Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 42
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: 2north » piątek, 20 lipca 2018, 20:48

RuckenFetard pisze: Zwiększ swoje szanse i zmień Avatar na czas KYC raczej nie pomoże Ci w weryfikacji
;-) Mogą pomyśleć o tym, że skoro jestem zweryfikowanym użytkownikiem giełdy to mogą od razu przyznać dostęp do bitbaypay bez procesu weryfikacji. Taka tam luźna uwaga.. ;)

Dodano po 4 godzinach 35 minutach 33 sekundach:
@BitBay, Napisałem do Was kolejną wiadomość na priv. Zostało usunięte moje konto na bitbaypay, następnie założyłem na ten sam adres email ponownie konto. Wysłałem pliki do weryfikacji i zostało zablokowane. Proszę o kontakt.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adam1226 » piątek, 20 lipca 2018, 23:54

Usuwam konto.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » sobota, 21 lipca 2018, 09:10

@BitBay, w aplikacji mobilnej majac wybrane btc u gory chce wybrac/przeskoczyc z listy altow na "O'hM'yG'od", albo "GN'uT'a", o "F'uckT'hisO'ption" nie wspominam nawet, ale ich nie widac, pojawiaja sie tylko poprzez - szukaj, lub jak sie wejdzie na dashboard i wybierze - pokaz wszystkie - tak juz pozostanie, czy beda widoczne tez w tym rozwijanym menu :?: :idea:

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » sobota, 21 lipca 2018, 16:52

lepiej sprawdźcie swoje rachunki na tej giełdzie bo mi transakcje Maker liczy z prowizją Taker i nie są to transakcje typu, że sprzedałam coś jakiejś ukrytej ofercie, zresztą w historii jak byk widnieje napis przy transakcji - Maker. Ciekawe od kiedy trwa ten proceder bo zauważyłam dopiero gdy była równa kwota w PLN, potem sprawdziłam starsze operacje i też Taker zamiast Maker.
Oj szykuje się reklamacja :p

A druga sprawa to gdzie się podział czat z konsultantem? Już nie ma tej opcji?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 21 lipca 2018, 17:19

Lais pisze:lepiej sprawdźcie swoje rachunki na tej giełdzie bo mi transakcje Maker liczy z prowizją Taker i nie są to transakcje typu, że sprzedałam coś jakiejś ukrytej ofercie, zresztą w historii jak byk widnieje napis przy transakcji - Maker. Ciekawe od kiedy trwa ten proceder bo zauważyłam dopiero gdy była równa kwota w PLN, potem sprawdziłam starsze operacje i też Taker zamiast Maker.
Oj szykuje się reklamacja Obrazek

A druga sprawa to gdzie się podział czat z konsultantem? Już nie ma tej opcji?
Mi dziś policzyli właściwie prowizje jak nie miałem ukrytej oferty. Ale teraz mnie zainteresowałeś bo akurat zauważyłem to na ukrytej ofercie a nie wiem jak było wcześniej na nie ukrytych. Daj znać jak się sprawa potoczyła bo ja w przykładzie podałem do supportu ofertę ukrytą i dostałem wyjasnienie że wtedy zawsze jest taker. Ja mam wszystkie jako maker tylko teraz raczej nie mam możliwości już sprawdzenia, która oferta była ukryta a która nie.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » poniedziałek, 23 lipca 2018, 09:18

keeper pisze: @BitBay
nie da się wypłacić XMR bez podania ID transakcji, mimo, że zaznaczam, że ma nie być ID, po zleceniu po chwili się anuluje......
nie da się wypłacić XMR bez podania ID transakcji za pomocą API, po zleceniu po chwili się anuluje......
nie da się utworzyć zgłoszenia do helpdesku po próbie przekierowuje na stronę bitbay
@BitBay minał już prawie tydzień a ciągle nie da się wypłacać XMR ......... serio?
to ma być poważna giełda?
support odpisuje tylko, że przekierowuje temat do działu technicznego albo ich ponagla i tyle......
wiem, że jesteście zajęci ważniejszymi zadaniami jak wprowadzanie Futuro nie giełdę.... ale bez przesady, to nie może być tak trudne do naprawienia....

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 23 lipca 2018, 12:07

@Lais,
Reklamację możesz zgłosić poprzez ticket, gdzie sprawa zostanie dokładnie sprawdzona przez nasz support, ticket możesz przesłać tutaj - https://ticket.bitbay.net
Lais pisze: A druga sprawa to gdzie się podział czat z konsultantem? Już nie ma tej opcji?
Czat jest dostępny na naszej stronie w prawym dolnym rogu.

@keeper,
Spróbuj wyczyścić pliki cookies/cache lub skorzystaj z przeglądarki Chrome w trybie incognito, ewentualną przyczyną może być również wpisywanie znaków diakrytycznych w komentarzu przy wypłacie, co powoduje anulowanie wypłaty.
Daj znać czy to rozwiązało problem.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » poniedziałek, 23 lipca 2018, 12:34

ta odpowiedź to na serio?

jak wypłata która się zleca poprawnie, tylko jest później przez was aunulowana może nie wchodzić bo Chrome nie jest w trybie incognito???
albo jak przez API tak samo zlecona wypłata może się po chwili anulować ???
żadnych komentarzy nie wpisuje...

może jeszcze powinienem zrestartować komputer? i to najlepiej 3 razy....

macie po prostu błąd w silniku giełdy, który nie puszcza wypłaty bez drugiego pola, albo niewłaściwie sprawdza docelowy adres........

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 42
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: 2north » poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:48

@BitBay, Napisałem znów do Was wiadomość, konto na bitbayPAY jest cały czas zablokowane. To moja wina, zadziałał prawdopodobnie system bezpieczeństwa. Zarejestrowałem drugie konto i podałem te same dane do weryfikacji co w pierwszym. Dlatego zablokowane zostało konto na, którym mi zależy. Czyli to pierwsze;) Wyjaśnienia napisałem na priv. :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 23 lipca 2018, 16:40

[NOWOŚCI] "Po przeniesieniu na Maltę nie zwalniamy tempa!" - BitBay o nowych produktach

Przenosiny na Maltę otworzyły przed nami furtkę z przestrzenią do wprowadzania nowych produktów. Z pewnością jest to rewelacyjna wiadomość dla naszych użytkowników, ponieważ dzięki tej możliwości w ostatnich 2 tygodniach mieliśmy 7 ważnych wdrożeń, w tym:
:arrow: Kantor FIAT, oferujący ekspresowe i bezprowizyjne wymiany walut EUR, USD i PLN
:arrow: platformę tradingową - BitBay PRO, z możliwością personalizacji giełdy pod preferencje, dostęp do zaawansowanych narzędzi i indykatorów,
:arrow: oraz nowe kryptowaluty: Monero, Zcash, Golem i OmiseGo w parach z BTC, EUR, USD i PLN.

Produkty zostały wprowadzone z myślą o potrzebach naszych użytkowników. Na ten moment planujemy usprawnić funkcjonowanie BitBay PRO, które zostało udostępnione w wersji BETA. Serdecznie zachęcamy do testowania - jesteśmy otwarci na feedback. :D

Szczegóły dotyczące wprowadzonych nowości znajdują się pod adresami:
:arrow: BitBay PRO: https://bitbay.net/pro/pl/
:arrow: Kantor FIAT: https://bitbay.net/pl/pomoc/moje-konto/ ... ntoru-fiat
:arrow: Kryptowaluty:
https://bitbay.net/pl/premiery/golem
https://bitbay.net/pl/premiery/omisego
https://bitbay.net/pl/premiery/monero
https://bitbay.net/pl/premiery/zcash

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaufanie.


Znajdź nas w social media:
https://www.facebook.com/BitBayPolska
https://twitter.com/BitBayPolska
https://instagram.com/bitbayofficial/
https://www.linkedin.com/company/bitbay/

8-) BitBay to Twoja najlepsza przestrzeń do handlu kryptowalutami!

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » poniedziałek, 23 lipca 2018, 17:11

@BitBay,
"Czat jest dostępny na naszej stronie w prawym dolnym rogu."

na jakiej stronie bo ja na żadnej nie mam czatu :p, przeglądarka chrome w trybie incognito

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 23 lipca 2018, 17:26

@Lais,
https://bitbay.net/pl

W prawym dolnym rogu jest możliwość przesłania formularza kontaktowego lub bezpośredni czat online.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4686
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: shinya56 » poniedziałek, 23 lipca 2018, 17:27

Ile trwa obecnie proces weryfikacyjny ? Tylko realnie. W 24h według opisu to raczej się nie wyrabiacie. Czekam od zeszłego tygodnia.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » poniedziałek, 23 lipca 2018, 17:45

@BitBay,
problem w tym, że u mnie zawsze był czat w "prawym dolnym rogu" a teraz go nie ma, na tej podanej stronie również nie ma

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 23 lipca 2018, 17:48

Również nie mam czatu tak samo jak w Chrome przekierowuje mnie na stary adres do zakładania ticketow. Przeglądarka wyczyszczona w trybie incognito jest to samo. W operze działa. Więc problemy występują tylko na Chrome.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GrandKW » poniedziałek, 23 lipca 2018, 18:04

u mnie na chrome działa v67 win10

edit: sorry działało tylko po pierwszym wejściu na stronę, po zamknięciu krzyżykiem nie ma już opcji powrotu do chatu

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: revo » poniedziałek, 23 lipca 2018, 18:06

U mnie live czat tez działa
shinya56 pisze: Ile trwa obecnie proces weryfikacyjny ? Tylko realnie. W 24h według opisu to raczej się nie wyrabiacie. Czekam od zeszłego tygodnia.
Spróbuj napisać bitbayowi na live czacie to powinno przyśpieszyć proces weryfikacyjny
https://bitbay.net/pl najeżdżasz na "szybki kontakt" i dalej "czat online"

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 24 lipca 2018, 11:10

@shinya56,
Warto również sprawdzić folder SPAM, czy INNE, gdzie mógł zostać podany powód odrzucenia weryfikacji.
Jeśli nic rzeczywiście nie doszło na adres e-mail, prosimy o przesłanie zgłoszenia monitorowanego tutaj - https://ticket.bitbay.net

@Lais, @liseklsk, @GrandKW,
Dziękujemy za informacje. Problem z czatem zgłoszony do działu technicznego, będziemy informować o postępach.

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: leniart1986 » środa, 25 lipca 2018, 14:33

Dawno mnie nie było, wiele zmian a czas wrócić do "pracy" :)
Mam pytanie jak to teraz wygląda z wpłatą i wypłatą pln ? Wpłacać można dalej pomimo, że giełda na Malcie ma siedzibę poprzez pocztę polską ?
Z wypłatami również jak to teraz jest bo domyślam się, że wypłaty nie są z polskiego konta bankowego więc jak realnie praktycznie a nie teoretycznie wygląda czas otrzymania przelewu ? Np zlecam dzisiaj to w dniu jutrzejszym otrzymam przelew czy też trwa to dłużej ?
Poproszę o odpowiedź osoby które " na sobie" sprawdziły jak wygląda temat wypłat w praktyce :)

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » środa, 25 lipca 2018, 15:13

@leniart1986, Wszystko jest jak było. Przy wpłatach jest nowy odbiorca i tytuł przelewu. Przy wypłacie nie ma zmian, przelewy wychodzą z BB tak samo. Pozdr ;)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości