Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 2 sierpnia 2018, 16:05

Zacznijmy od tego, że Fundacja Game Credits jest od tego, aby wydać obiecane produkty. Bracia Sholom cały czas zmieniali plany i co 15 minut kazali robić coś innego. Ludzie się skrzyknęli i mają zamiar zrobić to, do czego pierwotnie ich zatrudniono. Moim zdaniem wszystkie te nieukończone projekty są na rękę fundacji z racji tego, że płacono im również monetami GC, które teraz są praktycznie nic nie warte. GCF zarobi swoje jak wyda produkty i kurs pójdzie w górę. Sam Jack miał czy ma 2,8 miliona monet a on długo tam nie pracuje. Jeśli wszyscy tam w zespole posiadają monety, to byłbym skłonny stwierdzić, że połowa monet należy do nich ( bracia sholom mieli 14 milionów )

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » czwartek, 2 sierpnia 2018, 18:40

Zgadzam się z tym, że Jack nie jest tutaj niewiniątkiem i tym, że pierwszy pisze o tym co dzieje się w firmie po prostu chce ratować d...*. Obecnie, moim zdaniem, chcą "coś" zrobić (tak jakby nie mogli zrobić tego wcześniej) żeby podbić kurs i obronną ręką wyjść po angielsku (z kieszeniami dolarów a nie bezwartościowych Game).
Mogę się mylić ale zauważcie, że Jack też niczego konkretnego nie powiedział tylko "wkrótce" "niedługo" "skrzywdzili mnie".
Gwoździem do trumny jest info o rozwiązaniu umowy z Unity (bo mają ważniejsze "tajne projekty")

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » czwartek, 2 sierpnia 2018, 19:02

@Areck1, @leechu84,

Pomyślcie o tym w ten sposób. Jesteście Community Managerem. W Waszej firmie zaczyna się dziać źle, ale nie wiecie do końca do czego to prowadzi. Macie podejrzenia, ale nie macie pewności. Od strony społecznosci zaczynaja sie wylewac żale i jęki że cena leci na łeb na szyje. Musicie bronić firmy tak czy siak bo taka Wasza rola. Jesteście rzecznikiem firmy.

Człowieka powinno się oceniać nie po tym jak zaczął ale po tym jak skończył. Koniec końców zrezygnował z GNation bo był już taki syf że nie wytrzymał. Nie powiedział nic konkretnego? A AMA kolega przeczytał? Opisał cała sytuację ze szczegółami. Co więcej moze zrobic? Mozesz mu wierzyc albo nie. Spakował walizki i wrócił do USA. 2 lata jego życia zostało smutnym wspomnieniem.

Sprawa z Unity to akurat inna bajka- twierdzą że się przeliczyli i za dużo pracy ich to kosztowało biorąc pod uwagę uzysk jaki z tego mieli. Tu nie chodzi o tajne projekty.

Co do ratowania dupy- jakie ratowanie dupy? Został wyruch*ny ostro, nie płacili mu do tego zrezygnował dla nich ze studiów- wszystko na darmo. Ale i tak powiesz ze to wszystko PR i tak na prawde to uciekł z hajsem.

Co do GCF to sam mam mieszane uczucia. Nie wiem- moze to pociągną, może nie. Wiem natomiast, że GNation GC nie pociągnie- co jest w sumie śmieszne bo dalej teoretycznie rozwijaja GStore i GPlay.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » czwartek, 2 sierpnia 2018, 19:26

@Oshel,
Oshel pisze: Co więcej moze zrobic? Mozesz mu wierzyc albo nie
Nie wierzę (ale oczywiście mogę się mylić).
Tak naprawę nigdy nie dowiemy się jak naprawdę było.

Powodzenia dla holderów (po cichu liczę, że uda Wam się wyskoczyć z tego całego interesu z jak najmniejszą stratą chociaż będzie ciężko)

Pozdrawiam i ostatecznie kończę zaglądanie do tego projektu.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » czwartek, 2 sierpnia 2018, 22:41

Nadal nie widać żadnej wypowiedzi Sergeya hmmm...
Dużo nie wiadomych -Sporo domysłów bez konkretów.Sam też wyprzedałem co zostało. Z tego co widać kurs jeszcze troche ponurkuje .Musimy czekac na jakieś konkretne info -Nie sądzę żeby projekt GC umarł.
Zastanawiam się przy jakim kursie wchodzić . Bo nadal Wieże że jednak się to wszystko poukłada.
Nie wiem może 80gr Było by dobrym wejściem .Już widać spore zainteresowanie kupnem przy tej cenie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: CounterStrike » czwartek, 2 sierpnia 2018, 23:07

pokavb pisze: Nadal nie widać żadnej wypowiedzi Sergeya hmmm...
Sergey jest zajęty wyprowadzką z biura i ratowaniem wszystkiego co się da zanim GC upadnie.
pokavb pisze: Bo nadal Wieże że jednak się to wszystko poukłada.
Nie wiem może 80gr Było by dobrym wejściem
Na twoim miejscu prędziej zainwestowałbym w słownik ortograficzny. Ta inwestycja na pewno ci się zwróci. Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » czwartek, 2 sierpnia 2018, 23:26

Oshel pisze:wszystko na darmo. Ale i tak powiesz ze to wszystko PR i tak na prawde to uciekł z hajsem.
Hmm... a te prawie 3 miliony GAME, które posiada? Niechby coin kosztowało choćby $1 to daje to całkiem przyjemną sumkę, której to wizja powodowała, że łgał jak najęty, że wszystko jest cacy. Dla mnie Jack to po pierwsze dzieciak. Nieodpowiedzialny dzieciak. Po drugie, jest umoczony w tym wszystkim. Na pewno nie tak bardzo jak braciszkowie, ale niewątpliwie jest umoczony.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » czwartek, 2 sierpnia 2018, 23:31

@greg_,
Mógłbyś (albo ktokolwiek inny) mi pokazać gdzie jest info o tym, że Jack ma 3 kk GC? Jakieś wypowiedzi, adres portfela? Bo jakoś słyszę o tym od czasu do czasu tutaj na forum, ale nigdzie tego nie potwierdziłem.

Btw- dlaczego Jack miałby dostać AŻ 3kk GC? przecież to jakies 5% calego supply, a on był tylko Community Managerem.

Ale może najpierw fakty- dajcie jakieś info.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » czwartek, 2 sierpnia 2018, 23:50

Oshel pisze: @greg_,
Mógłbyś (albo ktokolwiek inny) mi pokazać gdzie jest info o tym, że Jack ma 3 kk GC? Jakieś wypowiedzi, adres portfela? Bo jakoś słyszę o tym od czasu do czasu tutaj na forum, ale nigdzie tego nie potwierdziłem.
Masz rację. Przepraszam. Powtórzyłem tylko info, które było tu pisane. Założyłem, że to w miarę wiarygodne.
Pisał o tym między innymi tygrysek. Może on wyjaśni jakie jest źródło tej plotki/informacji?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » piątek, 3 sierpnia 2018, 01:00

@Oshel, @greg_, na discordzie o tym pisali, nie pamiętam dokładnie kto i czy to w game credits czy w MobileGo. Tyle, że poszła plotka o tym, że te coiny były sprzedane za 21 milionów $. i niby Sergey z Maximem je upłynnili. To były coiny na wynagdodzenie dla Jacka.

@Oshel Często jesteś na discordzie, bo Ciebie tam widać jak zadajesz pytania. Powinieneś o tym doczytać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » piątek, 3 sierpnia 2018, 08:56

@tygrysek195, @greg_,
Na początku tygodnia wróciłem z urlopu- byłem odcięty od informacji. Pomimo tego przewertowałem Discorda, po tym jak zamieściłeś (chyba Ty) tutaj informacje o tym 1kk GC. Szczerze mówiąc- nie znalazłem takich informacji. Jedynie, że mu nie płacili pensji, a w AMA pisal jeszcze że ma dostać udziały w firmie.

Zadałem pytanie na Discordzie bezpośrednio do jack'a. Zobaczymy co odpowie.

Btw.- z logicznego punktu widzenia- kto o zdrowych zmysłach zgodziłby się na to, że dostaje wynagrodzenie ale to wynagrodzenie jest na koncie pracodawcy i nie możesz zarządzać tymi piniędzmi? Do tego nie masz żadnej umowy ani nic. Śmierdzi mi to- w sensie ta plotka jest za dziwna.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: cyberdzik » piątek, 3 sierpnia 2018, 11:07

Oshel pisze:@Don8000,



Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
@cyberdzik,
n64 potwierdził wersję Jacka. Rozłam też jest czymś spowodowany- ludzie nie odchodzą "ot tak". Jeśli miałbym komuś wierzyć to własnie Jackowi. Jako jedyny stara się być transparentny. Do tego pamiętajmy- on nie był od początku w GC tylko najpierw pracował jako wolontariusz.
Nie bądź aż tak naiwny kolego. Jack Kuveke to krętacz nr jeden w tej całej bandzie. Zwodził ludzi bo mu obiecali zapłatę i udziały w firmie. On jest po takich samych pieniądzach jak bracia Sholom. Dopóty czuł, że może coś ugrać to robił ludzi w bambuko mamiąc ich newsami o nowych pomysłach, partnerstwach, inwestycjach itd., a dobrze wiedział, że to jeden wielki scam. W momencie, gdy zauważył, ze jednak nie zarobi, zaczął uprawiać czarny PR i zrzuca winę na Sholomów, mimo iż musiał wiedzieć od dłuższego czasu na czym polega ich gra.
[/quote]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » piątek, 3 sierpnia 2018, 14:54

@cyberdzik,
A dopuszczasz taką możliwość, że jako Community Manager nie miał dostępu do twardych dowodów (treści umów, faktycznych postępów w developmencie GC) tylko opierał się na tym co mu powiedziano lub niepowiedziano? Chłopak ma 21 lat- wątpie żeby znał się na wszystkim- programowanie, PR, media.
a dobrze wiedział, że to jeden wielki scam
No nie wiem czy wiedział od początku że to scam (o ile to scam). W końcu na samym początku pracował jako wolontariusz, nie pobierał wynagrodzenia. Potem mu zaproponowano posadę która przyjął. Nie wiesz, czy gdyby dostawał pensje dalej albo jeśli dostał by udziały to nie wydarzyłoby się wszystko to co dzieje się teraz. W sensie Jack móglby dalej mamić wszystkich tak długo jak hajs sie zgadza. Ale mogło być też tak, że pomimo tego postanowiłby odejść z burdelu- w końcu chlopak też jest tam dla jakiejś wizji.

On nic nie musiał wiedziec- mysle ze wszyscy stawiaja go zbyt wysoko- jego wiedza mogla byc ograniczona dosyc mocno, ale jako że był na froncie w stosunku do spolecznosci to sie kazdemu wydaje ze to alfa i omega.

IMHO jest ofiarą, wykorzystaną ofiarą, która swoim nazwiskiem podpisała się pod tak cuchnącą sprawą.

Dodano po 2 godzinach 7 minutach 52 sekundach:

@greg_, @tygrysek195,

@jackkuveke Hello Jack! There are some questions from polish community:
1. Were you meant to get 1kk GC from Sholom brothers?
2. If yes- did you get it (or equivalent ammount of USD at some point).
3. If not- did Sholom brothers took it?

@Oshel I'm not sure where you got that number. I was never 'meant' to get 1 million game from anyone.
So the answer is no.
But yes that is a rumor.
As I stated in my AMA post. I was paid gamecredits monthly for my work. After the crowdsale I did receive compensation for my efforts on that. However, my compensation stopped from June of 2017 to April of 2018 (when I was paid one time to help cover my taxes).

Oshel:
So you got paid by crypto on June 2017, after that you did not receive any money. And after all that you got money for taxes on April 2018, yes?

Jack:
@Oshel that is correct


Tak więc ostatnią porcję GC (większą, nie wiemy ile) Jack dostał rok temu. Przez rok mógł to wszystko powymieniać i byłby zarobiony po pachy. Z miesiąca na miesiąc wartość tego co dostał topniała. Oczywiście zaraz powiecie, że jack kłamie, ale tego już udowodnić nie mogę...

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » piątek, 3 sierpnia 2018, 15:19

@Oshel, Fakt, nie mamy jego adresu portfela. W sumie dziwi mnie fakt, że od ponad roku nie dostał kasy za swoją pracę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » piątek, 3 sierpnia 2018, 15:30

@tygrysek195,
Tylko zastanawia mnie co by dało posiadanie adresu jego portfela? Przecież jeśli ma na nim miliony GC to mocno by mu zalezalo zeby cena GC wzrosla- ergo nie robilby teraz takiej dramy jesli nie mialby powodow. Jesli natomiast nie ma GC w ogole to jaki jest sens robienia dramy?

Mnie też zastanawia brak wynagrodzenia. Nie wiem, ja bym rzucil robote w cholere jesli by mi nie placono. CHYBA, że by mnie mamiono obietnicami i wierzylbym w projekt.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » piątek, 3 sierpnia 2018, 15:56

@Oshel, Tutaj jest dużo niejasności. Być może miał wynagrodzenie w BTC i sam zasiał FUD, żeby kupić monety jak najtaniej aby być ustawionym do końca życia. Teraz nagle budowa Fundacji i kończenie projektów. Być może większość projektów jest na ukończeniu i wszyscy z załogi, która przeszła na drugą stronę będzie zarobiona. Normalnie tworząc Fundację już by mogli ją zrobić i zbierać datki, a oni wszystko przeciągają. To wszystko jest dziwne i czuć gdzieś szwindel. Moim zdaniem i Jack i n64 nie grają czysto. Nie pamiętam ale to chyba Maxim pisał o tym, że Jack dostał 2,8 miliona monet, które mógł spieniężyć na górce a rozpłakał się jak cena zaczęła spadać. Coś w ten deseń tam było.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » piątek, 3 sierpnia 2018, 16:13

@tygrysek195,
Nie wiem, ja tego nigdzie nie widzę (1kk GC, czy tam 2,8kk- suma zmienia się jak w kalejdoskopie). Na Discordzie nie ma żadnych wiadomości od Maxima (możesz użyć wyszukiwarki).

Zasiał FUD? Przecież cena spada od pół roku, a od ATH od roku. Drama jest od kilku tygodni (w tym tygodniu na pełnej, akurat k**** po moim urlopie...). Jack nie jest też oficjalnie w GCF- chociaż nic nie jest przesądzone.

Wydaję mi się ze lecisz z domysłami za daleko. Jack i n64 jako jedyni zlozyli obszerne wyjasnienia apropos tego co sie dzieje. Dlaczego GNation milczy? Chodzi mi o szczegoly, a nie jakies ogolne pierdoly. Jaki interes w tym wszystkim mialby n64 ktory nie jest devem? Ehh...

Na pytanie dlaczego został w GNation:
@Oshel As my AMA also said, there were promises made over my length at the organization. For most of the time, I didnt see reason why they wouldnt hold true to the promises regarding payments. And I sincerely believed in both the projects, and didnt want to leave the community.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » piątek, 3 sierpnia 2018, 20:11

z tych konwersacji z ekipa wychodzi lanie wody wiadrami i spychologia :? :roll:

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » sobota, 4 sierpnia 2018, 00:52

Dzisiaj na Polo były spore zrzuty. Gołym okiem widoczne wyprzedawanie się.
Ktoś zrzucając prawie 45000 GAME zbił na chwilę cenę do 2500 sato.
I znów GAME był liderem spadków.
Już 329 pozycja w coinmarketcap.
Brak jakichkolwiek pozytywnych informacji robi swoje.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -17
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Zeus81 » sobota, 4 sierpnia 2018, 09:01

Czytając takie domysły i korespondencje z tzw.wolontariuszem ręce opadają. Być może jest to zagrywka pod spadki i potem same mega super duper info, jednak znajac w życiu wielu cwaniaków tego pokroju to nie mam złudzeń żadnych. Gdyby było inaczej już bym się w tej chwili zapakował po pachy. Rozumiem wasze posty ale są one spowodowane zamoczeniem kasy-i tylko to jest powód waszych dochodzeń. I niech to bedzie ostrzezenie dla nowym milionerow.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Viper_2008 i 12 gości