Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pabloj » środa, 8 sierpnia 2018, 11:49



Wsparcie z dołka 1 kwietnia pokrywa się prawie z 78.6% zniesienia fibo całych ostatnich wzrostów, zdaje się to być świetnym potencjalnym miejscem na zakończenie tych spadków.
Całkiem możliwe, że odbicie będzie nam się formowało pomiędzy dwoma przerywanymi liniami, własnie 1 kwietnia i 7 lipca.
Na Bitfinexie sprawa wygląda niemalże identycznie.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4286
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4288
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 8 sierpnia 2018, 11:50

@ekonokomik co masz na myśli pisząc o użyteczności bitcoina? Chodzi Tobie o zastosowanie go jako środka płatniczego czy o przechowanie wartości? Bo jeśli chodzi o płatności to złoto ma chyba jeszcze mniejsze zastosowanie niż Btc a jego wartośc mało kto kwestionuje (pomijam złoto jako surowiec). Wydaje mi się, ze o użyteczności możemy mówić w kontekście tego czym ma być Bitcoin - walutą do płacenia za bułki (tu użyteczność znikoma, wręcz żadna) czy wartość tezauryzacyjna mająca ochronić i przenieść nasz majątek w czasie - tu potencjał jest imo ogromny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12854
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » środa, 8 sierpnia 2018, 11:55

Jak wiele osób wcześniej widziało potencjalny Adam & Eve bottom (żółty), tak był za wcześnie po pęknięciu bańki i praktycznie niemożliwy. Natomiast bardzo możliwe, że teraz nam się tworzy Eve & Adam bottom, gdzie trzeba zaznaczyć że Adam bottom już mógł być teraz, a może zejść i na niższy poziom aniżeli Eve bottom. Różnice w spadkach widać, zobaczymy jak będzie przy odbiciu.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: GoPro » środa, 8 sierpnia 2018, 12:27

kozaki_wiesi pisze:czy wartość tezauryzacyjna mająca ochronić i przenieść nasz majątek w czasie - tu potencjał jest imo ogromny
A slyszal ktos o czyms takim jak rozblysk sloneczny? :lol: :lol: :lol:
Albo blokada komunikacyjna, wojna, brak pradu, brak internetu, cenzura internetu, hackerzy?

Oczywiscie fiaty mialyby jeszcze wiekszy problem, bo fizycynych jest pewnie wiele mniej, niz tych ktora sa cyferka na koncie bankowym.

I wtedy czlowiek wyciaga zloto z szafy, albo spod lozka i kiedy inni nie maja doslownie nic, bo oszczednosci w banku przepadly lub sa zablokowane.
BTC nie wyplacisz i z powodu braku pradu wtedy i z powodu zamkniecia systemow bankowych.

Masz tyle co miales w papierze, bizuterii, nieruchomosciach i innych wartosciowych przedmiotach.
Tylko kto bedzie w takiej sytuacji cos kupowac?
Dom sprzedasz podczas wojny? Napewno, tylko ile za niego dostaniesz, skoro innym tez przepadly pieniadze w bankach i jesli byli tacy fajni, to ich kryptowaluty.

A za co go od ciebie kupia.
Ano pewnie za piekne blyszczace zloto ktore wtedy bedzie mialo szczegolna wartosc.

Poprostu trzeba uwazac.

Taki ekstremalny scenariusz, ale ja takie lubie rozkminiac ;)

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » środa, 8 sierpnia 2018, 12:33

@kozaki_wiesi, masz rację. Rola cyfrowego złota to obecnie główna funkcjonalność Bitcoina.

@ergorg, spadek ostatnich dni pokazał jeszcze bardziej niż wzrosty, że dynamika tego wybicia lipcowego jest znacznie większa niż poprzedniego (kwiecień/maj). Obroty też wzrosły. Upieram się, że to nie jest bez znaczenia.
Ja wiem, że RSI jest nieprzydatny przy planowaniu zakupów, ale dobrze obrazuje dynamikę ruchów. Popatrzcie na RSI w D1. Takiego "gładkiego" i pionowego spadku bez odbić nie było od stycznia 2017!
Do tego na 11 ostatnich świeczek dziennych 10 było czerwonych, a ta jedna zazieleniła się o włos. Takie sytuacje też zdarzają się raz na dwa lata.
Podsumowując: ten spadek jest już mocno "przegrzany" i doprasza się choćby o solidną korektę trwającą parę dni.
Nie wiem czy dołek będzie tu, czy trochę niżej i pójdzie jeszcze jakaś świeca na wysokich obrotach, ale odbcie będzie solidne i przyjdzie lada chwila. Ja jestem solidnie załadowany.
Ostatnio zmieniony środa, 8 sierpnia 2018, 12:39 przez ekonokomik, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » środa, 8 sierpnia 2018, 12:34

fusywszklanejkuli pisze: @BitJanusz, nieprzypadkowo zapytałem Cię o fale Elliotta w komentarzu do oceny tamtego posta. Zastosowałeś tam ten sam sposób klasyfikacji i analizy ruchów rynku, jaki stosują elliottowcy: wyodrębnienie impulsów i korekt, opis charakteru fal, a nawet szacowanie ich długości. Podobieństwo podejścia jest tak uderzające, że nie mogłem inaczej skomentować, tym bardziej, że znam Twoją nieskrywaną niechęć do teorii fal Elliotta!
Pewnie tak to trochę wygląda :) natomiast róznica jest taka, że nie próbuję definiować "ogólnych zasad" ruchu na rynku/ czy nawet na samym BTC. Wydaje mi się, że możemy za to wyróżnić pewien... model zachowań bitcoina podczas kolejnych skoków i zjazdów kursu na obecnym bear market. Jestem pewien, że w przypadku zmiany rynku i wejścia byka cały ten fraktal i sposób zjazdów przestanie mieć znaczenie.

Póki co bezustannie powtarzamy ten sam schemat. Akumulacja, odbicie, dystrybucja, zjazd. Wykres odzwierciedla to idealnie - IMHO oddaje to idealnie kilka reguł rządzących obecnie rynkiem:

1. Traderzy, którzy czekają na potwierdzenie uptrendu i dopiero wchodzą - zostają wyleszczeni. De facto trzeci raz z rzędu!
2. Ostatnim rzutem kasy na rynek są właśnie owi traderzy. Potem nie ma kto wchodzić, ponieważ "ulica" odpłynęła. Rynek jest "biedny", kręcimy się w tym samym zaklętym kręgu traderów i holderów.
3. Fakt ten zostaje wykorzystany przez grube ryby, które (nie wykluczam, że przy użyciu lepszych środków, niż sprawdzanie wykresów) są w stanie odnaleźć moment załamania popytu. Najlepiej ten moment są w stanie wyczuć giełdy (mają wszystkie dane bez kombinowania), co pasuje do mojej teorii o tym, że kurs jest kreowany na giełdach.
4. kiedy cena osiąga pozycję równowagi, następuje akumulacja w trójkącie i rozpoczynamy nowy uptrend. Tutaj również przydaje się wiedza o tym, kto ma jakie longi i jak kształtuje się popyt osób z większymi sumami na kontach. Którą mają... giełdy ;)
5. pkt 1 :)

@GoPro

Wojna w dzisiejszych czasach to cholernie ciężki temat. Ale jeśli już do niej dojdzie i przeżyjesz atak konwencjonalny bądź atomowy, prawdpodobnie na wsi, to najpewniej zostaniesz zabity przez zorganizowane grupy maruderów, a wszystko, co masz zostanie ci odebrane.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » środa, 8 sierpnia 2018, 12:47

ekonokomik pisze: Do tego na 11 ostatnich świeczek dziennych 10 było czerwonych
poszukaj prosze pare postow temu, albo zobacz sobie na wykresie AD 2014 kwiecien (?) i lipiec jak sie skonczylo "duzo" swieczek spadkowych dziennych pod rzad..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pabloj » środa, 8 sierpnia 2018, 12:49

@ergorg, Zauważył kilka postów wyżej ;)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4286
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4288
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 8 sierpnia 2018, 13:18

adam1226 pisze:
Nawet jesli wliczyc "narrow money" to i tak nie widze przestrzeni do wzrostow..
zobaczcie sobie na temat w ktorym pytalem o to ile osob byloby sklonnych do przejscia calkowicie na krypto...
duzo brakuje na prawde zeby cos ruszyc zeby adopcja krypto przekroczyla kilka % ... ogromnie duzo
Adam, z liczeniem gotówki jest spory problem. Liczymy tylko faktyczne banknoty czy zawartość kont bankowych również? A może derywaty też powinniśmy ujmować? W zależności od tego jak podejdziemy do metodologii, takie wyniki otrzymamy.
A co do przechodzenia całkowicie na krypto to przecież nikt rozsądny nie zamierza tego robić, podobnie jak w przypadku złota, nikt na nie nie przeszedł i nikt nim nie płaci bo nie możliwości i byłoby to skrajnie niewygodne. Pieniądz (złoto, Btc) zamienia się na lokalną walutę i dopiero kupuje bułki. Moim zdaniem to bardzo wątpliwe by Btc znalazł szerokie zastosowanie do mikropłatności.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lester » środa, 8 sierpnia 2018, 13:43

Spoiler:
kozaki_wiesi pisze: @ekonokomik co masz na myśli pisząc o użyteczności bitcoina? Chodzi Tobie o zastosowanie go jako środka płatniczego czy o przechowanie wartości? Bo jeśli chodzi o płatności to złoto ma chyba jeszcze mniejsze zastosowanie niż Btc a jego wartośc mało kto kwestionuje (pomijam złoto jako surowiec). Wydaje mi się, ze o użyteczności możemy mówić w kontekście tego czym ma być Bitcoin - walutą do płacenia za bułki (tu użyteczność znikoma, wręcz żadna) czy wartość tezauryzacyjna mająca ochronić i przenieść nasz majątek w czasie - tu potencjał jest imo ogromny
@kozaki_wiesi ale czy to zastosowanie go jako środka płatniczego jest aż tyle warte? Wiem że dolar nie jest lepszy, ale jest od dekad i stoi za nim największe supermocarstwo, światowy żandarm, rozliczana jest w nim ropa, itd... Ludzie go zaakceptowali, bo nie mieli wyboru. Złoto jest natomiast do tysiącleci, doszło jeszcze zastosowanie jako surowiec w high-tech.
Teraz można krypto stworzyć za stosunkowo niewielkie pieniądze i będzie miała podobne zastosowanie jak btc - jakby tylko ludzie ją zaakceptowali. Przy okazji zastanawiam się jakby miała wyglądać taka ogólnoświatowa kryptowaluta do zaakceptowania przez wszystkich służąca do płacenia, a nie tylko jako narzędzie do spekulacji, czy spełniająca rolę cyfrowego złota? Jak miałaby zostać rozdysponowana, żeby było uczciwie? Każdemu po tyle samo? Pisząc to pomyślałem, że założe taki temat w h-p, żeby nie robić tu offtopu. I założyłem :D :
Ogólnoświatowa kryptowaluta przyszłości.

Naprawdę wierzycie, że taka inicjatywa oddolna jakiegoś anonima (Satoshi), czy też grupki anonimów w kilka lat zawojowała świat zyskując kapitalizację 1% dolara i w znacznym już stopniu akceptację światowej finansjery? Moim zdaniem nie. Wiele wskazuje na to, że kryptowaluty mają stać się środkiem płatniczym w przyszłości akceptowanym przez wszystkie rządy (biada tym, które się temu sprzeciwią) i w tym celu zostały stworzone nieprzypadkowo po ostatnim krachu w 2008 r. Także w celu utopienia w nich światowego długu, jak to ktoś zauważył. Dlatego jest spory potencjał do wzrostów, niemający jednak wiele wspólnego z realną ich wartością, jeśli można w ogóle o takiej mówić (tak samo jednak można podważać realną wartość fiatów).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » środa, 8 sierpnia 2018, 13:46

Ekhm... moze wrocmy juz do kursu?
@lester... moze i tak.. ale wychodzenie poza krypto omijajac korelacje z btc jest...spamem niepotrzebnym.

Ten watek to kurs btc czyli wszelaka AT AF oraz korelacje z altami i fiatami. A tutaj znow schodzenie na zloto wojny i jak nalezaloby sie zachowac...

Ps prosze nie traktowac tej uwagi Argumentum ad personam
Ostatnio zmieniony środa, 8 sierpnia 2018, 14:03 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 2 razy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Lester » środa, 8 sierpnia 2018, 13:55

@Dovakhiin, jestem za.
Tylko taka uwaga - poprawcie mnie jeśli się mylę - ale wpływ na kurs ma nie tylko AT wykresu, ale też cały szereg innych czynników, o których tu rozmawiamy. Może warto patrzeć na to z szerszej perspektywy? Nie stoi chyba nic na przeszkodzie, żeby równolegle rozmawiać też o innych wyznacznikach kursu. Oczywiście żeby nie przesadzać i nie rozmydlać zbytnio tematu, ale to już każdy sam musi ocenić (gdzie jest granica) oraz moderatorzy rzecz jasna.
Dovakhiin pisze:Ps prosze nie traktowac tej uwagi Argumentum ad personam
Jasne, spoko luz, popieram - jest dział Hyde-Park i tam można puszczać wodze fantazji... o wojnach, złocie itp. :)
Mi osobiście nie przeszkadza, jak ktoś robi dygresje i odstępuje czasem trochę od tematu, ale rozumiem że może to innym przeszkadzać i szanuję to.
BitJanusz pisze: Niby są działy i tematy bardziej "dla zaawansowanych", ale nikt z nich nie korzysta raczej, wszystko jest tutaj. W sumie to ten temat jest bardziej "dla zaawansowanych" z braku laku, a na początkujących to sobie raczej poczekamy do następnej bańki :lol:
Odpowiem tu, żeby nie mnożyć niepotrzebnie postów...
Moim zdaniem to bardzo dobrze, że jest jeden taki wątek dla wszystkich i że zaawansowani, weterani się tu często wypowiadają, bo nowicjusze mogą się skonfrontować, dowiedzieć czegoś zanim wtopią kasę. Myślisz, że lepiej by było jakby sami nowi ze sobą tu dyskutowali (bo nie mogą przecież wypowiadać się w tematach dla zaawans.)?
Ostatnio zmieniony środa, 8 sierpnia 2018, 14:33 przez Lester, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » środa, 8 sierpnia 2018, 14:20

Akurat jeśli chodzi o sprawy porządkowe, to w ogóle tutaj wszystko stoi na głowie : nazwa tematu i nazwa działu nijak ma się do aspektów, które mielone są tu przez najbardziej doświadczonych forumowiczów.

To powinien być temat dla nowych, gdzie weterani oceniają zasadność ich analiz.

Niby są działy i tematy bardziej "dla zaawansowanych", ale nikt z nich nie korzysta raczej, wszystko jest tutaj. W sumie to ten temat jest bardziej "dla zaawansowanych" z braku laku, a na początkujących to sobie raczej poczekamy do następnej bańki :lol:

Analizy fundamentalnej raczej nie da się zrobić (chociaż z kimś tutaj już polemizowałem na ten temat, ale nasza różnica zdań wynikała z tego, jak rozumiemy pojęcie "analiza fundamentalna"). Taką zgodną z definicją raczej się nie da. Wpływ newsów na pompę - jak najbardziej tak, w końcu to ostatnio nasze główne źródło ruchów.

Przy okazji, bithub podaje, że "Kapitalizacja całego rynku kryptowalut wynosi obecnie 231 miliardów dolarów i jest to najniższy wynik od listopada 2017 roku." - niezła rzeźnia :roll: niedźwiedzie triumfują, @socjolog2008 wybiera kolor swojego lambo.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: altar » środa, 8 sierpnia 2018, 14:29

@socjolog2008 wybiera kolor swojego lambo.

A ja kolor swojej trumny, bo holduje od 12k :) Zarówno BTC jak i alty. Mam kolegę, który holduje od 16k, więc nie mam najgorzej. Ale chociaż cierpliwość sobie wyrobiłem przez BTC i podróżowanie.

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: scibi » środa, 8 sierpnia 2018, 14:56

@altar
podejscie typowo polskie.
Ja mam zle, ale sasiad ma gorzej, wiec nie mam tak zle :D
Dodatkowo trzymanie takiej pozycji na takiej stracie to ogolnie blad, po ta są SL.
A co gdy nie wyjdziemy jak zawsze w gore po jakims czasie?
Banka internetowa tez kiedys pekla i ludzie nie odzyskali.

Dla mnie lecimy ponizej 6k.
Jestem bez pozycji od dzisiaj w nocy, gdzie zamknalem shorta. Czekam na rozwój wydarzen.
Jeszcze nie ma placzu, lamentow, glupich tekstow, wulgaryzmow, zwatpienia ktore trwa dlugo by cokolwiek myslec o innym kierunku.
Kazde wybicie jest coraz slabsze.


Uwaga,
prosze starajcie trzymac sie tematu watku ;-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » środa, 8 sierpnia 2018, 14:59

@scibi, ale od lutego tez nie spada ponizej pewnego poziomu :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » środa, 8 sierpnia 2018, 15:01

scibi pisze: Banka internetowa tez kiedys pekla i ludzie nie odzyskali.
Mówisz o ogóle rynku, czy o poszczególnych dotcomach?

Bo ogół nie wygląda tak źle... ;)

Obrazek

a poszczególne stronki (odpowiednik naszych altów, bym powiedział) popadały rzeczywiście, myślę, że sporą część altów czeka to samo.

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » środa, 8 sierpnia 2018, 15:02

scibi pisze: Banka internetowa tez kiedys pekla i ludzie nie odzyskali.
No jak nie jak tak? Jeśli ktoś był cierpliwy to po 14 latach wyszedł na zero, a teraz jest już na sporym plusie ;)

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: scibi » środa, 8 sierpnia 2018, 15:03

@dovakhiin gdzies wczesniej ktos wrzucił ładny film pokazujacy ze 4 odbicie w 80% konczy sie przebiciem.
Dlatego ja wole teraz postac z boku.
Google trends etc (tez ktos wrzucil link do arta) pokazuje ze zainteresowanie teraz jest male btc.
Wyjscie w gore i utrzymanie kursu wymagało by duzych nakładów finansowych, moim zdaniem to jeszcze nie ten czas.

@Bitjanusz
juz widze ile ludzi bedzie trzymało btc na stracie po kilkanascie lat ;)

ale macie racje, kazdy Janusz twardo trzyma po 14 lat. Przeciez on sie zna i HOLD jest mocne w jego psychice ;-).
Ech ;-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 20
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 67
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: dannu » środa, 8 sierpnia 2018, 15:03

altar pisze: @socjolog2008 wybiera kolor swojego lambo.

A ja kolor swojej trumny, bo holduje od 12k :) Zarówno BTC jak i alty. Mam kolegę, który holduje od 16k, więc nie mam najgorzej. Ale chociaż cierpliwość sobie wyrobiłem przez BTC i podróżowanie.
Ja tam holduje jeszcze nawet od 19k :D

Poziomy na jakich robiłem zakupy i ciągle trzymam to 8k, 10k, 11k, 13k, 19k :lol:

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, Bing [Bot] i 51 gości