Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3093
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 11 sierpnia 2018, 20:47

bitloteiros pisze:Nawiązując do dyskusji na poprzednich stronach co do tego czy ta bańka jest ostatnią w spoilerze argument że to może być dopiero rozgrzewka
"Pierwszy zastępca przewodniczącego Komitetu Rady Federacji Rosyjskiej ds. Polityki Gospodarczej, przewodniczący Tymczasowej Komisji ds. Monitorowania Rozwoju Gospodarczego Siergiej Kałasznikow powiedział,[...] bla bla bla bla[...]"

Ciekawe jaka to będzie kryptowaluta? :roll:
Skoro sam Kałasznikow tak gada to strzelam, że PutinCoin (PUT), no sorry ale co Rusek ma powiedzieć? Ze dolar jest super? Jakby to rubel rządził światem to w życiu byś tego artykułu nie przeczytał.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » sobota, 11 sierpnia 2018, 20:52

mudol pisze: w życiu byś tego artykułu nie przeczytał
Ale go przeczytałem ze zrozumieniem w przeciwieństwie do ciebie a nawet pogrubiłem kluczowe wyrazy, dodałem komentarz i jakie mi się nasuwają wnioski na co zdaje się też nie traciłeś czasu i wolałeś (za) szybko wystrzelić z komentarzem :twisted:
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » sobota, 11 sierpnia 2018, 21:05

Shortsqueeze.
I to w takim terminie (weekend) ze to fomo nie wywola...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
30
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » sobota, 11 sierpnia 2018, 21:16

Vilv pisze: Dawno się wypowiadałem ale powiem szczerze że jestem już wykończony tymi spadkami, a jestem niby nastawiony na long. Alty wykrwawiają się tak mocno że wróciły do poziomu sprzed bańki btc. Bitcoin ma jeszcze trochę miejsca na spadki ale jeśli polecimy tak nisko jak to jest możliwe to 3/4 altów zdechnie bo nikt tego już nie będzie kopać i sieci padną. Nie wiem co chcą zrobić kreatorzy rynku ale co raz bardziej czuję że chcą po prostu zabić rynek i wszyscy to zostawią w cholerę.
Chopie, co Ty godosz?!

Po KAŻDEJ bańce wydawało się, że Bitcoin umiera, dobrze to już było (albo odwrotnie: że wciąż jest bardzo drogo i musi spaść ;) )

Lato 2011, cena $30, słynny art "Jak bardzo spóźniłeś się z Bitcoin" (http://like-a-geek.pl/stare/jak-bardzo- ... z-bitcoin/). Kupuję swoje pierwsze Bity.
Parę miesięcy później $2: "Bitcon umiera", "chwilowa moda się skończyła". Do tego pada Bitomat - pierwsza (i długo jedyna) polska giełda. Zapominam o bitach.
Latem 2013 przy $65 (ATH było w kwietniu i wynosiło $260) czekałem z zakupem aż spadnie, bo przecież jeszcze w styczniu kosztował $10, więc ma gdzie tracić.
Przełom września i października 2013 - cena $120, już kupiłem, a tu FBI zamyka Silk Road, która wtedy, w powszechnym mniemaniu uchodziła za główne zastosowanie Bitcoina (https://www.bankier.pl/wiadomosc/FBI-za ... 53189.html). Koniec świata! A przynajmniej koniec Bitcoina. Kurs jednego dnia leci o 30% (!) ze $124 do $85. Widać tę szpilę na wykresie d3. No właśnie: szpilę. Bo w parę dni kurs odrabia straty i zaczyna piąć się w górę!
Grudzień 2013 - kurs przekracza magiczną granicę $1000.
Luty 2014 - Pada Gox. PADA GOX! Tego nie da się przebić. Ta giełda miała 70-80% rynku (odpowiednikiem padu Goxa teraz byłoby udowodnienie, że USDT to scam i spadek jego wartości do zera w ciągu jednego dnia). Koniec Bitcoina. Bo na Goxie kasę mieli wszyscy, a przynajmniej wszyscy duzi gracze. Kto teraz będzie handlował i czym? Zresztą to i tak była "bańka baniek". ATH $1200! Następnej bańki nie będzie, bo kto miał wejść już wszedł. Dziękujemy ostatni gasi światło.
Styczeń 2015 - cena $160 (spadek od ATH o 86%). Rok bessy. Bitcoin łamie uznawaną dotąd za żelazną zasadę, że po bańce cena nie spada poniżej ATH poprzedniej bańki. Koniec Bitcoina. Kto w to teraz wejdzie, skoro wszyscy potracili po 80%?

Aha, zapomniałem o pierwszym alcie, czyli LTC: w czasie bańki pod koniec 2013 napompowany z $3 do $40. Wszyscy graliśmy pod wejście LTC na Goxa i czekaliśmy na mityczne $100. Ale Gox padł. LTC spadał i spadał i jak już się wydawało, że osiągnął dno to przebijał je i spadał... Aż wrócił do ceny sprzed bańki do $3. Potem chyba nawet do $2.
To był w opinii większości koniec LTC.

Starczy Ci opowieści kombatanta przy ognisku? ;)
Więc przemyśl proszę jeszcze raz, czy faktycznie półroczne spadki o 70% to już koniec Bitcoina? 8-)
Ostatnio zmieniony sobota, 11 sierpnia 2018, 21:19 przez ekonokomik, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » sobota, 11 sierpnia 2018, 21:19

@ekonokomik, ale o czym to niby swiadczy? Tylko o tym ze w latach 2010,1-2017 byla taka koniunktura ktora umozliwila coraz wyzsze banki..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » sobota, 11 sierpnia 2018, 21:22

Lekko odbilo a tu o koncu altow i btc.... a to oznacza ze czas na.... zakupy : :mrgreen:

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » sobota, 11 sierpnia 2018, 21:24

adam1226 pisze: @ekonokomik, ale o czym to niby swiadczy? Tylko o tym ze w latach 2010,1-2017 byla taka koniunktura ktora umozliwila coraz wyzsze banki..
@adam1226, absolutnie NIE o tym, że Bitcoin będzie rósł w nieskończoność, ani NIE o tym, że teraz nie nastąpi korekta 9-letnich wzrostów.
Tego nie wiem.
Moja przydługa opowieść świadczy jedynie o tym, że argumenty oparte na uczuciach holdera, typu: "jak spadnie jeszcze trochę to będzie koniec", "3/4 altów zdechnie", "moi znajomi już nie chcą tego tknąć", "teraz nie da się już zarobić tak jak kiedyś bo jest drogo" itp. są nic niewarte. Bo były powtarzane po każdej poprzedniej bańce.
Chcecie udowodnić, że to koniec Bitcoina, a przynajmniej początek wieloletniej bessy, to znajdźcie inne argumenty.

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: miso20 » sobota, 11 sierpnia 2018, 21:27

@mudol, oczywiście że będą gadać, że dolar jest zły. Z punktu widzenia rosji dolar jest fuj i właśnie w ich interesie jest zrobienie takiego myku jak w powyższym artykule. Właśnie o to chodzi, że Rosja ma w tym interes i coś może z tego wyniknąć.

Myślisz, że dla rosji dolar jest zły bo jest amerykański? XD

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » sobota, 11 sierpnia 2018, 21:29

A "przypowieść o Goxie" pokazuje coś jeszcze: jest podobno coś takiego jak "pamięć inwestorów". W przypadku tradycyjnych giełd wynosi ponoć kilka lat i oznacza, ze nawet najbardziej traumatyczne wydarzenia, wydymanie na maxa itd. zacierają się w pamięci graczy i po tym okresie zachowają się ponownie tak jak poprzednio i dadzą się nabrać na te same sztuczki. Niekoniecznie ci sami ludzie, ale ogólnie: uczestnicy rynku. Czyli może urosnąć kolejna bańka itd.

Zauważcie, że w 2014 pad Goxa (poprzedzony zamknięciem Silk Road) był naprawdę takim megatraumatycznym przeżyciem dla BTC. I odbudowanie "zaufania" i powstanie nowej bańki po tej traumie zajęło jedynie nieco ponad 2 lata. A wszyscy przy tym już wiedzieli, ze wzrost w 2013 do $1200 był wywołany kupowaniem przez bota Willego za nieistniejące dolary!
A teraz, póki co (odpukać!) nie mamy ŻADNEGO tak traumatycznego wydarzenia.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4266
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4263
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » sobota, 11 sierpnia 2018, 21:32

adam1226 pisze: ale o czym to niby swiadczy? Tylko o tym ze w latach 2010,1-2017 byla taka koniunktura ktora umozliwila coraz wyzsze banki..
Adam, a czym obecna koniunktura różni się od tej sprzed kilku lat? Może jedynie tym, że jest więcej nadrukowanej z powietrza waluty więc TEORETYCZNIE bańkę nadmuchać jest dużo łatwiej. No i świadomość faktu, że coś takiego jak Bitcoin istnieje też się zwiększyła więc i uczestników następnej pompy może być więcej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » sobota, 11 sierpnia 2018, 21:42

Ludzie.. zerknijcie choc czasem na chwile na prognozy spoza krypto :|
@ekonokomik, to Ty forsujesz teze wbrew ewidentnemu trendowi, wiec "ciężar dowodowy" spoczywa po Twojej stronie.
Ja swoje argumenty wielokrotnie przedstawialem, nie ja zreszta jedyny.. negowanie tego to zakrawa trochę na "syndrom wyparcia"..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4266
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » sobota, 11 sierpnia 2018, 21:47

Adam, czyje prognozy i czego dotyczące?
Domyślam się, że chodzi Tobie o analityków i ich domysły dotyczące nadchodzącego kryzysu?
Oczywiście, że ten nastąpi i będziemy mieli nowego Schiff'a z 2008 czyli faceta, który trafi z timing'iem.
Ale w międzyczasie wiele się może zdarzyć a wydukowaną kasę trzeba gdzieś zaparkować i być może będzie to krypto.

Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: graczyk » sobota, 11 sierpnia 2018, 21:59

adam1226 pisze: Ludzie.. zerknijcie choc czasem na chwile na prognozy spoza krypto :|
@ekonokomik, to Ty forsujesz teze wbrew ewidentnemu trendowi, wiec "ciężar dowodowy" spoczywa po Twojej stronie.
Ja swoje argumenty wielokrotnie przedstawialem, nie ja zreszta jedyny.. negowanie tego to zakrawa trochę na "syndrom wyparcia"..
Przepraszam,że się wtrącę-ale jaki mamy trend?

Bo tak patrząc na wykres to mamy długoterminowy wzrostowy, średnioterminowy boczniak z szansą wyjścia we wzrostowy i krótkoterminowy faktycznie spadkowy.

Gadanie za wzrostami czy spadkami trzeba w sposób specjalny udowadniać :?: :roll:

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Vilv » sobota, 11 sierpnia 2018, 22:35

@ekonokomik przez zabicie miałem na myśli spadki do 1-2k czyli -90% czy też -95% dla nie których to będzie apokalipsa jeśli trzymają jeszcze od 20k z nadzieją na rychłe wzrosty.

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » sobota, 11 sierpnia 2018, 22:51

adam1226 pisze: Ludzie.. zerknijcie choc czasem na chwile na prognozy spoza krypto
A propos: https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... ol/d8r9n42
I czyjś ładny komentarz: "Czy jest jakieś wydarzenie na które złoty nie reaguje spadkiem?" ;)

Ale zostawmy żarty. Rzeczywiście, w tej chwili bardzo łączę kondycję BTC i możliwość kolejnych wzrostów z kondycją światowych finansów, a w szczególności z NASDAQ i resztą sektora IT. BTC wypłynął na fali dodruku kasy na całym świecie po kryzysie 2008. Więc jeśli bańka na akcjach w USA i przekonanie, że światowa gospodarka świetnie sobie radzi potrwają jeszcze z rok (na co liczę), to na BTC możemy mieć spore wzrosty, albo i nie. Ale jeśli bańka na akcjach pęknie, albo nakręci się inflacja USD to nie wierzę, że kasa przepłynie w kierunku kryptowalut. Raczej odwrotnie: jako najbardziej ryzykowna i awangardowa inwestycja oberwą pierwsze. No chyba, że kryzys pogłębił by się tak, że ludzie byliby zdesperowani na tyle, że szukali każdej możliwej alternatywy dla ratowania resztek wartości z topniejącej wartości fiatów. Ale to na osobną dyskusję.
adam1226 pisze: @ekonokomik, to Ty forsujesz teze wbrew ewidentnemu trendowi, wiec "ciężar dowodowy" spoczywa po Twojej stronie.
Ale jaką tezę? Że po obecnych spadkach nastąpią wzrosty?
To się zgadza. I taki właśnie "trend" przeplatanych spadków i wzrostów mamy na BTC od 8 lat ;)

Dodano po 5 minutach 16 sekundach:
Vilv pisze: @ekonokomik przez zabicie miałem na myśli spadki do 1-2k czyli -90% czy też -95% dla nie których to będzie apokalipsa jeśli trzymają jeszcze od 20k z nadzieją na rychłe wzrosty.
Zapewne tak. Ale czy dla jeszcze większej ilości ludzi nie będzie to świetna okazja do zakupów?
Zresztą, jeśli kupiłeś po 20K, to sprzedając po 10K przyznajesz się do błędu, ratujesz 50% kapitału i księgujesz stratę. To można zrozumieć.
Ale jak spadnie do 4K i masz 80% straty, to czy robi Ci różnicę spadek do 2K (-90%) lub 1K (95%)? Chyba nie.
Do czego zmierzam: jeśli ktoś nie holdował do straty 80% (czyli 4K) to raczej już nie odda za 2K, prawda? Nie zgadza się rachunek ryzyko/zysk.
Czyli braknie podaży, czyli rynek odbije. Tak to chyba idzie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: benq » sobota, 11 sierpnia 2018, 22:54

@Vilv, tylko sugerowanie się spadkiem od ATH i wyliczanie procentów spadku od ATH też nie mówi nic. Ile osób kupiło w okolocach ATH? Jest tu ktoś, kto serio kupił bita za 19k i dalej trzyma? Myślę, że promil.
Większość albo sprzedała dużo szybciej, nie spodziewając się takich wzrostów (w tym ja), albo przegapiła ATH i sprzedała potem jak zaczęło się obsuwać. Inni kupili po drodze 3-10k i przetrzymali, czekając do dziś lub wychodząc na zero/z lekkim zyskiem/z lekką stratą.
A nawet ten odsetek, co kupił powyżej 17/18/19k jeśli wytrzymał zjazd do 6k, to nało prawdopodobne że przy 5 czy 4k nagle zacznie ratować kapitał.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4612
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: mecenas » sobota, 11 sierpnia 2018, 22:58

benq pisze: Większość albo sprzedała dużo szybciej, nie spodziewając się takich wzrostów (w tym ja)
I ja.
O wiele za wcześnie patrząc na wykres od prawej do lewej.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 20
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 67
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: dannu » sobota, 11 sierpnia 2018, 22:59

@benq, Ja np. właśnie jestem w takiej sytuacji, trzymam bitki nadal zakupione po 19k. Nie mam zamiaru sprzedać nawet jak kurs zanurkuje jeszcze bardziej - jedynie na co czekam to DOKUPIĆ więcej, żeby sobie uśrednić cenę wkładu ogólnego :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1123
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3326
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: fusywszklanejkuli » sobota, 11 sierpnia 2018, 23:02

Vilv pisze: najchętniej to chciał bym odbicia do 10k i sprzedać wszystko i pożegnać się z bitkiem na dłuższy czas bo już nie mogę na to patrzeć
Jeśli miałbyś to robić, to tylko pod warunkiem, że potrafisz błyskawicznie powrócić do odpowiedniego stanu mentalnego, kiedy nadejdzie właściwy moment. Ja nie umiałem. Po utracie, jak wtedy myślałem, większości środków na MtGoxie postanowiłem, że więcej pieniędzy w krypto nie włożę; ostro zaryzykowałem, dostałem nauczkę i na tym koniec, bo i tak przekroczyłem limity rozsądnego ryzyka, inwestując dużą część oszczędności. To podejście poskutkowało i niekupieniem ETH w ICO, i zlekceważeniem sygnałów początku bańki 2017.

Dziwne, regularne zbijanie kursu BTC w ostatnich dniach Goxa obserwowałem na własne oczy, ponieważ spekulowałem tam wtedy w celu maksymalizacji liczby posiadanych BTC, co mi szczęśliwie całkiem dobrze wyszło, a wcale nie musiało, podczas tamtych nieprzewidywalnych i gwałtownych wahań. Po niepodważalnym dowiedzeniu manipulacji kursem uznałem, że poziomów cenowych szczytu hossy 2013 nie zobaczymy pewnie nigdy. Oczywiście dalej regularnie śledziłem sprawy Goxa, początki Ethereum, kurs BTC, a później i ETH, wątek masterluca Analysis never ends, katastrofę DAO.

28 lutego 2017 ogłoszono powstanie Enterprise Ethereum Alliance. Pomyślałem sobie wtedy, że to news-gigant i byłem zupełnie zaskoczony, że reakcja kursu ETH jest dość powściągliwa: świeca dzienna mniejsza niż kilka poprzednich. Byłem pod wrażeniem, że odbiorcy tej wiadomości są najwyraźniej tak samo świetnie technologicznie rozeznani jak ja i zdają sobie sprawę, że przecież to porozumienie dotyczy odrębnych, prywatnych, korporacyjnych blockchainów, zatem jego wpływ na cenę ETH nie jest istotny. Nie mogłem się nadziwić, że tłum wykazuje w tej kwestii tak wysoką wiedzę. Byłem zbyt oderwany od rynku, by prawidłowo zinterpretować to, co działo się z kursem ETH od początku 2017 roku do końca lutego. Niedługo później, jak wzrosty ruszyły pełną parą, uznałem, że pociąg mi odjechał. Co prawda i giełdą, i krypto interesowałem się cały czas, ale brak czucia pulsu rynku mnie całkowicie obezwładnił. Pędzących ekspresów nie chciałem gonić, ale nawet nie kupiłem LTC, który wystartował spóźniony dopiero na samym końcu marca! Jakże pozbawiony wtedy byłem poprawnych nawyków spekulanta!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 11 sierpnia 2018, 23:13

@fusywszklanejkuli to żebyś tym razem nie przegapił przystanku, prezentu wręcz od moderatorów rynku do postawienia shorta. Bitcoin jest i będzie zajebisty, daje zarabiać. Miśki to nie wróg to jedynie realiści, często pamiętający poziomy 300$ i mniej, ja akurat 250$ najniżej. Gra nie sprowadza się do HODL i wiary w dżina z lampy a o wyczucie obecnego nastawienia rynku. Pewnie że odbije, kiedyś, ale nie na poziomach 6k ,to się można czaić na niższych poziomach do tego czasu grając na krótko. Że ktoś powiedział że Rosjanie mają pomysł, ja lubie czytać @bitloteiros ale też się przemianował mi w Moona i od jakiegoś czasu nie ma nici porozumienia. A ja w kółko SHORT !!! Swojego od 8300 trzymam i potrzymam, dokupuje i gram dalej, stawiam dokupionymi krótki, długie, różnie. Trend jest co twój ?
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, Google [Bot] i 4 gości