Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » piątek, 8 czerwca 2018, 17:25

Spoko już cena spada może kupie bo inne też alty spadają.
To ICO jeszcze trwa, nie moge kupić za tą cene bo w ICO za każdym razem było o wiele taniej, co 3 dni :P

bt1
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 7 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: bt1 » sobota, 9 czerwca 2018, 14:50

bazukajo pisze:
bt1 pisze:
Witam ja dziś otrzymałem zaległe tokeny z ico. Napisz do nich na support@paymon.org dostaniesz swoje monety ja dostałem.
Pisałem kilka razy, polecają założyć kolejne konto na inny adres email i ponownie wpłacić ETH :roll:
Licząc nawet skradzione ETH przez paymon średnia cena za jaką kupowałem to 40sat.

Jeśli zgubili nasze konta to również zgubili klucze prywatne do ETH? :P

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: niko23 » sobota, 9 czerwca 2018, 16:33

trzyma ktoś paymonki na coinomi ?

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: jakopski » wtorek, 12 czerwca 2018, 13:50

jak lepiej kupic tokeny paymon ? na ico czy na gieldach

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Jeff » wtorek, 12 czerwca 2018, 15:58

@jakopski,
ICO sie juz konczy, zostaje gielda...

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: jakopski » wtorek, 12 czerwca 2018, 23:31

@jeff nie wiem skad cie znam ale zawsze mi odpowiadasz mimo ze glupie pytania zdaje dzieki pozdrawiam.
Teraz jendak wplacilem na ico jakis odlamek eth i mimo ze skonczyla sie runda to nie dostalem tokenow pmnt moze to byc spowodowane tym ze podalem adres na odbior tokenow MEW a wyslalem eth z bitbya? pozdro

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » środa, 13 czerwca 2018, 00:52

@jakopski,

nie wiem ja kupowałem tylko z giełdy, nie widziałem ich dashboarda ICO ale jeśli była taka opcja że do odbioru dało się podac inny adres a nie że przychodzą automatycznie na ten z którego wysyłałeś jak w innych ICO to widocznie tak można skoro tak zrobili, może rano wstaniesz i już będą.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Jeff » środa, 13 czerwca 2018, 01:17

@jakopski,
Staram sie odpowiadac kazdemu na pytania na ktore znam odpowiedzi.

Dostaniesz PMNT na adres ktory podales, schodzi im przewaznie do 24h.

Pozdro

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: jakopski » środa, 13 czerwca 2018, 13:39

dobra dostarczyli mi teraz hodlowac i czekac na 1$/szt hehe

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Mayoris » czwartek, 14 czerwca 2018, 20:26

Wczoraj zakończyło się ICO, BTC zaczyna odbijać, ostatnia szansa na wejście do pociągu, a marketcap jedynie ok. 3 mln. Team zapowiadał, że po ICO przeznaczy 40% środków na marketing i dotrzymuje słowa: dziś np. przypiał sobie post o projekcie twitterowiec z 19 tyś. subskrypcjami + review na medium, gdzie ma 4.5k obserwujących. W następnych dniach nowe akcje. Niedługo ma być też o tym film polskiego youtubera. Przypomnę link do polskiego telegramu jakby ktoś chciał dołączyć: https://t.me/joinchat/HffnSUmOJtlRyXgjeI29ZA

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 14 czerwca 2018, 20:35

Gdzieś na telegramie ENG ktoś dzisiaj wrzucił grafikę, że negocjują wejście na Huobi i Kucoin.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: wijtek » czwartek, 14 czerwca 2018, 21:00

jakopski pisze: dobra dostarczyli mi teraz hodlowac i czekac na 1$/szt hehe
Myślicie że 1$ jest mozliwy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » czwartek, 14 czerwca 2018, 21:37

@paprykarz18,

ale admin odpisał że nie może ujawniać szczegółów jedynie że złożyli hm jak to po polsku bedzie, wniosek o dodanie na giełdy, te z tej grafiki. Taki wypełnić formularz to może nawet token nr 2000 z marketcapa jeśli nie zamierza zapłacić wielkiej kwoty za dodanie to go nie dodadzą a wypełniać wnioski to sobie mogą do każdej giełdy jaka istnieje. Jak dla mnie to nic nie znaczy. Nie mówie że nie złożyli tylko że pytanie czy zamierzają wyskoczyć z konkretnej kasy jak zebrali 1 mln $ plus 900 eth z ostatniej fazy ICO to niecałe 2 mln zebrali. A takie wielkie giełdy to by chciały kilka milionów $ za dodanie na ich giełdę. Więc nawet to 40% z niecałych 2 milionów $ to może starczyć na 1 jeszcze dobrą poza tym HitBtc zasranym. A gdzie jeszcze kasa na developing normalny i wypłaty pensji dla teamu, taka kwota to szybko się skończy przy dużym teamie.

Dodano po 4 minutach 17 sekundach:
@wijtek,

nie ma opcji, przecież to ma 850 milionów tokenów w obiegu poza tymi co ma Dev Team czyli 150 mln.
jakby to miało cene 1$ to by ten token miał marketcap 850 milionów $.
Po tych spadkach ostatnich tylko TOP 23 ma marketcap powyżej tej ilości tj 850 mln $, wyżej od Liska też.
Więc sam sobie odpowiedz czy token który nic nie ma (poza jakąs apką w telefonie) może za sztukę mieć cenę 1$ przy ilosci 1 mld tokenów.

Dodano po 6 minutach 46 sekundach:
Do tego ktoś na telegramie założył kanał do którego dołącza ludzi z kanału mpaymona i piszą że zrobili review tokena i że ma wiele rzeczy tylko pobożnych życzeń a zero konkretu jak zamierzają to zrobić, nie napisali co prawda wprost że uważają że to scam ale w domyśle to jest. Nie wiem o co chodzi bo nie czytam tych spamów z telegrama ani w jakim celu jakaś grupa niby co ocenia tokeny fuduje tego paymona, niby zrobili też ocene innego coina zeby nie bylo ze tego paymona no ale atmosfera jest taka do dupy że tak powiem. Nawet admin z oficjalnego kanału tam wpadł i się prawie że wyzywał z tymi ludzmi bo oni nie chca podać kim są tylko ze sa grupą anonimową która robi ocene projektów różnych i takie tam. Niektórzy psiali ze sa z jakiegos innego konkurencyjnego projektu scamu ale nie pamietam szczegołow.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » czwartek, 14 czerwca 2018, 21:38

W ogóle kupuje to ktoś jeszcze za tą cenę czy zakończyliście zakupy jak było o 40% niżej ?
Bo na tym HitBtc nie da sie nic kupić, volumen już spadł do 2,5 BTC tam prawie w ogóle handel zamarł, jedynie ktoś kupuje z asków na IDEXie ale zawyża bezczelnie kurs, na Yobicie handel robią boty jakimś dustem i nie zrzucają na bidy głebiej chociaz tam nic nie ma więc też kurs zawyżają, szkoda że niemam tam konta to był zrzucił troche żeby to dziadostwo oczyscić no i najniższa cena jest na HitBtc gdzie tylko boty juz praktycznie zostały i przesuwają te ordery ale ani nie skupują ani nie chca na wieksze bidy zrzucać więc nie ma i tak gdzie cokolwiek kupić, robią czasem jakiś handel najmniejszymi paczkami jakie sie da po 10 000 tokenów ale jakiś wiekszych seli nie chca zrzucić a jak sie postawi wyzej i wyzej to one uciekaja askami i jest wielki ch jak zwykle na tej giełdzie. Giełda dla botów kurde.
Kurcze zobaczcie zdjęcie teamu (powiekszcie zdjęcie) to jakieś dzieciaki i nie wyglądają na ruskie Vitaliki wcale :( https://twitter.com/Paymon_official
Na stronie ICO mieli zrobione dobre zdjecia twarzy i nie wyglądali jak na zdjęciu grupowym na jakiś studentów i pisza że ico się skończyło czyli zebrali kasę to zatrudniają, mam nadzieje ze nie chcą żeby ktoś za nich robił to co naobiecywali, bo im zabraknie tej kasy bo mało zebrali :)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: shadow » piątek, 15 czerwca 2018, 08:38

Rumcajs pisze: Kurcze zobaczcie zdjęcie teamu (powiekszcie zdjęcie) to jakieś dzieciaki i nie wyglądają na ruskie Vitaliki wcale :( https://twitter.com/Paymon_official
Na stronie ICO mieli zrobione dobre zdjecia twarzy i nie wyglądali jak na zdjęciu grupowym na jakiś studentów i pisza że ico się skończyło czyli zebrali kasę to zatrudniają, mam nadzieje ze nie chcą żeby ktoś za nich robił to co naobiecywali, bo im zabraknie tej kasy bo mało zebrali
Jak zobaczyłem zdjęcie to w pierwszym momencie pomyślałem, że to jakaś wycieczka szkolna u nich w biurze :D
Przejrzyjcie sobie skład teamu, sześć osób związanych z marketingiem, kilku chłopców odpowiedzialnych za to żeby strona ładnie "pro" wyglądała i tylko trzy osoby od blockchaina. Nie chcę być sceptyczny, ale patrząc na to jak wiele chcą zrobić to wygląda, jakby trzech Vitalików spotkało się w jednym teamie. Sami sobie oceńcie prawdopodobieństwo. Reszta zespołu ma produkować hype.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » piątek, 15 czerwca 2018, 10:43

@shadow,
ja jak wczesniej liczyłem wysżło mi 4 devów ale wliczyłem CEO, chyba ze kogos policzyłem co niepowinienem. Widziałem to wczesniej juz ale uznałem że jak zbiorą kasę to zatrudnią wiecej devów i mamy juz ogłoszenia że zatrudniają. Tylko mały kasy zebrali a taki team to musi pochłaniać co miesiąc dużo kasy w tym devovie nie bedą pracowali za jakieś grosze ci lepsi, tysiace ico zatrudnia, mają w czym wybierać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: interceptor » piątek, 15 czerwca 2018, 13:38

@Rumcajs
Tak to prawda będą zatrudniać dodatkowych ludzi. Co do kasy to pamiętaj że mają jeszcze swoje coiny + ten fundusz który wspiera ich działania od samego początku. Dlatego będzie im zależało na wyższej cenie PMNT. Team rzeczywiście bardzo młody dla jednego to duża wada a dla drugiego zaleta rzecz obiektywna jak dla mnie zupełnie bez znaczenia.
@shadow
Osobiście powiem ci że podoba mi się ich podejście, wiedzą że w świecie krypto można się przebić tylko jeśli robi się hype i szum. Jest wiele dobrych projektów które bez hype'u i marketingu szorują dno albo umierają tylko dlatego że na telegramie jest mało osób albo mało osób wogóle usłyszało o projekcie.


Pamiętajcie że obecnie codziennie powstaje pewnie ze 20-30 różnych ICO, czasy gdy wystarczyło mieć dobry produkt w krypto już się skończyły i zaczyna tutaj działać rywalizacja głównie na poziomie marketingu. To już nie chodzi o pokazanie się ale o przebicie ponad inne projekty trzeba głośno krzyczeć i jeszcze wiedzieć w którym kierunku krzyczeć, powoli zaczyna się dziać tak jak w każdej innej branży tzn marketing gra główne skrzypce.
Jako spekulant celowałbym jednak w te projekty które dużą rolę przywiązują do marketingu bo na takich można zarobić. Jako techniczny nadal przełomowe i ciekawe projekty są jednak bliższe mojemu sercu ale pamiętajcie że kto słucha tylko serca ten na giełdzie może jedynie stracić!
Jeśli chodzi o PMNT to ten projekt jak dla mnie posiada obydwa bieguny: jest ciekawy technologicznie i stawia na marketing dlatego też trochę go kupiłem.

Dodano po 8 minutach 49 sekundach:
wijtek pisze:
jakopski pisze: dobra dostarczyli mi teraz hodlowac i czekac na 1$/szt hehe
Myślicie że 1$ jest mozliwy?
W obecnej chwili kiedy niedźwiedzie rządzą to raczej niemożliwe ale za jakiś czas np 1 rok jeśli zacznie się nowy bullrun i BTC pójdzie po nowe ATH to kto wie, wszystko zależy od rynku tak na prawdę. Jak dla mnie to krótkoterminowo w ciągu najbliższych 2 miesięcy x5-x10 jest możliwe do zrobienia z uwagi na wciąż mały mcap a średnio i długoterminowo to ciężko powiedzieć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » piątek, 15 czerwca 2018, 14:05

Miałem pisać że pierwsza pompka pewnie będzie jak tylko Coinmarketcap zaktualizuje dane po ICO i wpisze te 850 milionów w obiegu tokenów i max 1 miliard (150 mln mają devovie).
Ale widze że znowu BTC spada więc nie wiem czy będzie.
Ale jakby była to jak zwykle ludzie zaczna masowo wysyłac swoje tokeny z walletów na giełde i zrobią dumpa i pewnie paru whalesów będzie miało okazję się obkupić bo teraz to było ciężkie do zrobienia.

Dodano po 6 minutach 14 sekundach:
Ja już dokupiłem wczoraj, oczywiscie jak tylko dokupiłem to cena spadła a tyle dni stała w miejscu.
Ale więcej już nie kupuje teraz czekam na pompki i holduje w sumie.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: EmCortess » piątek, 15 czerwca 2018, 15:16

@Interceptor ma rację. Dodatkowo wygląd i wiek może być mylący. Osobiście nie znam programisty, który codziennie do pracy przychodzi w garniturze i pod krawatem. Blockchain jest technologią nową, zazwyczaj ludzie rozpoczynali przygodę nie od uczelni i korporacji, ale od przysłowiowej swojej piwnicy. Ktoś ostatnio pokazywał mi podcast, chyba u Bentyna o jakimś Polaku, nastolatku, geniuszu blockchainowym, o którego zabijają się ponoć firmy. Gdybyśmy zobaczyli na zdjęciu takiego dzieciaka też pewnie byśmy powątpiewali :)

Czy projekt nie jest scamem i wypali? Czas pokaże. Ale przecież chyba nikt z nas nie władował w niego całych swoich oszczędności? Prawda? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » piątek, 15 czerwca 2018, 16:13

Ja kupowałem kilka coinów naraz nie tylko to. I tylko za to co dostałem za sprzedanie Waves i NAV i czegoś jeszcze.
Więc jak sie nie uda to trudno, ale wpakowałem w to ponieważ mimo dużej ilości tokenów to ludzie patrzą na cene za sztukę i ostatnio w kosmos wywalają ciągle coiny z miliardami sztuk w obiegu. A ciężko spaść coinowi poniżej 45-50 satoshi za sztukę. Ludzie będą patrzyli na cenę tego za sztukę i myśleli "ooo a taki i taki coin to kosztuje tyle a ten Paymont taki tani" :)
Do tego licząc z dzisiejszej ceny 53 satoshi tj. 0,0034 $ za sztukę to marketcap wyjdzie tylko 2 890 000 $ (850 mln tokenow w obiegu).
Więc miejsca do wzrostu jest zajebiście dużo a wg planów mają 40% kasy przeznaczone na marketing, z tej kasy by jeszcze jakas giełda większa się załapała miejmy nadzieję, czy nawet taki Kucoin fajny też jest i nie taki mały.
Do tego rozdrobnienie portfeli przez sposób prowadzenia ICO dało bardzo dużą liczbę zainteresowanych osób aby to rosło około 13 000+ walletów to ma. Mniejsza ilość whalesów, co prawda były już skupy ale w ICO nie mogli za bardzo przez te rundy duzo kupować. Dopiero z Idexa i HitBtc trochę skupili ale nie było aż tak dużo dostępnych, cały czas jest ponad 13 000 adresów z PMNT. Pewnie bedą skupować zaraz po pompkach jak ludzie będą panikować że spada po pompie co przecież jest oczywiste że po pompie to spada a nie rośnie dalej i wtedy beda bardziej kontrolować cenę i moze jak się obkupią to pchać w górę cenę bo z takiej małej to łatwo wypromować na wyższą.
Więc zakupiłem i czekam co dalej. Ale wiecej juz nie dokupuje, starczy mi juz tego :)

Dodano po 5 minutach 33 sekundach:
Dla mnie pozytywnym sygnałem było że mimo takiej wielkiej liczby tokenów pod koniec ico to przeciez prawie 850 mln było, nie było w ogóle jakiś wielkich dumpów chociaz tak wiele osob to trzymało a BTC spadał i spadał i na każdym coinie były dumpy a na tym tak delikatnie i sporadycznie. ICO juz długo trwało bo chyba od marca i chyba ci co chcieli od razu się wyprzedać to już to zrobili gdy pod koniec ICO cena zaczeła rosnąć, teraz ci co zostali to chyba czekają na poziomy wyższe czyli jakieś x 2, tj. okolice 75-100 satoshi, jak dojdzie do 75-80s to juz zaczną sprzedawać mocniej ale wtedy whalesi zaczną skupy i dalej moga juz pompować dla siebie. Taką mam nadzieję , sory za wypracowanie :DDD

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości