Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: 20 lipca 2018
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dvdx95 » sobota, 6 października 2018, 22:38

@kajtan
No to widzisz, skoro BB robi przekręty na wolumenach i trade, tak że nie da się kupić/sprzedać po cenie jakiej chcesz, radziłbym zmienić giełdę :)
To że BB nie przyzna się do kręcenia wolumenu jest oczywiste :), ty byś się przyznał jakiemuś Jankowi Kowalskiemu który pruje tyłek na ticketach w supporcie ? :)
Jak sam napisałeś, w chwili obecnej każda(lub prawie) giełda działa jak na dzikim zachódzie i kręci fake transakcje na botach. Wejdź sobie na Binance i zobacz na niektórych parach co tam się dzieje :)
Jeżeli BB daje wam serwis gdzie możecie sobie za te zawszone PLN kupić/sprzedać trochę krypto to powinniście im dziękować za to a nie krytykować na każdym kroku za byle gówno.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 6 października 2018, 23:15

dvdx95 pisze: @kajtan
No to widzisz, skoro BB robi przekręty na wolumenach i trade, tak że nie da się kupić/sprzedać po cenie jakiej chcesz, radziłbym zmienić giełdę :)
To że BB nie przyzna się do kręcenia wolumenu jest oczywiste :), ty byś się przyznał jakiemuś Jankowi Kowalskiemu który pruje tyłek na ticketach w supporcie ? :)
Jak sam napisałeś, w chwili obecnej każda(lub prawie) giełda działa jak na dzikim zachódzie i kręci fake transakcje na botach. Wejdź sobie na Binance i zobacz na niektórych parach co tam się dzieje :)
Jeżeli BB daje wam serwis gdzie możecie sobie za te zawszone PLN kupić/sprzedać trochę krypto to powinniście im dziękować za to a nie krytykować na każdym kroku za byle gówno.
Faktycznie masz rację powinniśmy im dziękować i wychwalać pod niebiosa przez to że w ciągu roku doprowadzili giełdę do stanu z dnia dzisiejszego czyli prawdziwy wolumen jest prawie żaden. Może chcemy korzystać z BB bo jednak była to Polska giełda i swego czasu bardzo dobra, nawet nie trzeba było robić ofert ukrytych bo zawsze się dało kupić czy sprzedać a dzisiaj sytuacja jest odwrotna. Na innych giełdach też wolumen jest kręcony ale niema problemu ze sprzedażą czy kupnem, przynajmniej na tych z topu. Wiele obietnic było napisanych tutaj na forum rok temu gdy przechodziliśmy na nowego BB, każdy z nas wierzył że BB będzie się rozwijać. Wielu się przyzwyczaiło i przymykało oczy na ich wyczyny ale w końcu przychodzi czas kiedy każdy się wkurzy.
Według tego co napisałeś to BB robi nam łaskę że w ogóle możemy tam mieć konta. Twoja wypowiedź w agresywnym stylu też pozostawia sporo do życzenia. Gdybyś sobie cofnął tak z 200 stron i trochę poczytał to może byś wtedy wiedział że nie krytykujemy za każde "gówno" i wiele osób wspierało BB gdy były problemy podczas przechodzenia na nową wersję ba nawet wielu z nas pisało tutaj osobiście z CEO jakie są problemy i jakie poprawki by się przydały, nawet był specjalny kanał bodajże na telegramie gdzie ludzie wspólnie pracowali chociażby nad tym żeby API działało poprawnie. W pewnym momencie wszystko się zmieniło, były okresy gdzie przedstawiciel się tu w ogóle nie pojawiał, obietnice zostały tylko obietnicami a my przestaliśmy się liczyć. Teraz zazwyczaj możemy tylko przeczytać regułkę kopiuj-wklej.

Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: 20 lipca 2018
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dvdx95 » sobota, 6 października 2018, 23:46

@liseklsk
Może w takim razi skoro tak wszystko wiesz najlepiej. To weź zatrudnij sztab ludzi, zapłać im kupę szmalu niech zrobią giełdę taką jaką Ci się podoba i nie będzie powodu do narzekania.
W tedy to Ty będziesz mógł ustalać swoje zasady i zobaczymy jak będziesz reagował na wezwania typu "A bo tutaj to jest fake transakcja", "a bo tam wpłata szła 10 minut zamiast 5", "bo to bo tamto".
Myślicie że BB nie stara się przyciągnąć ludzi aby tradowali u nich?
Oczywiście że to robi ale w obecnej chwili większość giełd na problemy z przyciąganiem klientów. Abstrachując już od obrotu czy głębokości rynku na danej giełdzie to spójrzmy prawdzie w oczy że BB nie może w chwili obecnej zaoferować swoim użytkownikom płynnego rynku, dlatego też aby szary Kowalski widział że coś się dzieje musi wpuścić boty czy fake transakcje.
Proszę masz tutaj z giełdy Binance przykład prosty https://imgur.com/a/b4vfn7o z dzisiaj, godzina 22:59. Zobacz jak sobie podbili wolumen fake transakcjami hmm.
Mówimy tutaj o giełdzie top 1 , a co ma powiedzieć BB w tym wypadku, musi po prostu robić to co konkurencja inaczej wypadnie z tej gry :)

ps. minusujcie daje komentarze, wasze narzekanie na wszystko co was otacza jest po prostu takie przykre. polecam wyjść na zewnątrz i odpocząć na chwilę od tego.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 6 października 2018, 23:51

@dvdx95 minusa dostałeś za sposób wypowiedzi a nie za myśl, którą chciałeś przekazać. Ja mówię o sytuacji która ciągnie się od kilku miesięcy. Skoro rok temu było lepiej a dziś jest gorzej to chyba idzie to w złą stronę.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 czerwca 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: maeo » sobota, 6 października 2018, 23:55

liseklsk pisze:Mi się natomiast wydaje że są to boty BB a usunięcie ofert ukrytych było celowe, możliwe że ich boty nie widziały tych ofert. Wcześniej był temat XIN i olbrzymim obrocie gdzie schodziły oferty po 5BTC. Oferta była wystawiona i za sekundę znikała i tak kilka razy i np. w ciągu 15 minut poszło XIN za 40BTC ale jak się ustawiłeś z ofertą nie ukrytą to nagle już nie było chętnych do zakupu i działo się to 1 sat niżej od wystawionej oferty. Często jak to widziałem to specjalnie ustawiałem szybko ofertę ukrytą i wtedy schodziła razem z tą dużą ofertą. Więc moja teoria to kręcenie wolumenu a żeby nie było strat wywalili oferty ukryte.
Identyczną sytuacje miałem na XIN. Gdzie jak była różnica 2 sat to bot kupował i sprzedawał paczki po 3,7 BTC. Jak wystawiłem swoją ofertę a różnica już była o 1 sta już nic się nie działo. Po pewnym czasie bot wolał sprzedać bardzo małą ilość XIN 0,0002 BTC by zrobić sobie różnice 2 sat i odnowa zaczął kupować i sprzedawać paczki po 3,7 BTC. W tedy jeszcze nie wiedziałem że mogę bota oszukać jak wystawię ukrytą ofertę.

Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: 20 lipca 2018
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dvdx95 » niedziela, 7 października 2018, 00:11

@liseklsk Jasne że obecna sytuacja na BB nie jest taka jak rok temu, ale czy przypadkiem to nie rok temu był największy bum na krypto a że BB był widoczny mocno w polskich social media wtedy jako giełda kryptowalutowa - to 95% ulicy szła tam i robiła wolumen i obroty.Nie było tak? Nikt nie myślał wtedy żeby jakiekolwiek boty wrzucać na giełdę jak każdy kolejny dzień kończył się jeszcze wyższym ATH i jeszcze większymi obrotami. Jak (mam nadzieje) widzisz, sytuacja w chwili obecnej jest diametralnie inna niżeli rok czy pół roku temu.
W tej chwili większość ludzi która siedzi na giełdach wybiera te gdzie mają najniższe prowizje, spread jest najmniejszy i wolumen największy.
Czy BB można zaliczyć do tego grona giełd ? - Oczywiście że nie. Dlatego kolejny raz Tobie i wszystkim innym napiszę, zamiast narzekać w komentarzach może byście dali jakieś rozwiązanie, bo tego nie widziałem jak na razie.
A jeżeli się nie podoba to zamiast narzekać po prostu zmieńcie giełdę.

Pozdrawiam, Dobrej nocy!

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » niedziela, 7 października 2018, 00:29

@dvdx95 sam broniłem BB wiele razy czy to tu czy na wykopie, tylko właśnie w czasach kiedy wolumen był rekordowy to BB bardziej był dla nas niż jest teraz. Chociażby takie drobne sprawy jak czat, którego ja np. nie widzę a niby jest, dodawanie nowych krypto bez informowania o tym, zmiana obsługi ticketów oraz linku który w zakładce pomocy nie został zmieniony i wiele wiele innych mniejszych spraw które naprawdę można zrobić lepiej a nie wymagają jakiś olbrzymich nakładów pracy. Ja sobie zdaję sprawę co było rok temu tak samo jak zdaję sobie sprawę że wiele ludzi uciekło przez mądre pomysły naszych rządzących i aferę z żądaniem danych wszystkich użytkowników oraz ich transakcji żeby im dowalić PCC. Osobiście korzystam z wielu giełd ale jednak do tej mam jakiś sentyment właśnie przez to że to była nasza Polska giełda, przez to że zawsze był szybki kontakt z supportem, że jest fizyczne biuro w naszym kraju i jakoś tak człowiek chociaż trochę czuje się bezpieczniejszy. Również życzę dobrej nocy wszystkim.

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » poniedziałek, 8 października 2018, 22:45

Nie przelewajcie z Bitbaya na Paypala: https://subiektywnieofinansach.pl/bot-z ... -na-pomoc/

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 października 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: igrek25 » wtorek, 9 października 2018, 18:35

Witam, jestem nowy tak więc nie krzyczeć jak coś. Zasadniczo pobieżnie - ile można czekać na weryfikację konta na BitBay? Dwa razy rozmowa na czacie niby coś tam mieli przyspieszyć ale jakoś niezbyt to wychodzi. Może ewentualnie na innej giełdzie założyć konto? Jakieś sugestie ze strony bardziej doświadczonych kolegów?

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 29 kwietnia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: zapytajnik » wtorek, 9 października 2018, 19:44

Co do ofert spoza orderbooka - dopiero dziś skontaktował się ze mną przedstawiciel BB z działu tradingowego.
Wg niego orderbook widziany przez przeglądarkę działa z opóźnieniem i nie jest w stanie wyświetlić tych transakcji, które odbywają się przez websocket a one tak niby się odbywają. No cóż - ja się na tym nie znam, więc nie jest w stanie tego zweryfikować.
Opowiedziałem mu o tych tajemniczych transakcjach o wartościach równo ograniczonych do 2 miejsc po przecinku, których nie można złapać i które stanowią pewnie ponad 90% obrotu. Obiecał, że przyjrzy się ostatnim transakcjom na tych rynkach.

Muszę tu jednak dodać pewną rzecz, którą pewnie zainteresowani zauważyli - jako około 15 lub trochę przed zniknęły te tajemnicze transakcje równo ucięte do 2 miejsc po przecinku. Teraz lecą również te niewidoczne w orderbooku ale już wyglądają jak te z orderbooka - mają wiele miejsc po przecinku więc w historii transakcji już nie wyróżnisz która była którą, jedynie na bieżąco można stwierdzić czy oferta jest z orderbooka czy ta niby przez websocket.

Nie chcę snuć tu teorii spiskowych, jednak zniknięcie tych transakcji ograniczonych do 2 miejsc po przecinku i zamienienie ich na "wielocyfrowe po przecinku" nastąpiło niedługo po tej naszej rozmowie telefonicznej w której o nich opowiadałem.
Jest to więc bardzo specyficzny zbieg okoliczności.
Nie wysuwam żadnych wniosków bo nie mam zaplecza by badać tę sprawę, jedynie przedstawiam chronologicznie zdarzenia.

W każdym razie BB po zmianach - wycofaniu ofert ukrytych oraz tego że większość obrotu idzie przez opcje na które nie byłem przygotowany i nie mam do nich dostępu a te opcje nie są zainteresowane ofertami z widocznego dla mnie orderbooka - stało się miejscem gdzie jedynie mogę coś kupić za PLN by przesłać na inną giełdę oraz by z innej giełdy wymienić krypto na PLN. Handlować jak kiedyś wieloma transakcjami dziennie już nie zamierzam bo człowiek przez przeglądarkę nie ma tu za wiele szans obecnie. Wystarczy jeden upierdliwy bot z większą ofertą by sterroryzować cały rynek a ja nie mam czasu by co 7 sekund poprawiać swoją ofertę i nie mogę w tym czasie grać na innych rynkach.
Dobra wystarczy na ten temat bo można w nieskończoność, jest jak jest, ale mi to już nie odpowiada.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » środa, 10 października 2018, 17:44

zapytajnik pisze: Muszę tu jednak dodać pewną rzecz, którą pewnie zainteresowani zauważyli - jako około 15 lub trochę przed zniknęły te tajemnicze transakcje równo ucięte do 2 miejsc po przecinku. Teraz lecą również te niewidoczne w orderbooku ale już wyglądają jak te z orderbooka - mają wiele miejsc po przecinku więc w historii transakcji już nie wyróżnisz która była którą, jedynie na bieżąco można stwierdzić czy oferta jest z orderbooka czy ta niby przez websocket.

Nie chcę snuć tu teorii spiskowych, jednak zniknięcie tych transakcji ograniczonych do 2 miejsc po przecinku i zamienienie ich na "wielocyfrowe po przecinku" nastąpiło niedługo po tej naszej rozmowie telefonicznej w której o nich opowiadałem.
Jest to więc bardzo specyficzny zbieg okoliczności.
Nie wysuwam żadnych wniosków bo nie mam zaplecza by badać tę sprawę, jedynie przedstawiam chronologicznie zdarzenia.
Zgadza się, też zauważyłam, że nagle niewidoczne oferty z 2 miejscami po przecinku zamieniły się w te z wieloma miejscami.
Jak dla mnie grubymi nićmi to wszystko szyte i nie wierzę w zbiegi okoliczności, coś jest na rzeczy że akurat po Twoim sygnale poprawili "drukarzom" oferty.
Przydałby się ktoś, kto ma autorytet na tym forum i jest obeznany w tym websocket by sprawdził, czy rzeczywiście zwykły użytkownik może zrealizować np na LTC/PLN te oferty, które tam wciąż lecą spoza orderbooka - wtedy bym była skłonna uwierzyć, że oni nie drukują wolumenu.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 października 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: igrek25 » środa, 10 października 2018, 22:07

Ponowię pytanie. Rejestrowałem się 7 października, do dzisiaj nie zweryfikowano konta pomimo monitowania na czacie. Proszę szanownych bardziej doświadczonych kolegów - wskażcie inną giełdę bo na Bitbay widzę jakieś jaja się dzieją. Jestem początkujący w temacie kryptowalut, proszę o wskazówki. Pozdrawiam.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marimach77 » czwartek, 11 października 2018, 07:03

igrek25 pisze:Ponowię pytanie. Rejestrowałem się 7 października, do dzisiaj nie zweryfikowano konta pomimo monitowania na czacie. Proszę szanownych bardziej doświadczonych kolegów - wskażcie inną giełdę bo na Bitbay widzę jakieś jaja się dzieją. Jestem początkujący w temacie kryptowalut, proszę o wskazówki. Pozdrawiam.
Coinroom, Coindeal, Bitmarket: na wszystkich zweryfikowałem się w ciągu 24H.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 30 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: AliGi » czwartek, 11 października 2018, 13:13

Hej. Aktualny kurs dash wynosi ok 165$, czemu wiec na bitbayu cena wynosi 128$?

Jestem zainteresowany lapaniem dolkow wiec jaka gielde polecacie? bittrex bedzie spoko?

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » czwartek, 11 października 2018, 14:19

AliGi pisze: Hej. Aktualny kurs dash wynosi ok 165$, czemu wiec na bitbayu cena wynosi 128$?
Bid 128, ask 238, a transakcje pomiędzy to pewnie dzieło botów, które wystawiają ofertę i natychmiast dokonują transakcji (była niedawno burza na ten temat w tym wątku). Realnie takiej ceny nie uzyskasz, nikt normalny nie sprzeda po 128 ani nie kupi po 238.

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
Swoją drogą, spread 85%. Wow.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » czwartek, 11 października 2018, 19:39

Wysokie spready to efekt braku animatorów, a brak animatorów to efekt zepsucia API pod koniec 2017 roku. Widocznie @BitBay wolą handlować sami ze sobą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » piątek, 12 października 2018, 20:11

taka ciekawostka dropsa dla uwaznych obserwatorow ;)

Obrazek

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » sobota, 13 października 2018, 10:01

@BitBay, czy co - chcecie znów dodawać waluty, których kurs jest niski ale o zlikwidowaniu tego absurdu ograniczenia kursu do 2 miejsc po przecinku to nikt nie myśli? Znów nie będzie można się wbić w orderbook a spread będzie absurdalny. A zapomniałam - znajomi z kręgu bitbay pewnie w odpowiednim momencie zajmą pozycje co 1 grosz bo przecież o to chodzi w tym ograniczeniu do 2 miejsc - o absurd i by krąg wtajemniczonych zajął wcześniej pozycje dystrybucyjne.

A druga sprawa to nie widzę, żeby ktoś odniósł się do dyskusji o drukowaniu wolumenu (transzami o wartościach dokładnie do 2 miejsc po przecinku a potem zmienionymi na losowe po zapytaniu użytkownika), a jeśli nie jest to drukowanie tylko ten websocket to
dlaczego transakcje nim zawierane są kompletnie niezainteresowane widocznym orderbookiem?
Najlepiej widać to na xrp - gdy spread jest 2 grosze to jest pełno tych tajemniczych transakcji, np gdy kupno jest po 1,57, sprzedaż po 1,59 to lecą one po 1,58. Ale jak ktoś wystawi ofertę właśnie po 1,58 to nikt mu nie sprzeda ani nie kupi, te transakcje ustają, a jak wycofa to dalej lecą po 1,58. No to jakiś absurd - przecież kupują/sprzedają właśnie po 1,58 ale nie może być to z orderbooka. Orderbook jest beeee.

Poza tym dlaczego użytkownicy przez przeglądarkę nie mają opcji by zawierać takie tajemnicze transakcje? Są gorsi - drugiej kategorii? Fill or kill na nie nie działa.
Powinna być opcja, że wpisuję określony kurs, ilość, te liczby nie mogą mi znikać po kliknięciu kup/sprzedaj tak jak jest teraz, mają cały czas być, bym mogła klikać 2, 3 razy na sekundę kup/sprzedaj i moja ofert nie musi być zrealizowana w całości, ma łapać te tajemnicze oferty na tyle na ile się da.
Albo wszyscy mają równe szanse albo mamy tu jakąś dyskryminację.

Ja z waszej giełdy i tak już w 90% zrezygnowałam, ale dla tych 10% które tam zostały domagam się jasnych odpowiedzi o co tutaj chodzi. Inni pewnie również.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 13 października 2018, 22:16

Naprawdę zrobiło się zabawnie na BB żeby kupić coś jako taker to jest jakaś parodia. Chcę kupić LTC cena w sprzedaży 199.14 w kupnie 198.5. Ustawiam się na 199.01 a tu nagle te magiczne oferty idą po 199.01, usuwam ofertę i od razu po 188.54 czyli nikt mi nie sprzeda po 199.01 ale woli sprzedać magicznej ofercie po 188.54 jak usunę swoją. Więc nie wierzę że są to boty użytkowników a przedstawiciel BB coś milczy na ten temat odkąd zaczęliśmy tutaj debatę na tematy tych oferty czyli od 5 października, chociaż aktywny był 12 października.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marimach77 » sobota, 13 października 2018, 22:18

liseklsk pisze:Więc nie wierzę że są to boty użytkowników a przedstawiciel BB coś milczy na ten temat odkąd zaczęliśmy tutaj debatę na tematy tych oferty czyli od 5 października, chociaż aktywny był 12 października.
Nabrali wody w usta jak to się mówi. Ustalają teraz „wersję” dla ludu.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości