Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BitVonZen » piątek, 16 listopada 2018, 14:34

anagamidev pisze:Zastanawianie się czy kupować po 1 czy po 10 PLN to jak zastanawiać się na szczycie czy szprzedawać po 130 czy 140PLN :D Jeśli ktoś gra long term to mega okazja, dla daytrader'a z kolei niekoniecznie :D
Powinienes dostać poważne ostrzeżenie od moderatora. Piszesz wszystko w kontekście " pewniaka" co ja podciągam pod naduzycie tego terminu w " tej grze na tym forum" i śmiało mogę stwierdzić że jesteś naganiaczem i ratujesz morale ludzi załadowanych w Liska ( sam prawdopodobnie masz wjebane kupe kasy w Lisa) Wiekszość z tych ludzi to optymiści, ktorzy umoczą kase a ty im w tym pomożesz. Dlaczego masz pewność ze Lisk to wlaśnie " ten coin " ktory zroobi kolosalne wyniki raz jeszcze. Dlaczego nie np byle BAT token. Nawet gdy Kordek ma Asa w rekawie to nie wiemy czy Lisk z tym jego asem przyjmie sie raz jeszcze i wystuka nam chociaz Ath z ostatniej bańki.
Niestety ale podzielam zdanie innych ktorych tu nie ma na forum. Lisk jako projekt ( hmm jest bo jest, jak wiele mu podobnych) ale o cenie decyduje ilu Januszy sie w niego zapakuje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 16 listopada 2018, 14:51

@BitVonZen, nie piszę na pewniaka, tylko piszę jak działa rynek i opieram się na tym co działo się wcześniej na rynku Lisk'a i innych crypto. Po prostu łapanie dołka dołków jest czystym szaleństwem, tak samo jak łapanie szczytu szczytów, ja tutaj podaję konkretne liczby, żeby ten przykład był bliższy rzeczywistości. Staram się mieć podejście, które zarabia na rynku i w ramach tego grać przeciwko zbyt skrajnym emocjom :D Ty z kolei zakładając, że Lisk spadnie do 0 i zniknie z giełd też naganiasz na wyprzedanie się na samym dołku i nikomu nie pomagasz takim podejściem, zrównujesz Liska z piramidą, która wcześniej czy później upada :D A jeśli rynek crypto zacznie rosnąć to zarówno Lisk jak i inne shitcoin będą rosły na potęgę :D Ja wcześniej byłem fanem Lisk'a, bo po prostu bliski jest mi JavaScript, a teraz widzę, że ten projekt ma ręce i nogi i naprawdę może jeszcze długo długo działać i mieć realną wartość :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » piątek, 16 listopada 2018, 14:55

Dovakhiin pisze: Sorki za lamerskie pytanie... ale badam nastroj... czy robicie jakies zakupy teraz? Czy czekacie jeszcze z tym?
Chciałem po ok. 7,7 zł, ale nie zdążyłem. Teraz czekam.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 16 listopada 2018, 14:57

Obrazek

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 6 listopada 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: damsi1 » piątek, 16 listopada 2018, 19:15

szlagaag pisze: Obrazek
Mistrz :lol:

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 16 listopada 2018, 19:34

Powoli alty ruszają w górę z tego co można zaobserwować.
Jeszcze małe zamieszanie z tym BCHSV na binance ,jak się uspokoi to ruszamy. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » piątek, 16 listopada 2018, 19:44

poniewaz znowu dopadl nas weekend, ale tym razem juz taki normalny szybko zlecacy, to na poluzowanie zwieraczy taka sytuacja z alternatywnej rzeczywistosci ;)

Obrazek

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mieto » piątek, 16 listopada 2018, 20:48

mieto pisze:Chyba moje przewidywania 5zł są coraz bliżej :D
Nie taka kręta ta droga do 5 zł :P - wtorek, 14 sierpnia 2018

:D :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 16 listopada 2018, 20:54

@mieto, brawo, a co potem? :D 100$? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: 13 czerwca 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wyleszczony » piątek, 16 listopada 2018, 21:00

@anagamidev
potem uśredniamy przy 2,5 zł :D

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masofcer » piątek, 16 listopada 2018, 22:19

przeglądając dzisiaj githupa natrafilem na kolejny problem do rozwiazania #2557 a mianowicie "Dynamic Fee System" oczywiscie nie jest jeszcze przypisany do zadnej wersji core i to narazie raczej ogólny zarys samej idei...
https://github.com/LiskHQ/lisk/issues/2557

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 16 listopada 2018, 22:20

anagamidev pisze: @mieto, brawo, a co potem? :D 100$? :D
Potem pisiont groszy i Anagamidev będzie rysować wykresy z moonem na 10zł :lol: :lol: :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 16 listopada 2018, 22:48

@Harmony, niewykluczone :D Teraz 10PLN po obkupieniu się na 7.70 byłoby też niezłym zyskiem :D Trzeba uśredniać uśredniać :D BTC coś nie chce wybić, ale RSI mocno schłodzone, więc tak czy siak musi w końcu wybić i powybija wszystkim zęby, na razie mulenie na dołku :D

Trójkąt symetryczny/bearish pennant aczkolwiek nie wiem czy już jest to dojrzała formacja, jeszcze może pokonsolidować :D I osobiście nie sprzedawałbym jeśli ktoś jest long term :D

ISHS też chyba w grze :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: -68
Reputacja postu: 
-23
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzius » sobota, 17 listopada 2018, 08:46

Witam wracam po 2 miesiącach :) To ja osoba która dwa miesiące temu ostrzegała że lisk będzie po 1 USD pamiętacie ? I co głupio wam teraz ? Osoby typu anagamidev powinny dostać bana, codziennie tylko widzę wpis "TU DE MUN" mamy już 10 dno to teraz musi być lisk "TU DE MUN" nie nie będzie tu den mun ... BTC poleci jeszcze dużo mocniej, zbliżają się święta dużo ludzi będzie chciało odzyskać cash przed końcem roku, jeszcze w tym roku zobaczymy BTC po 3k USD, a liska za mniej niż 1USD. Dwa miesiące temu przewidziałem że lisk będzie zmierzać do 1 USD to nikt nie słuchał. Dalej sobie siedźcie na tej grupie wzajemnej adoracji i wsparcia osób które zainwestowały na górce, pamiętam jak się ze mnie śmiali wszyscy jak sprzedałem liska za 15zł i zarobiłem na tym 100%, i znikłem z rynku, holderzy radze sprzedać liska bo już NIC Z TEGO PROJEKTU NIE BĘDZIE były już 3 pompki i koniec, projekt zostanie zapomniany. Trudno musicie pogodzić się ze stratą pieniędzy, czekajcie na luty 2019 w tedy będziecie żałować że mnie znów nie posłuchaliście.

Pozdrawiam
Kopdzio

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 17 listopada 2018, 08:53

Kopdzius pisze: To ja osoba która dwa miesiące temu ostrzegała że lisk będzie po 1 USD pamiętacie ? I co głupio wam teraz ?
ale przecież nie jest po 1$ lol
Kopdzius pisze: BTC poleci jeszcze dużo mocniej, zbliżają się święta dużo ludzi będzie chciało odzyskać cash przed końcem roku,
pewnie na karpia będą potrzebować :lol:
Kopdzius pisze: pamiętam jak się ze mnie śmiali wszyscy jak sprzedałem liska za 15zł i zarobiłem na tym 100%,
gratulacje skręcenia 100% ale 15zł przy 140 to niestety słaby wynik i tak
Kopdzius pisze: NIC Z TEGO PROJEKTU NIE BĘDZIE były już 3 pompki i koniec, projekt zostanie zapomniany.
nie masz pojęcia co się w projekcie dzieje a piszesz takie głupoty podważając tym samym że masz jakiekolwiek pojęcie w tym co piszesz

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: -68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzius » sobota, 17 listopada 2018, 09:03

blink pisze: nie masz pojęcia co się w projekcie dzieje a piszesz takie głupoty podważając tym samym że masz jakiekolwiek pojęcie w tym co piszesz
Sytuacja się powtarza, jestem trolem debilem co nie ma pojęcia, pisałem żeby nie wchodzić przy 5 USD bo będzie po 1 USD to tak samo o mnie mówiliście blabalbal. Powodzenia życzę wszystkim, ale mam jedną rade CHROŃCIE SWÓJ KAPITAŁ I NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA LAMBO NAGANIACZOM !

Dodano po 4 minutach 2 sekundach:
blink pisze: gratulacje skręcenia 100% ale 15zł przy 140 to niestety słaby wynik i tak
100% > Niż wejście 2 miesiące tamu jak nagabywaliście i strata 60% :)
Powiedź to ludziom których nagabywałeś na forum na wejście przy 5 USD bo będzie TU DE MUN bo Wypuszczają CORE, i też było że się nie znam że nie mam pojęcia co się dzieje w projekcie bo WYPUSZCZAJĄ CORE, BO MADANA ICO NA LISKU !! Super wzrosty będą i co ? Nie było ... Osoba która nie ma pojęcia miała rację ...
Teraz słucham powiedź mi co się takiego ciekawego dzieje w projekcie ? Prócz tego że mają bugi których nie umieją naprawić.
Ostatnio zmieniony sobota, 17 listopada 2018, 09:06 przez Kopdzius, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 17 listopada 2018, 09:04

Kopdzius pisze:
blink pisze: nie masz pojęcia co się w projekcie dzieje a piszesz takie głupoty podważając tym samym że masz jakiekolwiek pojęcie w tym co piszesz
Sytuacja się powtarza, jestem trolem debilem co nie ma pojęcia, pisałem żeby nie wchodzić przy 5 USD bo będzie po 1 USD to tak samo o mnie mówiliście blabalbal. Powodzenia życzę wszystkim, ale mam jedną rade CHROŃCIE SWÓJ KAPITAŁ I NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA LAMBO NAGANIACZOM !
Ty sam z siebie robisz tego trolla **** jak napisałeś i nawet gdybyś miał racje z $ to nie podajesz żadnych argumentów tylko strzelasz/robisz z siebie proroka "będzie po tyle" lub piszesz że "NIC Z TEGO PROJEKTU NIE BĘDZIE" a nie masz tak naprawdę pojęcia co się tam dzieje, sugerujesz się tylko niską cena która spowodowana jest pęknięciem bańki na całym krypto.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: -68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzius » sobota, 17 listopada 2018, 09:08

blink pisze: nie podajesz żadnych argumentów tylko strzelasz/robisz
I tutaj znów pokazujesz że nie umiesz czytać ze zrozumieniem ... Dwa miesiące temu podawałem mnóstwo argumentów, możesz sobie to sprawdzić.
Dalej mi nie odpowiedziałeś na pytanie, co się takiego ciekawego dzieje na projekcie ?

Dodano po 2 minutach 41 sekundach:
blink pisze: strzelasz/robisz z siebie proroka "będzie po tyle" lub piszesz że "NIC Z TEGO PROJEKTU NIE BĘDZIE" a nie masz tak naprawdę pojęcia co się tam dzieje,
Jak widać, wychodzi mi lepiej niż osobie KTÓRA TAK DUŻO WIE O PROJEKCIE, i przy 5 USD naganiałeś że będzie po 10 USD, i nie wyszło. Czyli lepiej słuchać proroka który nie ma pojęcia o projekcie niż ciebie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 17 listopada 2018, 09:10

Kopdzius pisze:
blink pisze: nie podajesz żadnych argumentów tylko strzelasz/robisz
I tutaj znów pokazujesz że nie umiesz czytać ze zrozumieniem ... Dwa miesiące temu podawałem mnóstwo argumentów, możesz sobie to sprawdzić.
Ja pisze człowieku o tym co teraz prawisz tutaj, myślisz że będę się odnosił do czegoś z kilku mc temu gdzie nawet Cie nie pamiętam? :D
jeszcze w tym roku zobaczymy BTC po 3k USD, a liska za mniej niż 1USD. Dwa miesiące temu przewidziałem że lisk będzie zmierzać do 1 USD to nikt nie słuchał.
Zobaczymy tyle i tyle bo Ty tak uważasz i przewidziałeś/przewidujesz :D


Więcej już Ci nie odpisuje bo robimy śmietnik z wątku - w tym akurat jesteś dobry.
Ostatnio zmieniony sobota, 17 listopada 2018, 09:12 przez blink, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: -68
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzius » sobota, 17 listopada 2018, 09:12

blink pisze: Więcej już Ci nie odpisuje bo robimy śmietnik z wątku - w tym akurat jesteś dobry.
Słucham, podaj swoje mądre argumenty na wzrosty, oraz powiedź wszyskim co się takiego ciekawego dzieje w projekcie ? Cała Polska na Ciebie patrzy. Tak jak powiedziałem Ludzie będą sprzedawać bo idą święta to jest wystarczający argument za tym aby cena jeszcze spadła.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości