Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 6 lutego 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bartuo » piątek, 13 lipca 2018, 16:18

To ja się podłączę do pytania. Mam Nano. Jak zainstaluję Huba, to mam na nim założyć nowy portfel i przelać z Nano?


Wysłane za pomocą Tapatalk Pro.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 13 lipca 2018, 16:38

Bartuo pisze: To ja się podłączę do pytania. Mam Nano. Jak zainstaluję Huba, to mam na nim założyć nowy portfel i przelać z Nano?


Wysłane za pomocą Tapatalk Pro.
Nie. Logujesz się na huba za pomocą swoich 12 słów na to samo konto

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » sobota, 14 lipca 2018, 11:11

cisza spokoj nic sie nie dzieje, ciekawych newsow nie ma, na skosnookich forach pusto jakby im Kim nuke bomb zapodal na sniadanie :mrgreen:

btc sunie w przedziale 6.15-6.25k$, 3m zaskoczy poniedzielnik moon patrolem czy road to hell :idea: :D

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: atari1999 » sobota, 14 lipca 2018, 11:39

Neewsy są, same pozytywne, no może nie dziś, ale cały tydzień raczej na plus, a mimo to cena balansuje w tych samych granicach, powolny spadek i nagły skok w górę, znów powolny spadek i znów skok, jakby ktoś się porządnie obkupował, stąd te skoki są tak nagłe.

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » sobota, 14 lipca 2018, 12:01

"powolny spadek i nagły skok w górę, znów powolny spadek i znów skok, jakby ktoś się porządnie obkupował, "

Moim zdaniem to wskazuje na dystrybucje a nie na zakupy.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 15 lipca 2018, 15:41

fon1222 pisze: Moim zdaniem to wskazuje na dystrybucje a nie na zakupy.
Likwidacja lewarowanych pozycji short i long na Bitmex i Bitfinex stąd nagłe skoki do góry i zaraz zjazdy, tudzież odwrotnie ;)

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » niedziela, 15 lipca 2018, 17:23

Jeśli spojrzymy na rynek LSK/USD i miesięczne świeczki, możemy zobaczyć coś ciekawego:

http://prntscr.com/k6p85x (skala log)

http://prntscr.com/k6p7wy (skala liniowa)

Pięciofalowy wzrost (1-2-3-4-5) zgodnie z teorią fal Elliotta miał miejsce w zeszłym roku od 0.1 USD do 40 USD. Po tym wzroście nastąpiła korekta A-B-C. Teraz jesteśmy w fali C i istnieje dość duża szansa, że zbliżamy się do końca tej fali C. Wskazuje na to nie tylko AT (ewidentny klin żniżkujący na parze LSK/BTC), ale także fundamenty. Jak wspomniał blink, jesteśmy blisko wydania nie tylko Lisk Core 1.0, ale i SDK. Dodatkowo zespół Liska przeniósł się do większego biura mogącego pomieścić więcej osób, więc jest szansa, że także i na dynamic fee nie będziemy musieli tak długo czekać.

Co będzie, gdy korekta ABC się skończy i wkroczymy w nowy pięciofalowy cykl? Ciężko dokładnie stwierdzić, ale niedawno pojawiła się całkiem ciekawa i dająca do myślenia analiza :D

https://www.tradingview.com/chart/LSKUS ... W-LSK-USD/

Koniec piątej fali nowego cyklu jest szacowany od 270 do 650 USD i to już w pierwszym kwartale 2019 roku ;)

EDIT: Warto zwrócić uwagę na dynamikę - cykl wzrostowy dał wzrost ceny 400x (z 0.1USD do 40 USD), z kolei cykl spadkowy spowodował korektę prawdopodobnie 8x (z 40 USD do 5 USD). Dynamika kolejnych wzrostów prawdopodobnie nie będzie aż tak duża jak w 2017r, ale ewentualne 50-100x od obecnej ceny powinno raczej zadowolić każdego HODLera mającego zaufanie do projektu.

Na zakończenie skromnie dodam, że parę dni temu po wielomiesięcznej przerwie kupiłem kolejną porcję Lisków na long-term w okolicach 18,50 zł. Przedostatnie zakupy były w listopadzie zeszłego roku po około 15,5 zł ;)

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » niedziela, 15 lipca 2018, 17:45

Mój post z 28 marca. Mamy aktualnie 18 zł.
Don8000 pisze: Czekam na 15zł /LSK i skupuje. Póki co cena jest przeszacowana nadal, co świetnie pokazuje rynek.
Post @Harmony z 7 czerwca, wtedy Lisk kosztował 30zł.
Harmony pisze: Nolife, jak jesteś zaladowany wysoko po 100 zł, a wcale nie zainwestowales dużo to zastanów się nad dokupieniem, póki jest atrakcyjna cena.
Ponownie przypominam, że mamy aktualnie, miesiąc później 18 zł.



Post @Harmony, z 9 lipca
Harmony pisze: Do 6000 jeszcze długaaa droga. Po drodze wsparcia na 6500 i 6300... bliżej nam do oporu na 6800
12 lipca, 3 dni później uderzyło w 6080$ na finex.
Ostatnio zmieniony niedziela, 15 lipca 2018, 17:58 przez Don8000, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » niedziela, 15 lipca 2018, 17:49

300 usd lisk w 2019?

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » niedziela, 15 lipca 2018, 18:19

@Nowy_Rozrabiaka

Warunkiem koniecznym, abyśmy zobaczyli trzycyfrową wartość Liska w dolarach jest ukończenie i wdrożenie Dynamic Fee. Bez tego nie ma na to najmniejszych szans. Przy 100 USD za 1 LSK statyczna opłata transakcyjna wyniosłaby bowiem 0.1 LSK, czyli 10 USD.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 15 lipca 2018, 19:31

@Don8000 Jeśli masz do mnie jakiś osobisty problem, zapraszam na priv. Wylewaniem swoich żali na forum i manipulowaniem moich wypowiedzi tylko i wyłącznie narażasz mi się na kolejne ujemne punkty, do Twojej już zresztą marnej reputacji, a Twoje alter ego w postaci Prawego Prostego prędko nie pozwoli Ci jej odrobić.
Don8000 pisze: Mój post z 28 marca. Mamy aktualnie 18 zł.

Don8000 pisze:
Czekam na 15zł /LSK i skupuje. Póki co cena jest przeszacowana nadal, co świetnie pokazuje rynek.
Po pierwsze, nie doczekałeś się do 15zł. Gdy pisałeś ten post kurs był w okolicach 30zł, spadając w ciągu kilku dni do minimum 23zł na początku kwietnia (to nadal nie jest 15zł), by w maju osiągnąć swoje maksimum w wysokości 51zł. Czyli, jeśli ktoś zaczął skupowanie od końca marca, to mógł w ciągu miesiąca zarobić nawet 100%. Natomiast gdyby czekał z kupnem na Twoje 15zł, ominęłoby go to. To też przewidziałeś?
Don8000 pisze: Post @Harmony z 7 czerwca, wtedy Lisk kosztował 30zł.

Harmony pisze:
Nolife, jak jesteś zaladowany wysoko po 100 zł, a wcale nie zainwestowales dużo to zastanów się nad dokupieniem, póki jest atrakcyjna cena.


Ponownie przypominam, że mamy aktualnie, miesiąc później 18 zł.
Szkoda, że nie zacytowałeś reszty mojej wypowiedzi, a wyciągasz tylko jedno zdanie z kontekstu. A wypowiedź wygląda tak:
Harmony pisze: Nolife, jak jesteś zaladowany wysoko po 100 zł, a wcale nie zainwestowales dużo to zastanów się nad dokupieniem, póki jest atrakcyjna cena. Poobliczaj sobie jakby Ci to wszystko wyszło, zawsze sobie zmniejszysz średnią cenę zakupu, a więc szybciej odrobisz straty i szybciej zaczniesz wychodzić na plus Ważne by wszystko robić z głową. Ewentualnie dokupujesz jakaś częścią kapitału teraz i na najbliższej górce sprzedajesz tylko to co kupiłeś teraz, ważne żeby z zarobkiem. To co wyżej kupiles trzymasz i czekasz na lepszy kurs, a tą świeżą inwestycja bawisz się, starając się sprzedawać po wzroście i dokupywac na spadkach, wtedy cały czas będziesz powiększał portfel jak nie w złotówkach to w Liskach
Czy gdzieś w tej wypowiedzi sugerowałem, że jest to najniższy możliwy kurs i należy się władować all in, czy raczej sugerowałem, że jeśli ktoś siedzi mega wysoko to teraz może z głową zacząć uśredniać powoli cenę skupując częściowo partiami? Czytasz ze zrozumieniem czy tylko wybiórczo i manipulatorsko?
Don8000 pisze: Post @Harmony, z 9 lipca

Harmony pisze:
Do 6000 jeszcze długaaa droga. Po drodze wsparcia na 6500 i 6300... bliżej nam do oporu na 6800


12 lipca, 3 dni później uderzyło w 6080$ na finex.
Odpowiedź ta odnosiła się do artykułu, który wrzucił kolega bodajże XVG, usunięty za to, że jest niezgodny z tym tematem. Ten sam link wrzucił Vjankuv w wątku o spekulacji BTC https://strefainwestorow.pl/artykuly/bi ... cena-krach

Czego więc tu nie rozumiesz? W momencie pisania mojej odpowiedzi kurs oscylował w granicach 6700$, a więc, jeśli nauczono Cię w podstawówce dodawać i odejmować to zauważysz, że z poziomu 6700 jest BLIŻEJ do 6800$ (100 dolarów różnicy) niż 6500$ (200$ różnicy), a co dopiero 6300, czy 6000. I tak w kwestii spójności, kurs odbił od 6080, które dotknął pikiem, nie spadł poniżej ani nie zrównał się 6000. Na chwilę obecną jest w wysokości 6370$ - kolejne trzy dni później. Na dodatek nadal pozostajemy w kanale wzrostowym od końca czerwca. Także tamten post nawet nie sugerował czegokolwiek, oprócz prostych faktów, jak odległość kursu do najbliższych wsparć i oporów. Nie mam kryształowej kuli, ani nie jestem wróżbitą, bo ta profesja należy do Ciebie. Pytanie więc za sto punktów - Twoim zdaniem (nie chcę żadnych wykresów, bo wróżysz przecież z fusów) na jakim poziomie będzie BTC 15 sierpnia tego roku? ;)

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » niedziela, 15 lipca 2018, 19:58

Harmony pisze: Jeśli masz do mnie jakiś osobisty problem, zapraszam na priv.
Wyłącznie ty masz problem. Czynisz ataki personalne w moją stronę, a nie mam z tobą nic wspólnego. Zostałeś zgłoszony moderacji.

Nie mam o czym z Tobą rozmawiać na pw.
Z naganiaczami nie rozmawiam.

Harmony pisze: Po pierwsze, nie doczekałeś się do 15zł.
18 czy 15, to zaledwie 0,8 dollara. Myślę, że moja analiza jest na granicy błędu statystycznego - szczególnie jeśli mówimy o analizie kilku miesięcznej.
Harmony pisze: manipulowaniem moich wypowiedzi tylko i wyłącznie narażasz mi się na kolejne ujemne punkty, d
Wklejam tylko twoje cytaty.
Harmony pisze: Twoje alter ego w postaci Prawego Prostego prędko nie pozwoli Ci jej odrobić
Mam jedno konto. Potwierdzone u moderacji.

Jedyną osobą minusującą moje wypowiedzi to ty. Zatem jeśli nawiązujesz do mojej punktowej reputacji na forum, będąc jedyną osobą minusującą moje posty to znaczy, że jesteś debilem.

Twoja analizy nigdy się nie sprawdziły. Narażasz użytkowników tego forum na finansowe straty. Nie znasz podstawowych ekonomicznych pojęć, a twoje analizy opierają się wyłącznie na twojej wierze i szukaniu jeleni
,bo się zapakowałeś przy 50zł. Jesteś zwykłym oszustem.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6376
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maxi82 » niedziela, 15 lipca 2018, 21:45

Przestańcie się obrzucać błotem ... Bo wam czasowo wątek zamknę.. :evil:
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 15 lipca 2018, 22:06

Spoiler:
Don8000 pisze: Nie mam o czym z Tobą rozmawiać na pw.
Z naganiaczami nie rozmawiam.
To dlaczego w dalszym ciągu prowokujesz mnie do tej jałowej dyskusji, skoro nie masz o czym ze mną rozmawiać?
Don8000 pisze: Myślę, że moja analiza jest na granicy błędu statystycznego - szczególnie jeśli mówimy o analizie kilku miesięcznej.
Nie pochlebiaj sobie. Twoja "analiza" nigdy nie była analizą - to tylko i wyłącznie Twoje myślenie życzeniowe. W dodatku nigdzie nie zastrzegłeś terminu tej niby analizy.
Don8000 pisze: Wklejam tylko twoje cytaty.
Uprawiasz demagogię, manipulując moimi wypowiedziami.
Don8000 pisze: Wyłącznie ty masz problem. Czynisz ataki personalne w moją stronę
Don8000 pisze: jesteś debilem.
Don8000 pisze: Jesteś zwykłym oszustem.
Jedynym atakującym w tym wątku jesteś Ty, kiedy kończą Ci się merytoryczne argumenty, co właśnie okazujesz.
Don8000 pisze: Jedyną osobą minusującą moje wypowiedzi to ty
Dostajesz to, na co zasługujesz.
Don8000 pisze: Twoja analizy nigdy się nie sprawdziły.
Masz rację. Bo NIGDY nie zaprezentowałem tutaj ani jednej mojej analizy. Nie zajmuje się analizą techniczną, bo tę kwestię pozostawiam osobom bardziej doświadczonym ode mnie. Moim zadaniem jest tylko i wyłącznie analiza fundamentalna oraz dzielenie się z użytkownikami wiedzą na temat projektu. Jeśli zaś dyskutuję o cenie, wyrażam wyłącznie swoje zdanie nikomu nie sugerując momentów wejścia bądź wyjścia, gdyż nie mam zamiaru nikogo narażać na straty. Mogę jedynie zasugerować i napomknąć jaką pozycję zająłem, ale decyzję odnośnie ruchu pozostawiam zawsze innym, nikomu nie narzucając swoich racji.
Don8000 pisze: twoje analizy opierają się wyłącznie na twojej wierze i szukaniu jeleni
,bo się zapakowałeś przy 50zł.
To jest konfabulacja i demagogia. Gdybyś czytał moje posty wiedziałbyś jaki mam średni kurs, bo już o tym wspominałem.

I tym o to sposobem kończę dyskusję z Tobą, a każdy atak w moim kierunku będzie jak zwykle nagrodzony odpowiednimi punktami reputacji. Nie będę już odpowiadał na Twoje oszczerstwa.
maxi82 pisze: Przestańcie się obrzucać błotem
Z całym szacunkiem odnoszę się do mojego "rywala" i to ja zostaje obrzucany przez niego błotem.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » niedziela, 15 lipca 2018, 22:12

ej asy powiedzcie lepiej kle lisk bezie warty bo to mnie tu interesuje. 2019 r. Kazdy swoj typ daje i bedzie git. Ja 300 zł za sdk. harmony? hamas? don ?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 16 lipca 2018, 10:47 przez Nowy_Rozrabiaka, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » niedziela, 15 lipca 2018, 23:01

@Nowy_Rozrabiaka, awabra kedabra wszelkie znaki na niebie i ziemi mowia mi ze 500zl + vat

nie napalam sie jak szczerbaty na suchary i nie bujam w oblokach, wiec serio wszystko zalezy od kursu btc i pracy nad liskiem jako caloscia, generalnie nie obstawiam, ale cena realna do osiagniecia to przedzial 55-75$, jezeli bedzie w 101% konkurencyjny dla podobnych (ale innych), to i tak nie oczekiwalbym pulapu powyzej 200$, chyba ze bedzie petrada na btc i ten przebije nagle 35-40k$ :mrgreen:

lisk jest dla mnie jedna z kilku inwestycji, ktora mam nadzieje predzej 3 pozniej wypali :ugeek:

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » poniedziałek, 16 lipca 2018, 00:19

Hamas 55-75$ poważnie?

Nawet na szczycie bańki bitcoina była połowa tego.
To jak już wróżymy to mi wychodzi poniżej 3 dolców jeszcze w sierpniu

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 16 lipca 2018, 04:06

Nowy_Rozrabiaka pisze: 2019 r. Kazdy swoj typ daje
Nowy_Rozrabiaka pisze: harmony?
W związku z Twoim zapytaniem i wywołaniem mnie do odpowiedzi, postaram się napisać kilka scenariuszy według mnie. Jednocześnie zaznaczam, że NIE JEST to żadna analiza, ani porada inwestycyjna! Jest to wyłącznie moja, niczym nie poparta opinia, jedynie częściowo uargumentowana moją zajętą pozycją oraz wiarą w projekt.

Przyjmując, że 2019r. to początek roku, ceny w dolarach:

Zacznę od najgorszego, czyli czarny scenariusz:
Spoiler:
Cena 0-10$/LSK
- BTC nadal leci boczniakiem, znajdując się w trendzie spadkowym z zeszłego roku (2018), projekt Lisk okazał się niewypałem, SDK nie wiadomo kiedy, nawet go nie widać na horyzoncie, Core dziurawy i nieefektywny, ekipa Lisk leci w **uja, a o 10 dolarach możemy co najwyżej pomarzyć.
Scenariusz umiarkowanie realistyczny
Spoiler:
Cena 15-25$/LSK
- BTC w okolicach 8k-10k$, Core wydany i wszystko z nim prawidłowo, SDK na horyzoncie lub już testowane, widać efekty pracy, wszystko idzie jak należy, ale brak jeszcze w pełni funkcjonującego produktu.
Scenariusz optymistyczny
Spoiler:
Cena 30-80$/LSK
- BTC powyżej 10k$, wydany Core, wydane SDK, działające Sidechainy, gotowe i działające ICO i dappsy, wewnętrzna wymiana, dynamiczne opłaty.
Scenariusz hurraoptymistyczny na 3-ci i 4-ty kwartał 2019, początek 2020
na chwilę obecną scenariusz wręcz absurdalny i nierealny
Spoiler:
Cena 100 i więcej $/LSK
-BTC uderza w okolice ATH, bądz wyznacza nowe ATH, reszta to co w scenariuszu optymistycznym plus - działające aplikacje mobilne, rozwiązany problem karteli wśród delegatów, zmiana konsensusu lub zmiany w konsensusie, wprowadzony maksymalny limit wydobycia dla Lisk(deflacja), ogromny marketing i produkt dający nieskończenie wiele możliwości.
Mamy tak wiele niewiadomych, że oczywiście może się okazać, co mnie wcale nie zdziwi, że żaden z tych scenariuszów się nie spełni. Jeśli miałbym zakładać, dla mnie okolice 20$ to docelowy target i w tym miejscu skakałbym z radości z zarobionej kasiorki :lol: Wyższe pułapy to już sfera marzeń ;)

Przy okazji, zerknąłem chwilę temu na github i o dziwo, ostatnia aktualizacja sprzed czterech godzin (poniedziałek północ), dodane zostało zadanie do Release Candidate 2

https://github.com/LiskHQ/lisk/milestone/30
Spoiler:
PRAWY PROSTY pisze: To jak już wróżymy to mi wychodzi poniżej 3 dolców jeszcze w sierpniu
Sierpniu 2019? :mrgreen: :lol: :lol: :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 16 lipca 2018, 08:11

@PRAWY PROSTY, widze duze braki w czytaniu ze zrozumieniem :?
jezeli zejdzie na przedzial 2-3$ i projekt bedzie nadal pozytywnie opracowywany to znowu wejde za XXk$ tak ja w zeszlym roku o podobnej porze :mrgreen:

3 konkretnie pozytywne newsy, ktore troche rozruszaly rynek :idea:

https://news.bitcoin.com/korean-exchang ... -thailand/

https://cointelegraph.com/news/top-swis ... s-platform

https://cryptonews.com/news/japan-unvei ... m-2247.htm
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 16 lipca 2018, 08:30 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » poniedziałek, 16 lipca 2018, 08:29

Mamy kilka typów,które opierają się w średniej przedziale 50$. Wiecej Panów niech też da swoje propo porównamy co kto sobie myśli i ma tu w głowie. Vjankuv? Oshel? Blink ?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości