W jakie waluty teraz inwestujecie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 06:51

gandzialf pisze:HOT to Holo czy Hydro ?
Holo.
gandzialf pisze: Sporo projektów wystartowało już ( i wystartuje ) na NEO , pytanie @paprykarz18 nie widzisz tutaj przyszłości w tym ekosystemie i w samym NEO ?
Zgodnie z moją wiedzą NEO jest pół żywe w tym momencie. To co mamy obecnie ma poważne błędy leżące u postaw całego systemu, dlatego wydali jakiś nowy WP i będą coś tam budować od początku nazywając to NEO 3.0? Do doczytania samodzielnie. Poza tym, chyba prawie nikt nie chce pisać smart contractów na NEO. Przyszłościowo to chyba bardziej ICON, może EOS? Zmienia się to dość dynamicznie.
Nie przeceniałbym również tego, na jakiej platformie jest zbudowany dzisiaj dany projekt. Twórcy zawsze mogą przejść z jednej platformy na inną. Z resztą, jak z projektami na ETH, mogą być lepsze lub gorsze.

A teraz przewrotnie... skoro czekamy na kolejną bańkę, należy pamiętać że na bańkach nie ma rozsądku a aktywa nie są wyceniane racjonalnie. W związku z tym może nie warto inwestować w dobre projekty, ale w projekty z dobrym marketingiem... Tron? Verge? Ripple? IOTA? Jeszcze lepiej takie z niską kapitalizacją - takie urosnąć najwięcej i najszybciej, a o zarobek się tu rozchodzi.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 08:09 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kondzio » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 08:03

A co powiecie na temat utn? Mam zamiar w niego zainwestować na long term.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 11:01

Ktos z Was ma ALG (od algory.io) poki co jest cryptonews a niedlugo maja wypuscic cryptoscanner (wersja premium ma byc platna ALG'ami). Jak oceniacie narzedzie, bedzie popyt?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: suszini » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 11:04

@adam1226,
Bardzo dużo zależy od marketingu, a póki co Algory chyba nie jest jakoś szeroko komentowane na twitterze itp.
Sam zamierzam kupić nieco ALG, ale dopiero jak całe krypto spadnie jeszcze na glebę :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 11:05

@adam1226, robi się spora konkurencja w tych narzędziach do analizy, ciężko wyczuć które się przebiją.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Turing » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 11:36

Cześć!

Co myślicie na temat Quant Network?
https://www.quant.network/

Chłopaki budują system operacyjny by łączyć różne technologie (Interoperability - blockchains + dzisiejsze systemy wymiany informacji)
Sam projekt jest interesujący bo nie jest blockchain'em - jest to miedzy innymi system wymiany informacji dla multi-ledger-applications. Team pracuje rownież nad stworzeniem standardów ISO dla sieci DLT - co jest moim zdaniem kluczowe dla wdrażania w profesjonalnych środowiskach IT.

QNT będzie wymagany do obsługi systemu i wszystkich opartych o niego aplikacji.

Partnerem projektu jest Accord Project. Ogólnie sieć kontaktów jest rozległa.

Market cap jest poniżej 5M, TotalSupply 14,6M. Dzienny Volume skandalicznie niski.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 11:42

Znajomy programista stwierdzil cos w stylu ze to wyglada "bardzo mgliscie"
Turing pisze: Quant
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Turing » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 12:47

adam1226 pisze: Znajomy programista stwierdzil cos w stylu ze to wyglada "bardzo mgliscie"
Turing pisze: Quant
Czy Twój znajomy powiedział coś więcej?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 13:12

No wlasnie to ze to sie poki co nei nadaje do użycia i nie ma pojecia (nic nie wskazuje) jakby to mialo dzialac... czyli kolejne potencjalne vapoware (czy jak to sie tam okreslalo)..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: GoPro » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 13:22

kondzio pisze: A co powiecie na temat utn? Mam zamiar w niego zainwestować na long term.
Posiadam, projekt pieknie rozwija sie od podstaw.
0 Hype, naganiania.
Czysta praca, poszukiwanie partenrow i nowych rynkow, realizacja zalozonych przez siebie celow jeden po drugim.
Universa doczeka sie swojej slawy i bedzie naprawde droga.
Planuje dokupic, pomimo ze mam juz duzo, ale akurat wczoraj cena wzrosla o 20% (bardzo maly volumen, wiec zadrzaja sie wachania cenowe.)

Tego czego projektowi brakuje, to jakiejs dobrej gieldy poza Cobinhood, bo on nie wlicza sie do marketcapu.
Team jednak pisze, ze to nie jest projekt ktory bedzie zaraz gotowy i przez to gieldy nie sa dla nich teraz priorytetem.
Ja uwazam, ze blockchain z 20.000 transakcji na sekunde zrobi szum (cena transakcji 1 cent na stale).
Ponizej 1$ nawet nie pomysle o sprzedazy, obecnie cena spadla ponizej 1 centa, wiec jak ktos chce kupic na dlugoterminowa inwestycje, to to jest juz bardzo dobra cena. Ja pakowalem sie od 3 centow sztuka.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Turing » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 13:28

adam1226 pisze: No wlasnie to ze to sie poki co nei nadaje do użycia i nie ma pojecia (nic nie wskazuje) jakby to mialo dzialac... czyli kolejne potencjalne vapoware (czy jak to sie tam okreslalo)..
99% projektów nadal nie nadaje się do użycia ;) Dzięki za odpowiedź.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: gandzialf » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 20:32

paprykarz18 pisze: Zgodnie z moją wiedzą NEO jest pół żywe w tym momencie.
No nie wiem, czy to nie zbyt surowa opinia.
Kto wie ile jest będów w innych blackhainach o których nie wiemy, lub się nie dowiemy. Błąd został odkryty,środki zaradcze przedsięwięte, prace nad ulepszeniami i nowymi funkcjami trwają. Tak na oko nie nazwałbym tego stanu półżywym, choć co tam w trawie piszczy tutaj, jak i nigdzie nie mozna być pewnym.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 3 czerwca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ptr111 » wtorek, 14 sierpnia 2018, 06:59

To chyba decyzja SEC o przełożeniu decyzji na 30 września w sprawie zatwierdzenia ETF, miała główny wpływ na tak głębokie spadki. Jeśli znów zostanie przełożona do marca(jak wielu prognozuje) to bitek chyba znów spadnie, może nawet do $4000? natomiast jeśli te ETFy zostaną zatwierdzone(prawdopodobnie w marcu) to pewnie nastanie wielka hossa i kto wie, być może Bitek znów sięgnie $20,000 albo i więcej, tak powiedzmy w ciągu 2 miesięcy od zatwierdzenia? Ale pożyjemy zobaczymy ;)

http://cryptoprofit.pl/rynek-kryptowalut-bitcoin-etf/

Ale ETH jeszcze bardziej spada - https://bithub.pl/wiadomosci/ethereum-s ... szy-wynik/

Dodano po 30 minutach 53 sekundach:
@GoPro, już od grudnia zeszłego roku w tym siedzę i nadal trzymam. Podoba mi się ich postawa - w pierwszej kolejności zbudować solidny fundament, infrastrukturę, partnerstwa, a następnie pięknie to wyeksponować(marketing) Myślę że 2019-2020 spokojnie sięgnie 20 centów albo i więcej, więc dla tych którzy kupili po ico($0.012) to i tak byłby świetny profit, ale teraz okazja do załadunku jest jeszcze lepsza($.007) a może i zleci do $.005? :)

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jondoexxx » wtorek, 14 sierpnia 2018, 08:23

W ETH byłbym najostrożniejszy z inwestycją. Na ETH była masa ICO, które mają swoję środki w ETH. Teraz podczas kapitulacji, robiąć exit scam, mase coinów upadnie spieniężająć ETH po każdej cenie. Myślę, więc, że trzeba bacznie obserwować to co się dzieje na ETH i tam wypatrywać kapitulacji, oczyszczenia rynku altów.

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wesley » wtorek, 14 sierpnia 2018, 10:58

@GoPro mam pytanie? UTN czyli rozmawiamy o UTNP i to jest token ERC20?

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pawel296 » wtorek, 14 sierpnia 2018, 11:37

Tak.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lester » wtorek, 14 sierpnia 2018, 13:47

Zerknąłem właśnie na binance jak się trzymają (a raczej "puszczają" byłoby właściwszym słowem ;) ) moje alty, które tu wcześniej wymieniłem i nie uwierzycie - albo i uwierzycie, bo nie takie rzeczy widzieliście już :) - ale w niecały miesiąc w sumie wszystkie spadły o połowę i moje aktywa zmalały z 1000 zł do niecałych 500 zł. :shock:

Zastanawiam się czy nie pokombinować (byle tylko nie przekombinować) coś tutaj i nie postawić wszystkiego [np.] na RPX, który za kilka dni cudownie ma przeobrazić się w Phoenix (PHX), który powstanie z popiołów. ;) Waluta ta poleciała od swojego ATH 50-ciokrotnie! :shock: Jak zauważył @FuraTeściowej, najprawdopodobniej cena jest mocno manipulowana, ktoś mocno pchał kurs w dół. Wiem, że to duże ryzyko, nie wiem tylko czy nie za duże? :?
Akurat teraz wszystkie operacje na tej walucie są zawieszone na wspomnianej giełdzie.

Inna opcja jaka chodzi mi po głowie, to zamienić to na btc, bo chyba on najszybciej ruszy w górę. Albo nie robić nic i odczekać swoje. Takie tam dylematy mam. :) Dobrze, że wszedłem niezbyt dużym kapitałem. A wydawało się, że jesteśmy gdzieś blisko dna. Może i byliśmy, ale dna bitcoina - z naciskiem na może.

Też macie nieraz podobne rozkminy, pokusy? Czy jesteście normalni i aż tak wam nie odbija? :D
Spoiler:
Akurat jak to pisałem w radiu 3 leciał stary dobry kawałek pasujący tekstem. ;) Z dedykacją dla was wszystkich.
"Daab - Przed nami wielka przestrzeń"
Dookoła płacz
Dookoła płacz
...........
Pamiętaj - nadejdzie czas odkupienia
Pamiętaj - nadzieja bliska jest spełnienia


[youtube][/youtube]

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: GoPro » wtorek, 14 sierpnia 2018, 15:05

wesley pisze: @GoPro mam pytanie? UTN czyli rozmawiamy o UTNP i to jest token ERC20?
UTNP to token Universy ERC20, stworzony ze wzgledu na latwosc handlu tokenami na gieldach.
UTN - Token sieci Universa. Wkrotce ma byc mozliwa wymiana 1:1 w obie strony by zamieniac UTN-UTNP zaleznie od tego co chcesz robic.
Teraz team skupia sie na rozwoju projektu i partnerstwach, dlatego gieldy i handel sa dla nich malo istotne, natomiast o partnerow i rozwoj projektu walcza kazdego dnia ;)
Jak uznacie, te to juz dno na BTC, to polecam cokolwiek kupic sobie Universy, bo to bedzie czarny kon w nastepnym Bull run.

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pael » wtorek, 14 sierpnia 2018, 15:51

Jestem lekko spozniony, ale bardzo ciekawa dyskusja od stron 574
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=514240#p514240

Moglby mod wydzielic watek z tych ~3 stron postow ~~ 'to hold or not to hold; czy to smierc krypto?'

Za jakis czas moze to byc ciekawe do ponownego przeczytania, a tutaj zaginie w gąszczu.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: jakopski » wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:55

Witam zaciekawiliscie mnie tym UNT poczytam sobie, a co myśliscie o NULS inwestuje ktos? Interesuje sie tym projektem? Tak samo myslę żeby sobie kupić za grosze HEXXCOINa?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości