intralogic Bitbay

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 9 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

intralogic Bitbay

Postautor: Tenno » wtorek, 19 czerwca 2018, 04:58

Testowałam bota 3 miesiące, ustawienia niby sprawdzone. Kupiłam od faceta, który testował wcześniej różne inne ustawienia, podobno te wcześniejsze bez szału, dopiero te, które odsprzedał były ok. Wszystko i tak idzie na wiare :P Test wypadł tak, że dopóki crypto szły sopniowo do góry to bot generował całkiem fajne dzienne zyski. Natomiast gdy rynek zaczął nurkowac to już nie było tak dobrze :) Jednak przez ten czas zwrócił mi się koszt ustawień i abonamentu za bota i trochę zarobiłam :)

Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 82
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

intralogic Bitbay

Postautor: dingo » piątek, 22 czerwca 2018, 17:27

czyli bot bezwartościowy dziękuję do widzenia, można sie tego spodziewać, 99% botów to syf.
jak cos idzie do gory to nie potrzebujesz bota ani nawet mózgu żeby zarobić

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

intralogic Bitbay

Postautor: Crypterbot » środa, 27 czerwca 2018, 11:22

WWW.CRYPTERBOT.COM
Obrazek


Jesteśmy szczęśliwi, że możemy przedstawić wam nasz nowy produkt, zaawansowane narzędzie dla traderów na rynku kryptowalut.

Crypterbot pozwala na grę na wielu wskaźnikach. RSI, SMA, STOCH i nasz autorski wskaźnik Latency (sprawdza odpowiednią ilość ostatnich transakcji i ustala czy trend liniowy jest wzrostowy czy spadkowy i wtedy dokonuje zakupu lub sprzedaży. Dobrze sprawdza się na Bittrexie. Działa dużo szybciej niż inne wskaźniki, wiec robi profit mniejszy, ale częściej. Sprawdza się dobrze przy coinach trzymających cenę lub powoli rosnących).

Posiada możliwość ustawienia kilku wskaźników na raz, dzięki czemu dokona zakupu bądź sprzedaży dopiero wtedy kiedy np. RSI i SMA dadzą do tego sygnał.

Oprócz tego ma w pełni działająca funkcje arbitrażu między giełdami oraz jako pierwszy bot na świecie funkcje Steady Income!
Funckja Steady Income pozwala na bardzo bezpieczny (ponieważ gra opiera się na parze USDT/TUSD) zarobek 2%/msc.

Obrazek
Crypter jest banalny w obsłudze, menu jest przejrzyste, ustawienia funkcji są bardzo proste.
Nie musisz być profesjonalistą, żeby zarabiać pieniądze.


W tej chwili działa z dwiema giełdami: Bittrex i Bianance.

Następne w kolejce to: Poloniex, Bitmex, Cryptopia, Bitbay.

W niedalekiej przyszłości nasz bot będzie grał na spadkach jako pierwszy bot na świecie!

Mamy najlepsze ceny.

Na rynku nie ma bota który oferuję taki wachlarz funkcji w takiej cenie (ceny podane za dwa miesiące):


Obrazek

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Obecnie mamy promocje, jeśli zdecydujesz się na zakup dowolnego abonamentu napisz do mnie a otrzymasz jeszcze dwa tygodnie korzystania z Cypterbota GRATIS!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

intralogic Bitbay

Postautor: SavAge » piątek, 24 maja 2019, 13:01

Gra ktoś aktualnie na tych ustawieniach - ustawieniabot.prv.pl i czy ustawienia przynoszą faktycznie zyski?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

intralogic Bitbay

Postautor: hassejo » piątek, 24 maja 2019, 13:27

@SavAge nie wiem dlaczego ale nie ufam botowi postawionemu na domenie prv.pl :mrgreen: :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

intralogic Bitbay

Postautor: SavAge » piątek, 24 maja 2019, 14:32

@hassejo Rozumiem :) może jakaś wskazówka gdzie lub skąd pozyskać dobre i wiarygodne ustawienia? niekoniecznie za duża kasę... Chciałbym spróbować z botem ale na spokojnie na małych kwotach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

intralogic Bitbay

Postautor: hassejo » piątek, 24 maja 2019, 23:45

@SavAge niestety nie korzystam z botów. przykro mi.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

intralogic Bitbay

Postautor: SavAge » środa, 29 maja 2019, 09:18

@hassejo ok. Z tego co wyczytałem to z botami różnie bywa. Jak kursy idą do góry to jest ok, mogą zarobić ale jak są spadki to już gorzej to wygląda. Myślałem żeby samemu potestować bota, ale nie bardzo wiem skąd wziąć ustawienia. Może ktoś inny coś doradzi.

Wróć do „Boty i strategie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość