Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 12 lipca 2018, 13:59

Don8000 pisze: Ktokolwiek mógł wyłożyć 2,5 miliona papieru na skup liska przy gwałtownie lecącym rynku i volumenie dziennym 54 BTC , gdzie 50 BTC to były same zrzuty na tę ściankę
I co z tego? Ścianka utrzymuje się już trzeci dzień. Takich ścianek może być dziesięć i więcej. Skoro ktoś skupuje to ma w tym interes i możliwe, że wie więcej od nas. Nikt nie wyrzuciłby takich pieniędzy do śmietnika.
Don8000 pisze: Póki co zarządzają kapitałem przejętym od Ciebie w zamian za obietnice.
Świetnie, po to dałem im pieniądze, żeby realizowali obietnice i to robią.
Don8000 pisze: Projekt sam w sobie nie przyniósł ani dollara zysku i nie wiadomo kiedy przyniesie i czy w ogóle.
Co to za bzdury? Trzy razy już wyszedłem z zyskiem. I wszedłem po raz czwarty. To, że Tobie się nie udało - szczerze współczuję.
Don8000 pisze: Widział ktoś ten biznesplan? Roadmap czy Whitepaper to NIE jest biznesplan.
Umiejętne zarządzanie biznesem oraz strategia jego rozwoju to jest biznes plan.
Don8000 pisze: A widać?
A widać. Załóż pingle to też zobaczysz.
Don8000 pisze: Ok. Ja jednak wole samemu sobie pomnażać swój kapitał - szczególnie jeśli chodzi o giełdy.
Ja wolę inwestować pieniądze w projekty w które wierzę i ufam oraz tam, gdzie widzę efekty ich pracy. Jeśli lubisz pump&dump to złe miejsce dla Ciebie. Inwestuj sobie w shitcoiny, a naszą społeczność zostaw w spokoju, bo nic wartościowego tutaj nie wnosisz.
Don8000 pisze: Jeśli chodzi o krypto i giełdę przemawia we mnie wyłącznie zysk.
Super. Więc po co tu jesteś? Chcesz się obkupić niżej i innych nastraszyć, jak to Lisek będzie po 5zł, a Ty odkupisz po 8? Przykro mi, nie ze mną te numery.
Don8000 pisze:
Kasa na pompowanie kursu się niebawem skończy
Don8000 pisze: Póki płynie hajs, nic nie zniknie.
Sam sobie przeczysz. Poza tym kto pompuje kurs? :roll: :lol: Widzisz tu jakąś pompkę? Albo widziałeś?
Don8000 pisze: wszak 500m2 na modnym chińskim wybrzeżu swoje kosztuje
Jeśli posiadałbyś odrobinę więcej szarych komórek to mógłbyś sprawdzić zarobki delegatów oraz koszty utrzymania "modnego chińskiego wybrzeża" jak również wiedziałbyś, że Liska stać na rozwijanie produktu przez najbliższe co najmniej 6 lat, nawet podczas krwiożerczej bessy. I to jest właśnie biznes plan, zaradność i umiejętne zarządzanie kapitałem. Myślisz, że ktokolwiek inwestowałby z delegatów takie pieniądze na potężne biura, które nie byliby w stanie utrzymać? To nie są Janusze Biznesu, jakim zapewne Ty jesteś. Umiejętność inwestowania zarobionych pieniędzy w celu dalszego rozwoju i robienia jeszcze większych pieniędzy to sztuka godna szacunku i pochwały. Na to idą moje pieniądze i bardzo się cieszę, że są wykorzystywane we właściwy sposób, bez nastawienia na bezproduktywne zarabianie i przejadanie funduszy oraz tylko i wyłącznie na czysty zysk przejawiony chciwością.
Don8000 pisze: to odkupie liska po 5 złotych i sprzedam na kolejnej pompce po 8
Myślenie życzeniowe w dodatku FUD. Powodzenia. I tak wszyscy wiedzą łącznie z Tobą, że Ci się to nie uda ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » czwartek, 12 lipca 2018, 15:12

Ścianka na polo puściła- do 75k sat dzieli nas na tamtym orderbooku ok 25 BTC- niewiele. Następna ściana na 60k sat na ok. 200 BTC. Więc jeśli BTC nurkowałby na 5k to pewnie tam się zatrzymamy.

Z bardziej optymistycznych wieści to wylądowaliśmy na 23 miejscu w cmc. Ale to bardziej dlatego ze mniej spadliśmy z marketcapie niż że idziemy do góry ;p

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yamillo » czwartek, 12 lipca 2018, 16:06

więc jak to jest panowie z tym liskiem? mam 2-3k PLN do wladowania w krypto obecnie , myslalem zeby wejsc w liska lub game? co o tym sądzicie??

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 12 lipca 2018, 16:15

@Yamillo, jak juz wlazles w game to w liska tez mozesz, ale nie licz ze za tydzien bedziesz bogiem na dzielni bo przytulisz 2 razy tyle hajsu 8-)
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 lipca 2018, 16:17 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » czwartek, 12 lipca 2018, 16:16

Yamillo pisze: co o tym sądzicie??
Nie pytaj się wilka, czy dobrze jest jeść owce.

W wątku o LSK siedzą ludzie już raczej załadowani. Z reguły z poklepaniem po plecach usłyszysz "Zajebisty projekt, wchodź"
Pomijając może kilka osób.

A najazd na Lisk skończyć się może jak w tym filmiku:
[youtube][/youtube]
:D
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » czwartek, 12 lipca 2018, 16:23

Jak sprzedawałem liska po 50 zł ze stratą to słyszałem że jestem debilem bo korekta się kończy i niżej już nie spadnie.
Jednak wtedy wolałem uratować wiekszą cześć zainwestowanej kasy.
Miesiac później, gdy lisek był po 30 zł, kumple powchodzili i namawiali mnie żebym też wszedł to odrobię straty... "Wchodź bo po 30zł już nigdy nie bedzie"
Teraz nawet nie wejde jak bedzie po 15zł.
Jednak patrząc z perspektywy kilku tygodni muszę się z nimi jednak zgodzić. Po 30 zł już nigdy nie bedzie....

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » czwartek, 12 lipca 2018, 16:28

Jak mam prognozować to jeszcze spadnie. Nic nie stoi za tym, żeby nagle zaczęło rosnąć.

Co do GAME:
Spoiler:
Projekt GAME ma jakieś turbo wielkie problemy z managementem. Marketing tam leży, tak samo jak zarządzanie. Na ich discordzie ostatnio jednak zaczęły się pojawiać informacje o tym, że zaczynają wprowadzać zmiany. Że powstaje filmik z nowej siedziby. Że zaczynają walke o odbudowanie zaufania. Jakiś roadmap ma się pojawić. Wszystko po to, żeby pokazać, że nie są scam coinem. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Od razu mówię- proszę mi nie odpowiedać na tego posta dot. GAME tutaj- to nie miejsce na to.
Dodano po 1 minucie 19 sekundach:
@PRAWY PROSTY,

"nigdy"- rynek krypto jak nigdzie indziej nie toleruje słowa "nigdy".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 12 lipca 2018, 16:28

PRAWY PROSTY pisze:Jak sprzedawałem liska po 50 zł ze stratą to słyszałem że jestem debilem bo korekta się kończy i niżej już nie spadnie.
Jednak wtedy wolałem uratować wiekszą cześć zainwestowanej kasy.
Miesiac później, gdy lisek był po 30 zł, kumple powchodzili i namawiali mnie żebym też wszedł to odrobię straty... "Wchodź bo po 30zł już nigdy nie bedzie"
Teraz nawet nie wejde jak bedzie po 15zł.
Jednak patrząc z perspektywy kilku tygodni muszę się z nimi jednak zgodzić. Po 30 zł już nigdy nie bedzie....
Jak nie będzie to po co chcesz wchodzić?

Za rączkę was trzeba prowadzić.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » czwartek, 12 lipca 2018, 16:30

Yamilo. Kup sobie play station, jedź na wakacje, zrób tatuaż.... TYLKO KUR... W NIC NIE WCHODZ.
Ratuj sìę!!!!

Dodano po 45 sekundach:
A gdzie wyczytałeś że chce wchodzić?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 12 lipca 2018, 16:45

niektorzy nie ogarniaja koryta :? jak ktos wtopil to od razu przestrzega ze inni tez wtopia, przewaznie robia to ci co chcieli szybko zarobic i weszli przy trendzie konczacym gorke, pozniej zdziwieni ze rynek splatal im psikusa i stalo sie odwrotnie :|

trzeba bacznie obserwowac co sie dzieje (szczegolnie teraz po okresie grudzien-luty) zeby zarabiac na malych falach i odrabiac straty, jezeli sie ma czas i mozliwosci to usredniac cene, a przy kazdym plusie zrobic zrzut do fiat :idea:

mozna tez zarabiac na dropach, te sa darmowe, ale z czasem po wejsciu takich na gielde mozna przytulic za nie jakies $ :mrgreen:

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » czwartek, 12 lipca 2018, 16:58

PRAWY PROSTY pisze: Jak sprzedawałem liska po 50 zł ze stratą to słyszałem że jestem debilem bo korekta się kończy i niżej już nie spadnie.
Jednak wtedy wolałem uratować wiekszą cześć zainwestowanej kasy.
Miesiac później, gdy lisek był po 30 zł, kumple powchodzili i namawiali mnie żebym też wszedł to odrobię straty... "Wchodź bo po 30zł już nigdy nie bedzie"
Teraz nawet nie wejde jak bedzie po 15zł.
Jednak patrząc z perspektywy kilku tygodni muszę się z nimi jednak zgodzić. Po 30 zł już nigdy nie bedzie....

Wchodziłeś na górce, nie wyczułeś chwili ani momentu w którym jest kurs. Myślałeś wyłącznie emocjami zwabiony szybko i łatwo zarobionym bajecznie wielkim hajsem.

Wejść i zarabiać można nadal ale nie wystarczy kupić, bo ktoś tam coś powiedział.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yamillo » czwartek, 12 lipca 2018, 17:39

ciężko stwierdzić czy to jest wlasnie ten moment

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » czwartek, 12 lipca 2018, 18:05

Pleasek89 pisze: Kompletnie nie rozumiem co tacy ludzie jak ty robią na forum
To co inni - wyrażają swoje zdanie.
Harmony pisze: I co z tego? Ścianka utrzymuje się już trzeci dzień
Ścianka i po ściance.
Harmony pisze: Co to za bzdury? Trzy razy już wyszedłem z zyskiem. I wszedłem po raz czwarty.
Zarobiłeś na spekulacji coinem, a nie na gotowym produkcie, usłudze. To właśnie ta subtelna, a jakże istotna różnica :D
Harmony pisze: Umiejętne zarządzanie biznesem oraz strategia jego rozwoju to jest biznes plan.
Biznesplan to przede wszystkim solidna analiza finansowa.
Harmony pisze: Super. Więc po co tu jesteś?
Po to co inni, by wyrażać swoje zdanie.
Harmony pisze: Chcesz się obkupić niżej, jak to Lisek będzie po 5zł, a Ty odkupisz po 8?
Odkupie za 5 zł, a sprzedam za 8. Taki mam plan i go nie kryje :D
Harmony pisze: Myślisz, że ktokolwiek inwestowałby z delegatów takie pieniądze na potężne biura, które nie byliby w stanie utrzymać? To nie są Janusze Biznesu, jakim zapewne Ty jesteś.
Ambergold miało nawet biura na najdroższych ulicach w centrach miast, ba nawet swoje linie lotnicze :D
Harmony pisze: Myślenie życzeniowe w dodatku FUD. Powodzenia. I tak wszyscy wiedzą łącznie z Tobą, że Ci się to nie uda

Zobaczymy :D

XVG
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 lutego 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: XVG » czwartek, 12 lipca 2018, 23:49

Nie słuchać tych ludzi co się boją własnego cienia ;), na giełdzie liczy się charakter. Zarobicie.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 lipca 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: thomas92 » piątek, 13 lipca 2018, 14:06

Witam, sorry za offtop ale nie wiem gdzie zapytać. Próbuję założyć portfel Lisk Nano, wchodzę na stronę liska, klikam Product i przy Lisk Nano gdy klikam "Download application" przekierowuje mnie na githuba. Ktoś się orientuje który plik mam pobrać? Mam Windows 7 32 bity. Z góry dzięki za pomoc ;)

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony piątek, 13 lipca 2018, 14:14 przez thomas92, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 13 lipca 2018, 14:10

Nano to stary portfel. Ściągaj Huba

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: yarooo » piątek, 13 lipca 2018, 14:26

@thomas92, dla jasności, chodzi o Lisk Hub.
Tutaj masz link https://github.com/LiskHQ/lisk-hub/rele ... 0.10.0.exe

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 lipca 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: thomas92 » piątek, 13 lipca 2018, 15:56

Harmony pisze: Nano to stary portfel. Ściągaj Huba
A czym się różni Nano od Huba? Szczerze to potrzebuję tylko prostego portfela na liski, nie potrzebuję żadnych innych funkcji. Lisk Nano jakoś odbiega od Huba pod względem bezpieczeństwa?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 13 lipca 2018, 16:01

thomas92 pisze:
Harmony pisze: Nano to stary portfel. Ściągaj Huba
A czym się różni Nano od Huba? Szczerze to potrzebuję tylko prostego portfela na liski, nie potrzebuję żadnych innych funkcji. Lisk Nano jakoś odbiega od Huba pod względem bezpieczeństwa?
Lisk Nano nie jest już rozwijany. Taki XP wśród windowsów :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 13 lipca 2018, 16:03

thomas92 pisze: A czym się różni Nano od Huba?
Nano nie jest rozwijany od pół roku, a Hub to jego kontynuacja i rozwinięcie, również pod względem bezpieczeństwa. Najaktualniejsza wersja to Lisk Hub 0.10.0 z podanego linku przez yarooo

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości