Nano (XNO)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: mecenas » środa, 15 sierpnia 2018, 18:24

wrip pisze: Bo rozważyć trzeba też kwestię zasadniczą: kto w obliczu pruningu będzie nodem historycznym? Kto będzie chciał prócz wydajności zapewnić też i dużą pojemność?
Dobrze postawione pytanie i jak na razie chyba główny zarzut co do przyszłej wizji sieci NANO. Wszystko ładnie i pięknie jak pisał @RuckenFetard, ale brak zachęty do utrzymania zasobów wciąż jest argumentem sceptyków.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: RuckenFetard » środa, 15 sierpnia 2018, 18:55

mecenas pisze:
wrip pisze: Bo rozważyć trzeba też kwestię zasadniczą: kto w obliczu pruningu będzie nodem historycznym? Kto będzie chciał prócz wydajności zapewnić też i dużą pojemność?
Dobrze postawione pytanie i jak na razie chyba główny zarzut co do przyszłej wizji sieci NANO. Wszystko ładnie i pięknie jak pisał @RuckenFetard, ale brak zachęty do utrzymania zasobów wciąż jest argumentem sceptyków.
Nie raz odnosiłem się do tek kwestii jaki potencjalna wada, pytanie zadane dobrze, ale ja mam jeszcze ciekawsze pytanie ?
Co będzie lepsze ?
100 nodów z pełną historią plus dziesiątki tysięcy tylko z końcówką księgi.
czy
dziesiątki tysięcy nodów z pełną i mega ciężką księgą ?



Dodatkowo zdaje się że przy tej samej liczbie transakcji pełna księga NANO i tak będzie ważyć dużo mniej nić w tech POW ... nie mam tutaj jeszcze szczegółowych danych ,kiedyś poszukam

Jakoś ciężko mi uwierzyć że w przypadku sukcesu NANO i sukcesywnej adopcji , nie znajdą się ludzie którzy są zapalonymi zwolennikami wolnościowych kryptowalut jak i nowych technologii , myślę że znajdzie się sporo osób chcących mieć swojego noda , w grupie zwykłych użytkowników, inwestorów jak i wielbicieli NANO.
Piszę oczywiście o dodatkowych NODACH , docelowo kręgosłupem infrastruktury mają być serwisy , sklepu online i giełdy!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: mecenas » środa, 15 sierpnia 2018, 19:00

RuckenFetard pisze: Co będzie lepsze ?
100 nodów z pełną historią plus dziesiątki tysięcy tylko z końcówką księgi.
czy
dziesiątki tysięcy nodów z pełną i mega ciężką księgą ?
Z pkt. widzenia bezpieczeństwa sieci - to drugie.
RuckenFetard pisze: docelowo kręgosłupem infrastruktury mają być serwisy , sklepu online i giełdy!
Jeśli nie znajdą się mędrcy socjalizmu, którzy wpadną na różnorakie opodatkowanie tx crypto, to tak, wtedy każdy większy kontrachent w sieci może mieć swojego fullnoda. To prawda i w zasadzie jedyna nadzieja, że cięcie kosztów zachęci do udziału w sieci.

P.S.:
Nie miałem wczoraj czasu i dokupiłem NANO dopiero dziś po 1,13$
- A miałem brać po dolcu... ech, życie!
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: jaitylkoja » czwartek, 16 sierpnia 2018, 00:50

Pojedyncza transakcja w sieci Nano jest w stanie zmieścić się w jednym pakiecie UDP powodując, że jest to chyba najlżejszy system per transakcja (choć gdzieś czytałem, że chcieli zmienić na TCP, ktoś coś?). Na pewno będzie to miało wpływ na czas synchronizacji i koszt utrzymanie węzłów historycznych, które w dalekiej przyszłości będą stawiane przez operatorów płatności, giełdy, kantory, uniwersytety, banki i fanatyków technologii - podobnie zresztą jak to będzie musieć mieć miejsce we wszystkich innych kryptowalutach, które będą chciały się skalować on-chain.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: gandzialf » czwartek, 16 sierpnia 2018, 23:14

Hmm, czy ja dobrze rozumiem, że node w tym przypadku to bardziej coś w typie działalności filatropijno-społecznej ?
I wystarczy do niej jakiś przyjemny VPS.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: RuckenFetard » piątek, 17 sierpnia 2018, 09:08

gandzialf pisze: Hmm, czy ja dobrze rozumiem, że node w tym przypadku to bardziej coś w typie działalności filatropijno-społecznej ?
I wystarczy do niej jakiś przyjemny VPS.
Tak , wystarczy DigitalOcean czy nawet RaspberryPi , ważne aby NODE miał wymagane minimum 2GB ramu , super też jak będzie na dysku SSD.
https://nanotools.github.io/easy-nano-node/

Dodano po 18 minutach 52 sekundach:
Przetestowali na testnecie versje V15 , uzyskali bez problemu 200 TPS! idą za ciosem i dziś o godzinie 16:00 czasu Polskiego odbędzie się większy test , każdy może stać się uczestnikiem tego testu


Info o przyłączeniu się do testu : https://chat.nano.org.
Można podłączyć swojego noda do testu: https://beta.nano.org/.
Tutaj jest aktualny TPS na Testnecie : https://beta.nano.org/get/tps
Odliczanie do testu: https://www.timeanddate.com/countdown/l ... &font=slab

Nano od jakiegoś czasu testowane jest na stworzonym testnecie, można wyłapać bugi programistyczne jeszcze za nim zmiany wejdą do mainetu, inna dodatkowa zaleta, to pominięcie najsłabszych ogniw w postaci słabych Nodów , bo jednak na mainnecie jest sporo Nodów nie dość że bez minimalnych wymagań to jeszcze bez aktualizacji do nowych wersji protokołu NANO!

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: revo » piątek, 17 sierpnia 2018, 18:26

nowy sklep akceptujący nano! https://bitcoinsuperstore.us
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: adam1226 » sobota, 18 sierpnia 2018, 00:44

https://sludgefeed.com/nano-surges-40-a ... t-756-tps/
Nano Surges 40% After Network Tests Hit 756 TPS
No no po mału gonią liderów branży.. ciekawe
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: jaitylkoja » sobota, 18 sierpnia 2018, 01:15

@adam1226
NEO (NEO): 1,000 tps
Stellar (XLM): 3,000 tps
TRON (TRX): 12,000 tps
zastanawia mnie jak były przeprowadzone testy dla ww. kryptowalut i jak bardzo są one scentralizowane?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: adam1226 » sobota, 18 sierpnia 2018, 02:00

@jaitylkoja, dlaczego nie mowi sie tutaj kompletnie o krypto ktore maja produkcyjnie co najmniej kilka k TPS w każdym bloku?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: wrip » sobota, 18 sierpnia 2018, 07:54

@adam1226, bo tps to nie wszystko, ważna też jest darmowość, stopień decentralizacji i ekologia :D
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: mecenas » sobota, 18 sierpnia 2018, 08:16

wrip pisze: ważna też jest darmowość, stopień decentralizacji i ekologia
No i już mamy nowy wspaniały trend na najbliższą pięciolatkę w świecie krypto.
Dlaczego to niby ekologia jest ważniejsza niż np. bezpieczeństwo sieci = środków?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: Canis Lupus » sobota, 18 sierpnia 2018, 08:19

@mecenas, już tłumaczę. Ekologia jest teraz modna. Ale spokojnie, moda się zmienia. Bezpieczeństwo sieci też kiedyś będzie modne.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: benq » sobota, 18 sierpnia 2018, 09:07

W Rosji, Korei, Chinach już dawno bezpieczeństwo w modzie i wygrało z ekologią, dojdzie i do nas :mrgreen:
@mecenas, sprzedałeś te tanie Nano? Bo ładnie Ci weszło.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: wrip » sobota, 18 sierpnia 2018, 09:40

@mecenas, ekologia może i nie jest najważniejsza ale jednak efektywność systemu to coś nad czym trzeba pracować. Obecnie cała technologia idzie w kierunku optymalizacji, bo energia jest droga, a ludzie mają coraz większą świadomość jak zanieczyszczenie środowiska spowodowane przez produkcję i zużycie energii wpływa na ich zdrowie.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: adam1226 » sobota, 18 sierpnia 2018, 09:51

wrip pisze: @adam1226, bo tps to nie wszystko, ważna też jest darmowość, stopień decentralizacji i ekologia :D
Ktorych cech nie spełniają?

Jeszcze raz zachęcam do samodzielnego wyciągnięcia głowy nad horyzont.. ja jeszcze się nie obkupiłem (i zamierzam wytrzymac przynajmniej jeszcze 1 poziom nizej)
Ostatnio zmieniony sobota, 18 sierpnia 2018, 10:48 przez adam1226, łącznie zmieniany 1 raz.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: jaitylkoja » sobota, 18 sierpnia 2018, 10:37

adam1226 pisze:@jaitylkoja, dlaczego nie mowi sie tutaj kompletnie o krypto ktore maja produkcyjnie co najmniej kilka k TPS w każdym bloku?
ja nie jestem w temacie ale z chęcią się czegoś dowiem. Masz może jakieś linki opisujące w mainnecie przeprowadzone testy (liczba transakcji on-chain, sposób generacji "spamowych" transakcji, koszt ataku i jego konsekwencje)? Nie wiem też jak zdecentralizowane są te waluty o których piszę powyżej. Możesz coś takiego podrzucić? z chęcią wszyscy poczytamy.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: RuckenFetard » sobota, 18 sierpnia 2018, 16:40

adam1226 pisze: @jaitylkoja, dlaczego nie mowi sie tutaj kompletnie o krypto ktore maja produkcyjnie co najmniej kilka k TPS w każdym bloku?
Adam, już kiedyś poruszałeś ten sam temat, prosiliśmy i suche dowody tych tez, pomijając że większość POS coinów przypomina scentralizowane bankierskie twory , gdzie większość zablokowanych monet należy do twórców to tak naprawdę nikt nie zbadał ich maksymalnego TPS w realnych i prawdziwych warunkach!

Jestem przekonany że XRP i XLM , BTS potrafi udźwignąć więcej niż BTC i klony , ale długo się pewnie nie dowiemy ile naprawdę jest tych TPS, twórcy posiadają za dużo monet, nie na rękę im jakiekolwiek rzetelne testy które odjęły by im setki milionów z konta .

Inwestowanie w ich przypadku w reklamę propagandę i HYPE to lepszy pomysł, właściciel XRP czy XML który ma większość monet w posiadaniu , zarządza teoretycznie miliardami , jakim problem by było zapłacenie jakiemuś prezesowi dużej spółki śmiesznej milionowej kwoty za publikacje współpracy i w ten sposób można by zarobić kolejne setki milionów!
Uważam że to samo mogła zrobić IOTA

Dlatego tak bardzo nie podoba mi się XRP oraz XML , generalnie chodzi o robienie pieniedzy na wszelkie możliwe sposoby i pomnażaniu środków.
Tak , świat krypto nie jest czysty jak łza! jest pełen ludzi którzy faktycznie chcą zmienić świat na leprze i to robią , ale uważam, że większość to zawodowi cwaniacy i krętacze z dużym zapleczem.

NANO ma na papierzę 7000+ ale nikt z twórców nie ukrywa że to hipotetyczne wartości które są w tej chwili możliwe do uzyskania tylko w idealnych warunkach których jeszcze długo nie będzie, zwłaszcza jeśi sieć NANO to tak naprawdę prywata.

Zmierzam do tego że bardzo dużo projektów chwali się przepustowością uzyskaną hipotetycznie, na papierze albo w warunkach laboratoryjnych, (transakcję zamknięte wewnątrz sieci )

Mało jaki projekt robi prawdziwe testy , w którym udział może brać społeczność i realne transakcję.
Mogę się mylić, ale wydaje mi się że trudno zrobić prawdziwy i (niewygodny) test i zbadać maksymalną przepustowość.
Tylko jak zrobić prawdziwy test o wygenerować dziesiątki tysięcy transakcji i nie zrujnować budżetu na fee ? .. oh wait , NANO mogło zrobić taki test..... bo nie ma fee :mrgreen:

Tak naprawdę znam dwa prawdziwe stress testy gdzie były odwzorowane prawdziwe warunki , grudzień kiedy BTC miał najwięcej transakcji i wyszło szydło z worka, następnie ETH który został pokonany przez kotki, do tego czasy wszyscy byli przekonani że ta ilość TPS wcale nie jest taka tragiczna..... ale wyszło tragicznie, okazało się empirycznie, że ta technologia jest po prostu jest nieskalowalna i nie przyszłościowa, nie bez powodu Vitalik zmienia ETH na POS bo chyba coś zrozumiał po akcji z kotkami.

Jeśli Adam masz dane to rzetelnych testów dla BTS (bo chyba o niego Ci chodzi) to wrzuć coś, napisz też dlaczego BTS ma zablokowane tyle monet i po co?

Edit:
@adam, dzięki za minusa :)

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: marcobit » niedziela, 19 sierpnia 2018, 14:03

RuckenFetard pisze:
adam1226 pisze: @jaitylkoja, dlaczego nie mowi sie tutaj kompletnie o krypto ktore maja produkcyjnie co najmniej kilka k TPS w każdym bloku?
Adam, już kiedyś poruszałeś ten sam temat, prosiliśmy i suche dowody tych tez, pomijając że większość POS coinów przypomina scentralizowane bankierskie twory , gdzie większość zablokowanych monet należy do twórców to tak naprawdę nikt nie zbadał ich maksymalnego TPS w realnych i prawdziwych warunkach!

Jestem przekonany że XRP i XLM , BTS potrafi udźwignąć więcej niż BTC i klony , ale długo się pewnie nie dowiemy ile naprawdę jest tych TPS, twórcy posiadają za dużo monet, nie na rękę im jakiekolwiek rzetelne testy które odjęły by im setki milionów z konta .

Inwestowanie w ich przypadku w reklamę propagandę i HYPE to lepszy pomysł, właściciel XRP czy XML który ma większość monet w posiadaniu , zarządza teoretycznie miliardami , jakim problem by było zapłacenie jakiemuś prezesowi dużej spółki śmiesznej milionowej kwoty za publikacje współpracy i w ten sposób można by zarobić kolejne setki milionów!
Uważam że to samo mogła zrobić IOTA

Dlatego tak bardzo nie podoba mi się XRP oraz XML , generalnie chodzi o robienie pieniedzy na wszelkie możliwe sposoby i pomnażaniu środków.
Tak , świat krypto nie jest czysty jak łza! jest pełen ludzi którzy faktycznie chcą zmienić świat na leprze i to robią , ale uważam, że większość to zawodowi cwaniacy i krętacze z dużym zapleczem.

NANO ma na papierzę 7000+ ale nikt z twórców nie ukrywa że to hipotetyczne wartości które są w tej chwili możliwe do uzyskania tylko w idealnych warunkach których jeszcze długo nie będzie, zwłaszcza jeśi sieć NANO to tak naprawdę prywata.

Zmierzam do tego że bardzo dużo projektów chwali się przepustowością uzyskaną hipotetycznie, na papierze albo w warunkach laboratoryjnych, (transakcję zamknięte wewnątrz sieci )

Mało jaki projekt robi prawdziwe testy , w którym udział może brać społeczność i realne transakcję.
Mogę się mylić, ale wydaje mi się że trudno zrobić prawdziwy i (niewygodny) test i zbadać maksymalną przepustowość.
Tylko jak zrobić prawdziwy test o wygenerować dziesiątki tysięcy transakcji i nie zrujnować budżetu na fee ? .. oh wait , NANO mogło zrobić taki test..... bo nie ma fee :mrgreen:

Tak naprawdę znam dwa prawdziwe stress testy gdzie były odwzorowane prawdziwe warunki , grudzień kiedy BTC miał najwięcej transakcji i wyszło szydło z worka, następnie ETH który został pokonany przez kotki, do tego czasy wszyscy byli przekonani że ta ilość TPS wcale nie jest taka tragiczna..... ale wyszło tragicznie, okazało się empirycznie, że ta technologia jest po prostu jest nieskalowalna i nie przyszłościowa, nie bez powodu Vitalik zmienia ETH na POS bo chyba coś zrozumiał po akcji z kotkami.

Jeśli Adam masz dane to rzetelnych testów dla BTS (bo chyba o niego Ci chodzi) to wrzuć coś, napisz też dlaczego BTS ma zablokowane tyle monet i po co?

Edit:
@adam, dzięki za minusa :)

Proszę, oto testy BitShares z marca 2017

https://steemit.com/bitshares/@chris421 ... s-14000ops

Dokument podsumowujący testy
http://bitshares.kaufen/wp-content/uplo ... sstest.pdf

Blockchain Graphene (DPoS 2.0)został napisany pod tym jak 100 TPS w BitShares 1.0 (2014 – DPoS 1.0 – skopiował go LISK) okazał się mało wydajny jak na wymaganie postawione przez zdecentralizowaną giełdę i dlatego Larimer napisał Graphene.
Testy w pojedynczym data center dawały avg 100k TPS z pikami do 180k TPS.

Marcowe testy ze względu na przeprowadzenie ich w środowisku globalnie rozproszoym dały 3300 tps w tym 14 000 opracji na sekundę.
Na Graphene w ten chwili pracuje STEEM od 2016, PEERPLAYS, MUSE, SCORUM na tegorocznej konferencji było obecnych w sumie 35 osób opierających swoje projekty na Graphen.

EOS to kolejna wersja Graphene (DP0S v3.0)
wydajność mierzona w tej chwili wynosi 3972 tps
tu LIVE http://eosnetworkmonitor.io/
EOS od 2019 będzie wielowątkowy, tzn. pojedynczy wątek będzie pracował na 1 core w serwerze, jak serwer będzie miał 58 corów to będzei ~3972 x 58 coreów x kolejne węzły producentów bloków x ilość ich core.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 19 sierpnia 2018, 14:40

marcobit pisze: Testy w pojedynczym data center dawały avg 100k TPS z pikami do 180k TPS
oo Adam nasłał kolegę :) dzięki na te info. Nie jestem specjalistą i nie miałem za dużo czasu na przyjrzenie się temu , ale na pierwszy rzut oka trochę przesadziłeś :)
Pierwszy test wykonany w "zamkniętym data center" z wykorzystaniem dosłownie kilku maszyn gdzie średnia to Intel Xeon E5, 56GB RAM , test hipotetyczny, oderwany od rzeczywistości.
marcobit pisze: Marcowe testy ze względu na przeprowadzenie ich w środowisku globalnie rozproszoym dały 3300 tps w tym 14 000 opracji na sekundę.
Napisałeś "dały 3300 TPS" , trochę się rozpędziłeś, przecież pisze jak byk, że to chwilowy max (peak) a średnia (avg) to 333 TPS , chwilo peak nie ma nic wspólnego z prawdziwą średnią wartością!
Zresztą sam tytuł artykułu który podałeś jest nieszczery i dopiero trzeba się wczytać aby zdać sobie sprawę że średni i właściwy wynik TXS były dużo niższy.
Dlaczego w tym teście napisali "AVG. OPS (LAST 100 BLOCKS)" czego tylko wzięli pod uwagę ostatnie 100bloków , tylko tyle zostało wygenerowanych przez 1,5godziny czasu ?

W dalszym ciągu czekam na odpowiedź dlaczego twórcy zablokowali tak dużo monet , jaki jest cel ?
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 sierpnia 2018, 17:18 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości