[LISK] Lista kopalni

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: SidLeniwiec » piątek, 26 października 2018, 21:02

Czyli mam rozumieć że każdą osobę która na nich głosuje widzą na kogo jeszcze głosują i każdą z tych osób analizują osobno zanim wypłacą nagrody? To by wieki zajęło....
Ilu obecnie delegatów zarabia (czyli ma czym się dzielić z głosującymi) z tych których proponujecie?

Weteran
Reputacja: 2833
Reputacja postu: 
1

[LISK] Lista kopalni

Postautor: Harmony » piątek, 26 października 2018, 21:08

SidLeniwiec pisze: Czyli mam rozumieć że każdą osobę która na nich głosuje widzą na kogo jeszcze głosują i każdą z tych osób analizują osobno zanim wypłacą nagrody? To by wieki zajęło....
To się dzieje automatycznie, a nie ręcznie :) System to robi. Delegaci to programiści :)
SidLeniwiec pisze: Ilu obecnie delegatów zarabia (czyli ma czym się dzielić z głosującymi) z tych których proponujecie?
Od 48, ale zarabiasz więcej niż jakbyś zagłosował na 101 aktywnych. Tylko nie ma sensu głosować na samych 48 aktywnych, bo rozwarstwia to granicę między aktywnymi a nie aktywnymi delegatami oraz, jak chcesz mieć zmaksymalizowane nagrody musisz zagłosować na niektórych spoza 101 atywnych.

Poza tym po Halvingu dostaniesz jeszcze większą różnicę na korzyść głosowania na Sherwood niż na Elite.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0

[LISK] Lista kopalni

Postautor: SidLeniwiec » piątek, 26 października 2018, 21:19

No ale mówicie że ten elit to taka potęga i że trzeba decentralizacji a tu obecnie waszych/ naszych jest 48 a tej "potęgi" jest 101 - 48 = 53 to wychodzi niewielka różnica...

Weteran
Reputacja: 2833
Reputacja postu: 
1

[LISK] Lista kopalni

Postautor: Harmony » piątek, 26 października 2018, 21:21

@SidLeniwiec, jestem w trakcie pisania poradnika, który zaraz tu zamieszczę, tam wszystko wyjaśnione, nie chcę mi się dziesiąty raz klepać tego samego :)

Sherwood jest 4 aktywnych
GDT - 33
Pozostałych niezrzeszonych - 10
czterdziesty ósmy to Carbonara który jest z Elite, ale również jest z Lisk Buliders i na niego można zagłosować, nie tracąc maksymalnych nagród.

Elite jest 54, mają ponad 51% kontroli sieci, wiesz co z tym mogą zrobić gdyby chcieli?

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

[LISK] Lista kopalni

Postautor: dr_harnas@tlen.pl » poniedziałek, 13 maja 2019, 16:12

Hejka,
Wszystkim, którzy chcą trzymać liski na adresie proponuję zajrzeć tu:
https://blog.goodaudience.com/sherwood- ... 2f84e10b0d

Od publikacji tego posta gryzłem się bardziej w temat. Sprawa z przewagą Elite wśród delegatów wygląda bardzo źle w świetle "wolności" projektu.
W związku z powyższym będę prowadził kampanię na rzecz chłopaków z Sherwood i innych grup.

Wróć do „Lisk”