Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tu83 » czwartek, 14 czerwca 2018, 23:49

@BitBay Skoro udostępnicie TRX posiadaczom ETH w przyszłości, to pytanie: czy jeśli napiszę do Waszego supportu to wyślecie mi tokeny TRX teraz?

I drugie pytanie: czy udostępnicie posiadaczom ETH na Waszej giełdzie tokeny OMG, których airdrop również był jakiś czas temu (nieco dawniej)?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 15 czerwca 2018, 01:37

tu83 pisze: @BitBay Skoro udostępnicie TRX posiadaczom ETH w przyszłości, to pytanie: czy jeśli napiszę do Waszego supportu to wyślecie mi tokeny TRX teraz?

I drugie pytanie: czy udostępnicie posiadaczom ETH na Waszej giełdzie tokeny OMG, których airdrop również był jakiś czas temu (nieco dawniej)?
Czytanie ze zrozumieniem nie boli. BB wyraźnie napisał że planują udostępnić ale nie ww najbliższej przyszłości no to raczej nie teraz ani za tydzień. Odpowiedź brzmi nie

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 17 maja 2011
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Infinum » piątek, 15 czerwca 2018, 14:57

liseklsk pisze: niech minimum będzie jedna sztuka albo pół a nie KZC kosztuje 4zł i ktoś sobie kupuję 0,025KZC
Tak z ciekawości, a w czym problem, że ktoś chce kupić ułamkową część danej kryptowaluty?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 15 czerwca 2018, 15:24

Infinum pisze:
liseklsk pisze: niech minimum będzie jedna sztuka albo pół a nie KZC kosztuje 4zł i ktoś sobie kupuję 0,025KZC
Tak z ciekawości, a w czym problem, że ktoś chce kupić ułamkową część danej kryptowaluty?
Nie sądzę że ktoś chce kupić za 4 grosze i robi to kilkadziesiąt razy. Dodatkowo zapewne pożera to niepotrzebnie zasoby serwerów.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tu83 » piątek, 15 czerwca 2018, 22:53

@liseklsk Z tego, że BitBay planuje udostępnić tokeny TRX posiadaczom ETH w przyszłości, nie wynika że nie można ich dostać już teraz na prośbę. Logika się kłania. Poza tym zadałem też pytanie o tokeny OMG.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 15 czerwca 2018, 22:55

tu83 pisze: @liseklsk Z tego, że BitBay planuje udostępnić tokeny TRX posiadaczom ETH w przyszłości, nie wynika że nie można ich dostać już teraz na prośbę. Logika się kłania. Poza tym zadałem też pytanie o tokeny OMG.
To jesteś jakiś wyjątkowy że masz je dostać teraz na prośbę? BB wyraźnie napisał że najbliższym czasie tych tokenów nie rozda nie ważne czy na czyjąś prośbę czy nie i to jest sens ich wypowiedzi.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tu83 » sobota, 16 czerwca 2018, 04:46

@liseklsk Czy celem Twoich wypowiedzi jest nabijanie postów? Może łatwiej będzie zrozumieć Ci na przykładzie. Kiedyś z ETH wypączkował ETC (tak właściwie to ETH był tu forkiem, a nie ETC, ale mniejsza o to...). BitBay nie dawał automatycznie posiadaczom ETH na giełdzie ETC, ale każdy chętny mógł je otrzymać, gdy napisał do supportu.

I moje pytanie dotyczy tego, czy podobnie będzie z TRX i OMG. Co do TRX to BitBay już częściowo odpowiedział, choć nie bardzo wiadomo co oznacza dalsza przyszłość, a co do OMG - mam nadzieję, że @BitBay się odniesie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 16 czerwca 2018, 11:42

tu83 pisze: @liseklsk Czy celem Twoich wypowiedzi jest nabijanie postów? Może łatwiej będzie zrozumieć Ci na przykładzie. Kiedyś z ETH wypączkował ETC (tak właściwie to ETH był tu forkiem, a nie ETC, ale mniejsza o to...). BitBay nie dawał automatycznie posiadaczom ETH na giełdzie ETC, ale każdy chętny mógł je otrzymać, gdy napisał do supportu.

I moje pytanie dotyczy tego, czy podobnie będzie z TRX i OMG. Co do TRX to BitBay już częściowo odpowiedział, choć nie bardzo wiadomo co oznacza dalsza przyszłość, a co do OMG - mam nadzieję, że @BitBay się odniesie.
Posty to nabijasz sobie ty bo w kółko piszesz o tym samym gdy ja tobie wyjaśniłem co BB miał na myśli a ty dalej ciągniesz temat. Po co dajesz przykład "kiedyś" skoro BB wyraźnie napisał jak sytuacja wygląda i nie napisał że można do nich napisać to przydzielą tokeny. Jak nie masz pomysłu co napisać to nie pisz w kółko o tym samym.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tu83 » sobota, 16 czerwca 2018, 20:44

@liseklsk Powtórzyłem, bo wydajesz się mało rozgarnięty logicznie i wytłumaczyłem Ci to jak krowie na rowie. Widzę jednak, że nadal nie rozumiesz i nadal nabijasz sobie posty, więc z mojej strony eot.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 16 czerwca 2018, 20:48

tu83 pisze: @liseklsk Powtórzyłem, bo wydajesz się mało rozgarnięty logicznie i wytłumaczyłem Ci to jak krowie na rowie. Widzę jednak, że nadal nie rozumiesz i nadal nabijasz sobie posty, więc z mojej strony eot.
Odpowiedziałem tylko na pytanie a ty je zadajesz kilka razy. Mało rozgarnięty to jesteś ty skoro nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem jednego zdania i trzeba tobie tłumaczyć to samo kilka razy. Na 9 twoich postów 5 dotyczy tego samego na co BB odpowiedział już dawno temu. Jak nada nie rozumiesz to odpowiem tobie raz jeszcze. Na twoją prośbę tokeny nie będą rozsyłane.

Początkujący
Posty: 152
Rejestracja: 23 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Daytrader » sobota, 16 czerwca 2018, 20:55

tu83 pisze:@liseklsk Powtórzyłem, bo wydajesz się mało rozgarnięty logicznie i wytłumaczyłem Ci to jak krowie na rowie. Widzę jednak, że nadal nie rozumiesz i nadal nabijasz sobie posty, więc z mojej strony eot.
@tu83 nie pogrywaj z Liskiem bo on ma info z pierwszej ręki. :)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 16 czerwca 2018, 20:58

@Daytrade Info jest kilka postów wyżej, niestety nie wszyscy rozumieją to co czytają.
"Przewidujemy udostępnienie TRX posiadaczom ETH, ale nie w najbliższej przyszłość, o postępach będziemy informować w aktualnościach."

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 18 czerwca 2018, 13:58

@tu83, Na tę chwilę, niezależnie od tego, czy ktoś napisze do supportu, czy też tego nie zrobi - nie przewidujemy rozdawania żadnego z wyżej wymienionych tokenów, ale też tego nie wykluczamy w przyszłości.
Będziemy Was o wszystkim informować w aktualnościach na naszej stronie.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: alpak » poniedziałek, 18 czerwca 2018, 20:33

Działa Wam logowanie do BitBay'a ? Nie mogę się zalogować, cały czas jest logo i migające 3 niebieskie kropki.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 czerwca 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: maeo » piątek, 22 czerwca 2018, 10:06

Dzień dobry. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć pewną niezrozumiałą rzecz dla mnie

Mamy ofertę kupna np na 0,01000000 BTC w ilości np 0,1 BTC

Mamy ofertę sprzedaży na 0,01200000 BTC w ilości np 0,3 BTC

Pojawia się pewnego typu niezrozumiała dla mnie anomalia

Kurs krypto stoi w miejscu ale kupowane lub sprzedawane są ilości np 10BTC po kursie 0,01100000 BTC.
Jak to jest możliwe że dokonują się tranzakcie jeżeli na liście kupna lub sprzedaży nie widnieje oferta 0,01100000 BTC.

Czy oferta 0,01100000 BTC jest ofertą ukrytą?

A jeżeli jak chcę kupić to mam podświetlony wózek z ofert sprzedaży.


2. Prosił bym serwis Bitbay o udostępnienie zakładki na koncie obrót 30 dniowy abym mógł wiedzieć jaka obejmuje mnie prowizja.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 22 czerwca 2018, 14:12

@maeo,
maeo pisze: Czy oferta 0,01100000 BTC jest ofertą ukrytą?
Zgadza się, oferta o której mówisz jest ofertą ukrytą,
maeo pisze: 2. Prosił bym serwis Bitbay o udostępnienie zakładki na koncie obrót 30 dniowy abym mógł wiedzieć jaka obejmuje mnie prowizja.
W celu uzyskania 30dniowego obrotu na swoim koncie musisz napisać bezpośrednio do supportu, natomiast jeśli chodzi o aktualny poziom prowizji - można go sprawdzić poprzez kliknięcie w ikonę portfela (tuż obok dzwoneczka w prawym górnym rogu po zalogowaniu się do platformy naszej giełdy).

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tu83 » niedziela, 24 czerwca 2018, 02:15

@BitBay Czy moglibyście nieco uspójnić Wasze stanowisko?

Wcześniej napisaliście: "Przewidujemy udostępnienie TRX posiadaczom ETH, ale nie w najbliższej przyszłość"

Teraz zaś napisaliście: "nie przewidujemy rozdawania żadnego z wyżej wymienionych tokenów, ale też tego nie wykluczamy w przyszłości"


To w końcu zamierzacie udostępniać w dalszej przyszłości TRX, OMG i ewentualnie jakieś inne tokeny czy też nie przewidujecie, ale nie wykluczacie?

Bo na razie to dwie zaprzeczające sobie wypowiedzi.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » niedziela, 24 czerwca 2018, 15:46

kurs lata w tę i z powrotem a na naszej "wspaniałej" maltańskiej giełdzie np. na rynku LTC czy BCH
5 transakcji w ciągu godziny. Normalnie szał :p To pewnie zasługa tych niby 800 tys. użytkowników hehe.

I może ktoś mi zdradzi - kurs której giełdy ten bitbay próbuje nieudolnie naśladować (np BTC) bo już po raz któryś widzę taką sytuację, że np na bitfnexie kurs jest na lokalnej górce to na BB jest cena xxx (oczywiście tradycyjnie zawyżona), potem kurs na bitfinex spada a na BB jest ta sama cena lub wyżej (!) .

Tak tak - wiem, że to giełda świeczkowców, zielona świeczka na 5$ na innej giełdzie to na BB może oznaczać wzrost o 300zł lub więcej na BTC bo głębokość i gęstość ofert tych 800 tys użytkowników jest płytka jak kałuża, ale ciągle nie mogę zrozumieć tego "fenomenu", który jest sprzeczny z matematyką i logiką. Nie wiadomo gdzie jest dołek czy górka bo może wyznaczyć je nawet oferta za kilka tysięcy zł (zatrzyma spadki lub wzrosty, chociaż tutaj to głównie zatrzymują spadki)
Ja rozumiem, że sprzedający niechętnie pozbywają się swoich walorów bo przecież mieli się bogacić to the moon a tu taki klops - ciągle spada :p ale kompletnie nie rozumiem kupujących, którzy na spadającym rynku lubią przepłacać - kalkulatora nie macie by sobie kurs dolara przeliczyć? :p

Od razu mówię, nie narzekam, bo moja aktywność tam ciągle spada - szkoda mi czasu na absurdy, po prostu chcę się podzielić opinią i może czegoś ciekawego dowiedzieć o tym bazarze (tak tak - to bazar, nie giełda).

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » niedziela, 24 czerwca 2018, 15:49

Lais pisze: kurs lata w tę i z powrotem a na naszej "wspaniałej" maltańskiej giełdzie np. na rynku LTC czy BCH
5 transakcji w ciągu godziny. Normalnie szał :p To pewnie zasługa tych niby 800 tys. użytkowników hehe.

I może ktoś mi zdradzi - kurs której giełdy ten bitbay próbuje nieudolnie naśladować (np BTC) bo już po raz któryś widzę taką sytuację, że np na bitfnexie kurs jest na lokalnej górce to na BB jest cena xxx (oczywiście tradycyjnie zawyżona), potem kurs na bitfinex spada a na BB jest ta sama cena lub wyżej (!) .

Tak tak - wiem, że to giełda świeczkowców, zielona świeczka na 5$ na innej giełdzie to na BB może oznaczać wzrost o 300zł lub więcej na BTC bo głębokość i gęstość ofert tych 800 tys użytkowników jest płytka jak kałuża, ale ciągle nie mogę zrozumieć tego "fenomenu", który jest sprzeczny z matematyką i logiką. Nie wiadomo gdzie jest dołek czy górka bo może wyznaczyć je nawet oferta za kilka tysięcy zł (zatrzyma spadki lub wzrosty, chociaż tutaj to głównie zatrzymują spadki)
Ja rozumiem, że sprzedający niechętnie pozbywają się swoich walorów bo przecież mieli się bogacić to the moon a tu taki klops - ciągle spada :p ale kompletnie nie rozumiem kupujących, którzy na spadającym rynku lubią przepłacać - kalkulatora nie macie by sobie kurs dolara przeliczyć? :p

Od razu mówię, nie narzekam, bo moja aktywność tam ciągle spada - szkoda mi czasu na absurdy, po prostu chcę się podzielić opinią i może czegoś ciekawego dowiedzieć o tym bazarze (tak tak - to bazar, nie giełda).
Kiedyś to miało sporo plusów, arbitraż wychodził dobry niestety zwiększanie ilości wymaganych potwierdzeń niszczy tą możliwość.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » niedziela, 24 czerwca 2018, 16:24

@liseklsk,
ja na tej giełdzie robiłam głównie arbitraż, często również wewnątrz samej giełdy, więc wiem że ten absurd ma plusy a nawet wielkie plusy jak ktoś jest farciarzem, ale czasem chciałoby się też coś zrobić tak jak na normalnej giełdzie czyli kupić w spodziewanym dołku a nie, że trzeba ustawiać się na "grubszą" ofertą (grubszą w cudzysłowiu bo na normalnej giełdzie to ona jest cienka) by coś kupić bo niżej nie zejdzie i ciągle pilnować czy się ona nie przemieszcza itp.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości