Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: mediabooker » środa, 13 czerwca 2018, 23:31

@Rumcjas

Broń Boże nie kupuj ich teraz, w neo są wciąz powyżej ceny z ico.
Soul dopiero schodzi z pompki. Nkn wciąz powyżej ceny z ico. Pkc - nie pamiętam.
Warto pamiętać również o nos.
Soul, nkn, nnc i nos stworzą internet neo, na to jeszcze poczekamy.

Myślę, że gdy zawitamy na naprawdę niskie poziomy, to będzie moża je kupić -70% ceny wyrażonej w neo.

Żartobliwie nawiązałem do tytułu tematu, ponieważ właściwie żaden token nep5 nie odniósł sukcesu spekulacyjnego, może poza darmowym ont, który na koniec czerwa będzie miał już własną sieć.
Icos na qtum radzą sobie lepiej, co jest dość zabawne, z racji mniejszej popularności platformy.

Na Zeepina masz czas do sieprnia - wtedy będą wzrosty przed mainnetem - teraz leci na pysk:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Rumcajs » czwartek, 14 czerwca 2018, 00:36

@mediabooker,

Wielkie dzięki za konkret. Też zauważyłem że ceny w stosunku do Neo nie wszedzie spadły i jakbym nawet teraz kupił je za neo a nie za fiaty to tak naprawdę bym wcale taniej nie kupił. Kojarze cene właśnie EffectAi bo ostatniego go kupowałem i niewiele spadła mimo że w $ to masakra jakaś jest z nim.
Bardzo żałuje że nie da się tutaj https://coinmarketcap.com/watchlist/ dodać tokenów Neo i wybrać wyświetlanie ich ceny w Neo. I od razu byłoby wszystko jasne.
Da się zobaczyć w cenach BTC, USD, BCH (jakbym zapomniał wymienić to chyba bym ze 30 minusów za tego posta dostał :) ) , Eth, Ltc, Xrp , chociaż nie wiem po co ktoś by miał sobie przeliczać jakieś coiny na cene w litecoinach czy xrp ale widocznie przeliczają skoro jest, no ale NEO nam tu brakuje a skoda :(

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: gandzialf » piątek, 22 czerwca 2018, 01:24

Może nie najświeższy, ale ważny news. MCT na Hotbit.
https://neonewstoday.com/exchanges/mct- ... hotbit-io/

I od razu dylemat, opchnąć czy trzymać :?

bit
Dyskutant
Posty: 190
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: bit » piątek, 22 czerwca 2018, 04:24

Rumcajs pisze: @mediabooker,

Wielkie dzięki za konkret. Też zauważyłem że ceny w stosunku do Neo nie wszedzie spadły i jakbym nawet teraz kupił je za neo a nie za fiaty to tak naprawdę bym wcale taniej nie kupił. Kojarze cene właśnie EffectAi bo ostatniego go kupowałem i niewiele spadła mimo że w $ to masakra jakaś jest z nim.
Bardzo żałuje że nie da się tutaj https://coinmarketcap.com/watchlist/ dodać tokenów Neo i wybrać wyświetlanie ich ceny w Neo. I od razu byłoby wszystko jasne.
Da się zobaczyć w cenach BTC, USD, BCH (jakbym zapomniał wymienić to chyba bym ze 30 minusów za tego posta dostał :) ) , Eth, Ltc, Xrp , chociaż nie wiem po co ktoś by miał sobie przeliczać jakieś coiny na cene w litecoinach czy xrp ale widocznie przeliczają skoro jest, no ale NEO nam tu brakuje a skoda :(
tutaj masz ico roi wzg NEO
https://neoeconomy.io/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 20:38

Apex ma mieć Masternody, z tego co wyczytałem na szybkiego to 3 rodzaje.
Supermasternode - wymaga 2 miliony Apex !!!
Voter node - jest kilka tierów 400k, 200k, 70k i chyba pusty ...
Data cloud node - ale tu nie pisze ile wymaga Apex i nie wiem czy wymaga.
Link do całego opisu systemu Masternodów i szczegółow: http://cdn.chinapex.com.cn/med/videos/t ... m-0622.pdf

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 135
Rejestracja: 23 maja 2015
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: smieszny » czwartek, 5 lipca 2018, 09:05

Dostałem ostatnio airdropa NNC za posiadanie NEO w wallecie. Wiecie coś o tym tokenie? Z tego co czytam w internecie (dość mało info) to token nazw domen zbudowany na platformie NEO, która będzie oferować domeny kończące się na ".neo". Nazwy domen są kupowane za GAS, a użytkownicy, którzy posiadają NNC, otrzymają dochód z aukcji nazwy domeny proporcjonalnie do ilości posiadanych NNC. NNC będzie również używany do głosowania na inicjowanie nazw domen. Tokeny NNC były zrzucane w proporcji za 1 NEO dostawałeś 0,1 NNC (czyli np. 10 NEO = 1 NNC). Tokenów będzie 1mld, a w airdropie rozdano 1%.

Rozkład tokenów wygląda następująco :
Private Sale: 10%
Airdrop: 1%
Ecosystem Partners: 10%
Development Team: 30%
Long-term lock-in by Foundation: 20%
Marketing: 20%
Community Operations: 9%

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Rumcajs » sobota, 22 września 2018, 20:40

Śledzi ktoś na bieżąco tokeny Neo ?
Co warto obecnie kupić przy tych cenach w miarę fajnego ? Bo mineło sporo miesięcy od wejscia większości z nich i pewnie sporo się pozmieniało.
Chciałem troche kupić czegoś z Neo bo większość mam erc20 i chciałem trochę zdywersyfikować to a wallet Nep-5 mam bardzo symboliczny.
Czytałem kiedyś że DBC ma duży potencjał a w sumie jest dosć tani i ma jeszcze mały w miare marketcap.
Macie jakieś fajne typy na obecne czasy ? Jakieś hidden gemy czy cuś :mrgreen: :twisted:

Dodano po 1 minucie 25 sekundach:
Może być na PM jak ktoś nie chce tutaj.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: gandzialf » czwartek, 27 września 2018, 03:18

Ja też będę się niebawem wybierał na NEO zakupy :D
Zbieram się właśnie do ogarnięcia co tam nowego ( miałem chwilę przerwy od krypto), jak coś wykminię dam tutaj znać ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Rumcajs » sobota, 30 marca 2019, 19:13

Effect AI przenosi sie na EOS'a swap ma być robiony w kwietniu, trzeba pilnować jak ktoś ma żeby nie stracić. Mam troche też musze to zrobić gorzej że niemam walleta EOSa.

Orientuje sie ktoś czy reszta które mam nadal jest na NEO i nie musze nic robić z nimi ?
Deep Brain Chain
QLC chain
CPX (apex)
Red Pulse (phoenix)
The Key

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: sud » sobota, 30 marca 2019, 19:56

@Rumcajs
Ogólnie na NEO straszna bieda, albo uciekają na inne blockchainy, albo przechodzą na mainnety a o reszcie cisza. Z EFX się nie ma co martwić, bo ekipa robi świetny tool do swapu tokenów, który ma być dostępny już na zawsze - start 30 kwietnia. Też jeszcze nie mam porządnego portfela EOS z klientem pod Windowsa (tylko jakiś Androidowy gdzie za darmo zrobili mi adres), więc zaraz będę się rozglądał za takim (podobno dobry jest Scatter).

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości