Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » wtorek, 20 listopada 2018, 10:33

Finger pisze:Super ,że dodajecie crypto, tylko jak wy chcecie kolejne crypo dodawać jak nie ogarniacie aktualnych wpłat a ni wypłat. Praktycznie co druga transakcja czy to wpłacam czy wypłacam to trwa kilka kilkanaście godzin masakra jakaś...!!! piszę codziennie bilety i nic to nie daje jest tak jak było.

Dodano po 15 minutach 56 sekundach:
i dzisiaj dalej, xvg na blokchain transakcja potwierdzana już o 9.00 rano a u was nawet nie widać pending jest godzina 16.00
Z CoinDeal arbitraż jest ciężki. Mogę trochę podpowiedzieć z własnego doświadczenia. Jak widzisz że na jakiejś krypto cena jest sporo wyższa niż na innych giełdach sprawdź najpierw depozyt mała sumą, jak się pojawia w pending jest ok wtedy jak jest niepotwierdzona wchodzisz na czat i tam prosisz o zaksięgowanie i masz zaksięgowane ale tylko jak jest w oczekujących. Co do wypłat to musisz patrzeć na ich portfele czy jest wystarczająca ilość środków na danym krypto, teraz już sporo się poprawili i zazwyczaj portfele są pełne.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » wtorek, 20 listopada 2018, 15:55

@Finger, o jakiego coina konkretnie chodzi?
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2 czerwca 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: Finger » wtorek, 20 listopada 2018, 18:27

CoinDeal pisze: @Finger, o jakiego coina konkretnie chodzi?
Na tych co robiłem to głownie xvg, xrp, fto, czasem po kilka kilkanście godzin, a to trochę za długo.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: keeper » wtorek, 20 listopada 2018, 18:44

@CoinDeal a kiedy doczekamy się wypłat przez API?

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2 czerwca 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: Finger » środa, 21 listopada 2018, 14:28

No i dalej, wypłata xvg zlecona o 8.00 do tej pory nie wysłana, jest godzina 14.30 a na portfelu znajdują się wystarczające środki do wysłania a mimo to dalej wypłata wisi, żeby chociaż jakakolwiek informacja odnośnie opóźnień , nic bo co.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » środa, 21 listopada 2018, 14:39

Finger pisze: No i dalej, wypłata xvg zlecona o 8.00 do tej pory nie wysłana, jest godzina 14.30 a na portfelu znajdują się wystarczające środki do wysłania a mimo to dalej wypłata wisi, żeby chociaż jakakolwiek informacja odnośnie opóźnień , nic bo co.
Możesz napisać na czacie ale raczej się przyzwyczaj. Ja na początku tez się denerwowałem a teraz po prostu czekam i nie przerzucam dużych kwot jednorazowo. Powiem Tobie tylko że i tak dużo się poprawiło przez ostatnie dwa miesiące bo ja potrafiłem otwierać po kilka ticketów dziennie dotyczących wpłat i wypłat na różnych coinach. CoinDeal depozyty księguje ręcznie a czy wypłaty również ręcznie tego nie wiem. Pisz na czacie powinni dosyć szybko pomóc, chyba że w weekendy to trochę gorzej i czasem trzeba czekać do poniedziałku.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2 czerwca 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: Finger » środa, 21 listopada 2018, 15:54

liseklsk pisze:
Finger pisze: No i dalej, wypłata xvg zlecona o 8.00 do tej pory nie wysłana, jest godzina 14.30 a na portfelu znajdują się wystarczające środki do wysłania a mimo to dalej wypłata wisi, żeby chociaż jakakolwiek informacja odnośnie opóźnień , nic bo co.
Możesz napisać na czacie ale raczej się przyzwyczaj. Ja na początku tez się denerwowałem a teraz po prostu czekam i nie przerzucam dużych kwot jednorazowo. Powiem Tobie tylko że i tak dużo się poprawiło przez ostatnie dwa miesiące bo ja potrafiłem otwierać po kilka ticketów dziennie dotyczących wpłat i wypłat na różnych coinach. CoinDeal depozyty księguje ręcznie a czy wypłaty również ręcznie tego nie wiem. Pisz na czacie powinni dosyć szybko pomóc, chyba że w weekendy to trochę gorzej i czasem trzeba czekać do poniedziałku.
Dzięki bardzo za info, piszę również na czacie ale to też nic nie daje, no nic pewnie pozostaje się przyzwyczaić

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » czwartek, 22 listopada 2018, 11:36

Wszystkie wypłaty XVG powinny już wyjść bez problemu.
Ostatnio zmieniony czwartek, 22 listopada 2018, 11:38 przez CoinDeal, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » czwartek, 22 listopada 2018, 11:38

Zapraszamy Was do polubienia polskiej wersji naszego fanpage'a: CoinDeal Polska.

Tam będziemy publikować wszystkie interesujące Was treści w języku polskim.

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » czwartek, 22 listopada 2018, 11:39

Ważna informacja dla wszystkich posiadaczy dawnego BitcoinCash!

Jak zapewne wiecie, niedawno miał miejsce Hard Fork, w wyniku którego powstały dwa nowe coiny.

:arrow: Jeżeli na giełdzie CoinDeal mieliście BitcoinCash, otrzymacie od nas tyle samo Bictoin Cash ABC oraz Bitcoin Cash SV.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: keeper » czwartek, 22 listopada 2018, 11:42

@CoinDeal

fajnie, a zamierzacie naprawić błąd, że nie da się wypłacać BCN oraz XMR na większość adresów, bo nie da się podawać przy wypłacaniu destination taga.. ?

zgłaszałem z 1,5 miesiąca temu...

no i standardowo, wiadomo czy będzie się kiedyś dało wypłacać przez API?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » czwartek, 22 listopada 2018, 11:45

keeper pisze:@CoinDeal

fajnie, a zamierzacie naprawić błąd, że nie da się wypłacać BCN oraz XMR na większość adresów, bo nie da się podawać przy wypłacaniu destination taga.. ?

zgłaszałem z 1,5 miesiąca temu...

no i standardowo, wiadomo czy będzie się kiedyś dało wypłacać przez API?
To samo zgłaszałem we wrześniu tak samo jak ciągle wylogowywanie strony i powrót do 2fa. Nawet jak masz aktywna zakładkę i coś robisz to potrafi wylogować w trakcie co jest dosyć upierdliwe. @CoinDeal

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: keeper » czwartek, 22 listopada 2018, 11:48

@CoinDeal
o.. właśnie widzę, że akutalnie nie da się w ogóle wypłacić XMR nawet bez podwójnego adresu...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » czwartek, 22 listopada 2018, 12:00

keeper pisze: @CoinDeal
o.. właśnie widzę, że akutalnie nie da się w ogóle wypłacić XMR nawet bez podwójnego adresu...
Teraz sprawdziłem i można dodać ID przy wypłacie XMR. Sprawdzałeś to wcześniej dzisiaj? Może właśnie to zmienili.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: keeper » czwartek, 22 listopada 2018, 12:01

może już działa, ale jak mówię, teraz nie da się całkiem zlecić wypłaty XMR....

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » czwartek, 22 listopada 2018, 16:17

Wszystkie problemy zostały już rozwiązane. Przepraszamy za opóźnienia.

Dodano po 42 minutach 12 sekundach:
Mamy wyniki konkursu na tradowanie z Electrą!

Przypominamy, że łączna pula nagród wynosi 1 000 000 ECA!

Czy są wśród nas zwycięzcy?

:arrow: https://coindeal.com/pl-pl/news/contest-electra-results

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » piątek, 23 listopada 2018, 15:25

Przypominamy o promocji Black Friday w CoinDeal!

Prowizja za wypłaty przez przelew bankowy wynosi teraz jedynie 9 EUR | USD | PLN | RUB | GBP! ✨

:arrow: Bez żadnych dodatkowych opłat i ukrytych kosztów.

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » wtorek, 27 listopada 2018, 12:59

Do giełdy CoinDeal dołączył właśnie Safex Cash.

Safex Cash jest zwycięzcą 9. edycji głosowania na nowe kryptowaluty w CoinDeal`u.

Pamiętajcie, że trwa 11. głosowanie, zachęcamy do oddania głosu na ulubioną kryptowalutę: https://coindeal.com/vote.

Każdego dnia możecie oddać aż 5 głosów na 5 różnych kryptowalut

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » piątek, 30 listopada 2018, 16:58

W lipcu zostaliśmy oficjalnym sponsorem angielskiego klubu piłkarskiego Wolverhampton Wanderers. Po trzech miesiącach wiemy jaką wartość medialną dzięki temu zyskaliśmy. Jest to 31 milionów złotych :!:

Więcej możecie przeczytać tutaj: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35 ... :undefined

Obrazek

Dodano po 2 godzinach 24 minutach 5 sekundach:
Konkurs, który zorganizowaliśmy z naszym partnerem - FuturoCoin, właśnie się rozpoczął.


Konkurs potrwa do 14. grudnia. Macie tylko 2 tygodnie, aby obrócić jak największą ilością FTO.

Przypominamy: pula nagród to aż 400 FTO!

Szczegóły: https://coindeal.com/pl-pl/news/contest ... coin-trade

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2 czerwca 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - innowacyjna giełda kryptowalut

Postautor: Finger » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 19:18

Teraz nie dodali mi tag do transakcji XRP i binanse nie zaksięguje bez tego. Pisałem do binanse to trzeba przejść poziom drugi weryfikacji gdzie próbuje to wszystko zrobić już trzeci raz i ciągle coś nie tak... i jeszcze jakieś wideo niby mam tam nagrać, nie ktoś napisze czy miał taką sytuację

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości