Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 26 czerwca 2018, 23:18

Źródło:
https://www.zerohedge.com/news/2018-06- ... s-ban-icos

Uważam to za bardzo mocny "news", jak coś ma zakończyć tą bessę to między innymi takie właśnie wiadomości .

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: Mosteque » środa, 27 czerwca 2018, 07:55

To było coś, moim zdaniem, co miało bessie pomóc, by odpowiednie osoby taniej kupiły. To się pokrywa z tym, że niedługo będzie czas na wzrosty.
Takie jest moje zdanie i oczywiście może nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: adam1226 » środa, 27 czerwca 2018, 10:05

No spoko od tego newsa kurs spadl juz 200usd, nie mówiąc juz o altach, ten news jedynie spowolni spadki, szczegolnie, ze nadal zbanowane sa reklamy IcO które przyciagaly najwiecej kapitalu.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: benq » środa, 27 czerwca 2018, 10:22

@adam1226,
Adam, bo to nie sam news ma wpływ. Sam fakt odblokowania reklam to za mało. Dopiero te reklamy przyciągną nowych inwestorów z nowym kapitałem, ale na to potrzeba czasu. My tu czasem wszyscy za bardzo przywiązujemy wagę do newsów, oczekujemy, że na każda plotkę, czy to dobrą czy złą, kurs zareaguje nowym ATH albo dołkiem dołków.
News jest bardzo na plus, teraz trzeba poczekać, aż reklamy wrócą i zaczną działać jak zanęta na karpia ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: adam1226 » środa, 27 czerwca 2018, 11:05

No właśnie, trzeba poczekać, bo krypto jest stanowczo zbyt drogie.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: RuckenFetard » środa, 27 czerwca 2018, 11:11

adam1226 pisze: No spoko od tego newsa kurs spadl juz 200usd, nie mówiąc juz o altach, ten news jedynie spowolni spadki, szczegolnie, ze nadal zbanowane sa reklamy IcO które przyciągały najwiecej kapitalu.
Ten twój pesymizm... cierpliwości trochę i głowa do góry :)
Ja to widzę trochę inaczej.

Odnośnie podtrzymania bana na ICO to ja uważam że to jest jak najbardziej właściwe, powodów jest kilka:
Większość ICO przyniosła stratę lub okazała się scamem.
Większość ICO nie wnosi absolutnie nic nowego! , te same pomysły i rozwiązania ubrane w nowe hasła reklamowe.
W tej chwili market nie potrzebuje ładowanie kasy w następne setki niepotrzebnych ICO, kapitał jest potrzebny na zasilenie aktualnych, wartościowych i rozwijających się projektów!
Nowe wartościowe ICO które będzie mieć faktycznie dobry pomysł i zaplecze nie potrzebuje reklamy w mediach!


Pomijając oczywiste scamy od A do Z których było pełno, to osobiście uważam, że zbiórki ICO to w większości nic pozytywnego i jeden wielki demotywator do działania, zmierzam do tego że duża ilość gotówki nie działa motywująca a wręcz przeciwnie!
Proponuje wejść w skórę ludzi którzy mogą faktycznie mieć jakiś pomysł , chęci i idee , następnie te osoby robią ICO!
Jest dobra pompa w mediach społecznościowych i HYPE , okazuje się żę ze zebrali miliony , co za tym idzie?
Nagle okazuje się że wszystkie marzenia jakie miałeś w głowie stały się rzeczywistością i możesz je realizować już teraz!
Wymarzony dom, lambo, wejście na Mount Everest , koks i dziwki i co tam dusza zapragnie, ludzie mają pełno różnych marzeń :)

Wyobraźcie że już wasze osobiste marzenia są możliwe i możecie je realizować już dziś, jak by wyglądała wasza motywacja do siedzenia nad komputerem i rozwijanie projektu?
Człowiek dostaje kupe pieniędzy "do ręki", co ma nadal motywować w zwalczaniu mnogości problemów, które zawsze się pojawiają ?

Do tego dochodzi jeszcze walką z konkurencją która zawsze prędzej czy później wyrasta, jest to oczywiście zdrowy etap w budowie biznesu, ale rzucenie takim osobom nagle dużej gotówki moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem, zwłaszcza na tak dzikim i nieuregulowanym rynku, gdzie za dowód "robienia" czegoś wystarczy od czasu do czasu wrzucić mema na Twittera lub "new road plan" lub " new Exchange incoming!" :shock:
Oczywiście jeśli ktoś ma pasje i to głównie ciągnie do działania, to nawet duża ilość gotówki nie powstrzyma takiej osoby przed kontynuowaniem projektu!

Ja po prostu nie wierzę że większość ICO zrodziło się z pasji, skłaniam się ku temu iż większość ICO zrodziła się z chęci wzbogacenia się w szybkim tempie.
Ostatnio zmieniony środa, 27 czerwca 2018, 14:46 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: adam1226 » środa, 27 czerwca 2018, 11:15

@RuckenFetard, wiesz jak sie nazywa takie podejscie? I jak tu nie byc pesymista jak 99% ludzi mysli jak Ty?

Rozumiem jakies konsekwencje wobec reklam ktore wprowadzaja w blad, w ostateczności filtrowanie przed emisja, ale blokada z gory..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: RuckenFetard » środa, 27 czerwca 2018, 11:41

adam1226 pisze: @RuckenFetard, wiesz jak sie nazywa takie podejscie? I jak tu nie byc pesymista jak 99% ludzi mysli jak Ty?

Rozumiem jakieś konsekwencje wobec reklam ktore wprowadzaja w blad, w ostateczności filtrowanie przed emisja, ale blokada z gory..
Nie wiem do czego się odnosisz teraz? , sporo twoich postów wydaje się "nie dokończona" , mógłbyś rozwinąć, chcesz mi napisać że jestem złym człowiekiem bo napisałem prawdę co robią pieniądze z ludźmi którzy zarobią je łatwo i szybko ?

Dla mnie możesz być pesymistą całe życie, mi zwyczajnie szkoda życia na bycie pesymistą :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: benq » środa, 27 czerwca 2018, 13:20

adam1226 pisze: No właśnie, trzeba poczekać, bo krypto jest stanowczo zbyt drogie.
Drogie, tanie, to są tylko subiektywne, nic nie znaczące pojęcia.
Dla mnie paliwo jest drogie, dla Wenezuelczyka jest ekstremalnie tanie.
Dla mnie woda jest ekstremalnie tania, dla mieszkańca Czadu jest na wagę złota.
Jeśli ktoś kupował/sprzedawał BTC po parę dolarów, czy parę stówek, to dla niego może już zawsze być drogo (pozdro socjolog), natomiast dla tych, którzy zaczęli swoją przygodę z bitkiem na ostatniej bańce, teraz jest ekstremalnie tanio i okazja.
Patrząc na deflacyjny charakter (BTC/BCH) oraz fakt, że ponad 80% monet jest już wykopana istnieje szansa, że nigdy nie wrócimy już do poziomów poniżej 2/3 k. Dalej będziesz twierdził, że to drogo?
Zresztą, przy optymalnym poziomie adaptacji (czyli takim gdzie spekulacja nie jest podstawowym wyznacznikiem ceny),
kompletnie nieistotne jest ile będzie kosztował jeden bit. Po to mamy 8 miejsc po przecinku, żeby nawet przy wartości milion $ za sztukę dało się spokojnie płacić za bułki.


@RuckenFetard, Rozumiem całkowicie o co Ci chodzi, masz rację i w zasadzie się zgadzam.
Ale po coś mamy rzekomo wolny rynek. Jeżeli ludzie tracą kasę, bo ktoś ich oszukał - ścigajmy i ukarzmy oszusta.
Jeżeli natomiast ktoś wszedł w inwestycje wysokiego ryzyka, w start-up bez żadnego projektu, oprócz kolorowej strony internetowej czy grupy na facebooku to jego problem.
Po co regulować na siłę coś, co reguluje się samo. Problem motywacji do działania twórcom, którzy zebrali miliardy dolarów i mogą żyć jak Bill Gates do końca świata tylko wydając hajs z ICO, to ich problem.
Jedni "inwestują" w zdrapki lotto, inni w nieruchomości (na których czasem tracą), jeszcze inni w akcje firm, które mogą upaść, a jeszcze inni w dziwadła z kickstartera czy indiegogo.
Brakuje tylko, żeby pseudo komisja rządowa oceniała kto jest godny zbierania pieniędzy, a kto nie.
Wystarczy, że EOS, Tezos i filecoin, które zebrały ponad pół miliarda w ICO okażą się scamem, to będzie wystarczająca antyreklama i straszak. Chociaż, niektórzy wciąż poszukują podobnej "okazji" jaką na początku był Amber Gold albo pożyczają swoja kasę na kokos.pl.
Pozwólmy głupim ludziom być głupim, precz z regulacjami. ;)

I ponownie zgadzam się, że 95-99% ICO to ściema dla wyżebrania kasy.
Ale jeśli ktoś załapał się na ICO takich wyjątków jak ETH, LISK, Stratis, Komodo, Ark i jeszcze sporo innych to raczej nie narzeka.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: supersonic82 » środa, 27 czerwca 2018, 13:31

a moze pan Cukierem myśli o wypuszczeniu nowej waluty? :lol:
słyszałem że na pejsbuku, grupy na przykład miały by być płatne w przyszłości
wiec ten gość moze dla mnie chcieć rozegrać to w ten sposob
bedziemy mieli facebookcoina i placili nim za wyroznienie posotow
dostep do grup i inne profity [nie wiem co tam mozna miec na tym fejsie... wpiszcie sobie]

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: Mosteque » środa, 27 czerwca 2018, 15:26

@supersonic82, na steemie to Tobie płacą za fajne posty. I nie ma cenzury i tak dalej.
W sumie piszę ze słyszenia, bo ani fejsa, ani steema nie mam, ale jeśli miałbym zakładać, to na pewno nie fejsa...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 135
Rejestracja: 23 maja 2015
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: smieszny » środa, 27 czerwca 2018, 20:10


Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: RuckenFetard » czwartek, 28 czerwca 2018, 01:15

Coś się chyba ruszyło także z google / yt :)
Dziś w nocy wyświetliła mi się reklama krypto na youtube :) :mrgreen: w dodatku była to reklama ICO , czy coś mi umknęło?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: adam1226 » czwartek, 28 czerwca 2018, 01:38

yt nie banowalo, albo w ogole to google mialo dopiero od czerwca banowac?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: Mosteque » czwartek, 28 czerwca 2018, 08:41

Na YT ciągle mi się wyświetla. Rzygam już słowem blockchain...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: janku66 » czwartek, 28 czerwca 2018, 09:15

adam1226 pisze: w ogole to google mialo dopiero od czerwca banowac?
Zbanowali swoje banowanie :D

Dodano po 2 minutach :
Mosteque pisze: . Rzygam już słowem blockchain
Oglądaj coś innego, a i reklamy mieć będziesz inne.
Np, młode wilki :D
[youtube][/youtube]

Będziesz mieć reklamy grup przestępczych dla urozmaicenia ;)
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: Mosteque » czwartek, 28 czerwca 2018, 09:17

No weź... :D

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 20 kwietnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: Glosnomowiacy » poniedziałek, 2 lipca 2018, 21:03

i tak reklamy w TVP, gdzie krypto jest przedstawiane jako coś suuper złego najbardziej mnie bawią.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Świetna wiadomość ! Facebook wycofuje bana na reklamy kryptowalut !

Postautor: janku66 » poniedziałek, 2 lipca 2018, 22:23

Glosnomowiacy pisze: tak reklamy w TVP, gdzie krypto jest przedstawiane jako coś suuper złego najbardziej mnie bawią
Cale tvp to szopka.
Wiadomości poziomem 5-10-15, ale o poważnych tematach.

Jak już kiedyś pisałem.
Oglądam, bo zapewnia mi to rozrywkę.
Jedynie żona zawsze burczy bym ten chłam wyłączył, bo słuchać nie może :D
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości