Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » środa, 11 lipca 2018, 10:28

Don8000 pisze: ile LSK jest tak naprawdę rynkowo warty?
Pomimo, ze juz od dawna jestem grubo zapakowany w liska i hodluje, to uwaazam ze wartosc za ktora jest tradowany jest pewie z 10 razy za wysoka. Jak wiekszosci kryptowalut, ktore jeszcze do niczego sie nie przydaja i po wiekszosci sa jak facebook, do ktorego jedyne co mozemy zrobic, to sie zalogowac i przeczytac informacje, ze kiedys bedzie tu mozna dodawac zdjecia, znajomych i pisac do nich wiadomosci, ale strona jest caly czas w budowie a zaspol developerow bardzo sie stara zebys jak najszybciej mogl korzystac z platformy.
Wyobrazacie sobie taka sytuacje?
I ze np. zanim taka platforma ruszyla, to sprzedala juz ludzia jakies 100-500 milionow Eurogabek (taka waluta z naszej-klasy) za ktora bedziesz mogl kupowac jakies wirtualne bzdury na platformie. Smieszy mnie to gdy tylko o tym pisze.
Uswiadamiam sobie, ze ceny wejscia byly max przy tych 6-8pln, a przy 20pln to wciaz ktos jest grubo zarobiony i spokojnie realizuje sobie zyski lub czeka na kolejne FOMO zeby sprzedac je 100-300% wyzej.
Najgorsze w tym wszystkim sa te nowo wykopane liski, bo obecnie popyt mocno kuleje, podaz wystraszonych i zrezygnowanych osob przewaza, a pewnie czasem jakis delegat sprzeda urobek lub jego czesc i zrobi lepszy dump.
Nie moge zrozumiec dlaczego tak wiele osob wychodzi akurat teraz zamiast zaczynac zakupy.
Wiekszosc zacznie znowu wchodzic na jakiejs gorce.

Moje osobiste przeswiadczenie jest takie, ze Lisk bedzie kiedys takim Blockchainowym Microsoftem (lub niestety opensourcowym Linuxem) i mocno licze ze jak znajdzie szersze zastosowanie, a ilosc wykopywanych liskow spadnie do minimum (chyba 1 na blok) to wtedy mamy szanse na stabilny wzrost.

Pytanie, moze do @bioly.
Jezeli kupie sobie sidechain za te 500lsk, gdzie trafiaja te liski? Znowu do delegatow? Bo jesli tak, to swiadczyloby ze ponownie wroca do obiegu, a wtedy cena nigdy nie bedzia odnotowywala duzych wzrostow spowodowanych kurczeniem sie liskow dostepnych na rynku (z innych powodow oczywiscie by mogla). Mysle, ze tego typu transakcje powinny 'spalac' uzyte liski zeby cos ich jednak ubywalo w obiegu.
Bardzo prosze kogos kto wie co dzieje sie z liskami wydanymi w sieci o odpowiedz!

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1JWBYfBwomCe9geFzkhC8xDuPpVEAx9X68

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Marcinu » środa, 11 lipca 2018, 10:56

@GoPro na pewno wrócą do obiegu gdybyś kupił sidechain. Pewnie dlatego mimo, że nagroda za blok spadnie do 1 lsk to i tak delegaci swoje dostaną. Zastanawia mnie natomiast czemu delegatów forgujących jest tylko 101, przecież to nie kopanie gdzie potrzeba wielkich mocy obliczeniowych i spokojnie dużo więcej komputerów mogłoby decentralizować sieć. Nie jest to ból dupy, ale obecnie delegaci mają profity zupełnie niewspółmierne do wkładu, z czego korzystają i podaż jest jaka widać, a co za tym idzie cena.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » środa, 11 lipca 2018, 11:45

@GoPro, Nie tylko sprzedaje ale i ma monopol na produkcję tych eurogąbek, dzięki czemu może swobodnie trzymać kurs jak wczoraj i go pompowować za kasę ze sprzedaży. Dlatego ja już za Liska nie dam nawet 1 złotówki więcej, bo plan biznesowy i sposób działania kłóci się dobrymi obyczajami finansowania społecznościowego.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » środa, 11 lipca 2018, 12:05

No niestety, tak jak o projekt i jego technologiczny sukces nie mam wielkich obaw, tak o kryptowalute lisk i jej wartosc juz tak (wlasnie to sobie uswiadamiam). Poniewaz kto na chwile obecna chce kupowac ta kryptowalute poza spekulantami jak ja?
Developerzy? Po oplacie 500 lsk za sidechain potrzebne im jeszcze jakies wieksze ilosci zeby go stale utrzymywac (jakies miesieczne oplaty dla sieci, ze sidechain istnieje?).
Jak tak sobie patrze, to jedyna nadzieja bylaby w tym, by na lisku powstalo wiele projektow, ktore jako swoj kapital akumulowalyby czesc srodkow z ICO w lsk, wtedy otworzenie jakiejs wyczepistej gieldy ktorej glowna lub jedna z glownych walut bylby lsk i za niego moznaby kupowac tokeny na protokole liska.
Boje sie, ze bardzo duzo aplikacji ktore powstanie, bedzie juz mialo swoje ICO a co za tym idzie kapital sie rozplynie z glownej waluty na mniejsze. Mam na mysli ze jak wyjda jakies crypto-koty czy jednorozce, to nie bedziemy tego kupowac za lisk, tylko ta jakas inna walute typu LiskPlay i cale zyski beda szly do inwestorow w tamte ICO a my bedziemy dalej hodlowac i patrzec jak rozwijaja sie pojedyncze galezie, a nasz pien stoi cenowo w miejscu.
Moze tez taki ma byc cel i model biznesowy liska.
Podaz na tyle duza, by niewielkim kosztem kazdy mogl klepac swoje apki i kupowac sidechainy.
MOZE JEGO ZALOZENIE TO BYC TANIM I DOSTEPNYM, co skreslaloby go jako 'to de mun'.
Sam sie siebie boje i tego co napisalem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » środa, 11 lipca 2018, 12:13

Dzięki tej ściance wskoczyliśmy na 24. miejsce w cmc, huh! Jeszcze chwila i będzie 23.

Dodano po 1 minucie 46 sekundach:
A ze ścianki została 1/3, czyli ok 29 BTC.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 11 lipca 2018, 13:02

Można rzec że mamy swoistego opiekuna kursu. Uważam że to dobrze że ktoś pilnuje przed dużymi spadkami, przynajmniej jesteśmy jako waluta bardziej stabilni. Oby opiekun nas wyciągnął do góry kiedy trzeba. Zresztą wypełniła by się teoria spiskowa o sprzedaniu przez Maxa chyba 200k Liskow na szczytach po ~120zl (to wychodzi na dzisiejsze jakieś 1000BTC), teraz za ten wyciągnięty zysk jest ratowany kurs i skupowane Liski. Nawiasem mowiac miałem dziś sen że po wydaniu mainnet poszła ładna pompka i nie zdążyłem wystawic oferty sprzedaży ;)

I tak jeszcze wtrącę:
Lisk pochwalony przez głowę Cardano! Charles Hoskinson z Cardano niedawno przeprowadził na żywo wideo AMA na Twitterze, gdzie jeden z widzów zapytał go o Lisku. Był bardzo komplementarny. Szorstki zarys tego, co powiedział Charles ... "Max i Oliver są miłymi ludźmi, którzy mają silną pasję do projektu", "Lisk bardzo się rozwinął i zdobyli kilku świetnych ludzi", "Udało im się to zrobić dużo pracy "," Jest to obecnie jeden z najbardziej aktywnych projektów blockchain "," Jestem bardzo dumny z tego, że Max był w stanie znaleźć się tam, gdzie powinien "," Mam nadzieję, że Lisk znajdzie swój własny sposób i stać się naprawdę świetną platformą, z której ludzie mogą korzystać "," najlepsze dni są przed nimi i na pewno mają środki, aby się tam dostać ".


https://ytcropper.com/cropped/Z_5b44719e512fe

Także panowie głowa do góry, Wielki Bóg Lisker ma nas w opiece :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » środa, 11 lipca 2018, 13:25

Biorąc pod uwagę wcześniej wyrysowany klin możliwe, że po puszczeniu ścianki kurs spadnie do 75k, odbije, wypłaszczy się i z początkem sierpnia wybije. Pokrywa się to plus/minus z wydaniem core do mainnetu.

To taki scenariusz zyczeniowy.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 11 lipca 2018, 14:02

Oshel pisze: Pokrywa się to plus/minus z wydaniem core do mainnetu.
Oby również korelowało ze wzrostem BTC, bo bez niego luj nam z Cora :(
Oshel pisze: To taki scenariusz zyczeniowy.
Tak nam dopomóż Lisk.
Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Kordek :!:

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » środa, 11 lipca 2018, 20:22

@Harmony,
Można rzec że mamy swoistego opiekuna kursu. Uważam że to dobrze że ktoś pilnuje przed dużymi spadkami, przynajmniej jesteśmy jako waluta bardziej stabilni.
To działa również w drugą stronę - nie odbija nawet przy dużych ruchach BTC, gdy inne alty rosną nawet o 30%. Poza tym LSK nigdy nie będzie walutą. Lepiej by rynek weryfikował finansową wartość, a nie monopolista zarobiony przez zrzut na bańkę, którą sam wykreował :D
Tak mógłbyś sobie dziś kupić więcej, jeśli rzeczywiście masz zaufanie do projektu ;)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 11 lipca 2018, 20:47

Nie rozumiem w jaki sposób działa to w drugą stronę ? Bo Lisk nie jest podatny na pump&dump? I bardzo dobrze,jest dzieki temu wieksza stabilność kursu. Bardzo dobrze, że ktoś zabezpiecza kurs przed spadkiem poniżej krytycznego punktu, przynajmniej holderzy nie sprzedają w panice. A to, że Kordek sprzedał w ATH, a teraz odkupuje świadczy tylko i wyłącznie o jego ekonomicznej dojrzałości i służy nam wszystkim. Ja już nie mam za co dokupowac i chwała mu za to że nie polecielismy na 3$ bo pewnie nie jedna osoba z tych nawet najcierpliwszych nie wytrzymała by takiego zjazdu.

Lisk nigdy nie będzie waluta, bo? Co to za fud zaslugujacy na minusa ? Obecnie jest jedną z najbardziej stabilnych krypto więc bliżej jej do walut niż shitcoiną lecącym 30% do góry jak BTC rośnie 10% i spadających 50% jak BTC spadnie 15%.

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » środa, 11 lipca 2018, 21:57

"to, że Kordek sprzedał w ATH, a teraz odkupuje świadczy tylko i wyłącznie o jego ekonomicznej dojrzałości i służy nam wszystkim."

Czy to ,że kordek zrobił ścianke na polo i odkupuje to co sprzedal przy ath jest już pewne? :lol: Czy przeoczyłem jakiś komunikat? :shock:

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » środa, 11 lipca 2018, 22:15

Harmony pisze:Bo Lisk nie jest podatny na pump&dump? I bardzo dobrze,jest dzieki temu wieksza stabilność kursu.
Chyba większość tutaj załadowała się właśnie na pump&dump. :D Za 120, 80, 60, a nawet 40.
Harmony pisze:A to, że Kordek sprzedał w ATH, a teraz odkupuje świadczy tylko i wyłącznie o jego ekonomicznej dojrzałości i służy nam wszystkim.
Na sztucznie kreowanyn popycie i podbijaniu kursu zarabia nadal twórca i elita mająca monopol na liska. Posiadacze coinow co najwyżej nie tracą chwilowo keszu i nadziei ;)

Muszę Cię zmartwić - to jest biznes, a coiny służą twórcom do zarabiania i finansowania czego tam chcą - przecież nikt się nie wgłębia w sprawozdania finansowe kryptowalut,
a giełda już stricte do łojenia z forsy. :)

Wartość takich coinów powinien weryfikować wolny rynek na podstawie dostepnych wskaźnikow, kondycji rynku, postępu prac czy nawet zwykłej wiary. Tutaj ten mechanizm nie działa. Równie dobrze liska można sprzedawać na popularnym serwisie aukcyjnym po sztywnej cenie. Po co giełda napisałem wyżej :)

Takie coiny, na których odchodzą aż tak bezczelne wały powinny wylatywać z giełd tak jak to się dzieje na giełdach papierów wartościowych itd.

To nie FUD, to fakty. Oh wait :lol:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 12 lipca 2018, 02:12

fon1222 pisze: Czy to ,że kordek zrobił ścianke na polo i odkupuje to co sprzedal przy ath jest już pewne? Czy przeoczyłem jakiś komunikat?
Nie jest to pewne nawet na 1%. To tylko i wyłącznie moja dorabiana foliarska teoria, o której niegdyś się bardziej rozwinąłem. Fakty są jedynie takie, że Max sprzedał około pół roku temu w okolicach ATH dużą liczbę Lisków. Oraz fakt drugi, że ktoś wczoraj powstrzymał kurs ścianką 100btc, którą notabene każdy mógł wystawić.

Don8000 pisze:
Na sztucznie kreowanyn popycie i podbijaniu kursu zarabia nadal twórca
Tak jak wspomniałem w odpowiedzi wyżej, to są jedynie domniemania, ściankę mógł postawić ktokolwiek.
Don8000 pisze:i elita mająca monopol na liska.
Mówiąc elita, sądzę, że miałeś na myśli grupę delegatów "Elite", a tłumacz google nie wyciągnął Ci tego z kontekstu. Tak, to najliczniejsza grupa delegatów w ilości obecnie 54 osób i ich działalność zarobkowa może wzbudzać niemałą ciekawość, jednak to nie jest tak, że oni sobie nic nie robią i zarabiają, jakby mogło się to niektórym wydawać ;) Oprócz zabezpieczania sieci, świeży przykład ich zaangażowania, to otwarte 7 lipca tego roku w chińskim Xiamen na powierzchni 500mkw "Elite Incubator", w którym będą tworzyć i rozwijać projekty na sidechainach Lisk

Problem delegatów z pewnością nadawałby się na osobny wątek, bo nie pasuje ani do swobodnych rozmów ani spekulacji cenowej. Od siebie dodam jedynie, iż także zauważam błędy w działaniu obecnego konsensusu, jednakże wydaje mi się, że te problemy będzie można rozwiązać w miarę przyjścia dynamicznych opłat itd. Warto też zwrócić na uwagę, że Lightcurve byli również delegatami, jednak zrezygnowali ze swoich funkcji. Być może Elite z czasem uczynią to samo.
Don8000 pisze: Muszę Cię zmartwić - to jest biznes, a coiny służą twórcom do zarabiania i finansowania czego tam chcą - przecież nikt się nie wgłębia w sprawozdania finansowe kryptowalut,
a giełda już stricte do łojenia z forsy.
Ameryki nie odkryłeś, pokażesz mi choć jedną kryptowalute, gdzie programiści harują charytatywnie? W przypadku Liska widzę na dłoni ich zarobki (w eksplorerze są delegaci). Jestem tego świadom inwestując. Mogę nawet dołączyć głosując i również zarabiać. Nie zazdroszczę im, bo cenię zaradność, a zazdrość jest cebulowa, jak drugiego sąsiada stać na lepszego passata. Powiem więcej, widzę również zaangażowanie całej ekipy Lisk w stworzeniu produktu i ich podejście do biznesu. Więc jeśli potrafią mądrze zarządzać swoim kapitałem, mają dobry biznes plan razem z planami awaryjnymi oraz widać ich nieustanny rozwój, to ja z wielką chęcią powierzę im swoją część kapitału. Bo jeśli potrafią skutecznie mnożyć swój kapitał - będą też potrafili pomnożyć mój.
Don8000 pisze: Wartość takich coinów powinien weryfikować wolny rynek na podstawie dostepnych wskaźnikow, kondycji rynku, postępu prac czy nawet zwykłej wiary
Tutaj masz 100% rację, jednak wrócę trzeci raz do tego, że nie wiemy kto wystawił to ściankę. I nawet jeśli postawił ją sam Kordek czy ktoś z ekipy to również miał do tego prawo i jeśli miał takie możliwości zachował nadal idee wolnego rynku bo zaspokoił swój popyt. Ponadto rynek kryptowalut jest jeszcze mały oraz przede wszystkim nieobliczalny. Pływa w nim sporo ryb i rybek mających większy bądź mniejszy wpływ na kształtowanie się kursów.
Don8000 pisze: Tutaj ten mechanizm nie działa. Równie dobrze liska można sprzedawać na popularnym serwisie aukcyjnym po sztywnej cenie. Po co giełda napisałem wyżej
Tutaj to już odleciałeś od zmysłów i pleciesz bzdury, jak mało który.
Don8000 pisze: Takie coiny, na których odchodzą aż tak bezczelne wały powinny wylatywać z giełd tak jak to się dzieje na giełdach papierów wartościowych itd.
Każdy ma swój pomysł na biznes, gdyby to miał być wał, dawno projekt by zniknął, a my obudzilibyśmy się z ręką w nocniku. Kolejny raz przemawia przez Ciebie zazdrość poprzez chciwość.
Don8000 pisze: To nie FUD, to fakty. Oh wait
Pierwsza połowa Twojej wypowiedzi jest w porządku i w pełni rozumiem Twoje zarzuty. Natomiast reszta treści, to nic nie warte wypociny, o FUDowym charakterze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 12 lipca 2018, 08:46

na mexie szorty zdjete i od razu szpila w dol -200$, wiec udalo mi sie wyskoczyc :|

skosnookie na forach nic ciekawego nie pisza :?

taki news https://cryptonews.com/icos/pressure-gr ... n-2227.htm ktory mogl im namieszac w glowach :idea:


kurs od razu ponizej 5$ sie zaswiecil na wszystkich gieldach na B i idzie w opor btc na 6.1k$ :roll: jezeli to zejdzie, to ruszy w strone 5.8k$/btc, a lisy na 4.7-4.5$ :(

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » czwartek, 12 lipca 2018, 09:33

Już to nudne jest serio.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: atari1999 » czwartek, 12 lipca 2018, 10:04

Zainteresowanie krypto dopiero rośnie, firmy się nastawiają na handel krypto, producenci tel tworzą portfele krypto na swoich smartfonach, zapotrzebowanie na krypto będzie tak duże że faktycznie taki BTC będzie w cenie 1000k$, a za nim pójdzie nasz lisek .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 12 lipca 2018, 12:38

Te obecne spadki z 750 mld na 250 mld dolarów to największy przerzut kapitału jaki kiedykolwiek widziałem. Z rąk frajerów do rąk instytucji, które niedługo będą zbierać żniwa. Nie mam pojęcia jakim trzeba być głąbem, żeby teraz cokolwiek sprzedawać :lol:.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » czwartek, 12 lipca 2018, 13:07

Pleasek89 pisze: Te obecne spadki z 750 mld na 250 mld dolarów to największy przerzut kapitału jaki kiedykolwiek widziałem. Z rąk frajerów do rąk instytucji, które niedługo będą zbierać żniwa. Nie mam pojęcia jakim trzeba być głąbem, żeby teraz cokolwiek sprzedawać :lol:.
No i jaki z tego wyciągnąłeś wniosek ? Skoro instytucje na kowalskich zarobiły mega kwoty to teraz mogą siedzieć spokojnie na tej kasie i przetrzymać wszystkich nawet śmiało z rok a może i dwa...Zarobili tysiące % więc mogą czekać.
Oczywiście scenariuszy może być wiele ale skoro kasa odpływa a nie przypływa masz odpowiedz jakie jest zainteresowanie krypto w obecnej chwili. I raczej nie spodziewał bym się przez kilka lat szturmu na krypto i huraaaa gdyż osoby które umoczyły sporo kasy na pewno tak prędko z optymizmem tu nie wrócą, i te same osoby już przekazały wieści kolejnym itd itd.
Wkręcić i zachęcić następnych nie będzie łatwo :) spróbuj po znajomych haha przekaż nowiny iż są rewelacyjne ceny do zakupu :) zobaczysz efekt.

Pozdrawiam wszystkich crypto optymistów

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » czwartek, 12 lipca 2018, 13:30

Harmony pisze: Tak jak wspomniałem w odpowiedzi wyżej, to są jedynie domniemania, ściankę mógł postawić ktokolwiek
Ktokolwiek mógł wyłożyć 2,5 miliona papieru na skup liska przy gwałtownie lecącym rynku i volumenie dziennym 54 BTC , gdzie 50 BTC to były same zrzuty na tę ściankę :D
Harmony pisze: Więc jeśli potrafią mądrze zarządzać swoim kapitałem
Póki co zarządzają kapitałem przejętym od Ciebie w zamian za obietnice. Projekt sam w sobie nie przyniósł ani dollara zysku i nie wiadomo kiedy przyniesie i czy w ogóle.
Harmony pisze: mają dobry biznes plan razem z planami awaryjnymi


Widział ktoś ten biznesplan? Roadmap czy Whitepaper to NIE jest biznesplan.
Harmony pisze:oraz widać ich
nieustanny rozwój
A widać?
Harmony pisze: Bo jeśli potrafią skutecznie mnożyć swój kapitał - będą też potrafili pomnożyć mój.
Ok. Ja jednak wole samemu sobie pomnażać swój kapitał - szczególnie jeśli chodzi o giełdy.
Harmony pisze: Każdy ma swój pomysł na biznes, gdyby to miał być wał, dawno projekt by zniknął, a my obudzilibyśmy się z ręką w nocniku.
Póki płynie hajs, nic nie zniknie.
Harmony pisze: Kolejny raz przemawia przez Ciebie zazdrość poprzez chciwość.
Jeśli chodzi o krypto i giełdę przemawia we mnie wyłącznie zysk.

Kasa na pompowanie kursu się niebawem skończy, wszak 500m2 na modnym chińskim wybrzeżu swoje kosztuje,
to odkupie liska po 5 złotych i sprzedam na kolejnej pompce po 8 :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 12 lipca 2018, 13:56

Jazda pisze:
Pleasek89 pisze: Te obecne spadki z 750 mld na 250 mld dolarów to największy przerzut kapitału jaki kiedykolwiek widziałem. Z rąk frajerów do rąk instytucji, które niedługo będą zbierać żniwa. Nie mam pojęcia jakim trzeba być głąbem, żeby teraz cokolwiek sprzedawać :lol:.
No i jaki z tego wyciągnąłeś wniosek ? Skoro instytucje na kowalskich zarobiły mega kwoty to teraz mogą siedzieć spokojnie na tej kasie i przetrzymać wszystkich nawet śmiało z rok a może i dwa...Zarobili tysiące % więc mogą czekać.
Oczywiście scenariuszy może być wiele ale skoro kasa odpływa a nie przypływa masz odpowiedz jakie jest zainteresowanie krypto w obecnej chwili. I raczej nie spodziewał bym się przez kilka lat szturmu na krypto i huraaaa gdyż osoby które umoczyły sporo kasy na pewno tak prędko z optymizmem tu nie wrócą, i te same osoby już przekazały wieści kolejnym itd itd.
Wkręcić i zachęcić następnych nie będzie łatwo :) spróbuj po znajomych haha przekaż nowiny iż są rewelacyjne ceny do zakupu :) zobaczysz efekt.

Pozdrawiam wszystkich crypto optymistów
A czy ja powiedziałem, że wzrosty będą jutro? Bardzo możliwe, że przez najbliższe parę miesięcy będziemy się bujać na poziomie 5-7k. Poczekam i 5 lat jak będę musiał. Mówiłem, że sprzedawanie po obecnej cenie jest bezsensowne i nawet gdyby spadło do 5k to dalej tak będę uważał.

Poza tym odbicie nie nastąpi po wejściu kapitału nowych inwestorów detalicznych. Oni dopiero zaczną (stopniowo) wchodzić jak przebijemy 20k albo więcej gdy zacznie się robić głośniej w mediach.

Dodano po 12 minutach 14 sekundach:
Don8000 pisze:
Harmony pisze: Tak jak wspomniałem w odpowiedzi wyżej, to są jedynie domniemania, ściankę mógł postawić ktokolwiek
Ktokolwiek mógł wyłożyć 2,5 miliona papieru na skup liska przy gwałtownie lecącym rynku i volumenie dziennym 54 BTC , gdzie 50 BTC to były same zrzuty na tę ściankę :D
Harmony pisze: Więc jeśli potrafią mądrze zarządzać swoim kapitałem
Póki co zarządzają kapitałem przejętym od Ciebie w zamian za obietnice. Projekt sam w sobie nie przyniósł ani dollara zysku i nie wiadomo kiedy przyniesie i czy w ogóle.
Harmony pisze: mają dobry biznes plan razem z planami awaryjnymi


Widział ktoś ten biznesplan? Roadmap czy Whitepaper to NIE jest biznesplan.
Harmony pisze:oraz widać ich
nieustanny rozwój
A widać?
Harmony pisze: Bo jeśli potrafią skutecznie mnożyć swój kapitał - będą też potrafili pomnożyć mój.
Ok. Ja jednak wole samemu sobie pomnażać swój kapitał - szczególnie jeśli chodzi o giełdy.
Harmony pisze: Każdy ma swój pomysł na biznes, gdyby to miał być wał, dawno projekt by zniknął, a my obudzilibyśmy się z ręką w nocniku.
Póki płynie hajs, nic nie zniknie.
Harmony pisze: Kolejny raz przemawia przez Ciebie zazdrość poprzez chciwość.
Jeśli chodzi o krypto i giełdę przemawia we mnie wyłącznie zysk.

Kasa na pompowanie kursu się niebawem skończy, wszak 500m2 na modnym chińskim wybrzeżu swoje kosztuje,
to odkupie liska po 5 złotych i sprzedam na kolejnej pompce po 8 :)
Kompletnie nie rozumiem co tacy ludzie jak ty robią na forum. Jeżeli uważasz, że Lisk to scam to po co tu siedzisz?
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 lipca 2018, 14:00 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości