Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matik0109 » czwartek, 11 października 2018, 11:29

nie wydaje mi się, na jakiekolwiek wzrosty ja nastawiam się albo na koniec 2019 albo coś w 2020 ale to tylko taka moja intuicja. Moje pierwotne plany były takie, że cały 2017 ćwiczę DT ogarniam o co chodzi w krypto na koniec 2017 wypłacam wkład i połowę zysku, potem w 2018 kupuje za pozostałe ile wlezie różnych krypto(nawet XIN kupiłem) i trzymam do 2020. Póki co idzie wszystko dobrze w tym kierunku, a jak nic nie zadzieje się w 2020 to dalej będę trzymał :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » sobota, 13 października 2018, 07:13

Jak widać w bessie też można zarobić. Mgo inwestorom dał już zarobić ponad 500% w miesiac. Dokładnie od 9 września wtedzy kosztował min 0.085 $ dziś 0.43$ na chwilę obecną. Ciekawi mnie czy GameCredits nas tak zaskoczy ,bo przez maly vol mam złe przeczucie że poleci z polo lub bittrex( sam bym tego nie chciał ,ale takie są realia). A wtedy to już można zapomnieć o tej krypto. No nic czekamy dalej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » sobota, 13 października 2018, 20:18

Na hitbtc to dopiero wchodzą pompki ceny. Przed chwilą nawet 170% . I to nie pierwszy raz. A vol tylko 2btc ha. Gdyby tam trzymał środki to też ciekawa opcją i czekać na up. Jest opcja ,że przeniesie się na inne giełdy a na bb można dalej po 63 grosze kupić.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » sobota, 13 października 2018, 21:18

Wyjątkowo długo utrzymuje się ten kurs na HitBTC, może to będzie jakiś bodziec do wzrostów na bb.

No wolumen już skoczył 3-4 btc :) Kurs skacze jak szalony...

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » wtorek, 16 października 2018, 09:03

Jakie na tym HitBTC niezłe jazdy są, tam to skokach kursu można w ciągu kilku dni kilkadziesiąt % zarobić :)

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » wtorek, 16 października 2018, 12:06

Ja tam patrząc na cenę BB i game to przypominam sobie specjalistę co po 73gr kupował.....

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » piątek, 19 października 2018, 11:56


Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Syl_Cze » piątek, 19 października 2018, 19:01

na pewno wzrosty będą na początku stycznia, być może nie będą one tak spektakularne jak rok temu gdyż część grających zdała sobie już sprawę jak została wydymana przez oszustów obiecujących niekończące zyski i podejdzie do gry z rezerwą. Jednak część z graczy która jeszcze się nie wycofała z gry i nie sprzedała swoich coinów na pewno będzie to chciała zrobić na początku roku. Już teraz zaczyna się praktycznie to samo co rok temu czyli powstaje coraz więcej oszustw związanych z zarabianiem na krypto które mają na celu oszukanie gracza i danie mu złudnego uczucia wygrywania a chodzi tylko nakręcenie popytu i co za tym idzie zwiększenie podaży (wzrost cen). Game to 3 waluta na liscie bitbay więc wydaje mi się że wzrosty na niej bedą dość spore. "Tanio kupić drogo sprzedać"- to podstawowa zasada sukcesu na giełdzie którą zna każdy, 99% graczy nie potrafi jednak tego dokonać, większość zrobi na odwrót, wejdzie na giełdę w momencie kiedy ceny będą wysokie licząc że będą jeszcze większe, kiedy spadną sprzeda ze stratą. Wydaje mi się ża na początku stycznia powtórzy się sytuacja z przed roku. Myśle że jeszcze z miesiąc, dwa będzie czas żeby zakupić krypto a potem już tylko wzrosty do momentu kiedy grubasy uznają że "idioci" wierzący w nieskończone zyski zorientują się że to bubel, wtedy ceny znów zaczną spadać i tak wkółko:D To taka piramida finansowa która skończy się kiedy nie będzie już idiotów których można nakarmić obietnicami:) ale przecież "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A. Einsten. Game ma ogromne szanse na największe wzrosty tylko dla tego że to 3 coin na liście BB i jest w miarę tani. Oczywiśćie ceny dodatkowo mogą rosnąć ze względu na nowinki ogłoszone po nowym roku odnośnie planów zespołu ale ja bym się bardziej skupił na ludziach którzy uwielbiają hazard i nie za bardzo wiedzą o co chodzi bo na nich można zarobić najwięcej.
Ostatnio zmieniony sobota, 20 października 2018, 20:51 przez Syl_Cze, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 31 sierpnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rich father$ » sobota, 20 października 2018, 13:19

Syl_Cze zgodzę się z Twoja wypowiedzią. Waluty crypto są to maszynki do zarabiania $. Na Game w czasie hossy można było zarabiać naprawde dobre pieniądze. Oczywiście im tańsza waluta tym większe szanse na wysokie wzrosty pisałem już o tym wcześniej. Znalazły się osoby ktore uznały ze jestem naganiaczem Gamecredits ;) pozdrawiam tych chłopców może kiedyś dorosniecie do tego rynku :D

Dodano po 19 minutach 30 sekundach:
Przypomniala mi się sytuacja z ETH jak poszedł news ze twórca Vitalik nie żyje. Pamiętacie co się wtedy z kursem ETH działo? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 22 października 2018, 21:48

GAME ostatnio tanie jak barszcz :D Dziwne, że nikt tego cyfrowego złota nie kupuje :D [pompka]
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » wtorek, 23 października 2018, 08:05

anagamidev pisze:GAME ostatnio tanie jak barszcz :D Dziwne, że nikt tego cyfrowego złota nie kupuje :D [pompka]
Może zamiast w game wejdź w BAT

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Kluka » wtorek, 23 października 2018, 09:20

anagamidev pisze: GAME ostatnio tanie jak barszcz :D Dziwne, że nikt tego cyfrowego złota nie kupuje :D [pompka]
;)

Dodano po 6 minutach 15 sekundach:
Carvi pisze: Może zamiast w game wejdź w BAT
W Basic Attention należało wchodzić jak się kisił po 2500k sat a nie teraz jak w ciągu kilku dni urósł kilkadziesiąt %. Teraz ryzyko straty na korekcie jest teraz znaczne wg mnie.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » wtorek, 23 października 2018, 18:00

Kluka pisze:
anagamidev pisze: GAME ostatnio tanie jak barszcz :D Dziwne, że nikt tego cyfrowego złota nie kupuje :D [pompka]
;)

Dodano po 6 minutach 15 sekundach:
Carvi pisze: Może zamiast w game wejdź w BAT
W Basic Attention należało wchodzić jak się kisił po 2500k sat a nie teraz jak w ciągu kilku dni urósł kilkadziesiąt %. Teraz ryzyko straty na korekcie jest teraz znaczne wg mnie.
Jak Bat jest ciekawym projektem a że zaczął rozsnąć to mnie cieszy bo zera rosną :) poprzedzone liczbą :) nie mam tego towaru dużo ale zawsze coś :)

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » środa, 24 października 2018, 16:54

Niebawem ledger i trezor :) info pozytywne . Ekipa małymi krokami idzie do przodu . Cena też nie będzie mogła stać w miejscu jak będzie progres. Zastanawiam sie czy jak bracia zrobią pompe dalej na mgo to czy jeszcze nie będą chcieli podpompować game kiedyś skoro mają ich 12 milionów. Pompa na mgo wychodzi im dobrze ,bo to już prawie 800% skok od dołka 1,5 miesiąca temu. A dużo osób pisało ,że takich skoków w krypto już nie będzie to mają tu dowód na takie duże skoki procentowe (i wątpie ,żeby to był koniec) . Wychodzi na to ,że trzeba zakupić sobie portfel i spokojnie poczekać. Pozdro dla cierpliwych :D

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » czwartek, 25 października 2018, 11:11

anagamidev pisze: GAME ostatnio tanie jak barszcz :D Dziwne, że nikt tego cyfrowego złota nie kupuje :D [pompka]
No i jest delikatna pompka... prorok jakiś jesteś czy co? :) przy ilu sprzedawać aby potem odkupić znowu po 60gr ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 25 października 2018, 11:21

@ajtech, hehe, nie :D Wywołałem wilka z lasu. Niestety jeszcze nie z Wall Street ; ) :D Ale teoretycznie gdybyśmy z tej ceny wrócili jeszcze kiedyś co najmniej na ATH to 4000% do zgarnięcia :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matrix7 » czwartek, 25 października 2018, 15:15

ajtech pisze:
anagamidev pisze: GAME ostatnio tanie jak barszcz :D Dziwne, że nikt tego cyfrowego złota nie kupuje :D [pompka]
No i jest delikatna pompka... prorok jakiś jesteś czy co? :) przy ilu sprzedawać aby potem odkupić znowu po 60gr ?
Jak gamecredits wyjdzie na Ledger/Trezor to 2 zlote bedzie w mgnieniu oka ;)

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hustler » czwartek, 25 października 2018, 15:34

wiadomo czy jeszcze w tym roku mają to wprowadzić?

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matrix7 » czwartek, 25 października 2018, 15:54

Hustler pisze: wiadomo czy jeszcze w tym roku mają to wprowadzić?
nie ma daty podanej. trzeba czekac

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » czwartek, 25 października 2018, 16:54

@Hustler, na discord n64 napisał:
24.10.2018 o 07:20
Ledger HW wallet status: pull requests and all documentation met, waiting on approval from Ledger and a firmware version number when GAME will be supported Trezor HW wallet status: pull requests and all documentation met, waiting on approval of pull requests and a FW version number when GAME will be supported
24.10.2018 22:28
The Trezor team has merged pull requests for GameCredits support. Waiting on a release date. Ledger, no updates since the last update I shared

IMO stanie się prędzej niż myślimy czyli w ciągu kilku dni. Trezor pewnie pierwszy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości