LISK - swobodna dyskusja

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » środa, 17 października 2018, 23:51

Jest już Lisk Hub 1.4.0 Zakończony na githubie i możliwy do pobrania.

I dodatkowo filmik

[youtube][/youtube]

@Xabre,
Spoiler:
błagam, wrzucaj linki z reddita, a nie cytaty :D

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: stasiu » czwartek, 18 października 2018, 09:06

Rozpoczęcie Lisk Central America!


Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » czwartek, 18 października 2018, 16:51

[youtube][/youtube]

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Xabre » czwartek, 18 października 2018, 17:05

juz widze po 3 dniach, ze bede mial wiecej liskow z sherwood niz z 54 delegatow elite. Z elite dostawalem co tydzien 0.9lsk czasami 2x0.9 a teraz z sherwood po 3 dniach mam juz 1.8lsk z tym, ze maksymalna nagrode dostaje dopiero po 2 dniach bo wtedy wyrzucilem wszystkich z elite.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » czwartek, 18 października 2018, 17:52

@Xabre, przyjacielu, wczoraj stworzyłem portfel i dzisiaj będę głosował. Możesz się podzielić wiedzą ile głosów dałeś ? 3 czy 4 ? I na kogo dokładnie głosowałes oprócz sherwood i ascend?

Jak nie chcesz tu pisać to zapraszam na priv. Interesuje mnie też stosunek ilości posiadanych Liskow do tych które się dostaje z nagrody

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Xabre » czwartek, 18 października 2018, 18:31

Za jednym razem mozesz oddac 33 glosy=1lisk niewazne czy to jest vote czy unvote zaglosowalem na cale GDT, wszystkich indywidualnych delegatow, sherwood wg tej strony https://liskmonitor.com/lisk-delegate-charts/ i dodalem reszte glosow na podstawie tej strony Na http://robinhood.liberspirita.net/stats/index.php mozesz sie upewnic czy dobrze zaglosowales. Te glosy co mi zostaly rozdalem na dutch pool i liskpoland.pl :)

Dodano po 3 minutach 11 sekundach:
Nagrody ostatnio troche spadly z pol roku temu bylo okolo 1% teraz jest z 0.7%

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » piątek, 19 października 2018, 00:19

@Xabre, dziękuję, niestety nie mogę dac plusa bo już je wykorzystałem

Dodano po 4 godzinach 4 minutach 46 sekundach:
Oddałem właśnie głosy. Zoabczymy co z tego będzie. To będzie na portfelu w zakładce "wallet" widać moje Liski od delegatów czy gdzie?

Pomogła mi w głosowaniu strona http://uncartel.4fry.net bardzo polecam

Znacie stronę co po wpisaniu portfela oblicza nagrodę?

@blink, @Xabre ?

Znalazłem taką stronę https://lisk.support/lisk-pending/ ale tylko pokazuje część od GDT

I znalazłem jeszcze taką, ale liczy na oko ;) https://earnlisk.com/

O i tu można też :) http://robinhood.liberspirita.net/stats/index.php

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: yarooo » piątek, 19 października 2018, 13:59

Na stronie https://lisk.builders/votemanager po wpisaniu adresu swojego portfela można utworzyć odpowiednie skrypty do Lisk Nano pozwalające na zagłosowanie na grupę 33 delegatów kilkoma kliknięciami. Może komuś się przyda.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » piątek, 19 października 2018, 14:41

[youtube][/youtube]

Kolejny filmik tym razem o Lisk Explorer

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » piątek, 19 października 2018, 14:49

Myślę, że to może mieć wpływ na cenę Lisk'a: https://www.youtube.com/watch?time_cont ... aHwmKY6nC0
+ kolejną polecaną waluta przez CryptoClub na facebook'u jest sam Bitcoin :shock: : Link do fb.


Podsumowując, może być ciekawie - ale ile z tego się sprawdzi :roll: ?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » piątek, 19 października 2018, 15:25

@adam.krakus, WOW niesamowita różnica względem 1.0.3 !

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » sobota, 20 października 2018, 23:54

Ishias pisze: Może ja coś powiem, trochę fudu wprowadzę, ja to już mam gdzieś albo umoczę albo wyjdę z zyskiem i sowitą emeryturką z tego liska, już wogóle nie śledzę postępów prac bo nie mam sił, non stop nas zwodzą. Jak pamiętam kordek o sdk przy core 1.0 zapewniał że będzie, nawet alpha nie ma, teraz pewnie bedzie jak ktoś pisał core 1.1; 1.2; 1.3 itd aż do 2.0 i się okażę że nadal nie ma sidechain. Przeczytałem multum informacji, redita, i zero, powtarzam ZERO informacji na temat sidechainów. Nawet nie wiem czy wogóle tam coś zaczeli. Teraz oglądałem ten nowy wywiad z tym śmiesznym Jacob Kowaleski co tam gadał w lutym żeby liski kupować póki tanie bo core 1.0 już za rogiem z sdk, i jego magiczne słowa w tym filmiku "Pracuje u nas 40 deweloperów, żeby to stworzyć", mowa o sidechain ofc. Czyli jednym słowem, nie mają tego na tą chwile, i ciężko określić czy to będzie 2019 czy w 2020. Bo do grudnia tego roku napewno się nie wyrobią jak to Kordek gadał że pod koniec roku powstana projektu, oczywiscie powstaja ale na blockchainie etherum heh. I te smieszne Madany i inne ICO stworzone na platformie liska, ale temporary ERC20 xD no szlag mnie trafia po co coś robić tymczasowo na etherum? Żeby wyciągnac hajs o tyle w temacie.
Post pisany pod wpływem lekkiego zdenerwowania. Pozdrawiam. Osobiście czekam do 31.12.2019r.
@Ishias odpisuję w swobodnych dyskusjach, bo nie ma tu mowy o cenie ani spekulacji ;)
LISK Projekt Sidechain zapewnia punkt wejścia do ICO dla amerykańskich inwestorów! W odpowiedzi na prośby społeczeństwa, projekt GNYzespół zbadał każdą drogę, aby umożliwić amerykańskim graczom zdobycie tokenów LML, a teraz z przyjemnością ogłaszają, że od 12 listopada udostępniają tymczasowy znacznik ERC20 graczom ICO, które zostaną następnie wymienione na serii wymian od początku grudnia 2018 roku. Jest to ważna aktualizacja dla osób z USA, które zostały zablokowane w ICO do tego momentu ze względu na przepisy obowiązujące w danym kraju. Szczegóły wymiany z tokena ERC20 na równoważnik sidechaina LISK zostaną ogłoszone na początku 2019 r., A Richard Jarritt, założyciel i dyrektor ds. Badań i rozwoju w projekcie GNY, oświadczył, że z niecierpliwością oczekuje na przedłożenie społeczności LISK kolejnych partnerów biznesowych przed tą datą.
Za przysięgłym tłumaczem google z:


Sidechainy to kopie Core, które komunikują się ze sobą za pomocą interfejsu API, tu masz test 1.0.3 z 1.1.0 z nowym API, który prawdopodobnie w poniedziałek będzie w mainnecie.

[youtube][/youtube]

Razem z Core 1.2.0 będzie N-API i Node JS V8, a do końca roku planowane jest Node JS V10, które umożliwi skalowalność i wtedy będziemy mogli mówić o Sidechainach. Nakłada się to również z tym, co mówi zespół GNY w zamieszczonym cytacie.

Co do Jacoba Kowalewskiego, to dziwnie pociera dłońmi jak mówi niektóre rzeczy, taka gestykulacja mówiąca "będą pieniążki" :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ishias » niedziela, 21 października 2018, 10:32

Hehe napisałem to co myślę, ale wiadmo oznaki zwątpienia = weak hands, ale jak pisałem trzymam do 31.12.2019 . Ale po co robić coś na etherum żeby pozniej wymienic na lisk. Nie lepiej od razu na Lisk jak będzie działac? Kombinują za dużo. No pewnie zaciera bo zysk z ico bedzie ;p też bym zacierał hehe. Niech dają road map lepiej w tedy spekuła będzie miałą co robić, jak to robiła tok temu

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: emdecha » niedziela, 21 października 2018, 15:27

Któreś krypto ma tak dobry light wallet jak Lisk? Szukam jakiejś alternatywnej waluty, którą mogę bezpiecznie przechowywać sobie na komputerze bez konieczności pobierania całego blockchaina. Może korzysta ktoś z jakichś? Dzięki za pomoc.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 22 października 2018, 01:22

emdecha pisze: Szukam jakiejś alternatywnej waluty, którą mogę bezpiecznie przechowywać sobie na komputerze bez konieczności pobierania całego blockchaina.
A nie myślałeś o wallecie sprzętowym?
Trezora uznaje większość ludzi za lepszego do Nano, ale ja wolę Nano.
Z tego co liczyłem ostatnio, można aż 62 różne coiny na nim przechowywać. Oczywiście nie można mieć tyle apek zainstalowanych, ale kilka, z powodu braku miejsca, ale oczywiście trzymać można i te coiny, których apek aktualnie nie mamy zainstalowanych. Część z tych 62 obsługiwana jest przez lekki portfel na kompie, którym logujesz się przez Nano. No i to wszystko masz pod jednym seedem do zabunkrowania. Mając np. 20 różnych altów, przetrzymywanie danych do każdego walleta, jak również aktualizowanie, czy ściąganie bloków przy pełnych jest dość męczące. Nawet jak ktoś ma crypto za 1000zł polecam jednak zakupić sobie Nano (chyba ze 400zł kosztuje).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: benq » poniedziałek, 22 października 2018, 10:12

@Wymazywanie, Zgadzam się, może trochę bym podniósł limit do 4000 zł w krypto (wtedy cena zakupu Ledgera wynosi 10% wartości kryptowalut).
Masz też czasem takie jazdy, że brakuje miejsca?
Ja ostatnio robiłem sporo operacji i bywały takie zawiasy, że mając tylko 2 apki zainstalowane nie mogłem zainstalować trzeciej - brak miejsca. Usunąłem jedną - wciąż brak miejsca. Usunąłem główną apkę BTC - nie możesz zainstalować aplikacji, bo najpierw musi być podstawowa BTC :mrgreen: Po zainstalowaniu BTC już działała ta kolejna. Ciągle mi się takie przygody zdarzają, zastanawiam się czy nie kupić drugiego ledgera do testów, albo trezora i potestować. Firmware wgrywany oczywiście najnowszy.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: yarooo » wtorek, 23 października 2018, 11:14

Nie tylko my (ok, część z nas) pozytywnie o Lisku https://cryptodaily.co.uk/2018/10/lisk- ... vestments/
Nie traktujcie tego jako poradę inwestycyjną, tudzież naganianie.
Harmony pisze: Widzieliście jak Decred wyskoczył do góry?
@Harmony, widziałem, Binance dodaje go do listy https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... 0018572891

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » wtorek, 23 października 2018, 14:07


Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: stasiu » wtorek, 23 października 2018, 14:53

Harmony pisze: Pojawiło się 1.1.1

https://github.com/LiskHQ/lisk/milestone/32
czyli jakies bledy wyskoczyly? bo przeciez teraz powinna byc wersja 1.2 i 1.3 ktore widnieja na github

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » wtorek, 23 października 2018, 15:13

stasiu pisze:
Harmony pisze: Pojawiło się 1.1.1

https://github.com/LiskHQ/lisk/milestone/32
czyli jakies bledy wyskoczyly? bo przeciez teraz powinna byc wersja 1.2 i 1.3 ktore widnieja na github
tak

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości