Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 20 listopada 2018, 09:55

Ja osobiście uważam,że prezes dobrze prawi,o jakich ty amangidev związkach piszesz i miłości? Oglądam każdy jego film. Gościu tylko porównywał psychologie człowieka w sferze życiowej do psychologi na giełdzie. I każdy powinien sobie sam wnioski wyciągnąć. I czemu miałby nie sprowadzać do piramidy? A ty za te swoje uśrednianie i pisanie ,,promocja'' ,,uśredniać'' ,,okazja'' ,,moon'' powinieneś dostawać minusy za każdy taki typu post.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 20 listopada 2018, 09:59

@Pomoc_potrzebna, no wg. mnie długoterminowo okazja, jak juz pisałem zacząłem polecać kupowanie Liska na 10PLN i niżej. Lisk jest o -134PLN od szczytu w tej chwili, każdy chce trafić idealnie w dołek, ale ten dołek to jest tylko punkt na wykresie, tak samo szczyt. Więc strefa akumulacji w zakresie 0-10PLN wydaje mi się ok. I nawet jeśli odbijemy do 1/2 ATH to będzie to 70PLN i każda zinwestowana złotówka zwróci się co najmniej siedmiokronie :D A z przeszłości wiemy, że rynek crypto na każdej hossie wbijał nowe ATH, a nikt jakoś nie chciał kupować na dole mimo, że później 99% coin'ów na aktualnej hossie był droższy niż kilka lat temu na poprzeniej :D Tak samo na BTC obszar zakupowy w zakresie 1-5k$ dolarów może być mega okazją, jeśli BTC wbije w końcu 100k$, oczywiście nikt w to teraz nie wierzy, ale tak będzie, tak działa giełda, im więcej wątpiących i panikujących teraz, tym większa szansa, że się to spełni :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » wtorek, 20 listopada 2018, 10:08

Pozdrawiam serdecznie zrezygnowanych :twisted: :mrgreen:

Obrazek

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 24 lipca 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fox1 » wtorek, 20 listopada 2018, 10:26

Uważam ,że wielu tu piszących i namawiających do uśredniania po coraz mniejszych cenach nie ma prywatnie żadnych lisków. Te wpisy są na korzyść wyłacznie jednej grupy - to delegaci. Ktoś kto dołączył na to forum 8 kwietnia 2017 i od tej pory napisał 2578 postów - pradopodobnie robi to za pieniądze. Ciekawe dlaczego w Polsce jest taka fascynacja liskiem?. Jeśli warto korzystać z bessy na BTC i szukać dołka to dlaczego kupowac akurat to ?. W wielu miejscach wstyd się przyznań że mialo się do czynienia z takimi walutami jak Lisk czy game credit. DOPs w lisku to wypaczenie zwyczajnej uczciwości i idei decentralizacji (z tym zgodzi się chyba każdy). . Lisk to obciach i grożba bankructwa - kiedy do niektórych to wkońcu dotrze. ? Delegaci mogą sprzedawać liski poniżej 10 groszy za sztuke a i tak maja olbrzymi zarobek .Pamiętajcie ,że uśredniając w dół kupujecie monety wykopywane za darmo przez delegatów (koszt wykopania jest marginalny więc go pomijam - to nie BTC). Chcecie kupować za 5 zł coś za co ktoś inny zapłacił 5 groszy?. Naprawde uważacie ,że to okazja?.
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 listopada 2018, 10:31 przez fox1, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » wtorek, 20 listopada 2018, 10:27

anagamidev pisze:@Hamas, panika już się zaczyna :D Alty wszystkie mocno pokorekciły, mimo, że na wielu RSI 1d jest poniżej 30. Nie kupować teraz to głupota, a sprzedawać teraz to szaleństwo wg. mnie, bo to w każdej chwili może odbić :D
Kupowanie teraz to głupota. Nigdy nie wiesz gdzie to się zatrzyma wkładanie łapy do prasy hydraulicznej chyba nie jest rozsądne. A sprzedawanie... No cóż współczuję tym którzy nie chronią swojego kapitału. Wchodzisz i jak coś dzieje się innego niż zakłada to twój scenariusz to zwyczajnie mowisz sobie że pomyliłeś się i uciekasz a nie żyjesz w sferze marzeń i fantazji.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 24 lipca 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fox1 » wtorek, 20 listopada 2018, 10:34

Nie kupować teraz to głupota.......

Robi się coraz weselej. :D

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » wtorek, 20 listopada 2018, 10:36

xazar pisze:
anagamidev pisze:@Hamas, panika już się zaczyna :D Alty wszystkie mocno pokorekciły, mimo, że na wielu RSI 1d jest poniżej 30. Nie kupować teraz to głupota, a sprzedawać teraz to szaleństwo wg. mnie, bo to w każdej chwili może odbić :D
Kupowanie teraz to głupota. Nigdy nie wiesz gdzie to się zatrzyma wkładanie łapy do prasy hydraulicznej chyba nie jest rozsądne. A sprzedawanie... No cóż współczuję tym którzy nie chronią swojego kapitału. Wchodzisz i jak coś dzieje się innego niż zakłada to twój scenariusz to zwyczajnie mowisz sobie że pomyliłeś się i uciekasz a nie żyjesz w sferze marzeń i fantazji.
A mi nikt nie będzie mówił czy mam teraz kupić czy może za miesiąc... Nie słucham ludzi a tym bardziej naganiaczy i będę kupował kiedy mi się to podoba. Zrobię to dziś i może za tydzień lub miesiąc i to ja wygram jak zacznie się hossa albo przegam wszystko .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 20 listopada 2018, 10:37

@xazar, ja nie każę nikomu wchodzić all-in, po prostu sobie kupować mały kapitalikiem podzielonym na 100 albo 1000 części, albo takim, który stanowi jakiś procent dochodu z normalnej pracy i uśredniać długoterminowo. Co do tego, że nie mam lisków już pisałem, że mam w Liskach ponad kilkaset tys. PLN.
fox1 pisze: Chcecie kupować za 5 zł coś za co ktoś inny zapłacił 5 groszy?. Naprawde uważacie ,że to okazja?.
Chcecie sprzedawać coś po 5PLN coś za co ludzie kupowali jak szaleni - większość rynku po 140PLN? :D Wiesz to jest tak, że ktoś mógł kupić po 0.40PLN i sprzedać wszystko na 2PLN i pięknie zarobić, a jak ktoś inny mógł kupić po 2PLN i sprzedać po 100PLN i kto tutaj lepiej na tym wyszedł? :D Liczy się wejście i wyjście oraz bilans na koniec dnia. Taki prezes pewnie też wejdzie na 1PLN sprzeda na 10PLN i przez rok będzie krzyczał, że bańka, że nie opłaca się inwestować. A Lisk poleci do 1000PLN czy więcej. Tak samo było z BTC w tamym roku. Więc nie ma co się fiksować na miesięcznych cenach tylko patrzeć długoterminowo jeśli ktoś widzi potencjał w kryptowalutach, a nie tylko pump and dump i padek projektu do 0 :D Właśnie ja jestem na przekór tym wszystkim naganiaczom youtube'owy, twitterowym, którzy zalecają kupować na HODL na samych szczytach. Ja naganiam na kupowanie na dołkach -90-95% od szczytu i niżej, więc nie wiem o co ten bulwers :D Tak naprawdę na tych spadkach zarabiają grubasy, napychacie im kabze w panice, a oni się cieszą, bo wiedzą, że długoterminowo tak czy siak musi to odbić kiedyś i nawet jak wróci na 6k$ to i tak już zbierają wszstko po promocji :D Radzę mieć szersze spojrzenie, bo wykres nie jest to linia prosta w dół albo w górę, a własnie mega poszarpana z mnóstwem załamań, na których można nazbierać parę procentów :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 327
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 307
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: odoja » wtorek, 20 listopada 2018, 10:46

fox1 pisze: Uważam ,że wielu tu piszących i namawiających do uśredniania po coraz mniejszych cenach nie ma prywatnie żadnych lisków. Te wpisy są na korzyść wyłacznie jednej grupy - to delegaci. Ktoś kto dołączył na to forum 8 kwietnia 2017 i od tej pory napisał 2578 postów - pradopodobnie robi to za pieniądze. Ciekawe dlaczego w Polsce jest taka fascynacja liskiem?. Jeśli warto korzystać z bessy na BTC i szukać dołka to dlaczego kupowac akurat to ?. W wielu miejscach wstyd się przyznań że mialo się do czynienia z takimi walutami jak Lisk czy game credit. DOPs w lisku to wypaczenie zwyczajnej uczciwości i idei decentralizacji (z tym zgodzi się chyba każdy). . Lisk to obciach i grożba bankructwa - kiedy do niektórych to wkońcu dotrze. ? Delegaci mogą sprzedawać liski poniżej 10 groszy za sztuke a i tak maja olbrzymi zarobek .Pamiętajcie ,że uśredniając w dół kupujecie monety wykopywane za darmo przez delegatów (koszt wykopania jest marginalny więc go pomijam - to nie BTC). Chcecie kupować za 5 zł coś za co ktoś inny zapłacił 5 groszy?. Naprawde uważacie ,że to okazja?.

Kto to wie... Mnie to osobiście nie interesuje co ludzie gadają, lisa kupowałem za 0,25 zł, a 70% sprzedałem za 130 zł, także teraz też kupuję :) Niech każdy decyduje o sobie ,lecz oczywiście warto przeczytać i takie posty, po to jest to forum, żeby dać sobie do myślenia i argumenty. Ale ostatecznie to każdy decyduje sam za siebie ,ile zarobi albo ile straci.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 24 lipca 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fox1 » wtorek, 20 listopada 2018, 11:10

Chcecie sprzedawać coś po 5PLN coś za co ludzie kupowali jak szaleni - większość rynku po 140PLN?

Tak tylko ci co kupowali nie byli (że tak powiem) producentami liska. Oni grali w ciemno . Kupowali los na loterii . W przeciwieństwie do Delegatów którzy wiedza ze kazdego liska mają po 5 groszy. Sprzedając go po 5 zl maja odrazu i bez żadnego ryzyka pewny zysk w kieszeni (i to jaki). Więc z czym tu dyskutować?. Mało tego - Oni i tylko oni maja prawo go wydobywać za 5 groszy oraz (i to chyba jest najgorsze) tylko oni BĘDĄ mieli prawo w przyszłości do kopania lisków. DPOs liskowy jest tak skontruowany ze ani dzisiaj ani kiedyś grupa 101 osób nie straci monopolu. To jest fakt a nie jakieś teoretyzowane. Tak zdecydował Max Kordek . Do tego dodaj sobie aktualną besse więc nie pisz że nie kupowanie teraz to głupota. Twierdzenie Lisk HQ że kiedyś zmienią zasady konsensusu to ordynarna ściema . Zrobią to tylko wtedy gdy wydobycie przestanie być opłacalne a cena rynkowa będzie wynosiła tyle co koszt jego wydobycia. Więc jak bedzie po 5 groszy (w przyblizeniu) wtedy Max KordeK i Elita łaskawie zmienia algorytm i zaczną się chwalić jaki to lisk jest super zdecentralizowany. Być może wtedy (w cenie porównywalnej z ceną wydobycia ) nawet ja choć uwążam że lisk to scam- odważe się kupić jakieś liski. Teraz wole szukać dołku na innych monetach.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 20 listopada 2018, 11:33

Najwięksi guru internetowi zaczeli sprzedawać :lol: . I teraz macie przykład, promocyjne ceny nikt nie każe teraz kupować siedza z kulonym ogonem w kącie. Bedą kazali sie ubierać jak znów będzie bania.
@anagamidev widze ze optymizm Cie nie odpuszcza, może kiedys trafisz ;P

DrN
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 listopada 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: DrN » wtorek, 20 listopada 2018, 11:49

Dla mnie jest teraz dobra pora na zakup Liska, sam mam go trochę w portfelu uśredniałem od ceny 80 zł i tak doszedłem do 15 PLN za liska. Teraz liczę na to że cena utrzyma się do grudnia bo wtedy planuje większa zakup. Ale zawsze liczę się z tym że mogę wszystko stracić. Nie wiadomo jak długo będzie bessa na rynku krypto i kiedy w końcu LSK da coś więcej do siebie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 20 listopada 2018, 12:05

fox1 pisze: Do tego dodaj sobie aktualną besse więc nie pisz że nie kupowanie teraz to głupota.
No kiedy Lisk spada w ciągu kilku dni o prawie 50%, gdzie większość rynku jest ugotowana, przeważają skrajne, fatalistyczne nastroje, to wg. mnie jak najbardziej jest głupota niekupowanie, RSI 1d grubo poniżej 30, wolumen panicznie rośnie, mega czerwono wszędzie, każdy widzie tylko negatywy, nie dostrzega potencjału w technologii tylko skupia się na cenie na giełdzie i widzi co raz to niższe dołki :D Tak samo jak głupotą było kupowanie na euforii w okolicach powyżej 100PLN :D Owszem to może lecieć jeszcze dużo niżej, ale to jest i tak już nieracjonalne zachowanie rynku i kwestią czasu jest kiedy większość zapędzi się w kozi róg :D
fox1 pisze: Ktoś kto dołączył na to forum 8 kwietnia 2017 i od tej pory napisał 2578 postów - pradopodobnie robi to za pieniądze.
Nie robię tego za pieniądze i nie inwestuję tylko w Lisk. W swoim wątku robię analizy różnych coin'ów, niektóre ostatnio dały zarobić własnie skupując dołki po 100-200%. Dzielę się swoimi przemyśleniami za friko, nie naganiam, nie daję żadnych reflinków do różnych giełd, odradzam wręcz grania na dźwigni, nie prowadzę żadnych kanałów, grup sygnałowych. :D

Ale teraz co się dzieje to jest to własnie naganianie na spadki. Owszem spadki są ok, bo można się tanio obkupić, ale doradzanie komuś uciekania z rynku, bo będzie już tylko krew to samospełniająca się przepowiednia, bo tak naprawdę fundamenty crypto są coraz mocniejsze wg. mnie i jak jako inwestor i osoba, która widzi potencjał w tej technologi, która może zmienić na korzyść nas wszystkich świat, będę zachęcał do kupowania kryptowalut jak najniżej i inwestowania długoterminowo jako alternatywy dla scamowego GPW, gdzie wchodzi jakaś firma na giełdę, wypuszcza akcje robi małą pompę albo nawet nie, a akcje lecą na pysk, a ostatecznie firma okazuje się bankrutem. I to się dzieje non stop, a mimo, że są te wszystkie KNF'y kapitał się rozpływa i traci na tym zwykły Kowalski. Dlatego wg. mnie kryptowaluty są szansą dla takich Januszów, którzy chcą inwestować i mieć z tego zysk w dłuższym terminie na zasadzie zaufania do technologii, która jest bezstronna i zdecentralizowana :D Te wszystkie fundusze, banki przeżerają Wasz kapitał, nie produkują one żadnej wartości dodatniej, w krypto opłacamy jedynie górników, ale tak naprawdę im więcej osób w Lisku tym większa grupa interesu wspierająca tą technologię i mniejsza szansa, że ten projekt padnie :D Te wszystkie instytucje, które chcecie, żeby weszły do crypto kasę mają właśnie od Was :D Tutaj nie ma żadnej magii :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 listopada 2018, 12:25 przez anagamidev, łącznie zmieniany 4 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 20 listopada 2018, 12:05

Fajnie, nawet w końcu BTG spadł. A mówiłem nie wchodzić po 6zl bo za drogo :)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Trafaret » wtorek, 20 listopada 2018, 12:40

Czy słyszeliście aby ktoś zrezygnował z kury znoszącej złote jajka? Wszyscy pesymiści są w końcowej fazie cyklu czyli "kapitulacja". Rynek jeszcze trochę spadnie, mainstreamowe media obwieszczą koniec kryptowalut, czcigodny KNF stwierdzi: "A nie mówiłem", a hodlerzy pozbędą się swoich już bezwartościowych krypto, spojrzą w lustro i krzykną: "znowu mi nie wyszło". A za 12 miesięcy, może 15 kurs zacznie powolutku rosnąć. Rynek będzie bardziej dojrzały, cześć projektów zniknie, a część zacznie funkcjonować. Karuzela zacznie znowu się obracać. A kiedy Janusz z Grażynką leżąc za parawanem w Mielnie ujrzą tytuł we "Fakcie" - Bytkojn osiąga nowe szczyty, będzie już za późno. Jedyne o czym będą myśleć to czy kupić parę satoshi. Pozdrawiam - głowa do góry :D

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sobigrw » wtorek, 20 listopada 2018, 12:50

A ja wam powiem, że od roku sobie trzymam liski uśredniając cenę bo pewnie jak większość złapałem się na magiczne przepowiednie o 100$. Jak dla mnie prędzej czy później na pewno będzie kolejna górka bo tak działa giełda. Szczerze nie rozumiem tych naganiaczy co piszą, że uciekać z liska, sprzedawać, ratować co się da xD Nie szkoda wam kasy którą wydaliście na ten projekt żeby zarobić? Bo raczej większość z nas jest tu po to :) Dobrze, że jest tu parę osób co mają jakąś wiedzę na temat krypto i się dzielą swoimi przemyśleniami bo można się nimi wspomóc :)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 20 listopada 2018, 12:52

@sobigrw, ale jakbyś uciekł dwa tygodnie temu, to bez dokladania złotówki, dzisiaj miałbyś 2x więcej Liskow i 2x mniejsza średnia ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 20 listopada 2018, 12:59

fox1 pisze: Uważam ,że wielu tu piszących i namawiających do uśredniania po coraz mniejszych cenach nie ma prywatnie żadnych lisków.
Wydaję mi się, że na pewno mają i są uwaleni po uszy w przetrzymanych kupionych dziesiątki i setki % wyżej Liskach, a ponieważ amatorsko myślą, że na giełdzie jak będą twardymi pisiorkami i ich ego sprzeda tylko jak będzie zysk (przez co nie potrafią ściąć strat szybko jak są jeszcze małe), to spędzają czas na psychoterapii własnego błędnego zachowania w formie przekonywania siebie i innych jak to dobrze kupować na stracie, dorzucać do dziurawej kieszeni, jak to Lisk nie odbije potężnie i jak to wiele kasy nie zarobią.

Bagholding at it finest to jest. Klapki na oczach. Notoryczne trzymanie złych wejść, złych zakupów, dopłacanie do nich, sugerowanie innym, że to super taktyka, ciągłe roztaczanie wizji wielkich wzrostów, ciągłe uzasadnianie "fundamentami" ogromnej wartości aktywa... ...w projekcie, w którym po kilku latach dobrą wiadomością jest to, że być może Pan Kordek łaskawie ogłosi roadmap na święta... :roll:

Ja lubię czytać ten wątek i nieraz coś napisać, bo tak dobrego studium mechanizmów obronnych w bagholdingu niełatwo uświadczyć. Straty i psychikę gracza widać tu jak na dłoni u większości stałych fanów Liska. Smutne to, ale można się wiele nauczyć.

Dodano po 3 minutach 18 sekundach:
Trafaret pisze: Czy słyszeliście aby ktoś zrezygnował z kury znoszącej złote jajka?
Tak, jak chce zrobić dobry rosół i dobrą potrawkę z kurczaka. Złotem się nie nażresz, a smak dobrego rosołu to polski kulinarny orgazm (pozdrawiam cieplutko wegan itp. element). :P
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 20 listopada 2018, 13:27

Dobra, alty zakupione. Tak wszystko pospadało, że niewielką kwotą można kupować pełne sztuki. Lisek ani jeden nie kupiony, bo moim zdaniem spadł za mało, by taki interes mi się opłacił. Fajnie, że wyczekałem ETH za mniej niż 500zł (ostatnio mi uciekł pociąg, jak chciałem kupić). Dash też piękna cena, BTG w końcu poleciał i Litecoin za prawie stówkę, wydaję mi się też okazją. Kupiłem też GAME za całe 4zł, bo nie traktuje tego projektu poważnie i więcej niż 10zł strach tam ładować :D Pozdrawiam ! :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 20 listopada 2018, 15:47

Ledwo bitek cos w godzinke zdzialal a lisek natyhmiast +5% ponad :mrgreen:
Cisnienie ma na wzrost masakryczny aby btc dal :mrgreen:

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości