[PIRAMIDA] XIN - Infinity Coin

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: discipuli » poniedziałek, 9 lipca 2018, 22:59

Oki czasu od pierwszego posta mineło bardzo dużo w tym wątku i ja postanawiam zadać jedno zasadnicze pytanie.
Czy ten coin oferuje coś więcej niż wejscie na bitbay ? :D Pytam entuzjastów, ponieważ po tym wodolejstwie uprawianym w tym wątku wiem, że bardziej skomplikowane pytanie będzie pretekstem do kolejnego a4 które można zapisać w 5 zdaniach.
Spoiler:
Emerytv2 pisze: Parę informacji na temat XIN dla tych, którzy uważają, że jest on nic nie wartym coinem:
"Infinity Economics Platform od samego początku jest projektem kierowanym przez społeczność. Oznacza to, że decydująca siła wszystkich członków społeczności odpowiada ich sile głosu. Takie podejście zasadniczo czyni nas DAO (Zdecentralizowaną Organizacją Autonomiczną). Wszystkie procesy od rozwoju platformy do marketingu i dokumentacji są zorganizowane w sposób zdecentralizowany. "Moc" spoczywa na użytkownikach - jedynym spójnym i sprawiedliwym podejściu do blockchain, ponieważ jest to jedyny sposób na wyeliminowanie źródeł błędów. Platforma Infinity Economics została zaprojektowana z myślą o użytkownikach niezależnie od głównych inwestorów, deweloperów i założycieli, np. wszystkie nowe funkcje są koordynowane z góry za pomocą wbudowanego systemu głosowania elektronicznego.

Kod platformy oparty jest na kodzie blockchain NXT, lecz jest on bardziej zaawansowany i wciąż rozwijany. Blockchain, który stanowi rdzeń naszej platformy jest skalowalny, co między innymi oznacza, że możemy dostosowywać wielkość bloków i szybkość ich generacji do potrzeb, czyli w każdej chwili mamy możliwość zwiększenia jego wydajność. Początkowa wydajność (obecna) jest w stanie obsłużyć obecny ruch Bitcoin czy Ethereum.
Platforma posiada wiele niezwykle użytecznych w świecie blockchain funkcji, których tak wielu nie posiada praktycznie żadna ze znanych Nam kryptowalut, a które postaram się wymienić i opisać poniżej:

- INTELIGENTNE KONTRAKTY są jednym z najbardziej innowacyjnych nowych narzędzi blockchain ulepszonych przez IE z wieloma dodatkowymi funkcjami. Jest to narzędzie, które pozwoliło się znaleźć kryptowalucie Ethereum na pozycji, którą aktualnie zajmuje.
- CURRENCIES - zaawansowana funkcjonalność umożliwiająca emisję nowych tokenów/kryptowalut z możliwością natychmiastowego handlowania nimi na zdecentralizowanej wbudowanej giełdzie.
- CROWDFUNDING - zdecentralizowana zbiórka środków połączona z emisją nowego tokena..
- ESCROW - bezpieczne rozliczenia między kontrahentami, depozyt, warunkowe transakcje.
- SHUFFLING - anonimowe transakcje.
- SIDECHAIN (łańcuch boczny) będzie umożliwiał bezpośrednią, bezkosztową wymianę innej kryptowaluty na XIN, lub XIN na inną kryptowalutę. Poza tym pojawi się możliwość przeprowadzania transakcji z udziałem cyfrowych aktywów (Assets) lub tokenów w kilka sekund.
- MOBILNE APLIKACJE PŁATNICZE (OptimusWay), które już teraz umożliwiają nam płatności w realnych restauracjach lub innych punktach akceptujących płatności kryptowalutą XIN (miejsca, w których można płacić XINem: https://ie-local.com/de/entries/)
- W PEŁNI ZDECENTRALIZOWANY BLOCKCHAIN tzw DAO - żadna inna krypto nie jest aż tak zdecentralizowana jak XIN. Jest On określany mianem prawdziewgo DAO, w którym główną rolę sprawuje społeczność poprzez system demokratycznych głosowań.
- VOTING -możliwość głosowania nad kolejnymi dodatkowymi funkcjami, które wdraża fundacja IE
- HANDEL AKTYWAMI (Asset Trading) - tworzenie i handel cyfrowymi udziałami/wartościami.
- AKCJE - możliwość kupna akcji daje nam w niedalekiej przyszłości możliwość wypłaty dywidend, których wielkość będzie tylko rosła ze względu na coraz większe zainteresowanie projektem. Można powiedzieć, że jest to odpowiednik koparki jednak ta koparka nigdy się nie starzeje/ nie zepsuje a trudność wydobywania nie rośnie lecz maleje, ponieważ im więcej osób używa XIN tym częstsze są wypłaty dywidend
- wysyłanie zakodowanych wiadomości
- możliwość kupna XIN w automatach wolnostojących (dowód:

Kto dziś wiedziałby o technologii blockchain, gdyby nie Bitcoin budzący tyle emocji jako praktyczny przykład zastosowania tej technologi w tak nośnej, dotykającej każdego - kwestii pieniądza. Bitcoin przetarł drogę i pokazał, że można, a wręcz trzeba, że czas na zdecentralizowaną ekonomię cyfrową.
Infinity Economics to następny krok w tej przemianie. Infinity Economics to nie tylko waluta XIN, to cała zdecentralizowana platforma do zdecentralizowanej cyfrowej ekonomii z implementacją podstawowych mechanizmów ekonomicznych wbudowanych w blockchain, dostępna dla każdego!"
Konkretnie co wprowadzono od czasu tego posta ?
AKCJE ech ... argument ad infinity ktory ma tyle sensu co wiara w prawo przyciągania.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 566
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: staar2 » czwartek, 9 sierpnia 2018, 09:00

Też zadaję sobie te pytania....

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: almon » sobota, 15 września 2018, 05:24

Czy ja dobrze widzę ze na bitbay na parze XIN-BTC sa robione większe obroty jak na PLN-BTC ? zwróciło moja uwagę to ze w przeciągu 30 min kupiono za ponad 100btc.. kogo tak nosi

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: benq » sobota, 15 września 2018, 06:27

@almon, tak jest cały czas, XIN odpowiada za ponad 50% wolumenu na Bitbayu od dłuższego czasu.
Dodatkowo obrót XIN na Bitbayu stanowi ponad 25% światowego obrotu XIN.
A kolejne 30-40% obrotu XIN odbywa się na. . . XIN exchange.
Czyli kontrolują sporo ponad 50% obrotu XIN.
Tyle warte są deklarowane przez giełdy obroty.
Nie chcę nic sugerować, ale chyba każdy sobie sam kropki połączy ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 26 września 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: threesolarian » poniedziałek, 1 października 2018, 20:46

całe szczęście jest tutaj sporo osób, od których można się wiele dowiedzieć

jestem ciekaw czy ta krypto w końcu upadnie i jaka będzie jej dalsza historia ?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: oleko » piątek, 12 października 2018, 13:02

Dalej zastanawia mnie o co chodzi z tym XIN. Nikt by sztucznie nie pompował takich obrotów na Bitbayu, bo by go prowizje zjadły, więc to sama giełda musi robić. Widzę też, że druga polska giełda Coinbe ma 95% własnych obrotów w XIN... i to liczonych w milionach dolarów :)

Zakładam, że jakoś się dogadali z twórcami tej waluty, ale ciężko mi zrozumieć, dlaczego polski naród jest wybranym, a inne rynki nie są godne pompowania obrotów XIN?

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: dudek000 » sobota, 15 grudnia 2018, 21:13

oleko pisze:Dalej zastanawia mnie o co chodzi z tym XIN. Nikt by sztucznie nie pompował takich obrotów na Bitbayu, bo by go prowizje zjadły, więc to sama giełda musi robić. Widzę też, że druga polska giełda Coinbe ma 95% własnych obrotów w XIN... i to liczonych w milionach dolarów :)

Zakładam, że jakoś się dogadali z twórcami tej waluty, ale ciężko mi zrozumieć, dlaczego polski naród jest wybranym, a inne rynki nie są godne pompowania obrotów XIN?
w 2018 roku pompa na xin była robiona kilka razy gdzie w ciągu 2 dni kurs strzelał o 300-400% i potem spadał... też jestem ciekaw czy xin przeżyje obecny dołek wokół btc w granicy 3000 usd

Rozmowny
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[PIRAMIDA] XIN - Infinity Coin

Postautor: adamex » piątek, 26 kwietnia 2019, 07:17

Wczoraj dostalem maila z infinitycoin.exhange z linkiem aktywacyjnym, z tym ze pierwszy raz o tej gieldzie slysze i nigdy tam konta nie zakladalem. Zaczalem wyszukiwac co to jest i z tego co tu piszecie to rzeczywiscie jakis scam ktory do tego probuje ludziom wciskac jakies dziwne linki do klikniecia

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[PIRAMIDA] XIN - Infinity Coin

Postautor: dwóchtaterników » piątek, 2 kwietnia 2021, 21:03

czemu z tego gówna OptimusWay nie można nic wysłać?

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości