Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 26 listopada 2018, 03:31

https://twitter.com/whale_alert

Miliony zielonych lecą na Binance.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 26 listopada 2018, 04:04

@tygrysek195, chyżby zaczynały się grube zakupy? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 26 listopada 2018, 04:07

@anagamidev, Przygotowanie do zjazdu pod 3k$ i zakupy? Czemu nie. Chociaż cholera wie. Ratowanie kursu? Przy tak intensywnym dniu i nocy już nie myślę, ale obserwuję ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 26 listopada 2018, 05:09


Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NiceVolumen » poniedziałek, 26 listopada 2018, 13:00

jak myslicie bedzie jeszcze jakis osttani gruby zjazd?
Mam ochote na liski po 2-3zlote

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » poniedziałek, 26 listopada 2018, 14:23

Osobiście uważam, że rynek zaczyna odbijać (ale zobaczymy … kolejny strzał w dół na BTC to już by była tragedia).

Co do Liska .. jeżeli rynek odbije - to nawet tak jak tutaj niektórzy sugerują 0 zakładając, że jest to w mniejszym lub większym stopniu nic nie warty projekt i nic z niego nie będzie, to trzeba przyznać, że przy takim założeniu ekipa Liska wychodzi na mistrzów w maskowaniu problemów.

O ile rzeczywiście może konkretów nie podają o tyle robią swojemu produktowi dobrą reklamę (przynajmniej wg mnie).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
70
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 26 listopada 2018, 15:23

adam.krakus pisze: Co do Liska .. jeżeli rynek odbije - to nawet tak jak tutaj niektórzy sugerują 0 zakładając, że jest to w mniejszym lub większym stopniu nic nie warty projekt i nic z niego nie będzie, to trzeba przyznać, że przy takim założeniu ekipa Liska wychodzi na mistrzów w maskowaniu problemów.
Kilka osób sugeruje że projekt jest martwy mimo że na blogu jest info co zrobili oraz na githubie też co dokładnie robią. Kolejni twierdzą że jest "nic niewart" - mimo że projekt samych pieniędzy ma kilkadziesiąt milionów :D (nie zagłębiając się w resztę aspektów).
Niektórzy zachowują się jakby w krypto byli od wczoraj - 0 researchu i własnego myślenia a opierają się tylko na cenie która jak przy większości krypto spadła o 90-kilka procent lub zdaniu jakiegoś hejtera który pewnie stracił. Jak lisk trochę wzrośnie to będzie znów super projektem. Tak to bywa - jak chorągiewka na wietrze :D


Obrazek
Mamy nowe zadanie przy tym "trupie" :lol:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 26 listopada 2018, 15:46 przez blink, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 26 listopada 2018, 17:31

@blink, Pięknie, czyli tak jak zakładałem, po wydaniu 1.4.0 kończymy fazę Quality and Performance i przechodziny do Architecture and Design.

LOVE LISK <3

A tak apropo @adam.krakus, ja żadnej reklamy nie widzę, a przynajmniej kiepską i nie taką jaką ja oczekuję. Za to widzę pracę zespołu i ciągły rozwój pod względem programistycznym.

Dodano po 1 godzinie 56 minutach 32 sekundach:
Kolejny stable coin nas przegonił. 34 miejsce w CMC

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 26 listopada 2018, 17:39

patrzac na polo to 12 altów ma spoko volumen... 3cyfrowy i wiecej, nie pamietam kiedy tyle było :D

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NiceVolumen » poniedziałek, 26 listopada 2018, 17:43

boze blogoslaw ameryke i daj mi market cap 80 mln+- a nie zmarnuje cen

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JohnnyFontane » poniedziałek, 26 listopada 2018, 18:23

Myślicie, że rakieta już została odpalona:) ?

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sully » poniedziałek, 26 listopada 2018, 18:34

Nadzieja nie odpuszcza :D jeszcze trochę cierpliwości

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » poniedziałek, 26 listopada 2018, 19:19

JohnnyFontane pisze:Myślicie, że rakieta już została odpalona:) ?
Osobiście uważam, że rakieta jeszcze nie została odpalona i zejdziemy jeszcze niżej ale to moje przemyślenia a dlaczego?
Bo zbliżają się swięta więc nie wydaje mi się ,żeby były jakieś prognozy na wzrosty wręcz przeciwnie śmierdzi mi to większymi spadkami ale mnie to pasuje :D
Ja osobiscie widzę to tak, że przed swiętami będzie wywołana pompa nie wiem jak duża ale gdybym był grubą rybą to tak bym planował ,wtedy wielu załączy się lampka zielona ,że to jest to odbicie i napłynie nowa gotówka a wtedy nastąpi kolejny zjazd bo grubasy zrealizują zyski i swieta jak i sylwester beda sobie spedzali na Malediwach ;)
Prawdziwe odbicie widzę w przyszlym roku ,teraz jedynie mozna zagrac pod wywołaną pompę ale jak wysoko i kiedy wystrzeli to tylko grubasy wiedzą ,ja dokupie troche lisków do zabawy na krótkie zagranie by sprzedać z jakims tam % zyskiem. :geek:
W kazdym razie najlepiej sobie z góry ustalić cene sprzedazy liska , ja osobiscie mam pewną ilosc liska zamrozoną do kwoty ,która mnie bedzie satysfakcjonowała i wiem ,że nie sprzedam ich szybciej bo już raz tak dotrwałem :) inny procent liska sprzedam w okolicach starego ath no i te liski ,które zakupilem nie dawno w cenie 10,6, i 4 zl mam zamiar sprzedać na wywolanej swiatecznej pompie czy sie uda ? zobaczymy ;)

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JohnnyFontane » poniedziałek, 26 listopada 2018, 20:56

Zauważyłem, że przejaw najmniejszego optymizmu związanego z wzrostami jest minusowana i hejtowana. Zakrawa to już o absurd, że nieco wcześniej, ktoś pisał, że kupił Liski, kurs spadł i ten sam osobnik afiszował się radością ogromną z tego powodu, że kurs spadł, bo kupi sobie jeszcze więcej :) Bez przesady. Poza tym rok temu też były święta, a kurs rósł :)
Aczkolwiek rynek reaguje zawsze inaczej niż ludzie by chcieli i przewidywali. Ludzie by chcieli powtórki sprzed roku, więc pewnie będzie odwrotnie i wtedy masz rację.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » wtorek, 27 listopada 2018, 02:14

Święta nie mają tu nic do rzeczy bo ulica nie steruje kursem. Ulica jest po to by ściągnąć z niej hajs. Różnica między ulicą a inicjatorami kursu jest taka że ulica gra bo chce lambo albo na swieta a inicjator chce na tym zarobić.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 27 listopada 2018, 03:02

xazar pisze: Święta nie mają tu nic do rzeczy
Jak to nie mają.

W Święta jest Mikołaj.

A jak Mikołaj da w prezencie każdemu z nas Lambo?

:lol: 8-)

Musiałem troszkę pośmieszkować, bo niskie wartości krypto, aż dołują człowieka, więc dawka humoru jak najbardziej na rozładowanie napięcia :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » wtorek, 27 listopada 2018, 09:08

NiceVolumen pisze:jak myslicie bedzie jeszcze jakis osttani gruby zjazd?
Mam ochote na liski po 2-3zlote
ja mam taka dluzsza rozkminke i ochote na lisa po 0,70gr :D tylko ze wszelkie wolumeny i wskazniki sa juz na takim dnie, ze teraz koretka rzedu 200-300$ na bitku bedzie raczej koncowka tego sezonu spadkowego, sam czekam na poziom 3300-2900$ ktory jednak moze zejsc tylko na szybka szpile (ktorej nie wylapie ze wzgledu na prace), zeby mozolnie sie zaczac wspinac falami pod gore :idea:

z drugiej strony, wszelakie instytucje zaczynaja zbierac cichaczem do koszyka btc, a strony zainteresowane roznymi eteefami i tego typu pierdolami, tez to robia, zeby miec to zabezpieczenie wynoszace min.51% zalozonej wartosci by takowe papiery miec w rece, dla nich cena bitka ma byc jak najnizsza wrecz najlepiej jakby byla ponizej 1000$ (co tez jest realne), juz bariera psychologiczna (u niektorych psychiczna) jest na poziomie wytrzymalosci :idea:

https://bitcoinist.com/sec-peirce-bitcoin-etf-possible/

niska cena btc bije w plecy gornikow, w chinach sa likwidacje starszego typu sprzetu, na nowy trzeba wylozyc hajs, a cena pradu nie spadnie, wrecz przeciwnie moze wzrosnac :idea:

dla mnie jest ciekawie :ugeek: jezeli cena lisa bedzie nizej spoko, bo bedzie wiecej w portfelu (z nadzieja ze za jakis okres czasu bedzie hossa, moze rok, dwa lata), jak cena bedzie wyzej tez ok, w tej chwili jest to dla mnie obojetne (wartosc srednia jest u mnie na poziomie dobrego piwa) :mrgreen:

wykresu nie bedzie, bo dla mnie moj poprzedni (zamieszczany tu kilka dni temu) spelnia sie w 99% , jeszcze kawaleczek brak do zalozonego dna zeby te 100% wybilo, a moze juz wybilo i przekonam sie o tym za tydzien, albo za miesiac 8-)
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 listopada 2018, 09:11 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: benq » wtorek, 27 listopada 2018, 09:11

Hamas pisze: sam czekam na poziom 3300-2900$ ktory jednak moze zejsc tylko na szybka szpile (ktorej nie wylapie ze wzgledu na prace
Polecam polowanie.
Stosuję od bardzo dawna. Szczerze, daje lepsze efekty niż trading.
Zawsze mam na kilku giełdach zlecenia ustawione 20%, 30%, 40% i 50% poniżej aktualnego kursu. Jedyny minus - zablokowany kapitał na giełdzie.
Ale plus to każdy złapany flash crash.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4280
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 27 listopada 2018, 09:20

Harmony pisze:niskie wartości krypto, aż dołują człowieka, więc dawka humoru jak najbardziej na rozładowanie napięcia :)
Zamiast się martwić, cieszmy się że jest okazja taniej się obkupić. No chyba, że ktoś został z 80% stratą...
Ile wyniosło ATH na lsk, 150pln?
Takiej ceny już imo nie zobaczymy ale myślę, że od dzisiejszej ceny da ten token zarobić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 27 listopada 2018, 10:09

Lisk na KuCoin :D #tothemoon
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości