Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 14 października 2018, 03:04

@Wymazywanie, no kurczę, przecież piszę Ci wyraźnie, że wszystko spadało i wcale nie było tak kolorowo jak tutaj piszesz. Przecież Lisk w 2016-2017 to była istna pustynia, małe wahania, mały wolumen, czyli idealny moment na akumulację. Tak jak już teraz zaczyna się się mocno wypłaszczać, to wg. mnie najlepszy moment na zakupy długoterminowe :D Jeśli twierdzisz, że na takiej pustyni można super zarabiać, to czapki z głów, jak dla mnie to właśnie na bessie zajebiście na BTC się zarobia, bo są mega duże wahania i zywkłe RSI 30/70 na 4h i 1d się super sprawdza :D Całkiem inne mam wnioski niż Ty. Np. na hossie zawsze można sprzedać wyżej, ale z drugiej strony mega łatwo jest wypaść z pociągu i okazuje się, że uśrednia się w górę :D Dlatego dla mnie już -50% spadku na całej cenie to już akumulacja i granie na odbicia większe. A dopiero większa sprzedaż jak znowu pojawi się euforia na nowych ATH i cenach z kosmosu. Wtedy tam już grać na szybkie akcje, aż do spadku -50% na całej cenie, czyli w koło Macieju :D

A gram od 2016 czyli taki pustynny okres. Pamiętam, że nic się nie działo specjalnie. Zdarzały się jakieś krótkotrawałe wybicia i dało się zarobić szybko x5-x10, ale to były małe kwoty, 0.01-0.1BTC, więc to jakieś 10-100$ w tamtym czasie :D



A i jeszcze jedno. Nie da się zarabiać na giełdzie będąc poza nią. Owszam wtedy jedynie się nie traci. Ale też strata jest potrzebna, bo ona uczy lepiej niż najlepszy poradnik czy guru. Jak ktoś straci sporą sumę to nagle zaczyna liczyć każdy grosz, pojawia się money management i szukanie swoich dobrych zarabiających strategii. Po jakimś czasie pojawiają się efekty i zaczyna się zarabiać. Więc nie zabraniajmy ludziom tracić. Stracić można na dźwigni, zostając z niczym. W crypto nie jest potrzebna dźwgnia, żeby mieć spokojnie rok rocznie zysk 100% od kapitału powiedzmy 100kPLN czyli na rok życia w miarę spokojniego :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 22 marca 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lith » niedziela, 14 października 2018, 06:49

@Wymazywanie
Skoro zrobiles tyle %, to jestes juz pewnie miliarderem i po co udzielasz sie na jakims forum? Zamiast spedzac czas np. na Bali?
Rozwalaja mnie takie gadki.
Najbardziej ro...ebal mi system niejaki Prezes na jednym ze swoich filmow, jak to mowil, ze kupowal btc pod korek za 2 dolce i sprzedl za 10.000 i jest niezadowolony, bo zarobil tylko jakies marne kilkadziesiat milionow.
Ale on, to wieczny pesymista :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ergorg » niedziela, 14 października 2018, 12:23

Parę dni temu odbiliśmy się od oporu. Jeśli BTC zanurkuje niżej, a dużo na to wskazuje, taki widzę scenariusz na lisku:

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 października 2018, 13:43

@anagamidev, Aha, to rozumiem skąd mamy nieporozumienie. Bo u mnie 2016 to był złoty okres, na 12 miesięcy 11 zakończone zyskiem, 1 na stracie. Stosunek zysków do strat to ponad 15:1. Kilkaset % więcej w grudniu niż w styczniu. Liska miałem ze 3 razy w 2016, raz z ICO a potem 2 razy za wczesne zakupy, które jednak zakończyłem zyskami. Mnóstwo coinów przerobione w 2016 DT i grą na kilka dni.
Lith pisze: Skoro zrobiles tyle %, to jestes juz pewnie miliarderem i po co udzielasz sie na jakims forum? Zamiast spedzac czas np. na Bali?
Rozwalaja mnie takie gadki.
Więcej myślenia. By zdobyć 1.000.000.000 (milard) zarabiając tyle % ile piszę (ponad 100.000%), musiałabyś zaczynać od 1.000.000. (miliona). Ja zaczynałem z małej kwoty (czterocyfrowej). Teksty o "po co udzielasz się na forum" itp. są śmieszne i chamskie. A co, mają tu zostać na forum sami bagholderzy Liska, co weszli na bańce i teraz bagholdują i zadają co kilka dni pytania z rezygnacją "co robić?" bo są na minus kilkadziesiąt %? Zamiast cieszyć się, że udzielają się różne osoby, także te co wiele lat w tym siedzą i przekuli to na większe zyski, to nie, polaczkowate podejście i jak ktoś ma więcej kasy, to albo na Bali albo ściema. Śmieszne to trochę. No ale to wątek Liska, on cieszy się wiadomą renomą nie bez powodu. Główne tematy "kiedy Lisk wzrośnie?", "co robić bo bagholduję od ceny x?".
Lith pisze: Najbardziej ro...ebal mi system niejaki Prezes na jednym ze swoich filmow, jak to mowil, ze kupowal btc pod korek za 2 dolce i sprzedl za 10.000 i jest niezadowolony, bo zarobil tylko jakies marne kilkadziesiat milionow.
On nie mówił, że za 2$ kupował, ale że od rejonów pierwszej bańki w różnych cenach, potem pewnie dokupował. Nie mówił ile dotryzmał, nie mówił ile po drodze sprzedawał, co robił z BTC na altach. Zero szczegółów. Tylko tyle, że doczekał do 10000$ z ilomaś BTC i tam sprzedał. Ile, z jaką średnią kupionych itd. Nic, zero szczegółów. Dlatego gimby z yt/fb/forum liczą sobie ze szczątkowych danych ile ktoś zarobił, ale nie ma danych by to liczyć. @Prezes, po prostu chciał zrobić filmik, że przetrzymał długi czas ileś BTC i sprzedał wysoko, ale nie chciał podawać żadnych szczegółów i bardzo dobrze, bo ludzie za bardzo lubią liczyć czyjeś zyski, szukać cudzych analiz, szukać guru do naśladowania, zamiast zająć się swoimi zyskami, analizami, samodzielnym myśleniem.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Rumcajs » niedziela, 14 października 2018, 15:14

@anagamidev, @Nike2018,

Ja akurat nie jestem jakimś guru bo nie zarobiłem tyle szalonych %%% ale też uważam że uśrednianie strat to błąd. Nie chodzi mi że konkretnie Liska żeby mnie tu ludzie nie zjechali tylko każdego coina, z zasady.
Zastanów się, skoro uważasz że Lisk wzrośnie, co jest ofc prawdopodobne - tylko pytanie kiedy, czy niedlugo czy a może dopiero za rok ? To jeśli tak myślisz to co za różnica czy go dokupisz czy nie ? Ostatecznie jak ma wzrosnąc to wzrośnie i odzyska się kasę a nawet i zarobi i do tego nie potrzeba wcale uśredniać.
Z kolei nie jestem też zwolennikiem siedzenia cały czas na fiatach i czekania, chociaż to też ma dużo zalet co Wymazywanie napisał. Ani tym bardziej żeby teraz ciąć straty żeby coś sprzedawać jak się bardzo dużo straciło bo np 90%, bo jak piszesz 1 lisk=1 lisk co też jest moją zasadą i nie tylko moją że dopóki się nie sprzeda to nie ma straty i sprzedanie teraz na 90% straty to czysta głupota, przynajmniej na Lisku bo na jakis upadających projektach/scamach to czasami trzeba ratować dosłownie kapitał i sam tak musiałem wyjść niedawno z 80% straty na pewnym coinie notowanym tylko na Cryptopii (nawet jeśliby Lisk trochę jeszcze spadł to może kiedyś gwałtownie odbić i nie zdąży się odkupić zakladajac nawet żeby się trzymało te fiaty na odkupienie i skończy się z mniejszą ilością Liska niż gdyby nic nie robić)
Za to skoro i tak prawie wszystkie alty spadły o te 90%+ od ATH a już sporo miesięcy wiele z nich ma płaskie wykresy to lepiej jednak po prostu kupić coś innego, nawet jeśli nie z myślą o holdingu to pod wzrosty w krótkim okresie czasu kilka dni-miesiac. Jako Dywersyfikacja. Ofc wyszukać dobry projekt nie jakiegoś shitcoina a najlepiej kilka i kupić. Nike2018 nie napisał czy posiada tylko Liska czy ma też inne kryptowaluty ale z jego postu wnoszę że nie ma nic innego, a jak koniecznie chce "coś zrobić" bo mu ręce parzą te 4000 pln to niech lepiej to zdywersyfikuje a nie dokłada do jednego i tego samego coina w ramach uśredniania straty więc mu tak nie doradzaj.
Bo może się okazać że Lisk kiedyś wzrośnie ale np dużo później niż inne kryptowaluty które by dokupił w ramach dywersyfikacji.
Albo teraz może siedzieć na fiatach i wejść na wyraźnym odwróceniu trendu całego rynku na wzrostowy (lub nawet pod daytrading jak są odbicia) ale to trzeba pilnować codziennie co się dzieje albo już teraz pomału kupować co lepsze coiny pod zmiane trendu z myślą o dłuższym holdingu, ewentualnie kupować partiami i uśredniać zakupy w dół żeby nie przegapić dołka gdyby nagle w listopadzie zaczął się szał i wzrosty jakby SEC zgodziło się na wejscie ETF na bitcoinie. A to już niedługo może być. Jak napisałeś teraz grubasy obkupują się jak dzikie świnie i też mam takie wrażenie, na niektórych coinach z małym marketcapem cały czas nie ma volumenów bo nikt już nie chce sprzedawać po tych cenach a jak ktoś coś zrzuci to ludzie się cieszą że udało im się kupić większą ilość. Ofc czasami się sprzedaje coś co spadło 90% żeby przesunąć kasę na coś innego ale lepszego co tez spadło 90% sam zrobiłem tak kilka razy.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 14 października 2018, 15:41

Jeśli mogę się wtrącić, to moim zdaniem uśrednianie ma jedynie sens, jeśli jesteśmy załadowani naprawdę wysoko, a kurs spadł bardzo dużo, np. 90% i niewielkim kosztem jesteśmy w stanie obniżyć sporo próg wejścia. Wtedy jak najbardziej, można uśredniać. Z kolei dorzucanie ciągle "do pieca" mija się z celem i faktycznie tak jak @Rumcajs pisze, warto wtedy dywersyfikować, zamiat dokładać.

Także jeszcze raz, moim zdaniem, jeśli ktoś jest załadowany po, przyjmijmy 100zł, to zakupy teraz za jedną dziesiątą wkładu obniżają nam średni kurs aż o połowę i to już ma większy sens. Poza tym zawsze możemy ten ostatni wkład sprzedać na najbliższej górce i ewentualnie czekać, by znów odkupić niżej lub cieszyć się z zysku, który minimalizuje wielkość naszej straty.

Natomiast, jeśli ktoś ma średnią 20-30zł, to dorzucanie i uśrednianie mija się z celem przy obecnej cenie, lepiej poczekać, aż spadnie jeszcze niżej, albo zakupić inne alty, bo teraz wszystko jest w "dobrej cenie", a nie wiadomo kiedy cos wystrzeli.

Na swoim przykładzie podam, że mam średnią jakieś 28zł. Waham się czy zainwestować w przyszłym tygodniu koło 3000zł. Z tym, że jeśli zainwestuje w Liska, to obniżę swój średni zakup o jedyne 3-4zł i nadal będę miał cenę wyjścia dużo wyżej niż znajduje ona się obecnie. Wiadomo, mogę kupić i na najbliższej pompce sprzedać, ale zawsze jest to ryzyko, że Lisek nie ruszy do góry jak reszta, albo ruszy jak wszystko będzie stało albo co najgorsza jeszcze spadnie, a reszta będzie stała. Przy wejściu w pozostałe alty mam cenę taką, za jaką je zakupię i nie jestem na wstępie stratny, więc mogę od razu zarabiać! Opcji jest mnóstwo, zakupy mam na różnych poziomach, więc jak urośnie mogę częściowo wyprzedawać Liska licząc, że coś się obkupie niżej albo powoli będę realizował zyski. W każdym razie do czego zmierzam - zastanawiam się nad dywersyfikacją portfela i zakupem Dasha, ETH, LTC. Monero i co tam jeszcze wpadnie w ręce, a jak zostaną jakieś groszę to dokupie Liska. Ktoś zapyta, dlaczego tak? Bo ostatnie kilka miesięcy wahałem się nad zakupami poszczególnych altów i jakoś nigdy tego nie dokonałem i co chwile na którymś szła mniejsza bądź większa pompka, a ja plułem sobie w brodę, że siedzę załadowany w Lisku, na którym nic się nie dzieje cenowo, a kilka pociągów mi odjechało. Także dziękuję @Wymazywanie i @Rumcajs za trochę szersze otworzenie oczu, w chwili pisania postu tym bardziej upewniam się co do swojej decyzji.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 22 marca 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lith » niedziela, 14 października 2018, 16:21

@Wymazywanie
Rozumiem, ze sarkazm jest Ci obcy, to by wiele tlumaczylo.
Tak na marginesie, zeby nie odbiegac od tamatu liska, kupilem i sprzedalem, zarobilem kupe kasy.
Dalej sie nie dotykam, bo to leci na ryj w zastraszajacym tempie. Co z tego, ze jest potencjal, jak nie idzie na tym zarobic, a w DT sie nie bawie, bo nie mam czasu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 14 października 2018, 16:49

Lith pisze: @Wymazywanie
Rozumiem, ze sarkazm jest Ci obcy, to by wiele tlumaczylo.
Tak na marginesie, zeby nie odbiegac od tamatu liska, kupilem i sprzedalem, zarobilem kupe kasy.
Dalej sie nie dotykam, bo to leci na ryj w zastraszajacym tempie. Co z tego, ze jest potencjal, jak nie idzie na tym zarobic, a w DT sie nie bawie, bo nie mam czasu.
Mów nam więcej mistrzu zarabiania w hossie.

Lekcja pierwsza już za nami:
- hossa - cena rośnie = wszystko pięknie, jestem królem tradingu i zarobiony na maxa
- bessa - wszystko spada = co za guano, wychodzę i nie wracam, to wszystko jest nic nie warte

Co masz dla nas w lekcji drugiej?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 14 października 2018, 19:39

@Pleasek89, To co piszesz w nieco zabawnym ma przecież sens. Jak ktoś umie zarabiać tylko na hossie i nigdy nie gra short bo nie umie i nie chce, to najlepsze co może zrobić taka osoba to realizowanie zysku w hossie i niegranie w bessie. Powrót dopiero jak bessa minie. Takie osoby mogą mieć lepsze rezultaty niż ktoś, kto zarabia w hossie a potem gra w bessie i zupełnie mu nie idzie i więcej traci niż zarabia.
Nie jest żadną ujmą robić przerwę w grze w trendzie, w którym nie umiemy zarabiać tylko tracimy. W ostateczności chodzi przecież o to, by mieć więcej kasy, a nie by grać cały czas, nawet jak nie potrafimy w jakimś trendzie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Rumcajs » niedziela, 14 października 2018, 20:22

Racja. Ja nie umiem tradować jak wszystko spada bo tylko bym tracił. Dlatego zahibernowałem się właściwie od poczatku roku. Trochę tylko zamieniałem proporcje coinów i pozbyłem się śmieciuchów przesuwając w moim zdaniem jakieś lepsze, starając się ofc nie stracić na tych zamianach ale że większośc miała podobne % spadku czyli okolice -90% to na jedno wyszło a wolałem już siedzieć skoro nic nie robie w jakiś projektach co znałem i które miały mieć jakiśtam produkt. Nieświadomie tym samym ominąłem coiny służące tylko do płatności.
Także czekam na nową hossę lub ewentualnie może coś odpali z tych coinów co mam w końcu większośc ich już niby działa.
Liska planuje kupić ale jak będę miał za co gdy coś z tego co trzymam wzrośnie i zrealuzuje jakieś zyski, kiedys miałem go trochę ale to było na starcie projektu i nie chciało mi się tyle czasu czekać i kupiłem inne, ale teraz już w sumie potrzebuje głownie marketingu i działających na nim rzeczy żeby się rozruszał, więc w sumie czas dobry tylko trzeba wybrać dobry moment na kupno bo w sumie zanim zacznie rosnąć wraz z wszystkimi altami to nie jest powiedziane że w gorszej sytuacji całego rynku jeszcze nie pospada.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 14 października 2018, 21:48

https://bithub.pl/wiadomosci/blockchain ... dziernika/

wycinek ,,Firma wymieniła kilka możliwości Exodusa: na przykład będzie obsługiwał zdecentralizowane aplikacje (Dapps) i posiadał element sprzętowy''

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 15 października 2018, 08:59

nareszcie sie cos dzieje po wyjebaniu tethera :idea: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 października 2018, 16:19 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » poniedziałek, 15 października 2018, 09:00

No to byle dobić na LSK do 13zł wyjść bez straty i czekać na równie spektakularny spadek... go go LSK :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » poniedziałek, 15 października 2018, 09:23

Hamas pisze: na reszcie sie cos dzieje po wyjebaniu tethera :idea: :mrgreen:
Na LSK coś się dzieję? Ja widze jedynie ze wzrostem kursu BTC spadek i wyrównanie z $ LSK.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 15 października 2018, 09:39

To ciągle osoba, która przelała na binance 1 mln lsk 11 października wyprzedaje ostatnie sztuki i ona jest odpowiedzialna za takie bezkompromisowe spadki.
Dzisiaj jest film z dev update, skoro btc przejęły byki, to powinni zgodnie z tradycją wypuścić jakiś dobry news.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » poniedziałek, 15 października 2018, 09:52

1235674 pisze: To ciągle osoba, która przelała na binance 1 mln lsk 11 października wyprzedaje ostatnie sztuki i ona jest odpowiedzialna za takie bezkompromisowe spadki.
Dzisiaj jest film z dev update, skoro btc przejęły byki, to powinni zgodnie z tradycją wypuścić jakiś dobry news.
Bezpodstawne jak dla mnie. Prawie żaden altcoin nie poszedł w górę ,więc o jakim zbijaniu kursu mówisz?

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 15 października 2018, 10:00

@szlagaag na binance facet od 11 października blokuje kurs niezliczonymi paczkami lsk o wartości 2 btc. Pisałem już wcześniej, że we czwartek ktoś przelał na hot wallet binance 1 mln lisk i to jest siłowe zbijanie kursu, bo tylko 1 osoba sprzedaje i coraz niżej stawia ścianki. Może to celowe wywołanie dużego wolumenu i oporu, bo te ścianki wracają do portfeli największych giełd, tj. bittrex, bitbay i polo

PS: Jak najbardziej podstawne, bo gdy btc stał przez ostatnie dni, to inne alty leciały w górę lub stały z nim, a lsk ciągle spada.
Z hot walleta binance ubyło prawie 10% lsk od wczoraj- możliwe pompowanie kursu
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 października 2018, 10:08 przez 1235674, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 3 października 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: HazeClickers1 » poniedziałek, 15 października 2018, 10:03

lisk już nie wróci nigdy do dawnego ath grubi inwestorzy się od niego odwrócili w tym roku 1-2$ za sztukę

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: stasiu » poniedziałek, 15 października 2018, 10:25

HazeClickers1 pisze: lisk już nie wróci nigdy do dawnego ath grubi inwestorzy się od niego odwrócili w tym roku 1-2$ za sztukę

nawet nizej moze spasc strzelili sobie w kolano nie podajac roadmap inwestorzy nie maja pod co grac

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 15 października 2018, 10:59

Co prawda LSK jest juz na 29 miesjcu ;/, lecz trzeba wierzyc w projekt ja wierze bardzo mocno za daleko już zaszli zeby sie wycofac.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości