Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » środa, 8 sierpnia 2018, 15:58

keeper pisze: @CoinDeal
coś dziwnego jest z rynkiem XMR/BTC tak jakby nie dodawał moich ofert do orderbooków a niby się da wystawiać, widzę order na My open orders,
ale nie ląduje w orderbooku...
Prosimy zwrócić się o pomoc do supportu, problem został zgłoszony :)
Właśnie wystawiliśmy wstępną ofertę i nie napotkaliśmy żadnych problemów

Dodano po 14 minutach 16 sekundach:
pszok pisze: To prawda, że dzisiaj wchodzi para BTC/PLN? Widziałem info w jakiejś grupie Fb o krypto.

Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
keeper pisze: czy też macie problemy z API ? jakoś od wczoraj to co chwila przestaje działać i lecą timeouty....
U mnie wszystko git.
https://coindeal.com/news/new-fiat-curr ... indeal-pln Właśnie opublikowaliśmy oficjalną informację o wprowadzeniu pary BTC/PLN.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: Awesomist » środa, 8 sierpnia 2018, 18:18

@CoinDeal, w jakim banku macie konto PLN? Chciałbym sprawdzić przed rejestracją żeby wiedzieć jak szybko szedłby przelew ;)

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: Santerr » środa, 8 sierpnia 2018, 21:27

Zweryfikowanie konta firmowego to droga przez mękę. Dzięsiątki wiadomości wysłała osoba z mojej firmy i konta nadal nie udało się zweryfikowac mimo, że dokumenty wysłała wszystkie nawet z potwierdzeniami notarialnymi.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: keeper » czwartek, 9 sierpnia 2018, 11:03

@CoinDeal a dodacie do API możliwość zlecania przelewu Crypto?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » czwartek, 9 sierpnia 2018, 17:18

Santerr pisze: Zweryfikowanie konta firmowego to droga przez mękę. Dzięsiątki wiadomości wysłała osoba z mojej firmy i konta nadal nie udało się zweryfikowac mimo, że dokumenty wysłała wszystkie nawet z potwierdzeniami notarialnymi.
Rozumiemy, że problem z weryfikacją był konsultowany z naszym supportem? Jeśli tak, prosilibyśmy o przesłanie do nas w wiadomości prywatnej numeru ticketa. Postaramy się jak najszybciej znaleźć rozwiązanie Twojego problemu.

Dodano po 43 minutach :
Awesomist pisze: @CoinDeal, w jakim banku macie konto PLN? Chciałbym sprawdzić przed rejestracją żeby wiedzieć jak szybko szedłby przelew ;)
Wszystkie przelewy powinny pojawiać się najdłużej w ciągu 24 godzin od ich wykonania.

Dodano po 33 minutach 51 sekundach:
keeper pisze: @CoinDeal a dodacie do API możliwość zlecania przelewu Crypto?
Dziękujemy za pytanie. W tej sprawie prowadzone są rozmowy. Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych oraz zakładki NEWS na stronie internetowej :)
https://coindeal.com/news

Dodano po 2 godzinach 33 minutach 52 sekundach:
Dobra wiadomość dla traderów z Polski!

Właśnie wprowadziliśmy nowego fiata jakim jest - polski złoty (PLN).

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o możliwości wejścia na naszą giełdę z dwoma nowymi fiatami - USD i GBP. Wiemy, że szeroki wybór fiatów ułatwia trading, a także czyni giełdę bardziej atrakcyjną dla jej użytkowników. Właśnie dlatego zaimplementowaliśmy PLN, czyli rodzimą walutę założycieli CoinDeal.

W ciągu kilku następnych dni postaramy się otworzyć nowy market BTC/PLN. Czekajcie na najnowsze wiadomości!

Dla przypomnienia, na CoinDeal.com możesz zacząć tradować z czterema walutami:
- Euro (EUR),
- Dolar (USD),
- Funt szterling (GBP),
- Polski złoty (PLN).

https://coindeal.com/

Obrazek

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: rav3n_pl » piątek, 10 sierpnia 2018, 01:35

Nie wiem czy macie dwa konta czy ocb, ale proponuję kontakt z Adminem i wyjaśnienie + potwierdzenie konta jako "oficjalny przedstawiciel projektu".
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » piątek, 10 sierpnia 2018, 16:58

rav3n_pl pisze: Nie wiem czy macie dwa konta czy ocb, ale proponuję kontakt z Adminem i wyjaśnienie + potwierdzenie konta jako "oficjalny przedstawiciel projektu".
Dziękujemy za sugestię.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 10:26

Wyniki 7. głosowania na CoinDeal.com


Znamy już wyniki ostatniego głosowania. Niestety, żadna z kryptowalut nie osiągnęła minimalnej liczby wymaganych głosów. Nie mamy więc zwycięzcy.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w następnym głosowaniu. 8. głosowanie będzie trwało 4 tygodnie, minimalna liczba głosów, które pozwolą kryptowalucie wygrać głosowanie to 1200. Dwie pierwsze kryptowaluty, na które oddacie więcej niż 1200 głosów, zostaną zwycięzcami głosowania, a także zostaną zaimplementowane do giełdy CoinDeal.com.

Powodzenia!

https://coindeal.com/vote

Obrazek

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: amadeussitoi » środa, 22 sierpnia 2018, 14:56

Dobrze rozumiem? Dajecie użytkownikom możliwość głosowania na kryptowaluty w które oni chcą inwestować i dwie z największą ilością głosów zostaną dodane do waszej giełdy?
Brzmi bardzo spoko.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: keeper » czwartek, 23 sierpnia 2018, 20:04

@CoinDeal

taka uwaga co do portalu, co bardzo przeszkadza...
jak mam 2FA i jestem zalogowany to po jakimś czasie mnie automatycznie wylogowuje i co nie kliknę to pojawia się okno, żeby wpisać kod 2FA i nic innego, ale po wpisaniu kodu wraca do formatki z użytkownikiem i hasłem, i jak się je wpisze, to znów trzeba wpisywać kod 2FA...
fajnie było by to naprawić,

no i bardzo przydały by się wypłaty przez API..

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » piątek, 24 sierpnia 2018, 12:06

amadeussitoi pisze: Dobrze rozumiem? Dajecie użytkownikom możliwość głosowania na kryptowaluty w które oni chcą inwestować i dwie z największą ilością głosów zostaną dodane do waszej giełdy?
Brzmi bardzo spoko.
Tak, zgadza się. Dwie pierwsze kryptowaluty, które zdobędą 1200 głosów zostaną zaimplementowane do naszej giełdy CoinDeal.

Dodano po 7 minutach 37 sekundach:
keeper pisze: @CoinDeal

taka uwaga co do portalu, co bardzo przeszkadza...
jak mam 2FA i jestem zalogowany to po jakimś czasie mnie automatycznie wylogowuje i co nie kliknę to pojawia się okno, żeby wpisać kod 2FA i nic innego, ale po wpisaniu kodu wraca do formatki z użytkownikiem i hasłem, i jak się je wpisze, to znów trzeba wpisywać kod 2FA...
fajnie było by to naprawić,

no i bardzo przydały by się wypłaty przez API..
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten problem. Pracujemy nad jego rozwiązaniem.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 17:21

TRON i SLT dostępne na CoinDeal.com

  • TRON (TRX) jest ekosystemem powiązanym z blockchainem, utworzonym na bazie sieci Ethereum. Maksymalną ilością monet będzie 100,000,000,000. Czas wykopania jednego bloku Tronu wynosi 10 sekund. Kryptowaluta TRON jest dostępna w parze z Bitcoinem (BTC).
  • SLT (SL) jest kryptowalutą, która wygrała szóste głosowanie. Postanowiliśmy sprawdzić tę kryptowalutę oraz zdecydować czy jest ona kompatybilna ze standardami naszej platformy. Wynik jest pozytywny, dlatego też zaimplementowaliśmy SLT w parze z Bitcoinem (BTC).
Ponad to, prezentujemy dwa nowe markety: TRX/BTC i SL/BTC.

Zachęcamy do wzięcia udziału w następnym głosowaniu, które kończy się za 18 dni.

Zacznij tradować już teraz! https://frontend.coindeal.com/wallets/wallet.html

Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 sierpnia 2018, 12:15 przez CoinDeal, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: liseklsk » wtorek, 28 sierpnia 2018, 09:21

@CoinDeal staram się korzystać od jakiegoś czasu i tak jak przydarzały się jakieś rzeczy, które w większości były rozwiązywane do 2h po rozmowie na czacie. Tak dziś to jest już istne kombo, właściwie zaczęło się od wczoraj. Wpłata XRP nie zaksięgowana, wypłata XRP wisi jako oczekujący. Dziś po anulowaniu transakcji środki nie wróciły na konto(druga taka sytuacja w ciągu tygodnia) i są zablokowane i na koniec wypłata QTUM również wisi. :shock:
Wypłaty TRX nie działają jest komunikat żeby skontaktować się z supportem co nic w tej sytuacji nie daje, można by zawiesić portfel ew dać jakieś info.
Jest jeszcze sporo do poprawy ale support działa w większości bardzo szybko i dodatkowo jest czat więc za to duży plus.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » wtorek, 28 sierpnia 2018, 14:56

liseklsk pisze: @CoinDeal staram się korzystać od jakiegoś czasu i tak jak przydarzały się jakieś rzeczy, które w większości były rozwiązywane do 2h po rozmowie na czacie. Tak dziś to jest już istne kombo, właściwie zaczęło się od wczoraj. Wpłata XRP nie zaksięgowana, wypłata XRP wisi jako oczekujący. Dziś po anulowaniu transakcji środki nie wróciły na konto(druga taka sytuacja w ciągu tygodnia) i są zablokowane i na koniec wypłata QTUM również wisi. :shock:
Wypłaty TRX nie działają jest komunikat żeby skontaktować się z supportem co nic w tej sytuacji nie daje, można by zawiesić portfel ew dać jakieś info.
Jest jeszcze sporo do poprawy ale support działa w większości bardzo szybko i dodatkowo jest czat więc za to duży plus.
Dziękujemy za zwrócenie na to uwagi i feedback. Zajęliśmy się opisanym problemem.
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 27 sierpnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: Kulkin » środa, 29 sierpnia 2018, 10:39

Ostatnio jestem nowym użytkownikiem tej giełdy. Support, a w zasadzie za pośrednictwem czatu baaardzo szybko i sprawnie został rozwiązany mój problem z rejestracją. Z tak szybkim działaniem się jeszcze nie spotkałam. Oby tak dalej.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: keeper » środa, 29 sierpnia 2018, 11:46

faktycznie live support to fajna sprawa,

natomiast widzę że dodaliście EOS,
wszystko spoko, ale opłata za wypłatę EOS to 100 !!.. serio? :lol: pozostałe giełdy mają w granicach 0-0,05
@CoinDeal nie wiem kto będzie chciał przy takim fee handlować u was...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » środa, 29 sierpnia 2018, 15:44

Kulkin pisze: Ostatnio jestem nowym użytkownikiem tej giełdy. Support, a w zasadzie za pośrednictwem czatu baaardzo szybko i sprawnie został rozwiązany mój problem z rejestracją. Z tak szybkim działaniem się jeszcze nie spotkałam. Oby tak dalej.
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego supportu.
keeper pisze: faktycznie live support to fajna sprawa,

natomiast widzę że dodaliście EOS,
wszystko spoko, ale opłata za wypłatę EOS to 100 !!.. serio? :lol: pozostałe giełdy mają w granicach 0-0,05
@CoinDeal nie wiem kto będzie chciał przy takim fee handlować u was...
Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Oczywiście był to błąd, który został już naprawiony. Aktualnie fee przy wypłacie EOS wynosi 0.5
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: keeper » środa, 29 sierpnia 2018, 16:54

@CoinDeal no to jeszcze pytanie w jaki sposób mogę dostać orderbooka EOS po API?
(para walutowa EOSBTC nie działa)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 280
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: CoinDeal » czwartek, 30 sierpnia 2018, 12:41

keeper pisze: @CoinDeal no to jeszcze pytanie w jaki sposób mogę dostać orderbooka EOS po API?
(para walutowa EOSBTC nie działa)
Już naprawiliśmy ten problem. Prosimy spróbować jeszcze raz. W razie ewentualnych pytań prosimy skontaktować się z naszym Supportem.

Dodano po 3 minutach 39 sekundach:
EOS dostępny na CoinDeal.com!

Zaimplementowaliśmy nową kryptowalutę - EOS. Jest to zwycięska kryptowaluta z szóstego głosowania.

Chcemy Was poinformować również o nowych marketach: EOS/BTC oraz... ORBT/XRP.

Jako niespodziankę dodaliśmy ORBISE10 do naszej giełdy kryptowalut.

Zachęcamy do oddawania głosów na kryptowaluty, które chcielibyście zobaczyć na CoinDeal`u. Następne głosowanie kończy się za 15 dni. https://coindeal.com/vote

Powodzenia!

Obrazek
Kupuj kryptowaluty na CoinDeal, używając FIATów - PLN, EUR, USD, GBP, RUB, KRW. Traduj na rynkach z dużą płynnością i zyskuj na Bitcoinie, Litecoinie, Ethereum, EOS, Stellarze...

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal.com - nowa giełda kryptowalut

Postautor: marimach77 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 14:24

Czy komuś udało się na tej giełdzie zmienić z poziomu ustawień konta numer telefonu komórkowego? Niby taka opcja jest możliwa ale nie działa.
1. W profilu klikam guzik "Change number" obok mojego numeru
2. Potwierdzam guzikiem "Confirm"
3. Dostaję maila z linkiem do zmiany numeru telefonu
4. Klikam na linka i na strone podaję nowy mumer telefonu i zatwierdzam kodem z GA
5. Dostaję SMSa na nowy numer z kodem, który wpisuję w kolejnym oknie i zatwierdzam
6. No i teraz system prosi mnie o ponowne podanie kodu z SMSa ale żadnego nowego SMSa nie dostaję, kod z poprzedniego SMSa nie działa. A mówimy o tym oknie:
Obrazek

Opcja resend nie działa - nie zaimplementowano. Support nie jest w stanie w prosty sposób zmienić numeru telefonu i twierdzi, że to zajmuje kilka tygodni. Żenada.

Chęć zmiany numeru telefonu jest podyktowana tym, że chciałem obecne konto zamknąć i otworzyć nowe z innym adresem email ale tym samym numerem telefonu. Taka operacja to chyba za duże wyzwanie dla Supportu CoinDeal. Rada jaką dostałem od Supportu - proszę otworzyć nowe konto z innym numerem telefonu :shock: WTF - dlaczego?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości