"DASH" - WĄTEK SPEKULACYJNY, dyskusja na temat kursu, ceny, o cenie

Aktualnie Dash na Coinmarketcap zajmuje 184 miejsce. Czy do końca Q2 2024 Dash wejdzie do top125?

Czas głosowania minie piątek, 31 maja 2024, 12:30

TAK
0
Brak głosów
NIE
1
100%
 
Liczba głosów: 1
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: maky » środa, 8 sierpnia 2018, 07:56

adam1226 pisze: Wspolczuje
Komu czego?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Gaduła
Posty: 359
Rejestracja: 26 grudnia 2015
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: jacek-g » środa, 8 sierpnia 2018, 08:52

przez kolegę przemawia gorycz nieudanych transakcji co widać po ostatnich wpisach... takie życie, kiedyś się musi to odwrócić,
ja jestem już full w dashu, szukałem dla siebie wiodącego coina do zakupu i wypadło na dasha... zobaczym co będzie :lol:
coinbase może kiedyś doda dasha i będzie git ;)

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: miso20 » środa, 8 sierpnia 2018, 09:19

@jacek-g, miałem pisac dokładnie to samo. Kolega Adam produkuje ostatnio masę postów, gdzie widać niestety ze mu sie nie udawało. @adam1226, Moze warto na chwile odstawić trading? Tak na miesiąc i odpocząć. Każdego z nas dopada overtrading

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3917
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
25
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: __kot__ » środa, 8 sierpnia 2018, 10:26

Ja bym nawet polecał więcej @miso20, - jeśli wierzysz w krypto to po prostu kupić, zostawić trading całkowicie i zająć się:
- codziennym życiem
- hobby
- rodziną
- przyjaciółmi
- pracą
- czytaniem książek
- sportem
- rozwojem osobistym

Satysfakcja gwarantowana. Sprawdziłem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: adam1226 » środa, 8 sierpnia 2018, 10:34

@jacek-g, raczej zlosc na siebie, ze dalem sie nagonic na przetrzymanie jak bylo >1000plus
a potem dalej trzymalem a nawet dokupilem mimo ze kondycja dasha kompletnie do tego nie sklaniala

Dodano po 1 minucie 54 sekundach:
Minusujcie sobie mnie do woli moge dostac 1000minusow, jesli w zamian za to choc jedna osoba otworzy oczy
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Lester » środa, 8 sierpnia 2018, 10:41

__kot__ pisze: Ja bym nawet polecał więcej @miso20, - jeśli wierzysz w krypto to po prostu kupić, zostawić trading całkowicie i zająć się:
- codziennym życiem
Dla niektórych krypto i trading jest "codziennym życiem", bo to ich "praca" (jeśli spekulacje można tak nazwać ;) ) i hobby w jednym, czyli na tym zarabiają (znaczy czasem zarabiają a czasem tracą :) ).

A co do kursu Dasha - żeby nie offtopować tak zupełnie - to napiszę taką oczywistą oczywistość: że większy pływ na jego kurs ma Bitcoin, niż Wenezuela, wprowadzane przez zespół nowości i udoskonalenia, i wszystko inne razem wzięte. To wszystko oczywiście też będzie miało wpływ, ale jak będzie hossa na BTC i krypto. To takie moje spostrzeżenie, nie trzeba się z nim zgadzać.
adam1226 pisze: Minusujcie sobie mnie do woli moge dostac 1000minusow, jesli w zamian za to choc jedna osoba otworzy oczy
Mógłbyś to rozwinąć, co masz na myśli? Na co otworzy oczy? Na jaką prawdę?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: adam1226 » środa, 8 sierpnia 2018, 10:46

@Lester, glownie to ze jak piszesz wiekszosc wplywu ma spekulacja,
ale tez ze wiekszosc projektow (o ile nie wszystkie) wypadaja bardzo blado w porownaniu do tradycyjnych firm jesli porownamy podmioty o podobnej skali finansowania (nie wiem, czy dosc jasno sie wyrazam, niestety, nieprzespana noc :D)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: benq » środa, 8 sierpnia 2018, 11:32

Lester pisze: Dla niektórych krypto i trading jest "codziennym życiem", bo to ich "praca" (jeśli spekulacje można tak nazwać ) i hobby w jednym, czyli na tym zarabiają (znaczy czasem zarabiają a czasem tracą ).
I wierzysz, że na dłuższą metę da się zachować zdrowie psychiczne, normalne życie rodzinne i wewnętrzny spokój, jeżeli trading kryptowalutami jest czyimś życiem, pracą, hobby i jedynym źródłem dochodu?
Ja już dawno przestałem w to wierzyć.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: Lester » środa, 8 sierpnia 2018, 11:38

@benq, nie wierzę, dla mnie to w ogóle jest chore, ale nie tyle to że ludzie to robią, tylko ten świat/system, ten matrix, w którym przyszło nam żyć. Żeby to rozwinąć musiałbym długi offtop zrobić, może kiedyś w kotle wrócimy do tej dyskusji. Tu napiszę tylko tyle, że obecny rozwój technologiczny i wiedza pozwoliłaby wszystkim ludziom na tej planecie żyć dostatnio, bez wojen i mogliby tylko pracować ci co chcą, reszcie można by zapewnić niezbędne minimum do życia w formie dochodu gwarantowanego, o którym nawet trochę było głośno niedawno. Już widzę jak korwinowcy i wolnorynkowcy, czy inni "kapitaliści" rzucą się zaraz na mnie, że to utopia, komunizm, było przerabiane i do niczego dobrego nie doprowadziło. ;)
Ostatnio zmieniony środa, 8 sierpnia 2018, 11:42 przez Lester, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: miso20 » środa, 8 sierpnia 2018, 11:38

@adam1226, jeśli to ci doda otuchy to ja też - i oewnie wielu innych - przetrzymałem, hodluje dalej i zamierzam dokupić, a jakoś nie jestem na siebie zły. Nie masz monopolu na prawdę objawioną by otwierać komuś oczy. To tylko subiektywne odczucia każdego. Ja sie cieszę, że cena leci na pysk, a dzięki takim relakcjom widze, że można dokupywać.

@__kot__, dokładnie tak robię. Dash kupiony dwa lata temu i co jakis czas dalszy dokup przy każdych spadkach. A ile samorozwoju dzięki year-tradingowi hoho :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: adam1226 » środa, 8 sierpnia 2018, 11:49

@miso20, ja tak pisze mniej wiecej od ~500usd, takze nie jestem dobrym indykatorem konca spadkow..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: miso20 » środa, 8 sierpnia 2018, 11:52

@adam1226, spoko od 500$ bliżej końca spadków niż od 1600 ktore osiągnął Dash :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3917
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: __kot__ » środa, 8 sierpnia 2018, 14:40

adam1226 pisze: @jacek-g, raczej zlosc na siebie, ze dalem sie nagonic na przetrzymanie jak bylo >1000plus
a potem dalej trzymalem a nawet dokupilem mimo ze kondycja dasha kompletnie do tego nie sklaniala

Dodano po 1 minucie 54 sekundach:
Minusujcie sobie mnie do woli moge dostac 1000minusow, jesli w zamian za to choc jedna osoba otworzy oczy
Kto Ciebie nagonił?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: adam1226 » środa, 8 sierpnia 2018, 14:48

@__kot__, po co mnie wywolujesz, jak i tak wiesz swoje? czy jest z tego jakakolwiek korzysc dla projektu Dash?
adopcja wzrasta np, albo Evolution bedzie szybciej ukonczone?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3917
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Re: RE: "DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: __kot__ » środa, 8 sierpnia 2018, 16:12

adam1226 pisze:@__kot__, po co mnie wywolujesz, jak i tak wiesz swoje? czy jest z tego jakakolwiek korzysc dla projektu Dash?
adopcja wzrasta np, albo Evolution bedzie szybciej ukonczone?
Jak napisałem wcześniej, mam dosyć Twojego pustosłowia i krytykanctwa i będę je piętnował.

Zatem raz jeszcze - kto Ciebie naganiał i gdzie?
Bądź odpowiedzialny za to, co piszesz lub nie pisz wcale.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: kirucha2 » środa, 8 sierpnia 2018, 17:47

nie karmcie trola!

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: koparki » środa, 8 sierpnia 2018, 18:12

__kot__ pisze: kto Ciebie naganiał
ja Adama naganiałem :lol: , ale się nie martw teraz jest po prostu tanio , za jakiś czas będzie drogo ... w obecnych warunkach (bessa ) drogo to rejony ok 380 a juz napewno będzie wielki opór przy 400 , w okolicy 380 wyszedłbym na zero ale czy wyjdę i do czego do usdt? do 80$ nie spadnie a nawet jesli to ktoś jednym zleceniem zbierze masternody z tablicy zleceń a że rynek jest skrajnie płytki to w wyniku tego będa igiełki +50%

Dodano po 2 minutach 46 sekundach:
miso20 pisze: Przypomniała mi sie lorraine cztery lata temu jak czekała chyba właśnie na 80$ na bitku i Titanicu wklejała . Obyśmy powtórzyli teraz ten schemat na dashu (choć on urósł ciut wyżej niż btc wtedy)
Tak, Lorraine to symbol "pociągu który odjechał bezpowrotnie"
Z drugiej strony pamiętam co się stało z LTC w czase poprzedniej bessy i jak długo szorował po dnie ze znikoma wartością
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3268
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: akos » środa, 8 sierpnia 2018, 18:20

Taka subiektywna rada z mojej strony dla zdesperowanych i sfrustrowanych bagholderów. Pewnie brzmi to jak rada wuja dobra rada, ale może komuś się przyda ;) Otóż gdy chcę się czuć w miarę spokojnie jako hodler to kupuję towar wymęczony długimi spadkami a później wywalam tego z 50-70% jak porządnie urośnie bez żadnego sentymentu, że super fundament, fajny projekt i w ogóle, np. ostatni zakup Dash jeszcze jesienią po około 240 i wywałka połowy jakoś przed tysiakiem. Pozostałe coiny psychologicznie uznaję w takiej sytuacji za "darmowe", chomikuję gdzieś głęboko i zapominam (no prawie zapominam), że je w ogóle posiadam. Teraz podchodzę do obecnego kursu jak bym tamtych jesiennych monet już nie miał, czyli znów szukam dołka dołków na Dashu i zaczynam powoli skupować ;)

No i nie ma co gdybać co by było jak by się sprzedało idealnie na ATH, bo prawie nigdy się tak idealnie nie trafia i nikt nie zna przyszłości, lepiej tę energię umysłową poświęcić na planowanie kolejnych ruchów na rynku z poprzednich wyciągając konstruktywne wnioski. Gdybanie to strata czasu, zawsze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3917
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: __kot__ » środa, 8 sierpnia 2018, 18:52

Lester pisze: A co do kursu Dasha - żeby nie offtopować tak zupełnie - to napiszę taką oczywistą oczywistość: że większy pływ na jego kurs ma Bitcoin, niż Wenezuela, wprowadzane przez zespół nowości i udoskonalenia, i wszystko inne razem wzięte. To wszystko oczywiście też będzie miało wpływ, ale jak będzie hossa na BTC i krypto. To takie moje spostrzeżenie, nie trzeba się z nim zgadzać.
Poruszyłeś ciekawą kwestię - dzięki. W pełni się zgadzam z tym, co napisałeś. Wielokrotnie już obserwowaliśmy, iż wpływ ceny Bitcoina na cenę Dash jest znacznie większy niż wszystkie wysiłki developerów, BizDev, komunikacji itd. razem wzięte. Spekulanci zwyczajnie operują w ramach giełd i swoich schematów i nie mamy na to wpływu (vide Bitcoin is the king).

Stwierdziliśmy zatem, iż możemy w zasadzie iść w dwóch kierunkach:
1. Satysfakcja rynku spekulacyjnego i tworzenie newsów oraz ekscytujących dla spekulantów kroków, podążając za rynkiem Bitcoina i jednocześnie tworząc własne rozwiązanie.
2. Stworzyć strategię opartą na dostarczeniu produktów, który ma służyć grupie szerszej niż spekulanci, akceptując fakt, iż będzie to zadanie trudniejsze, pociągające za sobą niezadowolenie spekulantów oraz konieczność zmierzenia się z wyzwaniami takimi, które obecnie są nieznane w branży, ponieważ wyszliśmy na tradycyjny rynek płatności.

Wybraliśmy drugie podejście z pełną świadomością konsekwencji. Wiem, że osobom, które widzą w krypto tylko wykresy i ceny to się nie podoba ale oni również muszą dokonywać własnych, świadomych wyborów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"DASH" - WATEK SPEKULACYJNY

Postautor: maky » środa, 8 sierpnia 2018, 19:31

__kot__ pisze: Wielokrotnie już obserwowaliśmy, iż wpływ ceny Bitcoina na cenę Dash jest znacznie większy niż wszystkie wysiłki developerów, BizDev, komunikacji itd. razem wzięte.
To świadczy o małej akceptacji i używalności w tej chwil (to nie zarzut a stwierdzenie faktu, które dotyczy wszystkich krypto, w tym BTC). Strach pomyśleć co się będzie działo kiedy ze względu na wzrost zastosowań wzrośnie zapotrzebowanie na to skończone dobro...
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wróć do „Dash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości