Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bandyta » środa, 1 sierpnia 2018, 20:03

Ani slowa o game credits. Czyki chca tylko rozwijac mgo. GAME OVER?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: CounterStrike » środa, 1 sierpnia 2018, 20:18

Game już na miejscu 301 w coinmarketcap

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » środa, 1 sierpnia 2018, 20:34

@Bandyta,

Sprawa wygląda tak, że w Belgradzie doszło do rozłamu. Developerzy się pozwalniali, a przynajmniej część z nich i próbują utworzyć GameCredits Foundation. Z jednej strony GNation z Sholomami na czele piszą, że wspierają GCF, ale z drugiej strony nie podzielą się pieniędzmi i uprawiają czarny PR. Trochę to głupie, bo jęsli mają 10kk GC to chyba powinno im zależeć żeby projekt był rozwijany i chociaż obił spekulacyjnie.

Inna sprawa że uważam Maxim'a za niedorozwiniętego społecznie. To co napisał n64 na Medium z wizyty w Belgradzie i to co napisał Jack na Reditcie to jest jakiś hardcore. Jak można nie płacić ludziom? Nie rozumiem.

Rozłam można powiedzieć rozdzielił GC i MGO. Ta cała Elena która tutaj cytujemy to nowy Community Menager MGO. Generaldnie cały czas broni się przed wszystkimi pytaniami zwodząc słowami "soon" itp. Ale gdy pytania stają się niewydogodne (grozby pozwu, prosby o dokładne dane) nasza Pani menegjer usuwa wpisy lub zasłania się umową NDA. Śmieszne.

Przed chwilą Maxim wrzucił jakieś tam bzdety na Discorda MGO- stara śpiewka, zrzuca winę na wszystkich wokół tylko nie na management. Zapewnia o postępujących pracach itp... tylko problem w tym że nikt nigdy nie widział nawet linijki kodu MGO z tego co się orientuje. Równie dobrze mogli wziąć te 50kk USD (teraz 200kk) i je próbować rozdystrybuować po świecie poprzez charity.

Podsumowując całą sytuację- moment jest kluczowy. Jeśli GCF faktycznie powstanie, pokażą zdjęcie teamu, przedstawią biznesplan i źródła finansowania, Jack wróci, a Coa razem z nim- może być dobrze. To potrwa kilka tygodni. Może coś z tego ulepią. Może to wszystko była sprawa NDA ten brak transparentności, nikt nie chciał przecież ryzykować. Teraz gdy chłopaki pójdą na swoje i ustanowią swoje reguły może będzie lepiej.

Generalnie polecam Discord'a- można czytać i jeść popcorn :D Bo to jakiego ludzie mają tam wkurwa po zainwestowaniu XX BTC na osobę to jest niewyobrażalne :D

"I little birdy told me today there was a big announcement in the GNation office. The announcement that team members are not allowed to read Discord or Reddit.", Jack. Zobacznie jakie to wszystko kuriozalne :D

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bandyta » środa, 1 sierpnia 2018, 20:53

Dzieki OSHEL :D czekamy na rozwoj tej nowej grupy. Ja osobiscie wyszedlem przy 1.20zl ale jak bedzie dobre, konkretne info to moze wskocze. Pozdro

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » środa, 1 sierpnia 2018, 20:55

Chciałbym tylko nadmienić, że MGO poszło w górę po wpisie MAXIMA o 20 %. https://coinmarketcap.com/currencies/mobilego/

Natomiast interesujący nas coin GAME cały czas powolnym krokiem spada.

n64 udostępnił 2 adresy braci Sholom, ktoś tutaj już wstawił, na jednym adresie brakuje połowy coinów. Było 14 milionów na 2 adresach. Generalnie na dzisiejszą nockę kupiłem już chipsy popcorn i 6-cio paka, powiem Wam szczerze, że czytając discorda gamecredits i mobileGo mam lepszy humor niż czytając humory.

Z jednej strony szkoda mi ludzi, którzy wpakowali tam kupę kasy, z drugiej strony śmieszy mnie ta cała Elena T. Jest pod takim wpływem braci Sholom, tak ich zachwala, że albo dostaje z tego sowite profity, albo po prostu z nimi sypia ;) albo jedno i drugie ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » środa, 1 sierpnia 2018, 21:07

@tygrysek195,

Nazwałbym to bardziej "dead cat bounce" :)

Odbicie na GC będzie podejrzewam jak GCF sie zmaterializuje, powoła CEO i community manager'a. Wszystko stanie sie oficjalne. Wtedy spekulacyjnie podskoczy. Ale czy podskoczy z poziomu 3k, 4k, czy 2k sato to już nie wiem. Jest źle, ale powietrze się oczyszcza, więc jest również dobrze ;p

Elena jest po prostu teraz ich spokesmanką. Musi ich bronić- po to została zatrudniona. Podobno dziewczyna jest z tej całej firmy easygoing co to robiła za mediatora.

Co do samego GCF- przed chwilą n64 wrzucił że w GCF na ten moment jest 22 ludzi z GNation. Pewnie jeszcze kilku przejdzie z następnym miesiącej jak zobaczą funkcjonujące GCF. Tzn- o ile zobaczą. Jakby nie patrzeć to bedzie 20-40% starego GNation jeśli wierząc w te mityczne 100 osób.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » środa, 1 sierpnia 2018, 21:23

Żeby było śmieszniej, z aplikacji GShare, gdzie można było kopać GAME, nie są wypłacane środki. Całość przejęło GNation.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » środa, 1 sierpnia 2018, 21:25

A skąd taka informacja że nie można? Ludziom wychodzą pieniądze z web walletów pomimo że nadzoruje je GNation. Fakt faktem że trwa to strasznie długo bo rozione jest to ręcznie, ale zawsze.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » środa, 1 sierpnia 2018, 21:30

tygrysek195 pisze: Elena TDziś o 03:45
We went through all of your questions and as a result we prepared answers for most common questions. You can find them below. Information will be added to this list daily.
If you didn’t find the answer you are looking for please ask in the general chat section.

What is happening in the company now?
Gamecredits developers and part of the team decided to create GC Foundation to work on the Gamecredits blockchain development and to look for additional markets and partnerships. That decision had its full support from the company’s management, so the company has split up. For now some of the team members are working for GC Foundation. Details of collaboration between GC Foundation and MobileGO management is under the NDA. However, we hope that the new organization will achieve their goals.
(...)
l
W wolnym tłumaczeniu:

Drodzy frajerzy,

Cieszę się, że tak długo daliście się wodzić za nos i łykaliście jak pelikany nasze bzdurne wiadomości o rozwoju, o licznych partnerstwach, które zawsze będą "wkrótce", ale teraz nie możemy o nich powiedzieć, bo to tajemnica.

Mam nadzieję, że skoro wciąż jesteście z nami, to będziecie dalej nam wierzyć i trzymać monety, bo dobrze byłoby by braciszkowie Sholom jakoś opchnęli te swoje GAME zanim ich wartość będzie wynosiła 0 centów.

Obiecujemy, że jeśli nadal będziecie przy nas trwać, to Sergey dalej będzie karmił was bajeczkami z mchu i paproci o tym, jak bardzo was kocha, jaką to jesteście wspaniałą społecznością i jak wszystko wspaniale się rozwija i że wkrótce będą nowe partnerstwa. No, a przynajmniej do czasu, gdy spieniężą jak największą ilość coinów.

---

Słusznie ktoś napisał jakiś czas temu na bitcointalk, że bracia Sholom są oszustami na tyle nieudolnymi, że nawet nie potrafili podpompować ceny coina, by w konsekwencji móc ukraść jeszcze więcej.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » środa, 1 sierpnia 2018, 21:49

tygrysek195 pisze: Chciałbym tylko nadmienić, że MGO poszło w górę po wpisie MAXIMA o 20 %. https://coinmarketcap.com/currencies/mobilego/

Natomiast interesujący nas coin GAME cały czas powolnym krokiem spada.

n64 udostępnił 2 adresy braci Sholom, ktoś tutaj już wstawił, na jednym adresie brakuje połowy coinów. Było 14 milionów na 2 adresach. Generalnie na dzisiejszą nockę kupiłem już chipsy popcorn i 6-cio paka, powiem Wam szczerze, że czytając discorda gamecredits i mobileGo mam lepszy humor niż czytając humory.
Wszystkie projekty takich oszustów powinny być usuwane z giełd lub przynajmniej obrót powinien być zawieszony do wyjaśnienia. Przynajmniej z szanujących się giełd ale cóż, już taki mamy gównoklimat w krypto.

Cena GC już jest taka jak na Yobicie od paru miesięcy, a podobno poszło tylko o aktualizację między GC, a Yobitem... Po tych rewelacjach nie wierzę w ani jedno słowo tych oszustów z GC.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: cyberdzik » środa, 1 sierpnia 2018, 22:06

Na bezczelnego wyłudzili pieniądze od naiwnych ludzi. Ten cały Jack Kuveke siedzi w tym bagnie razem z nimi, nie wierzę w ani jedno słowo, które pisze próbując się bronić. On zwodził nawinych ludzi przez cały czas zatajając prawdę i podając fałszywe informacje. Kupię game i mgo jak będą po 2 gr.

Dodano po 4 minutach 59 sekundach:
anagamidev pisze: Im szersza dystrybucja tym lepiej dla ogólności i dla ceny :D

Trzeba też patrzeć na dobre strony tego projektu :D Zrobią dobrą grę, albo parę grywalnych gierek - chociażby klonów, remake'ów i GAME będzie jedną z niewielu walut, która ma faktyczny usecase i będzie generowała jakąś wartość nie tylko spekulacyjną :D Ale takie rzeczy to nie hop siup, czasem potrzeba wielu miesięcy :D Nie traćmy nadziei na samym dołku :D
https://twitter.com/gamecredits/status/ ... 9408962560
Chyba siedzisz na sporej ilości game, że piszesz takie brednie :D :D :D :D :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » środa, 1 sierpnia 2018, 22:11

@Don8000,

Hmm, rozumiem frustrację, ale sprawa jest bardziej skomplikowana niż to wygląda na 1szy rzut oka. Jeśli GCF wypali to będzie to kompletnie oddzielny podmiot skupiony na rozwoju GC a nie wszystkiego wokół. Generalnie z tego co czytam to się nie dziwie że development idzie tak wolno- ludzie nie pracowali nad GC tylko nad jakimiś pobocznymi projektami, nad MGO, nad nie-krypto tokenem- nie dziwie się że pouciekali- też bym się wkurzył. Właściwie sam miałem taką sytuację ostatnio że przez jakiś czas pracowałem nie róznymi rzeczami tylko nie nad tymi nad którymi powinienem. Tyle, że sytuacja w Belgradzie jest 100x bardziej poważna.

Co do stwierdzenia "oszusty z GC" to raczej bym nie generalizował. Właśnie dlatego ten rozłam- ludziom nie podobało się to co się działo więc miejmy nadzieje że ta dobra śmietanka przechodzi do GCF.

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
@cyberdzik,
n64 potwierdził wersję Jacka. Rozłam też jest czymś spowodowany- ludzie nie odchodzą "ot tak". Jeśli miałbym komuś wierzyć to własnie Jackowi. Jako jedyny stara się być transparentny. Do tego pamiętajmy- on nie był od początku w GC tylko najpierw pracował jako wolontariusz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: frc991 » środa, 1 sierpnia 2018, 22:18

Przepraszam, że się wtrącam między wódkę a zakąskę. Mam natomiast pytania, które rozjaśniłoby mi sytuację wokół tokenu Game.

Kto aktualnie pracuje nad blockchainem GameCredits?
Czym dla GameCredits jest podmiot MobileGo?
Jaki cel ma powstanie Fundacji GameCredits?
Jaki cel defacto może mieć rozłam działu developmentu od GNation i przejście do Fundacji?

Wybaczcie, czuję się jakbym wszedł w połowię Wigilii, a Ciotka ma dwa promile i bełkocze..?

EDIT: Pytania te zadaję ze względu na to, że zauważyłem dość konkretny zjazd wartości tokenu (choć patrząc wykres historyczny wciąż jesteśmy WYSOKO!) i chciałem dopompować swój portfel, zamknąć go na 2 lata i otworzyć z profitem, a tu widzę, że odbywa się gruba inba.
Ostatnio zmieniony środa, 1 sierpnia 2018, 22:25 przez frc991, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » środa, 1 sierpnia 2018, 22:21

Oshel pisze: @Don8000,

Hmm, rozumiem frustrację, ale sprawa jest bardziej skomplikowana niż to wygląda na 1szy rzut oka. Jeśli GCF wypali to będzie to kompletnie oddzielny podmiot skupiony na rozwoju GC a nie wszystkiego wokół. Generalnie z tego co czytam to się nie dziwie że development idzie tak wolno- ludzie nie pracowali nad GC tylko nad jakimiś pobocznymi projektami, nad MGO, nad nie-krypto tokenem- nie dziwie się że pouciekali- też bym się wkurzył. Właściwie sam miałem taką sytuację ostatnio że przez jakiś czas pracowałem nie róznymi rzeczami tylko nie nad tymi nad którymi powinienem. Tyle, że sytuacja w Belgradzie jest 100x bardziej poważna.

Co do stwierdzenia "oszusty z GC" to raczej bym nie generalizował. Właśnie dlatego ten rozłam- ludziom nie podobało się to co się działo więc miejmy nadzieje że ta dobra śmietanka przechodzi do GCF.

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
@cyberdzik,
n64 potwierdził wersję Jacka. Rozłam też jest czymś spowodowany- ludzie nie odchodzą "ot tak". Jeśli miałbym komuś wierzyć to własnie Jackowi. Jako jedyny stara się być transparentny. Do tego pamiętajmy- on nie był od początku w GC tylko najpierw pracował jako wolontariusz.
Zero frustracji, na GameCredits czesalem najfajniejsze pieniądze akurat na daytradingu na BB kiedyś.

Goście przewalili kasę inwestorów na koks i dziwki, nie wywiązali ani nie zamierzają się wywiązac się z założeń i obietnic. Co więcej robią zupełnie inne rzeczy :D a jak gówno wypłynęło to mówią sorry.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » czwartek, 2 sierpnia 2018, 09:24

frc991 pisze: Przepraszam, że się wtrącam między wódkę a zakąskę. Mam natomiast pytania, które rozjaśniłoby mi sytuację wokół tokenu Game.

Kto aktualnie pracuje nad blockchainem GameCredits?
Czym dla GameCredits jest podmiot MobileGo?
Jaki cel ma powstanie Fundacji GameCredits?
Jaki cel defacto może mieć rozłam działu developmentu od GNation i przejście do Fundacji?

Wybaczcie, czuję się jakbym wszedł w połowię Wigilii, a Ciotka ma dwa promile i bełkocze..?

EDIT: Pytania te zadaję ze względu na to, że zauważyłem dość konkretny zjazd wartości tokenu (choć patrząc wykres historyczny wciąż jesteśmy WYSOKO!) i chciałem dopompować swój portfel, zamknąć go na 2 lata i otworzyć z profitem, a tu widzę, że odbywa się gruba inba.
@frc991,
1. Aktualnie chyba... nikt. Blockchain sobie jest, nody sobie działają. Natomiast kto panuje nad rozwojem GC? Tutaj już jest klops bo GNation zrzuciła wszystko na GCF. GC to projekt tak czy siak open source.
2. MGO to jest kryptowaluta wypuszczona bezpośrednio przez GNation (braci Sholom) w zeszłym roku. Nadmienić należy że część zespołu nie zgadzała się z decyzją o wypuszczeniu następnej krypto. Zebrane zostało ICO 50kk USD w ETH i innych walutach. MGO miało być powiązane stricte z eSportem- nie do końca to rozumiem bo nie czytałem White Paper (który cały czas jest zmieniany przez braci Sholom, sic!). Nie miała to być natomiast konkurencja dla GC. GC miało być do kupowania gier i płatności in-game.
3. Rozmowy nt. GCF prowadzone są już od około 2 miesięcy. Ma to być odrębny twór pracujący nad rozwojem GC. GNation umywa ręce- w sumie się nie dziwie- większość teamu od GC od nich odeszło to po co im projekt nad którym nie panują. Problem natomiast jest z finansowaniem- GCF na ten moment nie ma pieniędzie (a przynajmniej tak nam sie wydaje) bo GNation się nie podzieli pieniędzmy z crowdsell'a i z ICO.
4. Cel? Zależy dla kogo. Dla developerów z GCF celem jest dostarczenie jakościowego produktu któego dostarczyć nie mogli przez to, że cały czas robili inne rzeczy (zły management). Teraz będą mieli wolną rękę. Dla GNation cel jest taki, że pozbywają się tych najbardziej wojujących ludzi z zespołu i mogą dalej rozpierdzielać pieniądze bez złego dymu ze srodka organizacji.

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
Ogólnie polecam tutaj 2 artykuły które się tutaj pojawiły- AMA na reddtcie od Jacka i artykuł użytkownika n64 o jego pobycie w Belgradzie. To dużo wyjaśnia.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: frc991 » czwartek, 2 sierpnia 2018, 09:31

@Oshel

Dziękuję za wytłumaczenie.
Wstrzymam się do czasu wyjaśnienia sytuacji.
Łap +

Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » czwartek, 2 sierpnia 2018, 09:36

@frc991,

Nie ma za co. GCF wystosuje oświadczenie w przeciągu kilku tygodni- tak piszą mądre głowy. Podejrzewam, że cena będzie się obsuwać powoli w kierunku 1-2k sato do tego momentu.

Dodatkowo:

RADZE WSZYSTKIM WYCOFAC MONETY Z WEB WALLETA ASAP! JEST ON TERAZ W REKACH GNATION- NIE WIADOMO JAKI JEST ICH PLAN. FIFIPL CZEKA JUŻ 24H NA WITHDRAW.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » czwartek, 2 sierpnia 2018, 12:34

Oshel pisze: RADZE WSZYSTKIM WYCOFAC MONETY Z WEB WALLETA ASAP! JEST ON TERAZ W REKACH GNATION- NIE WIADOMO JAKI JEST ICH PLAN. FIFIPL CZEKA JUŻ 24H NA WITHDRAW.
ktoś mi odpisał na discordzie MGO że czekał 72h.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » czwartek, 2 sierpnia 2018, 14:17

@leechu84,
O to bym się nie bał- open source to jest umowa, są disclosure'y, to nie są puste słowa. Nie możesz ot tak położyć łapy na Linux'ie i powiedzieć 'to jest niczyje, więc od tera jest moje'. Tak samo jest z kodem od GC.

Co innego jeśli chodzi o GPlay, GStore i inne pochodne gdzie kod jest zamknięty. Tutaj już jest mnie kolorowo.

Dodano po 25 minutach 40 sekundach:
@fifipl,
Lol, dostałem właśnie maila od BitBay, że depozyt został złożony w postaci GAME (z web wallet'a na giełdę), ale w block explorerze jeszcze tego nie widać :D. Dziwne. Zajęło to ok. 16h.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » czwartek, 2 sierpnia 2018, 15:57

@leechu84,

Nie odnosiłem się do blockchaina ale do kodu który jest open source. Możesz sobie zrobić forka jeśli tylko zachcesz z już istniejącą technologią zbudowaną przez GNation (jeszcze z ludźmi z GCF).

Oddali dostępy? Dostępy do czego? :o Do repo?

GCF akurat ma w tym momencie większe pole do osiągnięcia zaufania niż GNation. Szambo się wylało- nikt nie pochwala posunięć GNation, wszyscy bronią GCF lub nie wierzą nikomu.

Jeśli chodzi o brak pieniędzy to fakt- to jest problem. Chłopaki niby mają jakiś pomysł, ale muszą go przedstawić żeby w ogóle zacząć o tym mówić.

A cuda są ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości