Dyskusja na temat kursu BTC. - ARCHIWUM

Regulamin forum
1. Dział tylko do odczytu dla żółtodziobów
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: spajk123 » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:25

jak bym miał dowód to bym im sprawę wytoczył , oni teraz mają nasz btc i PLN . no to proszę cię nie pokusił byś się na obrócenie taką ilością. a nam tylko przekładają , godziny otwarcia

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Bult » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:26

To jest jedna z możliwości ale sprawa śmierdzi dlaczego w euro działa a w pln nie ?
Lepsze pytanie jest jaki dowód mają iż tego nie zrobili ?
Bo to oni mają się tłumaczyć przed nami a nie my przed nimi - to my jesteśmy grubo w plecy ... !!!
No chyba że odkupią odemnie po 700 zł i potem mi sprzedadzą za 200 to złego słowa nie powiem !
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: spajk123 » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:28

dokładnie ja też :) , a co gorsze EUR chodzi

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Rafi » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:29

washuu pisze:
spajk123 pisze:Bult zgadzam się z tobą , to jest dosłowny skandal , oni sobie robią kasę za nasze BTC
A jakiś dowód na te oskarżenia?
To jest standardowy lament tych co liczyli na krocie a zostali bez swojej kasy jeszcze z długami.
Mi się udało sprzedać na bitcurex po 700zł więc o dziwo ta giełda dała mi zarobić bo mt-gox już leżał.

Pęknięcie bańki było do przewidzenia to zwykła zabawa spekulacyjna więc można mieć pretensje tylko do siebie.

Widzę że starzy wyjadacze się nie wypowiadają czyli standardowo zarobili więc zabawa wkrótce zacznie się od nowa tylko szybciej i wyżej :)

Rozmowny
Posty: 74
Rejestracja: 9 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: cardil » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:32

Rafi pisze: Widzę że starzy wyjadacze się nie wypowiadają czyli standardowo zarobili więc zabawa wkrótce zacznie się od nowa tylko szybciej i wyżej :)
Ja bym to podsumował tak: "Biedak zawsze zostanie biedakiem"

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: spajk123 » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:32

Ja tam nie straciłem , lecz wypowiadam się ponieważ nie mam dostępu do swojego konta od 20 godzin

Dyskutant
Posty: 161
Rejestracja: 2 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: washuu » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:42

spajk123 pisze:Ja tam nie straciłem , lecz wypowiadam się ponieważ nie mam dostępu do swojego konta od 20 godzin
Jak i wszyscy pozostali. Uspokój się, obejrzyj jakiś film, albo pograj na konsoli.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: strzaua » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:44

Ciekawe na jakim poziomie wam otworza ten wasz kantor. Wszystko leci na pysk i bedziecie mogli ratowac kase tylko na najnizszych poziomach praktycznie.

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Rafi » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:44

Mnie dziwi tylko jedna rzecz ludzie nadal nie zdają sobie sprawy że btc nie ma żadnego praktycznego zastosowania po za spekulacją.
Może z 1% jest wykorzystywane do handlu więc cena to nadal tylko bańka i nic więcej.
Trochę się zmienia sytuacja po tej bańce bo teraz mamy trochę asica w sieci więc trudność raczej nie spadnie tak jak poprzednio do 10 jak było przy poprzedniej bańce.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: spajk123 » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:46

Pełen luz u mnie .... :) , ja tam się nie stresuję

Dyskutant
Posty: 161
Rejestracja: 2 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: washuu » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:47

strzaua pisze:Ciekawe na jakim poziomie wam otworza ten wasz kantor. Wszystko leci na pysk i bedziecie mogli ratowac kase tylko na najnizszych poziomach praktycznie.
Zaczynasz irytować głupotą. Przecież napisane jest, że zlecenia są wycofane. To znaczy że cenę ustalimy sobie sami, na nowo.

Rozmowny
Posty: 63
Rejestracja: 11 lutego 2012
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: filipyoyo » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:53

Wszyscy się cieszą z promocji.

Ale ten bitcurex to jakiś żal. Nie działa przez cały dzień. I jeszcze chcą wprowadzić prowizje 0,4% ?
No wybaczcie ale jedyny atut tej giełdy, że jest darmowa znika a wiec pozostają same wady czyli wysoka awaryjność.
Zabieram swoja kase i spadam na goxa.

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Bult » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:53

No to miał farta kto wyprzedal po 700 bo ja od 800 nie umialem sie zalogowac przez cala noc.
I to nie lament tak może powiedzieć tylko ktoś kto nie bawił sie na tej giełdzie problemy były 2 tygodnie temu , 3 tygodnie temu zawsze jak coś sie dziać zaczynało i zero reakcji z storny adminów !
Ceny podnieśli, serwer przenieśli i jedna wielka kupa. To co teraz bedzie cudownie wszystko - no tak jak wiekszosc odejdzie.
Gielda to gielda a nie portfel jak bym chcial tam tylko trzymac btc to bym sobie portfel zalozyl...
Od miesiaca to porażka albo kombinacja i nic juz mojego zdania nie zmieni po tym co zobaczylem.
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 5 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Johnny » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:55

Konsolidacja przed kolejną zwałką. Za chwilę pobudka w LA i powtórka z zabawy :)

Dyskutant
Posty: 175
Rejestracja: 15 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: kajtek14102 » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:56

filipyoyo pisze:Wszyscy się cieszą z promocji.

Ale ten bitcurex to jakiś żal. Nie działa przez cały dzień. I jeszcze chcą wprowadzić prowizje 0,4% ?
No wybaczcie ale jedyny atut tej giełdy, że jest darmowa znika a wiec pozostają same wady czyli wysoka awaryjność.
Zabieram swoja kase i spadam na goxa.
Gdzie jest info o prowizji?

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Bult » piątek, 12 kwietnia 2013, 15:59

Bylo juz dawno podniesli 2.5 zl od wyplaty i 0.4% za tranzakcje.
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 229
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: kim_dzong_un » piątek, 12 kwietnia 2013, 16:00

strzaua pisze:Ciekawe na jakim poziomie wam otworza ten wasz kantor. Wszystko leci na pysk i bedziecie mogli ratowac kase tylko na najnizszych poziomach praktycznie.
A po co sprzedawać? Bitcoin dopiero jest w 1 etapie rozwoju. Drugi etap będzie, jak rząd USA go prawnie ureguluje, co już zapowiedzieli. Tylko looserzy teraz sprzedają czyli tracą. A jak ktoś traci, to ktoś zawsze zyskuje.
Ostatnio zmieniony piątek, 12 kwietnia 2013, 16:02 przez kim_dzong_un, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Posty: 225
Rejestracja: 27 czerwca 2011
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: hornet » piątek, 12 kwietnia 2013, 16:01

nie wierze, to dalej skup interwencyjny? :) co tam się dzieje?

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: Rafi » piątek, 12 kwietnia 2013, 16:03

Problem bitcurexa był do przewidzenia przy takim obciążeniu. Skoro mtgoxa przerosła ilość napaleńców na szybki zarobek to co miał powiedzieć biedny raczkujący bitcurex jak mu się raptem zrobił 100 razy większy ruch na serwerach.
Zaleta bitcurexa to szybkie wpłaty i wypłaty pln czego nie daje żadna inna giełda. Z mtgoxa dawno się wycofałem i raczej nie wrócę tam.

Każdy kto bawi się btc powinien sobie na chłodno wyzerować licznik i zdać sobie sprawę że to tylko loteria. Loterią jest cena btc i loterią jest która giełda kiedy padnie.
Wszyscy do niedawna zachwalali decentralizację i niezależność btc jak i anonimowość jak widać działa to w dwie strony.

A teraz zimny browarek i na luz trzeba wrzucić.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC.

Postautor: skelo » piątek, 12 kwietnia 2013, 16:06

Co do kursu, to jeszcze może byc wyżej niż sie wszystkim wydaje. Nie za dobrze dzieje sie w całej Europie i kto wie czy sytuacja z Cypru nie powtórzy sie w Słoweni , bo tamtejsze banki też nie są wiarygodne, i wtedy ludzie znowu będa chceli mieć troche BTC , aby bank nie mógł sie do tego dobrać. Poniżej artykuł do rozważenia o sytuacji w Słoweni i Hiszpani.
http://www.money.pl/gospodarka/unia-eur ... 86151.html

Ps. mam kilkanaście BTC i na razie nie mam zamiaru sprzedawać, bo to jest pewna alternatywa

Wróć do „Rozważania ekonomiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości