W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: prezes » sobota, 15 września 2018, 19:24

Nie podobają mi się zamknięte grupy wsparcia bo nic dobrego z nich nie wynika i rodzi się patologia ale tym razem może będzie inaczej.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Nozib » sobota, 15 września 2018, 19:37

paprykarz18 pisze:
Bit-els pisze:Super, puściłem twita w świat

@paprykarz18, masz może konto na tt?
Hoho :) Tak dużego odzewu się nie spodziewałem :)
Mam, @paprykarz18, ale się nie udzielam, jedynie obserwuję wybrane profile ;)
Witam. Jeśli mogę zapytać/zaproponować. Pomysł bardzo dobry. Chętnie dołączyłbym do takiej grupy,tylko ze:1-czasowo to jest niemożliwe przez prace.2-angielski trochę odstaje żeby dokładnie wszystko ogarnac. I teraz tak sobie pomyślałem,czy nie można by dodawać do tego telegrama takie osoby jak ja(które nie udzielałby się),ale zablokować możliwość komentowania(żeby nie spamowac,nie pieprzyć głupot.Tylko obserwować wasza prace). A w zamian,każdy taki obserwator płaciłby jakaś sumę(bez jakiś zawrotnych kwot oczywiście) co miesiąc,za dostęp do kanału.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 15 września 2018, 20:22

@paprykarz18, @Nozib,

Mogłyby być 2 rodzaje osób w takiej grupie:
1) Riserczer - trakuje 1 coina wg Twojego pomysłu i dostęp do grupy ma za darmo w zamian za swoją pracę i infa.
2) Obserwator - płaci kase za info z kanału zebrane przez Riserczerów.

Jak Nozib napisał nie każdy ma czas lub wiedze i umiejętności angielsko-blockchainowe żeby wyłapać istotne i ważne rzeczy w danym coinie, przydałby się dostęp do wyników riserczu dla takich zwykłych ludzi. Np ze mnie taki riserczer jak z koziej dupy samolot :) Nie wiem kto by wtedy brał tą kase nie interesuje mnie to ale i tak jak przychodzi za coś zapłacić to 99,9% ludzi rezygnuje więc i tak takich płacących osób miałbyś może kilkanaście-hmm moze kilkadziesiat jakby to dobrze działało i przynosiło ludziom zyski ?
W necie jest też webinar płatny (podobno płatny) ale nie wiem bo nie oglądam bo gośc żeby się do niego zapisać wymaga uwaga: podania w formularzu zgłoszeniowym imienia i nazwiska, emaila i numeru telefonu komórkowego. Pomijając cenę która obiło mi się o uszy była dość wysoka to owszem imie i nazwisko pewnie mozna podac fałszywe ale numer telefonu moze weryfikują przez smsa czy cos wiec raczej fake sie nie poda, to już daje dostęp do prawdziwych danych własciciela telefonu jak imie i nazwisko i pewnie adres zamieszkania bo w polsce sie juz nie kupi starterów bez rejestracji (przynajmniej nie działają bez rejestracji-skrót myślowy). Proszenie się o kłopoty, po co ktoś w ogóle zbiera takie dane do webinaru? Pomijając ten smutny fakt to gość ma fajne filmy i bardzo lubie je oglądać i on też jest fajny koleś, no ale tych webinarów już nie wstawia więc sie ich po fakncie nie obejrzy.

Pewnie nie tak planowałeś ale to tylko propozycja Noziba którą trochę uszczegółowiłem.

Pewnie prezes zaraz to skrytykuje i mu się ten pomysł już absolutnie nie spodoba bo powie że sie z tego robi płatna gupa sygnałowa :D A wiadomo kto zarabia w grupach sygnałowych :) Więc ma swoje racje wiadomo. No ale jak ktoś może zaoszczędzic wiele godzin dziennie/tygodniowo samodzielnych riserczów i zastanawiania się co kupować ciekawego to by miał jakąś opcje. Do tego zrozumiałem że newsy by wrzucało kilkadziesiąt osób a nie jedna więc nie powinno być tak tragicznie, a z typów poprzednich wynika że wyszukujecie projekty na dłuższy czas dobre , a nie pod wykres i dawanie "sygnału" wiec to raczej by tak nie wyglądało.

@paprykarz18,
A co z tą Twoją stroną co miałeś zebraną grupe osób która analizowała coiny i wybierała te dobre a tanie ? Miałes nawet jakiś ranking wielu coinów.
I wyniki wysyłała przez grupe mailingową ?
Nie jestem daytraderem tylko holderem jak zapewne wiesz więc nie interesowałem się tym wtedy jak to widziałem no i wszystko spadało a ja nie miałem ani kawałka btc/eth żeby opłacić uczestnictwo do tego holdowałem już pełno altcoinów to nawet dobre typy mnie nie specjalnie ratowały bo nie miałbym za co kupić i tak. Ewentualnie musiałbym sprzedać alta zeby kupić innego alta i to na spadającym rynku a przy moim skilu to pewnie bym to skopał :D
To dalej działa czy przenosisz się całkiem na kanał na telegramie a tamto już nie działa ?

Używacie Algory newsów ? można skanować wiele mediów wg wybranych coinów, widziałem to na jakimś filmie i wyglądało fajnie, ale nawet używając tego do śledzenia wielu coinów to robota i tak dla kilku osób. Wiem że pełna wersja jest płatna ale z pewnymi wydatkami trzeba się pogodzić jeśli chce się zarobić konkretne pieniądze.

PS. Pamiętam że wisze ci Tipy za kilka typów coinów które zakupiłem, niestety przegapiłem całkowicie momenty na ich sprzedaż w styczniu 2018 i trzymam aż do tej pory, poza SNC którego wymieniłem jakiś czas temu na innego coina.

Dodano po 12 minutach 30 sekundach:
I nie wiem z jakim rozmachem planujesz ten kanał utworzyć ale jakby było więcej osób to proponuje aby były 2 kanały,

Jeden jak mówisz do samych konkretów i newsów bez spamu.

Ale drugi MUSI być do obgadywania znaczenia tych newsów i dyskusji czonków grupy. To się nie uda tak że ktoś wrzuca sam news i może trochę swoją opinię do niego ale inni też słyszeli lub mają inne zdanie co do znaczenia danego newsu i tu musi być gdzieś miejsce na dyskusję, inaczej to nie ma sensu bo nie kazdy będzie umiał wydedukować jak bardzo i ma znaczenie dany news jeśli np tego coina nawet nie zna.
Pamiętasz co było w Twoim temacie o "Altach o niskiej kapitalizacji" Było tyle pytań i spamu że trzeba było zgłaszać posty do Modów żeby to czyścili aż nawet założony został temat do "Dyskusji do tematu o altach o niskiej kapitalizacji" :)
EDIT: niepotrzbenie sie naprodukoałem o tym drugim kanale do rozmów ale już nie będe kasował, przeczytałem teraz dokument z opisem, nie zauważyłem tego linka i jest napisane że będzie ten drugi kanał, to bardzo dobrze w takim razie :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 15 września 2018, 21:00

prezes pisze: Nie podobają mi się zamknięte grupy wsparcia bo nic dobrego z nich nie wynika i rodzi się patologia ale tym razem może będzie inaczej.
Przecież on opisuje jasno, że to grupa ludzi którzy mają podział obowiązków w postaci śledzenia różnych projektów. Dzielą się zdobytymi informacjami. Dlatego ma być zamknięta, by ktoś, kto nic nie robi, nie korzystał z pracy innych. :)

Takie podejście jakby każda grupa miałaby być grupa pump and dump czy innym rodzajem oszustwa to też stereotypowe podejście a operujesz nim w przypadku każdego tematu jakiejkolwiek grupy. Na yotutube też inne kanały niż Twoje są traktowane z góry jako "naganiacze" a ludzi z nich nieraz obrażani w komentarzach, to też niepotrzebna przeginka w drugą stronę.

Osobiście nie potrzebuję tej grupy ani żadnej, natomiast pomysł wydaje się być sensowny jeśli będą w tym osoby wywiązujące się z podjętych zobowiązań.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: prezes » sobota, 15 września 2018, 22:18

@Wymazywanie, byłeś kiedyś w jakiejś spółce gdzie są tylko dwie osoby? Tu ma być ich o wiele więcej, a to rodzi mego pretensje jeden do drugiego ale co ja tam się będę rozpisywał, Ty i tak wiesz najlepiej.

Co do innych kanałów na YT to nieraz polecałem wartościowe kanały.

Dodano po 1 minucie 19 sekundach:
Poczekajmy, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, ja po prostu tego nie widzę.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 15 września 2018, 23:30

@prezes,

no w sumie to na tyle osób planowanych to jedni zrobią lepszy risercz a inni gorszy do tego pewnie wiele osob pracuje i śpi (no chyba ze ktoś nie śpi:) ) i na pewno będą przegapiania newsów bo akurat sie ukazało coś ciekawego w czasie gdy ktoś przykładowo spał. Ale to nie ma być CHYBA kanał żeby dawać "sygnały" na buy bo do tego trzeba dać sygnał tysiącom osób którzy kupią i zrobią pompke w ramach samospełniającej się przepowiedni, a nie kilkudziesięciu co by było na kanale więc to raczej byłoby na zasadzie infa dla hodlerów lub w co ewentualnie wejsc a z czego wyjść niekoniecznie od razu gdy sie jakiś news pojawiił a nie jako danie sygnału na buy lub sell.
Przynajmniej ja tak to zrozumiałem ale jak to bedzie wyglądać i jaką ma wizje ten kanał to już paprykarz musiałby napisać w końcu to jego kanał.
Może nie będzie takiej tragedii, taki kanał z newsami o wielu coinach, myślę że podobnego typu kanały czy nawet stronki w necie też istnieją, w sumie https://coinmarketcal.com/?page=1 miałby to samo co ten kanał, tylko że tam są tylko oznaczone wydarzenia a nie ma części z jaki coin jest dobry czy zły bez względu ile i jakie ma wydarzenia, takich jakiś wskazówek co by warto kupić a co lepiej i tak nie trzymać.
Ale racja z tymi pretensjami jeden do drugiego, pewnie jakby jakiś ze śledzonych coinów wzrósł o 100 % a śledzący go gośc nie wiedział czemu i nic nie pisał to by i tak pewnie sporo osób miało pretensje że nie dał sygnała żeby kupić, no to może być problematyczne, to samo w drugą strone cena spada 50% i pretensje do osoby co śledzi coina że nic nie zauważył złego a spadło i licytowanie się kto więcej stracił. A im więcej osób w grupie tym więcej indywidualności i możliwych sprzeczek. Chyba że traktować to jak coincalendar po prostu, jedno z dodatkowych źródeł informacji zebranych w jednym miejscu co jest dużą zaletą, i tak jak ktoś ma jakieś coiny sam też powinien czytać co jakiś czas co sie w nich dzieje a nie liczyć na kogoś że ktoś mu powie.

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gunbus » niedziela, 16 września 2018, 00:15

@paprykarz18, Wrzuciłem info na discorda IOTY, niby sam bym mógł zaaplikować, ale raczej z feedbacku nie skorzystam (no chyba ,że robiłbym to pro bono, ale boję się, że w takim wypadku bym to robił na od****ol, a nie taki jest cel, poza tym jestem raczej obserwatorem niż "dyskutantem", co można ocenić po ilości moich postów na forum).

@prezes, co do dużej grupy i animozji, zgadzam się, że może być to problem, prawdopodobnie w jakiejś skali będzie, ale nie musi być nie do opanowania. Z czasem (o ile projekt powstanie i przetrwa) uczestnicy sami wyrobią sobie jakieś mechanizmy zapobiegające/zmniejszające napięcia. Ale pewne jest, że im więcej ludzi w projekcie, tym większa szansa na spięcia, a nawet jedna czarna owca może rozsadzić wszystko od środka.

@Rumcajs, no tutaj trzeba by się zastanowić, jaki ma być cel tej grupy short czy long. Do tej pory research paprykarza odnosił się raczej do long/mid i chyba taki jest też cel tej grupy. No i wiadomo, że rynek jest często nieprzewidywalny i nawet najlepiej rokujący coin może nie wypalić, pomimo pełnego zaangażowania osoby go pilnującej. Nie widzę tego raczej jako grupy sygnałowej (a już na pewno nie PnD), raczej jako luźny think tank (lub bardziej szczelny, precyzyjny i "odszumiony" odpowiednik tego forum), który może przerodzić się w coś większego (np: opcja sprzedaży wyciągniętych wniosków nasuwa się tu sama).

Problem jaki widzę, to raczej otwartość umysłów uczestników, bo każdy będzie "zachwalać" swój coin (póki co to chyba raczej są to osoby, które i tak pilnują "swojego" coina, bo same są w niego bardziej lub mniej załadowane, a nie "pełnoprawni" research-erzy), ale czy będą w stanie w miarę obiektywnie (wiadomo, opinia = subiektywność) ocenić inne projekty, no chyba, że to będzie rolą założyciela.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 16 września 2018, 00:40

@gunbus,

Też tak zrozumiałem cel kanału wlaśnie. Jeśli miałoby być troche inaczej to juz paprykarz musiałby podać szczegóły.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 16 września 2018, 01:25

Znalazłem fajną stronkę do śledzenia ruchów najwiekszych walletów coinów, z wyłączeniem giełd.
Na pewno komuś się przyda to wrzucam link:

http://www.whalesmind.com/index.php

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » niedziela, 16 września 2018, 09:13

Spokojnie :) Dopiero narodził się pomysł, teraz formuje się grupa. Sam jestem ciekawy, jak to wszystko będzie działało...

Z założenia to ma być grupa do wymiany informacji o postępie realizacji projektów. Grupa jest zamknięta, bo to bardziej taki kanał roboczy dla ludzi, którzy "siedzą" w jakimś projekcie i chcą dzielić się zdobytymi informacjami w zamian za informacje o innych projektach. W moim zamyśle nie ma to nic wspólnego z jakimiś sygnałami... nikt nikomu nie będzie pisać, kiedy ma kupić i sprzedać daną kryptowalutę.

Osoba obserwująca dany projekt będzie przekazywała innym informacje o postępach w jego realizacji, co jest ważne long term. Oprócz tego, dzięki współpracy, będziemy na bieżąco ze wszystkimi plotkami i zapowiedziami zbliżających się wydarzeń, od listingu na giełdzie po ogłoszenie partnerstwa itd. (o ile będzie można gdzieś między wierszami wyczytać takie rzeczy na telegramie czy w innym źródle). Co ktoś zrobi z taką informacją to jego sprawa, jego decyzja spekulacyjno-inwestycyjna, nie ma związku z grupą. Grupa to jedyne kanał informacyjny.

Za brak wywiązywania się ze swoich obowiązków jest przewidziane wydalenie z grupy, co zapisałem w regulaminie.

@Rumcajs, Tak, jest dodatkowy kanał do różnych dyskusji i dopytywania Obserwatorów o dany projekt. Co do kryptoratingu to nigdy nie był on ani płatny, ani nie mam jak się gdzieś "przenosić" :) Chyba nie do końca złapałeś, jak to działało :) ... A ja mam milion pomysłów na minutę :)

Pozdrawiam!

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » niedziela, 16 września 2018, 10:36

pawel296 pisze: ETH mam już. Mam PHX i chciałbym go opchnąć właśnie na coś co ma duże hype, PHX tego nie ma.
Potem ewentualnie wkupić się z powrotem. Tyle jest tokenów a ja nie wiem co robić :?
Ja właśnie pozbyłem się wszystkich PHX - zamieniłem na ETH (znaczy dałem zlecenie). Zastanawiam się czy nie wymienić ETH na EOS, Cardano i STEEM (jedną z nich, albo rozdysponować między nimi).
Rozważam jeszcze Nano, NEO i NEM.

Tam przynajmniej dzieje się coś na wykresach. Bo ten PHX leci tylko ciągle w dół. Jest szansa, że po takich spadkach nieco odbije, ale kto tam wie - nie zamierzam czekać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 16 września 2018, 19:24

Kupiem teraz FunFair bo taka grupa sygnałowa dała sygnał i info że ma być produkt zaraz i 2 giełdy koreańskie podobno bithumb i upbit.
NIE SPRAWDZAŁEM TEGO. Sami ocencie bo na Binance łatwo to kupić i chyba zaczynają to pompować. Kupiłem już po 232 satoshi i wstawie na aski wyżej na kilku poziomach bo nie bede tego pilnował bo mi sie nie chce.


Dodano po 15 minutach 54 sekundach:
Ale już spada :)
Jest po 229s , dlatego sie nie kupuje na "sygnałach" :)

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pawel296 » niedziela, 16 września 2018, 19:34

No właśnie nigdy nie korzystałem z takich grup. Ciekawy jestem czy faktycznie mają info, że będą nowe giełdy, czy tylko podają fałszywa informacje bo się taniej wkupili i chcą sprzedać z zyskiem.

Ja troszeczkę poczekam z PHX i też sprzedaje.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Turing » niedziela, 16 września 2018, 20:09

@paprykarz18

Jak widzę w spreadsheet nikt się nie zajął jeszcze BTC i ETH ;)
A tak poważnie to dlaczego nie pisać tych informacji na tym forum (publicznie)? Ja osobiście obserwuję kanały na Telegramie - większość przyzwoitych projektów ma swoje `Announcements Channels`. Jest też kilka innych ciekawych kanałów np. recenzje open source kodu.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pawel296 » niedziela, 16 września 2018, 20:33

Jest jakieś info odnośnie vibe ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 16 września 2018, 20:56

@pawel296,

nic nie wiem, ludzie na telegramie pisza że to PnD bo w sumie newsów żadnych nie było ale nie pisali która grupa dała na to sygnał, był jakiś artykuł o nim że to coin na wzrosty na ten tydzień https://bitcoinist.com/3-crypto-beat-bi ... e-lsk-eth/, poza tym że na ich roadmapie do konca września mają byc 2 ważne rzeczy a do grudnia wszystko ma działać już. O ile są w terminie. Ale na telegramie mod pisze ze niedlugo rozne ciekawe rzeczy bedą więc trudno wyczuć kiedy to wszystko ruszy. Ja hold od zeszłego roku więc trzymam dalej aż bedą mieli działającą tą platformę już tyle to trzymałem to nie bede wyskakiwał na pierwszej pompce.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pawel296 » niedziela, 16 września 2018, 21:08

Tylko wiesz jak się konczą działające platformy? w większości zrzutem dzień przed lub po. Nie znam, żadnego tokena który po uruchomieniu platformy wzrósł ;) Ja bym to opierdzielił, ewentualnie wkupił się jak spadnie, a raczej spadnie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 16 września 2018, 22:59

pawel296 pisze: Jest jakieś info odnośnie vibe ?
Wzrosty na Vibe sa zasługą grupy "pump" .
"Our analysts have carefully observed all the altcoins on Binance the last few days and have concluded that $VIBE is most likely to have a price surge in next few days. " Ktoś wkleił screen ,że zarobił 0.5 Btc na poziomie 500 satoshi a dziś jak widać poszło to znacznie dalej niż się spodziewali. Ulica zrobiła swoje :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 17 września 2018, 00:16

@pawel296,

prawda. to wynika chyba z tego ze utility tokens są za mało utility.
I że ludzi chyba bardziej jara czekanie latami na jakąs apke czy platformę niż jej używanie i jak wyjdzie to szok "bo to już koniec, przeciez nic więcej nie będzie".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 17 września 2018, 17:18

ETH chyba na short - nie miał korekty impulsu, stoi wysoko, BTC pada.
Otworzyłem niedawno shorta ETH i trzymam shorta na XMR/BTC sprzed kilku dni.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości