[LISK] Lista kopalni

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 24 listopada 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: Voodoo4 » piątek, 1 września 2017, 08:50

blink pisze:
Początkujący81 pisze: A jak się w ogóle głosuje? Jest jakaś opcja do głosowania w portfelu Nano Lisk?
Tak. Zakładka voting wybierasz delegatów i vote.

https://user-images.githubusercontent.c ... 265ded.png
Mam portfel i jednego liska i nie mogę zagłosować :-(
Po zaznaczeniu wchodze do Vote i nie moge dać next :/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: blink » piątek, 1 września 2017, 09:48

Voodoo4 pisze:
blink pisze:
Początkujący81 pisze: A jak się w ogóle głosuje? Jest jakaś opcja do głosowania w portfelu Nano Lisk?
Tak. Zakładka voting wybierasz delegatów i vote.

https://user-images.githubusercontent.c ... 265ded.png
Mam portfel i jednego liska i nie mogę zagłosować :-(
Po zaznaczeniu wchodze do Vote i nie moge dać next :/
pokaż to

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: Początkujący81 » piątek, 1 września 2017, 10:28

Panowie a czym się różni Mainnet,Testnet,Custom Node widzę u blink w linku,że ma Testnet ja mam porfel i liski na Mainnet więc czym się różnią te poszczególne opcje?
Czy jeśli zagłosuje i zapłacę 1 liska a za niecały miesiąc sprzedam resztę lisków z portfela to dalej mój głos będzie ważny i dostanę jakieś liski?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: blink » piątek, 1 września 2017, 10:42

Początkujący81 pisze: Panowie a czym się różni Mainnet,Testnet,Custom Node widzę u blink w linku,że ma Testnet ja mam porfel i liski na Mainnet więc czym się różnią te poszczególne opcje?
Czy jeśli zagłosuje i zapłacę 1 liska a za niecały miesiąc sprzedam resztę lisków z portfela to dalej mój głos będzie ważny i dostanę jakieś liski?
Zdjęcie jest przykładowe z testowej sieci (testnet) a mainnet to sieć główna. Tak twój głos jest ważny cały czas aż go nie wycofasz i nie zapłacisz znów 1lsk za głosowanie (czyli wycofanie głosu)

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: Początkujący81 » piątek, 1 września 2017, 14:56

Zagłosowałem na 33 delegatów pobrało mi 1 lsk w opcji voting byli podświetleni delegaci(33 których zaznaczyłem) teraz patrzę po przeszło godzinie wrócił do mnie 1 lsk i w opcji voting nikt nie jest podświetlony nie wiem co się stało :?:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: blink » piątek, 1 września 2017, 15:10

Początkujący81 pisze: Zagłosowałem na 33 delegatów pobrało mi 1 lsk w opcji voting byli podświetleni delegaci(33 których zaznaczyłem) teraz patrzę po przeszło godzinie wrócił do mnie 1 lsk i w opcji voting nikt nie jest podświetlony nie wiem co się stało :?:
Spróbuj jeszcze raz

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

[LISK] Lista kopalni

Postautor: adam1226 » piątek, 1 września 2017, 20:34

@Początkujący81, widocznie byles polaczony ze zdesynchronizowanym nodem
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: Glexab » niedziela, 3 września 2017, 13:58

Jak dokładnie działa to głosowanie, muszę mieć tylko 1lsk czy im więcej mam tym więcej mogę zarobić na głosowaniu? Głosować na 1 czy kilku delegatów?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: Rumcajs » niedziela, 3 września 2017, 14:13

1 Lisk to TYLKO opłata za zagłosowanie ....
A ilość tego ile otrzymasz Lisków za zagłosowanie co jakiś okres czasu zależy od tego ile masz Lisków w wallecie. Mając 1 Liska czy kilka to ja nawet nie widze sensu głosować bo może się okazać że kilka miesięcy nie dostaniesz nawet 1 całego Liska tylko jakiś pył. To podobne troche do PoS i pewnie dlatego sie to nazywa DPoS - Delegated Pos. Czyli że ty głosujesz na inne osoby , max 101 delegatów i oni za ciebie jakby PoS'ują (kopią), czy tam forgują jak to sie w Lisku chyba nazywa. Od roku nie mam Liska więc juz nie pamietam dokładniej ale tak to działa mniej więcej.

Zresztą Blink napisał to pare postów wyżej
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 05#p353608

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: Glexab » niedziela, 3 września 2017, 14:36

Lepieju zagłosować całość na 1 osobę czy kilka?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: Rumcajs » niedziela, 3 września 2017, 14:45

Z tego co pamietam i co Blink napisał za 1 Liska (opłaty za zagłosowanie) można naraz zagłosować na 33 Delegatów maxymalnie.
Ale żeby dostawać za to Liski delegaci muszą się dzielić zyskami, czyli to tzw poole lub kopalnie (potocznie) bo nie wszyscy delegaci dają Liski za głosy.
Blink w swoim poscie podał Ci listę delegatów co wypłacają za zagłosowanie.
Ponieważ głosowanie jest płatne 1 Lisko to jak już chcesz głosować to wybierz wszystkie poole z listy i tyle. Ale jak masz mało Lisków to poczekaj aż jeszcze ktoś odpisze i może udzieli dokładniejszych porad, ja nie mam liska od wielu miesięcy, nie śledze tego obecnie a tym bardziej jego delegatów i systemu głosowania. Z Ark'iem bym bardziej pomógł, tam też jest system DPoS i mam Arka a to jest podobne do Liska.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: blink » niedziela, 3 września 2017, 15:29

Dokładnie tak jak napisał Rumcajs, ale aby opłacało się głosować musisz mieć chociaż kilkaset lisków w portfelu. Warto też zagłosować na grupę gdt oraz elite (pierwszy post tematu). Z 1000lsk idzie wyciągnąć około 15lsk/mc

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 3 czerwca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: inspir » czwartek, 21 września 2017, 13:03

podepne sie, zarejestrowalem sie na lisk io , pod niciem ( inspir ) mam ponad 900 lsk, zakupilem delegata za 24 lst, wybralem 33 kolesi z czołówki, ale nadal frogowanie mam wyłączone, ( jak je włączyć ) nie kminie jak na tymn zarobić, wpłaciłem nie wiele tych lisków, to tylko na próbe, reszta leżakuje na bezpiecznym portfelu. prosze o porady co robić jak robic aby bylo super. nie ukrywam że się odwdzięczę

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: blink » piątek, 22 września 2017, 11:29

inspir pisze: podepne sie, zarejestrowalem sie na lisk io , pod niciem ( inspir ) mam ponad 900 lsk, zakupilem delegata za 24 lst, wybralem 33 kolesi z czołówki, ale nadal frogowanie mam wyłączone, ( jak je włączyć ) nie kminie jak na tymn zarobić, wpłaciłem nie wiele tych lisków, to tylko na próbe, reszta leżakuje na bezpiecznym portfelu. prosze o porady co robić jak robic aby bylo super. nie ukrywam że się odwdzięczę
Delegat nie jest Ci potrzebny, wiec wydałeś niepotrzebnie te liski. W 1 poście masz napisane na kogo głosować i aby coś zarabiać musisz mieć na tym koncie te liski bo co z tego że oddałeś głoś jak konto jest puste.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: Dziubson » wtorek, 26 września 2017, 23:50

Witam, też nowy w krypto. Od paru tygodni czytam i ucze się i postanowiłem wejść :D
Opłaca mi się głosować na delegatów z zasobem 400 Lisków, jeśli nie będę ich ruszał przez jakiś czas? tj. 3-5 miesięcy :geek:

Pozdrawiam
Dziubson

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: blink » środa, 27 września 2017, 10:46

Dziubson pisze: Witam, też nowy w krypto. Od paru tygodni czytam i ucze się i postanowiłem wejść :D
Opłaca mi się głosować na delegatów z zasobem 400 Lisków, jeśli nie będę ich ruszał przez jakiś czas? tj. 3-5 miesięcy :geek:

Pozdrawiam
Dziubson
Powninno się opłacić:
100 lsk - 0,9-1% (0,9-1lsk) mc
300 lsk - 1-1,1% (3 - 3,3 lsk)
500 lsk - 1,1-1,2% (5,5-6 lsk)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: blink » czwartek, 25 października 2018, 15:43

Czas na aktualizacje 25.10.2018

Aby otrzymywać największe wypłaty należy zagłosować na:
tembo • liskpool_com_01 • cc001 • thepool • punkrock • liskgate • nerigal • forrest • grumlin • gr33ndrag0n • sgdias • shinekami • hmachado • vekexasia • ondin • goldeneye • vi1son • bioly • mrv • liskpool.top • eclipsun • corsaro • ntelo • liskit • philhellmuth • dakk • redsn0w • joo5ty • kushed.delegate • splatters • vrlc92 • vipertkd • slasheks • 5an1ty • robinhood • devasive • carbonara • hagie • samuray • stellardynamic • joel • communitypool • gdtpool • alepop • liberspirita • phoenix1969 • liskpro.com • hirish • bloqspace.io • 4fryn • liskascend • blink • liskpoland.pl

OPCJONALNIE (jeśli są wolne sloty w danym głosowaniu - obecnie nic nie wypłacają)
anamix • nimbus • slamper • moosty • kylefromohio • diamse • sdrpa • crypto_embassy • southpaw439 • liskmagazine

Ważne:
Nie głosujemy na nikogo z grupy Elite bo obniża to wypłaty z grupy Sherwood.

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: emdecha » czwartek, 25 października 2018, 15:51

Jak wyglądają nagrody za dodanie głosu na 33 delegatów za 1 liska mając na portfelu od 300 o 500 lisków?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: Harmony » czwartek, 25 października 2018, 16:00

@blink,

Tu jest dokładniejsza lista 80 Delegatów, @blink podał tylko około 60 delegatów, aby dostawać zmaksymalizowane nagrody, trzeba głosować na całe sherwood oraz ascend plus gdt i niezależni, poniższa lista tutaj:

gdtpool,5an1ty,alepop,bioly,cc001,corsaro,dakk,eclipsun,forrest,goldeneye,gr33ndrag0n,grumlin,hagie,hmachado,joel,joo5ty,kushed.delegate,liskgate,liskit,mrv,nerigal,ntelo,ondin,philhellmuth,punkrock,redsn0w,sgdias,slasheks,splatters,tembo,vekexasia,vi1son,hirish,anamix,gregorst,fulig,robinhood,liberspirita,liskpro.com,4fryn,bloqspace.io,phoenix1969,liskascend,dutch_pool,kippers,thamar,fnoufnou,st3v3n,crypto_embassy,diamse,kylefromohio,liskmagazine,moosty,nimbus,sdrpa,slamper,southpaw439,carbonara,thepool,endro,elevate,liskpoland.pl,tonyt908,minions,communitypool,devasive,elum,korben3,lemii,lisk.support,lisknews,liskpool.top,liskpool_com_01,moracle.network,prolina,samuray,shinekami,stellardynamic,ultrafresh,vipertkd

oprócz tego mamy jeszcze 20 głosów do dowolnego wykorzystania, oprócz oczywiście głosowania na Elite .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[LISK] Lista kopalni

Postautor: blink » czwartek, 25 października 2018, 16:23

emdecha pisze: Jak wyglądają nagrody za dodanie głosu na 33 delegatów za 1 liska mając na portfelu od 300 o 500 lisków?
dobry 1% mc, tylko że niedługo będzie zmniejszenie wydobycia
Harmony pisze: @blink,

Tu jest dokładniejsza lista 80 Delegatów, @blink podał tylko około 60 delegatów, aby dostawać zmaksymalizowane nagrody, trzeba głosować na całe sherwood oraz ascend plus gdt i niezależni, poniższa lista tutaj:

gdtpool,5an1ty,alepop,bioly,cc001,corsaro,dakk,eclipsun,forrest,goldeneye,gr33ndrag0n,grumlin,hagie,hmachado,joel,joo5ty,kushed.delegate,liskgate,liskit,mrv,nerigal,ntelo,ondin,philhellmuth,punkrock,redsn0w,sgdias,slasheks,splatters,tembo,vekexasia,vi1son,hirish,anamix,gregorst,fulig,robinhood,liberspirita,liskpro.com,4fryn,bloqspace.io,phoenix1969,liskascend,dutch_pool,kippers,thamar,fnoufnou,st3v3n,crypto_embassy,diamse,kylefromohio,liskmagazine,moosty,nimbus,sdrpa,slamper,southpaw439,carbonara,thepool,endro,elevate,liskpoland.pl,tonyt908,minions,communitypool,devasive,elum,korben3,lemii,lisk.support,lisknews,liskpool.top,liskpool_com_01,moracle.network,prolina,samuray,shinekami,stellardynamic,ultrafresh,vipertkd

oprócz tego mamy jeszcze 20 głosów do dowolnego wykorzystania, oprócz oczywiście głosowania na Elite .
Kosztuje to kolejnego liska a nie przynosi żadnego zysku no ale oczywiście głosować można :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości