Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 19:11

tygrysek195 pisze:
BitBay pisze: @liseklsk, wpłaty i wypłaty GAME są już dostępne.
Ile potwierdzeń jest obecnie wymaganych w przelewach game?według strony 80 potwierdzeń, mój przelew ma już 109 potwierdzeń i od godziny 3:42:31 PM czekam i nie przechodzi. Jeśli zwiększyła się ilość potwierdzeń z sieci to wypadałoby taką informację nanieść na stronie https://bitbay.net/pl/pomoc/wplaty-i-wy ... ia-srodkow
Przelew z Bittrexa idzie już prawie 3 godziny, co jest dość sporym opóźnieniem.
Na Bittrex mam Status Completed Authorized Yes.
Możliwe że zwiększyli ilość potwierdzeń a nie dodali info, kiedyś była taka sama sytuacja z LSK nawet pytałem na czacie czy się zmieniła ilość potwierdzeń to twierdzili że nie. Transakcja zaksięgowała się po ponad 300 potwierdzeniach a następnego dnia dopiero była wprowadzona poprawna informacja.
Wysyłka GAME gdziekolwiek to niestety jest od 2 do 5 godzin oczekiwania.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 19:27

@liseklsk, 11.06.2018, 15:42:57 STATUS Oczekujący na BitBay. Z Bittrexa wyszła o 15:42:31 i po 26 sekundach była już widoczna w oczekujących na BitBay. No trochę sporo się czeka. Przed zmianami portfeli przelewy szły mi max 20 minut, stąd moje zdziwienie. Obecnie mam już 135 potwierdzeń.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 19:51

@BitBay czy możecie trochę podnieść minimalne wartości transakcji? przykładowo na takim KZC ktoś sobie kupuje za 11 groszy co jakiś czas żeby cena się zmieniała. Większość dużych giełd dawno to zrobiła. Przykładowo na XRP,KZC i GAME niech minimum będzie jedna sztuka albo pół a nie KZC kosztuje 4zł i ktoś sobie kupuję 0,025KZC

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 12 czerwca 2018, 11:50

liseklsk pisze: @BitBay czy możecie trochę podnieść minimalne wartości transakcji? przykładowo na takim KZC ktoś sobie kupuje za 11 groszy co jakiś czas żeby cena się zmieniała. Większość dużych giełd dawno to zrobiła. Przykładowo na XRP,KZC i GAME niech minimum będzie jedna sztuka albo pół a nie KZC kosztuje 4zł i ktoś sobie kupuję 0,025KZC
@liseklsk, Dziękujemy bardzo za sugestię, przyjrzymy się i zbadamy tę sprawę.

@tygrysek195, Ilość potwierdzeń z sieci pozostała bez zmian, bardzo prosimy o przesłanie zgłoszenia monitorowanego z podaniem hash ID transakcji, ticket można przesłać tutaj - https://bitbay.freshdesk.com/pl/support/tickets/new

Przepraszamy za utrudnienia.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » wtorek, 12 czerwca 2018, 12:20

@BitBay co to jest za przerwa techniczna i jak długo będzie trwać? Nie wiem czy było jakieś info bo u mnie na pasku się nic nie wyświetlało. Już po przerwie nie było pytania.
Ostatnio zmieniony wtorek, 12 czerwca 2018, 12:26 przez liseklsk, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 8 września 2014
Reputacja: -32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chmura86 » wtorek, 12 czerwca 2018, 12:23

Zaplanowana przerwa techniczna? A gdzie informacja o tym że przerwa ma być bo nic nie widziałem nawet skrawka informacji na stronie jak i na @ :twisted: a chciałem zlecić sobie wypłatę i ZONK. Bitbay kiedy będziecie podawać jasno i wyraźnie takie informacje?

Dodano po 54 sekundach:
liseklsk pisze: @BitBay co to jest za przerwa techniczna i jak długo będzie trwać? Nie wiem czy było jakieś info bo u mnie na pasku się nic nie wyświetlało.
Nic się nie wyświetliło żadne info. Trochę to żałosne jak się zachowuje jedna z niby największych giełd .

BitBay proszę tylko o widoczne informacji kiedy jest jakaś przerwa . Zmniejszy to niezadowolenie u użytkowników

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Areck1 » wtorek, 12 czerwca 2018, 17:27

Tak informacyjnie to wypłaty w Bitbay z Malty działają.
W sobotą zrobiem wypłatę i w poniedziałek kasa była na koncie (w PLN).

Początkujący
Posty: 154
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prosto988 » wtorek, 12 czerwca 2018, 17:56

@BitBay, jest już jakaś data wprowadzenia trybu pro?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 12 czerwca 2018, 20:01

BitBay pisze:

@tygrysek195, Ilość potwierdzeń z sieci pozostała bez zmian, bardzo prosimy o przesłanie zgłoszenia monitorowanego z podaniem hash ID transakcji, ticket można przesłać tutaj - https://bitbay.freshdesk.com/pl/support/tickets/new

Przepraszamy za utrudnienia.
"Dzień dobry,
Dziękujemy za kontakt z BitBay!
Kryptowaluta GameCredits jest księgowana po otrzymaniu 80 potwierdzeń z sieci, dlatego też, jeśli pojawią się opóźnienia, prosimy o kontakt
Pozdrawiam / Kind Regards,
Jakub
BitBay Team"

Bardzo mocna odpowiedź. Po co są te zgłoszenia? Bez żadnego sprawdzenia, bez niczego support odpisał dość jasnym przekazem, będziesz miał opóźnienie napisz. Support ma na odpowiedź 24 godziny więc na prawdę bardzo pomocna odpowiedź.

m88
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 9 listopada 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: m88 » wtorek, 12 czerwca 2018, 20:08

Mile zaskoczenie, BB oddal kase za przedterminowe wycofanie karty.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. MI 6 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tu83 » środa, 13 czerwca 2018, 20:09

Mam pytanie. Czy Bitbay udostępni posiadaczom ETH na giełdzie tokeny TRX, których airdrop był kilka tygodni temu? Czy dostanę je jeśli napiszę do supportu?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 14 czerwca 2018, 11:50

@tygrysek195, Zmiana w potwierdzeniach z sieci GAME. Informacyjnie - od dziś jest to 170 potwierdzeń. Już wprowadzamy zmiany na stronie.

@tu83, Przewidujemy udostępnienie TRX posiadaczom ETH, ale nie w najbliższej przyszłość, o postępach będziemy informować w aktualnościach.

@prosto988, Cały czas skupiamy się nad zakończeniem prac dotyczących trybu PRO, o wszystkim będziemy informować na bieżąco w aktualnościach na stronie, dlatego zachęcamy do śledzenia.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » czwartek, 14 czerwca 2018, 11:55

aż 170 potwierdzeń GAME? strasznie dużo... przy takim ustawieniu to parę godzin najmniej potrwa...
poloniex ma 80, a raczej by nie ryzykowali, jeśli miało by być to za mało,

jesteście pewni, że musi to być aż 170?

EDIT: dokładnie to teraz idzie wpłata GAME 4,5h ......

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 14 czerwca 2018, 12:33

@keeper, właśnie moje zgłoszenie tego dotyczyło. Support twierdził iż nadal jest to 80 potwierdzeń, Przedstawiciel BitBay również. Teraz to jedynie bardziej opłacalne jest przelewanie na inne giełdy niż wpłacanie na BitBay. Przez 4,5 godziny znacząco zmieniają się kursy i nie ma możliwości zarabiania na arbitrażu. Szkoda tylko, że informacja oficjalna pojawiła się dopiero po mojej interwencji tu na forum oraz w supporcie oficjalnym kanałem komunikacji. Informacja na stronie giełdy swoje, a Bitbay swoje....

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » czwartek, 14 czerwca 2018, 13:05

dokładnie, utrudnia to i zniechęca granie GAME,
@Bitbay może przemyślicie to, czemu tak bardzo chcecie to zwiększyć?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 14 czerwca 2018, 13:30

@tygrysek195, Zmiany te zostały wprowadzone dzisiaj, dlatego o tym od razu poinformowaliśmy, pamiętając, że zadawałeś takie pytanie kilka dni temu, co za tym idzie, informacje, które tutaj podaliśmy były zgodne z prawdą i zgadzały się z informacjami widniejącymi w centrum pomocy naszej strony.

Obecnie wprowadzane zostają również zmiany w centrum pomocy na naszej stronie, aby każdy był w stanie sprawdzić samodzielnie ilość wymaganych potwierdzień.

@keeper, Ilość potwierdzeń z sieci została zmieniona do 170 z powodu ostatnich problemów z siecią GAME, mowa zarówno o niestabilności jak i podatności na ataki. Na tę chwilę uznaliśmy, że konieczne jest zwiększenie potwierdzeń do czasu ustabilizowania sieci. Mamy nadzieję, że wszystko szybko i sprawnie wróci do normy.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » czwartek, 14 czerwca 2018, 13:35

nie zostały wprowadzone dzisiaj, bo wczoraj tak samo długo czekałem (4,5h) na wpłatę GAME........

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 14 czerwca 2018, 14:01

@BitBay

Na discordzie kilka dni temu GAME ogłosił współpracę z komodo co ma zapobiegać atakom czy w takiej sytuacji będzie szansa żeby za jakiś czas zmniejszyć liczbę potwierdzeń? I co z LSK czy nie można zmniejszyć chociaż do 120 potwierdzeń. W jakiś sposób też wpływa to na wolumen bo kompletnie odcina użytkowników od arbitrażu. Tak samo BCH 15 potwierdzeń to też jest strasznie dużo, to już są trzy monety. Nie wiem czy jakaś giełda ma aż 15 potwierdzeń na BCH. To jest zarówno strata dla użytkowników jak i dla giełdy bo nikt nie będzie się pchał w taką ilość potwierdzeń. Co do odpowiedzi supportu sam miałem raz sytuację z LSK świeżo po ostatniej blokadzie portfeli, wysłałem LSK i nie były księgowane, pan na czacie napisał że ilość potwierdzeń się nie zmieniła i cały czas jest 10 a naprawdę było to już ponad 300. Najwidoczniej komunikacja między działami zawodzi.

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » czwartek, 14 czerwca 2018, 14:57

dokładnie, może wam się wydawać, że to nie robi użytkownikom większej różnicy, ale jednak prędkość księgowania jest ważna,
bo przy arbitrażu/daytradingu szybkie księgowanie może nieźle wpłynąć na wolumen i ilość chętnych graczy..
i może warto by zrobić rewizje ustawień czy przy innych krypto tak jak pisze lisek nie zostały na zbyt rygorystycznym poziomie po poprzednich perturbacjach...

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 14 czerwca 2018, 22:46

BitBay pisze: @tygrysek195, Zmiana w potwierdzeniach z sieci GAME. Informacyjnie - od dziś jest to 170 potwierdzeń. Już wprowadzamy zmiany na stronie.
Jakoś od rana tak jak i teraz na stronie dalej nie ma zmian, jest 80 potwierdzeń.
keeper pisze: nie zostały wprowadzone dzisiaj, bo wczoraj tak samo długo czekałem (4,5h) na wpłatę GAME........
Dokładnie, potwierdzam. Ja również utknąłem na 4,5 godziny i moja wpłata GAME była zaksięgowana w chwili wskoczenia 196 potwierdzenia z sieci. Więc te 170 to też tak można włożyć między bajki.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości