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: onameis » poniedziałek, 26 listopada 2018, 15:06

W tym momencie uważam, że Cardano jest dobrą opcją. Dlaczego?

Na ten miesiąc zapowiedziane jest uruchomienie współpracy z dużą południowokoreańską platformą Metap Plus. Jest to jedno z najgłośniejszych wydarzeń na najbliższy czas dla Cardano. Integracja ADA na Metap Plus jest też trzecim najbardziej oczekiwanym eventem na najbliższy czas pośród wszystkich kryptowalut na coinmarketcal.com.

Metap Plus jest bardzo popularną platformą w Korei Południowej, obsługuje tysiące sklepów i zrzesza miliony użytkowników.
Cardano’s strategic partner, Metap Plus is a potential market maker for the ADA token given that its mobile application is linked to over 1 billion downloaded apps. This has been made possible via a marketing application portal in addition to the over 10 million transactions within the 40,000 stores accepting offline payments form the Metaps Plus network.
Może być to jeden z niewielu coinów, które mają zastosowanie w realnym świecie na większą skalę. Moim zdaniem warto pochylić się nad tym projektem ponownie i przeczytać ten artykuł https://tiny.pl/thrwh Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie przydatny sygnał :)

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kondzio » poniedziałek, 26 listopada 2018, 17:24

Czy ktoś z was próbował grać pod wzrosty na binance ? tzn czy jak dany alt zrobił 15-20% czy wchodziliście w takie ? Ja jakoś próbuje i coś marnie mi idzie.

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » wtorek, 27 listopada 2018, 21:27

Dwa dni temu, w czasie dołka BTC pierwszy raz od zeszłego roku kupiłem trochę NXT, oraz dokupiłem GAME i mojego ulubionego STEEM.
Wszystko z myślą o dłuższym terminie.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Nozib » wtorek, 27 listopada 2018, 21:50

ekonokomik pisze:Dwa dni temu, w czasie dołka BTC pierwszy raz od zeszłego roku kupiłem trochę NXT, oraz dokupiłem GAME i mojego ulubionego STEEM.
Wszystko z myślą o dłuższym terminie.
Coś się szykuje z NXT?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » wtorek, 27 listopada 2018, 22:49

@Nozib, nic mi o tym nie wiadomo :)

Po prostu bardzo spadł w odpowiedni dla mnie sposób. A bardzo spadł, bo rok temu był absurdalnie pompowany pod jakiś fork czy coś takiego. Ale za pół roku nikt o tym nie będzie już pamiętał, a wykres zostanie. Ciągłe spadki przez rok.
I jak BTC poszybuje i po kolei zaczną odpalać kolejne alty, to w prędzej czy później ktoś spojrzy na NEXT i powie: "ej! ten coin był po 12000 do BTC a teraz jest po 700, ale tanio!". A dzięki uroczej historii na wykresie mam nadzieję, że będzie to raczej szybciej niż później.

Czekam więc spokojnie na zmianę trendu na BTC i wzrost 500% na NXT/BTC, a także na GAME i STEEM, gdzie sytuacja jest podobna (a nawet znacznie lepsza).

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 5 listopada 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: tuzq » wtorek, 27 listopada 2018, 23:43

XMR BTC
Spoiler:
Obrazek
Bardzo ważna linia na parze xmr/btc moim zdaniem i respektowana całą hosse 2017 do teraz włącznie. Celowo przeciągnąłem ją również na lewo bo w rzeczywistości pierwsze styczne są już w 2014 i 2015 roku. Po jej przebiciu dołka na monero możemy szukać w okolicach najniższych poziomów z 2017roku czyli -30% od ceny obecnej albo i nawet na -50%. Gdybym był zainteresowany zakupem na long term to po przebiciu tej linii wyszedłbym co najmniej z połową środków. Na minus wg mnie jest też brak jakiegokolwiek wypłaszczenia tego wykresu dlatego tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jeśli padnie kilkuletnia linia trendu podtrzymująca kurs to monero może jeszcze sporo zlecieć.

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: leszek555 » środa, 28 listopada 2018, 01:37

@ekonokomik, jak procentowo masz aktualnie portfel btc/alty podzielony? Ja cały rok siedziałem praktycznie tylko w bitku, wchodziłem tylko na 20-30% w alty w kwietniu i we wrześniu, ale od kilku dni jestem już załadowany praktycznie 50% (połowa posiadanych btc) w alty, zastanawiam się, czy to jednak nie za dużo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » środa, 28 listopada 2018, 10:14

onameis pisze: W tym momencie uważam, że Cardano jest dobrą opcją.
Ja obecnie też wchodzę w Cardano, tym bardziej, że niska cena, jeszcze nie dawno był po 0.07$ a teraz jak można było po .0.36$ dostać to spore PROMO. Ruszył trochę BTCP na wczorajszym mega wzroście (+40%) coś się udało ugrać, trochę dziwi spora rozbieżność między giełdami. Odkupiłem też na spadku ETN, po którym jeszcze niedawno płakałem, że zrobiło +300% (dodatkowo pojawił się na hitbtc).
Co dalej? Chętnie bym w LISKa się zapakował, ale mam wrażenie, że nie jest jeszcze w ostatecznym dołku i chyba trzeba będzie trochę zainwestować w XRP, nie wiadomo co banksterzy wykombinują z tym.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Carvi » środa, 28 listopada 2018, 10:39

mudol pisze:
onameis pisze: W tym momencie uważam, że Cardano jest dobrą opcją.
Ja obecnie też wchodzę w Cardano, tym bardziej, że niska cena, jeszcze nie dawno był po 0.07$ a teraz jak można było po .0.36$ dostać to spore PROMO. Ruszył trochę BTCP na wczorajszym mega wzroście (+40%) coś się udało ugrać, trochę dziwi spora rozbieżność między giełdami. Odkupiłem też na spadku ETN, po którym jeszcze niedawno płakałem, że zrobiło +300% (dodatkowo pojawił się na hitbtc).
Co dalej? Chętnie bym w LISKa się zapakował, ale mam wrażenie, że nie jest jeszcze w ostatecznym dołku i chyba trzeba będzie trochę zainwestować w XRP, nie wiadomo co banksterzy wykombinują z tym.
lsk ciekawy pomysl :)

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: hazi » środa, 28 listopada 2018, 14:38

Pompa jest widze ostra na Verga

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: onameis » środa, 28 listopada 2018, 19:18

mudol pisze:
onameis pisze: W tym momencie uważam, że Cardano jest dobrą opcją.
Ja obecnie też wchodzę w Cardano, tym bardziej, że niska cena, jeszcze nie dawno był po 0.07$ a teraz jak można było po .0.36$ dostać to spore PROMO. Ruszył trochę BTCP na wczorajszym mega wzroście (+40%) coś się udało ugrać, trochę dziwi spora rozbieżność między giełdami. Odkupiłem też na spadku ETN, po którym jeszcze niedawno płakałem, że zrobiło +300% (dodatkowo pojawił się na hitbtc).
Co dalej? Chętnie bym w LISKa się zapakował, ale mam wrażenie, że nie jest jeszcze w ostatecznym dołku i chyba trzeba będzie trochę zainwestować w XRP, nie wiadomo co banksterzy wykombinują z tym.
Lisk jest bardzo nieprzewidywalny.. nie przestaje zaskakiwać. Mam trochę żal do siebie, że nie wszedłem jak było niżej. Taki psotnik już z tego liska :p XRP zdecydowanie, pomimo tej nagonki o banksterce itd... przyszłość :) Jednak co do kursu XRP ciężko powiedzieć teraz.. słabo reaguje na aktualny wzrost BTC, trochę mnie to niepokoi. Być może to dobry sygnał do zakupu.

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jpr » środa, 28 listopada 2018, 23:39

Panowie

Warto dodać, ze te 1587 BTC to bitki, które nie były w obiegu i zostały niedawno wykopane. Jacys kopacze maja zamiar nakupic altów :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 29 listopada 2018, 08:54

BTCP +100% ;) Podobna pompka była parę miesięcy temu, gdzie chyba z 4 czy 7$ skoczyło do 10$

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pawlo1508 » czwartek, 29 listopada 2018, 10:03

tutaj to dopiero była pompka scamu, choć miło byłoby się w nią wstrzelić

Spoiler:
Obrazek

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 31 sierpnia 2016
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kobol5 » czwartek, 29 listopada 2018, 10:34

Na EOS jakiś słaby news wypłyną ? idzie pod prąd na tej korekcie/odbiciu rynku :D

Początkujący
Posty: 747
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Altcoiner » czwartek, 29 listopada 2018, 21:44

Panowie, proponuję ponownie przyjrzeć się projektowi mth (monetha) na binance. Pisałem już kiedyś o nim. Dodam tylko, że projekt cały czas się rozwija, można już wykorzystywać kilka innych altcoinów na ich platformie. Cena pnie się w górę przez cały czas.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 listopada 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: maciej_kow_kowalski » piątek, 30 listopada 2018, 01:58

Altcoiner pisze:Panowie, proponuję ponownie przyjrzeć się projektowi mth (monetha) na binance. Pisałem już kiedyś o nim. Dodam tylko, że projekt cały czas się rozwija, można już wykorzystywać kilka innych altcoinów na ich platformie. Cena pnie się w górę przez cały czas.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Chyba pamietam...
Czy to Ty pisałeś wtedy(przy cenie 15 centów za sztukę), ze pociąg odjeżdża i lecimy na księżyc?
Chyba pomylił kierunki, bo aktualnie cena jest 6ktotnie niższa ;)
A na poważnie; mnie do wejścia zniechęciły bodaj koszta transakcji. Zmieniło się coś w tej kwestii?
No i ostatnio mieliśmy P&D na binance; ciekawe jaki może mieć to wpływ na przyszłe ceny.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości