OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: 91az » poniedziałek, 3 września 2018, 08:57

Piękna papka marketoidalna. Mój mózg zrobił się puszysty, cieplutki i mięciutki po obejrzeniu filmiku. Tak dobrze zrobione, że nie może się udać. Lecę szukać alfonsa Das w okolicy ;-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: zombine » poniedziałek, 3 września 2018, 22:40

http://www.networkmagazyn.pl/futurenet- ... e-klamstwa

Na chwilę obecną krętacze z Futurenet usunęli wszelakie ślady powiązania z EFBA. Krętacze pozostaną krętaczami.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bitcoiniak » poniedziałek, 3 września 2018, 22:58

W sprawie tego przedsięwzięcia toczą się obecnie postępowania m.in. w prokuraturze i Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Coś strasznie wolno toczy się śledztwo. Ile osób jeszcze zdążą oszukać??

A jak tam "nasz" Żuczek? Ucichł z naganianiem? :D :o
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: devega » wtorek, 4 września 2018, 03:37

@Bitcoiniak, sadzi kokosy w Arizonie ;)

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » piątek, 7 września 2018, 17:27


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: Wymazywanie » piątek, 7 września 2018, 17:52

Bitcoiniak pisze: A jak tam "nasz" Żuczek? Ucichł z naganianiem?
http://www.wykop.pl/ramka/4516381/dascoin-pada-a-dochodzenie-w-jego-sprawie-prowadza-dwie-prokuratury/ pisze:W piramidach finansowych schemat jest niemal zawsze taki sam. Najprężniejsi zwolennicy i organizatorzy schematu najzagorzalej bronią projektu. I wielu z nich, gdy wszystko zaczyna się sypać, wylewa nagle krokodyle łzy, płacze w rękaw i przekonuje, że zostali oszukani. A potem angażują się w kolejny oszukańczy proceder – opowiada Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazyn”, który od lat śledzi w Polsce rozwój przedsięwzięć o charakterze schematu Ponziego. Tak właśnie zachowywał się jeden z największych promotorów DasCoina w polskim internecie, Damian Żukiewicz. Otrzymywał prowizję od każdego pozyskanego inwestora. Swoim specyficznym stylem („bierz kredyt na DasCoiny”, publikowanie filmów z ekskluzywnych hoteli z rajskich wysp, wymachiwanie plastikowym pistoletem czy palenie pieniędzy) zachęcił do pseudoinwestycji setki osób, które dały sobie wmówić, że „jedyna piramida finansowa to ZUS”. Dziś już nie sposób znaleźć jakiegokolwiek materiału na stronie internetowej Żukiewicza, w którym zachęcałby do inwestycji w DasCoina. Do podobnych wniosków jak Daniel Dąbek doszedł północnoamerykański regulator finansowy NASAA (North American Securities Administrators Association), chroniący inwestorów z USA, Kanady i Meksyku.
@redbog, Bardzo dobry artykuł.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: redlumek » sobota, 8 września 2018, 11:02


Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6334
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: maxi82 » sobota, 8 września 2018, 20:58

devega pisze: sadzi kokosy w Arizonie ;)

A jednak kupił tą szopę na piachu po środku niczego :) mam nadzieję że jest ogarnięty, bo jak mu się kibel zatka to fachowiec za sam dojazd mu zlicytuje ten "przybytek" (o szambiarce nie wspomnę)no ale w sumie na partyzanta to może latać z łopatą przez co najmniej 100 lat i zostawiać ślady swojej "obecności" na około bez trafiania ne poprzednie :mrgreen: Iii trawy kosić nie musi :) iii pociski z "wojny" mu nawtykali w klepisko/podwórko :mrgreen: :mrgreen:
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: 91az » sobota, 8 września 2018, 21:45

iiii z daleka widać kto idzie, jest czas się przygotować, iv odpalić pole minowe przed wyjazdem do Peru ,v rodaka od razu rozpoznasz, bo zatrzyma się przy ananasach, bo kokosy to mu raczej bokiem wyjdą prędko ;-)
Same plusy.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » niedziela, 9 września 2018, 13:21

redbog pisze: Piszą o dascoinie http://forsal.pl/artykuly/1247837,piram ... ikcja.html
Podałem link do tego artykułu bo pisał prawdę o dascoinie, mimo że od razu mi nie spodobało się powołanie się w pewnym momencie na niby znawce powiązanego z mlm. Przełknąłem to i nie skomentowałem bo pomyślałem że autor tekstu na szybko zbierał info i tak wyszło że trafił na mlm-owca który akurat tej konkretnej piramidy nie lubi i ja krytykuje ale za to niestety lubi inne.
Na wykopie pojawiła się kontra do tego artykułu:
https://www.wykop.pl/link/4516381/comme ... t-58239449
Spoiler:
Wołam pulsujących poprzedni wpis, wato żebyście wiedzieli ze nie wszystko jest ok w tym artykule @nariensi
@Bitcoiniak @Wymazywanie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: prezes » niedziela, 9 września 2018, 16:38

@redbog, właśnie z tych powodów o których napisałeś wyżej, nie podałem dalej ani nie polubiłem tego artykułu na twitterze. Niektórzy promują swoje biznesiki oczerniając innych a sami są niewiele lepsi.

Dodano po 3 minutach 49 sekundach:
To jest też stary numer promowania czegoś, nie ważne co się mówi ważne, że mówią. Dlatego ja staram się nie zwracać w ogóle uwagi na tego typu projekty, im będzie mniejsze zainteresowanie tym szybciej umrą.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 11 września 2018, 01:22

d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: maky » wtorek, 11 września 2018, 07:02

"po bardzo krótkiej chorobie uległ nagłej, ale agresywnej postaci raka płuc" - hmmm, ktoś wie coś więcej?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: 91az » wtorek, 11 września 2018, 08:30

Człowieka jako istoty żal.

Inna sprawa, że przekręt to twarda gra. Jak widać nawet śmiertelną chorobę można wykorzystać do tworzenia wizerunku przed faktem (podpierając się osobą o której wiadomo, że odejdzie - bo nie bierze się na udziałowca ludzi o niesprawdzonym profilu w tym zdrowotnym), czy uniknięcia odpowiedzialności za udział w szemranym interesie (:krótka i szybka choroba - jasne:).
Źle to wróży udziałowcom wkupionym w ten "byznes", jak widać zawodnicy z wierchuszki nie mają żadnych skrupułów. Teraz tylko czekać na komunikat, że z powodu śmierci "kluczowego" gracza projekt zostaje zamknięty. Piękny pretekst do zawinięcia kasy. Na ludzi pytających o swoją kasę będzie można spokojnie zrzucić odium "padlinożerców" czym zaknebluje się na chwilę mniej psychopatyczne jednostki. Na tyle długo, żeby kupić sobie jakąś działkę do sadzenia kokosów.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 11 września 2018, 10:45

Ta osoba była jedynym elementem który nie pasował do tej całej układanki , jeśli to okaże się tym na co wygląda to cała ta historia będzie kiedyś niezłym materiałem na film typu dramat, intencje tej osoby będziemy pewnie mogli mentalnie rozkładać na czynniki pierwsze w wątku na tym forum o moralności, życiu i rodzinie.......

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: wantwrite2014 » wtorek, 11 września 2018, 14:23

Anna Hejka faktycznie zmarła https://pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Hejka
Dziwne ,że akurat po ukazaniu się tego artykułu : http://gospodarka.dziennik.pl/news/arty ... scoin.html

Twarzą DasCoin w Polsce jest Anna Hejka. To doświadczona menedżerka, doskonale rozpoznawana we świecie start-upów. Od ekspertów z tego środowiska wielokrotnie słyszeliśmy, że zaskakujące jest, iż zaangażowała się w oszukańczy proceder. Ponoć ceni się ją między innymi za to, że potrafi otwierać zamknięte drzwi.
Dała temu dowód kilka miesięcy temu. Inwestorka, która promowała DasCoina –-nazywanego już wówczas powszechnie przez media piramidą finansową oraz naznaczonego jako oszukańczy biznes przez UOKiK i KNF - znalazła się na zdjęciu z ministrem inwestycji i rozwoju oraz szefem Polskiego Funduszu Rozwoju. Minister Jerzy Kwieciński w walentynki 2018 r. na Twittera wrzucił zdjęcie z Anną Hejką.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 11 września 2018, 15:16

Michael Mathias - wygląda, że delikatnie mówiąc ten Pan, sikiem prostym potraktował wyznawców dasg0wna...

https://web.archive.org/web/20171116000 ... .com/about

Info zaczerpnąłem z Hyipforum - @zombine może przejąłbyś temat i wrzucał takie nowości :mrgreen:

"Facebook przejął geniusza Mathiasa." - pisze Egzekutor

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 11 września 2018, 17:36

wantwrite2014 pisze: Dziwne ,że akurat po ukazaniu się tego artykułu
Dokładnie. Nie zdziwiłoby mnie, gdyby to był "seryjny samobójca" (tu bez samobójstwa), natomiast nie rzucam żadnych oskarżeń absolutnie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bitcoiniak » wtorek, 11 września 2018, 21:13

4,8 centa...
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Wygadany
Posty: 526
Rejestracja: 25 lipca 2012
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: poochone » piątek, 14 września 2018, 19:26

Cena utrzymuje sie na poziomie 4 centow

Tak sie cieszyli wprowadzeniem TAO i kolejna gieldarynek sam weryfikuje bo obrot natej gieldzieto max 3k$

Nawet paciorek cos nienagrywa za duzo

Projekty ktore wchodza w ich SRAO tez nieza duze i niewiem czy ktokolwiek zauwazyl ale wiekszosc tych firm to firmy juz dzialajace w UK jakoi LTD poprostu szukaja rozglosu zeby pokazac ze my robimy cos na blockchainie takie jest moje zdanie

Ani nie widac nowych odcinkow all about shitcoin

Gdzies czytalem czy slyszalem ze jak chcesz dobrze wypromowac swoj badziew robiac jakies DUZE konferencje to zanim sie zacznie pierwsza juz powinienes sprzedawac bilety na kolejna i konferencje musza byc w niedlogich odstepach czasowych zeby ludzie zyli na euforii czy nie przypomina wam to jakiegos projektu ?

Ja juz czekam pol roku na 2 znajomych ktorzy usilnie chcieli zemna porozmawiac na temat kryptowalut blockchain i miningu i tez odnosnie przedstawienia mi propozycji odnosnie Shitcoina ale wiecznie czasu nie maja a tak sie podjarali na poczatku jak sie dowiedzieli ze tez siedze w krypto moze za szybko przedstawilem swoje argumenty ktorych ich liderzy nie mogli podwazyc i zrezygnowali :( szkoda bo moglem sobie zrobic nagranie audio ze spotkania wrzucic ja YT i byla by beczka ale coz nie ci to inni :)
Obrazek
Unlock Telefonow
NOKIA HTC BLACKBERRY ZTE DORO
Zapraszam na PM

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości