Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sprajt » środa, 13 czerwca 2018, 07:32

Na Binance spadliśmy właśnie poniżej psychologicznego poziomu 0,001 BTC, co jest dość zaskakujące biorąc pod uwagę ukończenie bety.
Mogą być 3 przyczyny takiej sytuacji:
1. Spadający kurs BTC ciągnie wszystko inne w dół
2. Kurs mimo wypuszczenia bety nie wzrósł, przez co inwestorzy ostatecznie stracili nadzieję na profity z Liska i zaczynają się wyprzedawać
3. Nie ma jeszcze oficjalnego info na twiterze, więc więksi gracze próbują zbić kurs jak najniżej i podbić go dopiero po tej wiadomości.

Na Poloniex na 0.001 czeka gość chcący kupić prawie 200k Lisków i czeka z tym bidem już dobre kilka miesięcy. Może w końcu uda mu się kupić ;)
Ostatnio zmieniony środa, 13 czerwca 2018, 07:38 przez sprajt, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 13 czerwca 2018, 07:33

sprajt pisze: Mogą być 2 przyczyny takiej sytuacji
Jedna.
Cena bitka :D
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 13 czerwca 2018, 08:06

vjankuv pisze:
sprajt pisze: Mogą być 2 przyczyny takiej sytuacji
Jedna.
Cena bitka :D
nie da sie tego ukryc :)

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BobQ » środa, 13 czerwca 2018, 08:36

Witam nastroje nie najlepsze a jest już po 10 i mam zamiar zainwestować cześć wypłaty w spadki liska, a tu podzielę się tym jak to widzę i co mam zamiar zrobić :)
Obrazek
według mnie na szybko są 2 scenariusze wybicie z poziomu 0,001 BTC i wzrost do około 0,0013 BTC co obrazuje zielona strzałka lub spadek do poziomów 0,0008 BTC i potem odbicie :)
co zrobię ja?
75 % tego co chce zainwestować już zainwestowałem licząc na to iż odbicie nastąpi tutaj gdzie jesteśmy czyli na poziomie 0,001 BTC i prawdopodobnie połowę tego co wsadziłem wyciągnę na poziomie około 0,0013 BTC zostawiając je na inne inwestycje
25% czeka na ewentualny spadek do 0.0008 BTC, a dalszy scenariusz jest już podobny :)

A wy macie jakiś pomysły lub obserwacje?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 13 czerwca 2018, 08:59

@BobQ, obserwowac newsy z azji, obserwowac kurs btc na min. 3-4 gieldach i reagowac adekwatnie do tego co sie dzieje, a nie czekac az stanie sie cud :twisted:

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 marca 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Norbi87 » środa, 13 czerwca 2018, 09:09

Hm, ja osobiście można powiedzieć, że bacznie obserwuje kurs itd. i z 120 lsk zrobilem 305 ale nadal i tak jestem w plecy bo 120 lisków mialem po 100 zł a teraz mam 305 o wartości 7400. Wiec jak bym nie łapał to chyba byłbym teraz załamany a tak jestem tylko zdenerwowany, że ten lisk nie idzie w góre mimo, że core jest. Pisałem kiedyś, że to wszystko jest spekulacja a lisk źle zagrywa marketingowo będąc transparentnym nie ma możliowości na pompki spekulacyjne.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 13 czerwca 2018, 09:57

poluzujcie pięty. Żaden Core oficjalnie nie wyszedł nawet do wersji testnet więc kurs nie ma powodów do reakcji i hq Lisk nie wyda w tak niekorzystnym momencie cora

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BobQ » środa, 13 czerwca 2018, 10:02

@Hamas,
Nie liczę na cud ale na AT ;) Choć nie jeden pewnie powie ze to to samo xd

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » środa, 13 czerwca 2018, 11:32

Kurde jak lubie ludzi i nic zazwyczaj do nikogo nie mam to ten tu wyskakuje z jakims xrpzero, wszyscy czekaja z pulsem na reku co bedzie dalej a tu ,,idz teraz w xrp'' stary nie tutaj z tym wypier...

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 28 marca 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: krychaa » środa, 13 czerwca 2018, 13:34

Panowie czy to dobry moment na wejście w Liska czy przewidujecie jakieś dalsze spadki LSK lub BTC?

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » środa, 13 czerwca 2018, 13:45

Nikt tego nie wie krychaa nikt CI tego nie powie nigdy, jutro mozesz sie obudzic z btc + 20k i moze rownoczesnie spasc do 2k
Ostatnio zmieniony środa, 13 czerwca 2018, 13:46 przez Nowy_Rozrabiaka, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 13 czerwca 2018, 13:45

@krychaa, myślę, że częścią kapitału można wchodzić. Na polo niezła ścianka stoi (oby jak najdłużej).. BTC też spadki jakoś chwilowo zatrzymane..
Uważam, że to dobry moment, a przynajmniej coraz lepszy :) najlepiej podzielić kapitał na 3 części.
1 przeznaczyć teraz
2 ewentualne dalsze dołki (dołek)
3 przy potwierdzeniu odbicia

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » środa, 13 czerwca 2018, 16:32

Niestety jak ta ścianka na poloniexie zejdzie (a raczej tak sie stanie) to arkusz po stronie kupna będzie prawie pusty. Problemem liska jest DPoS - po prostu koszt wytworzenie każdego liska jest prawie żaden - ile on wynosi ? obstawiam ze kilka centów. Pozatym jest ich na rynku pełno. Dopóki nie będzie działały na nim Dapsy będzie spadal.
Ostatnio zmieniony środa, 13 czerwca 2018, 20:15 przez fon1222, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 13 czerwca 2018, 18:08

fon1222 pisze: Dopóki nie będzie działały na nim Dapsy będzie spadal
No nie :D
Wczoraj się urodziłeś?

Dopóty będzie spadać, dopóki Bitek będzie spadać :D
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 13 czerwca 2018, 18:26

Jeszcze jeszcze :roll: albo juz ;)

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » środa, 13 czerwca 2018, 18:54

vjankuv pisze:
fon1222 pisze: Dopóki nie będzie działały na nim Dapsy będzie spadal
No nie :D
Wczoraj się urodziłeś?

Dopóty będzie spadać, dopóki Bitek będzie spadać :D
Lisk spada od lutego . Bez wzgledu na BTC. Za duża premia dla delegatów w połączeniu z brakiem praktycznego zapotrzeboania na lisk. Będa Dapsy będzie popyt. Narazie to najsłabszy alt.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 13 czerwca 2018, 19:06

fon1222 pisze:
Lisk spada od lutego
100% crypto spada. Jest bessa.
fon1222 pisze: Bez wzgledu na BTC
Masz dziurę na wykresie LSK/USD w miesiącu kwietniu?
fon1222 pisze: Za duża premia dla delegatów w połączeniu z brakiem praktycznego zapotrzeboania na lisk.
Premia i brak zastosowania jest od początku projektu bez zmian. Jeśli to miałby być powód spadków, to skąd takie ATH?
fon1222 pisze: Narazie
Na razie
fon1222 pisze: to najsłabszy alt.
Pokaż mi analizę porównawcza wszystkich altów, podaj kryteria ich oceny oraz wagę każdego z kryterium. To nie konkurs piękności, że sobie wedle gustu oceniasz projekt.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 18 marca 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lisktrader » środa, 13 czerwca 2018, 19:11

Sprzedałem 50% swoich lisków, strata bardzo duża. Gram na spadek BTC poniżej 6k, czekam na sam środek paniki która w mojej opinii dopiero się zacznie. Odkupie na tym poziomie.

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » środa, 13 czerwca 2018, 19:23

vjankuv pisze:
fon1222 pisze:
Lisk spada od lutego
100% crypto spada. Jest bessa.
fon1222 pisze: Bez wzgledu na BTC
Masz dziurę na wykresie LSK/USD w miesiącu kwietniu?
fon1222 pisze: Za duża premia dla delegatów w połączeniu z brakiem praktycznego zapotrzeboania na lisk.
Premia i brak zastosowania jest od początku projektu bez zmian. Jeśli to miałby być powód spadków, to skąd takie ATH?
fon1222 pisze: Narazie
Na razie
fon1222 pisze: to najsłabszy alt.
Pokaż mi analizę porównawcza wszystkich altów, podaj kryteria ich oceny oraz wagę każdego z kryterium. To nie konkurs piękności, że sobie wedle gustu oceniasz projekt.
Nie chce mi się robić analizy porównawczej . Wystarczy ze obserwuje transakcje na polonexie. Ale niech ci będzie lisk nie jest najsłabszy. Pewnie znalazły by się trzy cztery gorsze alty. Problem z ATH polega na tym , ze od jego czasu troche monet przybyło. Powinni kuć wolniej liski , zmniejszyc koszt głosowania dla tych co mają niewiele lisków i co najważniejsze umożliwić zostanie delegatem - teraz trafienie na liste 101 jest prawdopodobnie niemożliwe. Zresztą napewno to wszystko wiesz. najważniejsza jest "wola kapitalu" teraz najwyrażniej w planie ma spadek - i na to nic nie poradzisz. Jak wycisnął tanie liski wtedy pewnie zmienią kierunek. Niestety z liskiem z powyższych powodów idzie im tostosunkowo łatwo. Najważniejsza jest tu trudnosć wejścia do listy 101. Gdyby było to łatwiejsze wymusiło by to na nich trzymanie większej ilości monet i nie puszczanie ich w obieg. Chcąc być dalej w interesie musieli by trzymać więcej liskow w portfelu a nie na giełdzie.
Ostatnio zmieniony środa, 13 czerwca 2018, 22:33 przez fon1222, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 13 czerwca 2018, 19:26

fon1222 pisze:
Nie chce mi się robić analizy porównawczej . Wystarczy ze obserwuje transakcje na polonexie
Skończyłem tu czytać.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości