Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 11 listopada 2018, 17:23

@KryptoWujek, ale to jest czysta AT, jest klin zniżkujący, wyszło górą, pierwszy target to >6PLN, drugi >10PLN i nie ma to żadnego związku z marzeniami :D Marzeniem to jest raczej nowe ATH na 50$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » niedziela, 11 listopada 2018, 19:38

Volens nolens znowu będę tym "złym". ;)
Dzisiejsze minimum z Polo to 2201 sato (!!!).
Jeśli obecny trend się utrzyma to za około 2 tygodnie spotkamy się okolicach 2000 sato. :roll:

Obecnie RSI 1D = 32. Według mnie powinno być małe odbicie, bo już parę razy się odbijało przy takich wartościach. No chyba, że przyszoruje dno jak 3 sierpnia (RSI 1D = 16) czy 12 września (RSD 1D = 26). Czego bym sobie nie życzył, bo postawiłem na małe odbicie.

Co do "formacji" w AT. Hmm...
Po mojemu. Cena nie rośnie/spada dlatego, bo "rysuje się" "spodek", "diament", "głowa" itp. itd.
Cena rośnie, bo popyt przewyższa podaż. To że "coś się rysuje" i "wychodzi górą" albo "wychodzi dołem" jest natomiast odzwierciedleniem popytu i podaży.
Rzeczywistość wpływa na wykres, a nie wykres na rzeczywistość. A popyt na Game systematycznie maleje.

Dla optymistów jeszcze taka oto "analiza" (jeśli ktoś już nie czytał).
Warto natomiast poczytać podobne "analizy" sprzed kliku miesięcy, w których co rusz ktoś wieszczył wzrosty i umieszczał zielone strzałki w górę na wykresach Game (bo "coś się rysuje"). Jakoś do tej pory się to nie sprawdziło.

W kwestii Game, w perspektywie długoterminowej, pozwolę sobie jednak pozostać pesymistą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 11 listopada 2018, 20:22

greg_ pisze: Warto natomiast poczytać podobne "analizy" sprzed kliku miesięcy, w których co rusz ktoś wieszczył wzrosty i umieszczał zielone strzałki w górę na wykresach Game (bo "coś się rysuje"). Jakoś do tej pory się to nie sprawdziło.
To akurat dobrze, bo mnóstwo osób zapewne grało pod jakieś odbicie, a to spadło jak kamień w dół. Więc teoretycznie te osoby czekają na tych cenach, żeby wyjść na 0 :D Zwykle im mocniejszy i gwałtowny spadek tym mocniejsze odbicie, chociażby na chwilę :D Aczkolwiek projekt może okazać się po prostu scam'em i zniknąć z giełd :D Chociaż jak sobie przypominam kiedy GAME był na 20PLN to modliłem się, żeby to wreszcie skorekciło i żeby zapakować się na 1PLN to wydawało się wręcz niemożliwe, a jest już dużo niżej :D Technicznie GAME wygląda wręcz jak życiowa szansa i może być shit'em, który da jedno z największych ROI w przyszłości, fundamentalnie nie wygląda to za ciekawie, bo nic szczególnego się nie dzieje, poza jakimiś lichymi commit'ami i tweetami :D [No risk no fun]
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » niedziela, 11 listopada 2018, 22:44

Powiedzmy to wprost: jeśli BTC zacznie się piąć w górę o 50, 100 czy więcej procent od obecnej ceny to GAME zaliczy znacznie większy wzrost.
Jeśli BTC będzie dalej leciał bokiem to GAME może (!) zaliczyć znaczące odbicie (300%?).

Jeśli BTC wyjdzie z "wielkiego wypłaszczenia" dołem, to GAME (jak i inne krypto), zapewne jeszcze straci. Ale dużo miejsca na spadki mu raczej nie zostało.

Przyznam Wam się, że GAME jest jednym z kilu altów, w który jestem dość mocno zapakowany chyba od sierpnia. I póki nie wzrośnie o 100% to nawet nie bardzo chce mi się zerkać na jego kurs. Spokojnie czekam i jestem pewny wygranej jeśli tylko BTC nie polegnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 12 listopada 2018, 10:01

greg_ pisze: Jeśli obecny trend się utrzyma to za około 2 tygodnie spotkamy się okolicach 2000 sato.
Here we are :D Kapitalizacja już tylko 9M$ :D [buy low sell high]
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » poniedziałek, 12 listopada 2018, 10:20

ekonokomik pisze: Przyznam Wam się, że GAME jest jednym z kilu altów, w który jestem dość mocno zapakowany chyba od sierpnia. I póki nie wzrośnie o 100% to nawet nie bardzo chce mi się zerkać na jego kurs. Spokojnie czekam i jestem pewny wygranej jeśli tylko BTC nie polegnie.
Wiem, że już pytałem, ale nie daje mi to spokoju :P
Dlaczego game?
Nic dobrego na horyzoncie nie widać, mało giełd, słaby wolumen, aktualnie -98% spadku od ATH.
Przykładowo Ignis ma podobny wolumen, ma większą kapitalizację i spadł -99,79% od ATH.
SmartCash również - 99,5% spadku.
ZClassic -98,8% od ATH.
TenX -99,24% od ATH, kapitalizacja wciąz w top 100, wolumen 10x większy od game.
BosCoin -98,3% od ATH, blisko top 100 market cap, wolumen 5x większy od game.
Bitcoin Diamond -97,7% od ATH, 32 miejsce na cmc.
Dent, Vibe, Dentacoin również spadki po 97/98%, blisko czołówki cmc.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 12 listopada 2018, 10:27

Jak można inwestować w trupa? market cap ma wciąż ogromny, wystarczy jeszcze na kilka lambo dla szefostwa.
W ogóle zespół z taką przeszłością, po roztrwonieniu takich pieniędzy nigdy nie będzie wiarygodny, dlaczego ktoś nowy miałby w to zainwestować? Po tylu fake newsach?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 12 listopada 2018, 10:33

@1235674, bo jest to zdecentralizowany, spekulacyjny trup, ale jeszcze działa :D No i zawsze może mieć exit pump chociażby, kilkaset GAME'a po takiej cenie nie zaboli jak coś :D Jeszcze trochę, a jakaś większa ryba będzie mogła skupić duże ilości GAME i zrobić sama pompkę :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » poniedziałek, 12 listopada 2018, 10:40

@anagamidev, Ale dlaczego akurat game z 1500 scamowych walut?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 12 listopada 2018, 10:45

@benq, no ja praktycznie mam wszystko co się da w mniejszych bądź większych ilościach. Najwięcej zwykle zarabia się na takich shitcoin'ach właśnie, wrzucasz w takie po kilkaset PLN i na kolejnej hossie/bańce kilka da Ci zwrot 10x-100x i praktycznie inwestycja spłaca się wielokrotnie, plus nie grozi Ci efekt FOMO :D Poza tym GAME akurat jest na BB i większość spekuluje z GAME/PLN, co daje wartość samą w sobie. I też zauważyłem po moich znajomkach, którzy nie znają się na crypto, że w pierwszej kolejności inwestują w BTC i poźniej w jakieś tańsze alty, bo po prostu są tanie i kasa idzie w Lisk i Game, a ETH już za drogie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » poniedziałek, 12 listopada 2018, 10:49

@anagamidev, No dobra, ale Polska to jakiś mały ułamek świata krypto, Bitbay to część polskiej spekuły, a game to mała część tej części.
Rozumiem tych co inwestują do paru tygodni, ale nie ekonokomika, niemal od początku w branży. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 12 listopada 2018, 10:52

@benq, ale liczy się kapitalizacja też, więc nawet Polska taki mały ułamek może zrobić dużo na takim GAME :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » poniedziałek, 12 listopada 2018, 10:54

Aż takiego spadku się nie spodziewałem :) bid jest bardzo mały a widać ktoś chce się na siłę wyprzedać a to jeszcze zwiększa dump. Trzeba brać pod uwagę ,że cała kasą przepadnie ,ale trudno w krypto różne rzeczy się dzieją. Może bd lepiej :D dziś raport zobaczymy czy mają czymś się pochwalić.

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 12 listopada 2018, 14:08

benq pisze: Dlaczego game?
Nic dobrego na horyzoncie nie widać, mało giełd, słaby wolumen, aktualnie -98% spadku od ATH.
Właśnie dlatego, że tyle spadł. I jest to alt z długą historią. I ma bardzo dobry kształt wykresu. I akurat był na giełdzie gdzie gram ;)
Innych powodów brak.
Jeśli BTC odbije w skalach tygodniowych i miesięcznych i wskoczy na poziomy kilkanaście tysięcy USD, to najwięcej zarobią alty, które najbardziej spadły. GAME też, mimo, że jak piszesz jest kompletnie nieciekawy.
A jak BTC poleci do piekła cena trzycyfrowych to zapewne żadne alty nie przetrwają armagedony.
Albo dobry zarobek, albo ostatni gasi światło.

PS. Niektórych innych, wymienionych przez Ciebie nie znam, ale dzięki, zapoznam się.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 5 września 2018
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: piccolo » poniedziałek, 12 listopada 2018, 18:09

Kurs spada i spada.. 10 centów chyba wydaje się całkiem realne. Czas powoli skupywać im bliżej 40-50 groszy za sztukę. Pytanie czy 40-50 groszy to okazja czy spadające noże..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » poniedziałek, 12 listopada 2018, 19:32

Przy takim vol to czysta loteria. Nie wiadomo do ilu może zejść. Jeśli spadnie poniżej 2000sat to może polecieć jeszcze bardziej. Jeśli ktoś będzie chciał sprzedać duża ilość przy takim bid to sprowadzi kurs nawet poniżej 1000. Chodź zlecenia kupna lekko podrosły to to i tak bieda. Wczoraj bid był na poziomie 1 btc (bittrex)to widać jak ktoś zjechał kursem sprzedając swoje game.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » poniedziałek, 12 listopada 2018, 20:05

Ja tam sobie patrzę na game na Bitbay cena zachecajaca. Ciekawe czy koniec listopada będzie początkiem bullrun. Bo jak tak patrzę na rynek było sobie ogólne odbicie przy okazji wszystkich świętych to co to będzie jak wejdziemy w okres przed świąteczny. Ja wyciągam kosiarkę :)

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matrix7 » poniedziałek, 12 listopada 2018, 21:50

KryptoWujek pisze: Przy takim vol to czysta loteria. Nie wiadomo do ilu może zejść. Jeśli spadnie poniżej 2000sat to może polecieć jeszcze bardziej. Jeśli ktoś będzie chciał sprzedać duża ilość przy takim bid to sprowadzi kurs nawet poniżej 1000. Chodź zlecenia kupna lekko podrosły to to i tak bieda. Wczoraj bid był na poziomie 1 btc (bittrex)to widać jak ktoś zjechał kursem sprzedając swoje game.
Nie dajcie się w to wciągnąć. Giełdy same kręcą volumeny i sami sobie sprzedają. Trzymać nie sprzedawać, ewentualnie kupować na tych studniach. Bo jak wystrzeli to będzieie łapać latające petardy :D

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » poniedziałek, 12 listopada 2018, 21:56

matrix7 pisze:
KryptoWujek pisze: Przy takim vol to czysta loteria. Nie wiadomo do ilu może zejść. Jeśli spadnie poniżej 2000sat to może polecieć jeszcze bardziej. Jeśli ktoś będzie chciał sprzedać duża ilość przy takim bid to sprowadzi kurs nawet poniżej 1000. Chodź zlecenia kupna lekko podrosły to to i tak bieda. Wczoraj bid był na poziomie 1 btc (bittrex)to widać jak ktoś zjechał kursem sprzedając swoje game.
Nie dajcie się w to wciągnąć. Giełdy same kręcą volumeny i sami sobie sprzedają. Trzymać nie sprzedawać, ewentualnie kupować na tych studniach. Bo jak wystrzeli to będzieie łapać latające petardy :D
Czekając na to the moon dobrze jest mieć Coina z 10 albo kilka różnych jak pilnujesz można zarobić żeby kupić coś co może kiedyś jak się uda wzleci byle nie spadło :) hehe

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: AnQ1 » wtorek, 13 listopada 2018, 10:44

Witam, dopiero zaczynam interesować się projektem GameCredits i chciałbym się zapytać czy warto w niego inwestować, parę miesięcy temu chyba była jakaś akcja ze scamem ktoś wyjaśni o co chodziło?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości